To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - chiromanci, astrolodzy, grafolodzy, grafomani

Vykosh - 7 Lutego 2006, 15:48

Mi wyszlo ze jestem cyreainta - przedtyem ze lubie imprezowac (tyle ze bez bekania i rozsmarowywania na czole), poza tym urodzonym w niedziele:
1. Theravada Buddhism (100%)
2. Unitarian Universalism (88%)
3. Liberal Quakers (77%)
...
27. Roman Catholic (10%)

w typie 7w8 :)
Czy to znaczy, ze potrzebuje pomocy specjalisty? :P


Czy mam jeszcze tu wklejac odpowiedzi, zeby dostac klucz do poprzednich testow? Tych o oazach i psach i kolorach?

dzejes - 7 Lutego 2006, 16:01

Vykosh napisał/a
Czy mam jeszcze tu wklejac odpowiedzi, zeby dostac klucz do poprzednich testow? Tych o oazach i psach i kolorach?


Oj tak, szczególnie interesuje nas Twoja opinia nt. kawy :twisted:

Ziuta - 7 Lutego 2006, 16:03

Wyglada na to, że ze swoim 100-procentowym katolicyzmem stanowie mniejszość na forum :)
Lu - 7 Lutego 2006, 16:32

dzejes napisał/a


Oj tak, szczególnie interesuje nas Twoja opinia nt. kawy :twisted:


Nie podpowiadaj, bo test nie wyjdzie! :twisted: :lol:

Lu - 7 Lutego 2006, 16:33

Vykosh napisał/a
w typie 7w8


No, w końcu jakaś siódemka! Witam w klubie!

Vykosh - 7 Lutego 2006, 16:48

Lu napisał/a
Vykosh napisał/a
w typie 7w8


No, w końcu jakaś siódemka! Witam w klubie!


Cala przyjemnosc po mojej stronie - a teraz jade z testami:

1) Kawa, zwierzeta i kolory:
A) Tygrys, Koń, Owca, Krowa, Świnia
B) Pies oblizuje mnie
Kot niezależny
Szczur przekrada sie
Kawa jest gorąca
Morze szumi
C) Żółty - Michał
Pomarańczowy - Julia Tymoszenko :)
Czerwony - Monika
Biały - Joasia
Zielony - Asia

Zapomniałem o karawanie:
1) Szklanka wody jest brudna z zewnatrz, osadzil sie na niej piasek. Jednak w środku woda jest nadzwyczaj czysta, chłodna i smaczna.
2) Karawana składa się z ludzi na wielbłądach ubranych po arabsku, w białych turbanach i białych długich szatach (takich arabskich), tylko przywódca karawany jest ubrany na czarno. Podchodze, witam się i wsiadam na wolnego wielbłąda.
3) Oaza jest schowana w niecce, wodę widać dopiero z bliska, dużo wcześniej można zauważyć palmy. Poza palmami nie ma praktycznie zadnej roslinnosci, na brzegu leżą kokosy, które właśnie spadły z palm targanych wiatrem. Podbiegam do wody, zrzucam ubranie (arabskie) i wskakuje nago do wody. Potem pływam i jak już się ochładzę suszę się na brzegu.
4) Mur jest długi, właściwie to nie widzę końców ani w lewo ani w prawo. Zrobiony jest z kamieni, takich jak np piramidy egipskie, tylko troche mniejszych (kamieni). Ma kilka metrów wysokości, więc próbuje się na niego wdrapać i przejść na drugą stronę.
5) Po drugiej stronie jest pałac - harem, pełen młodych prześlicznych kobiet dookoła basenu wyłożonego marmurem. Są skąpo ubrane jak na arabki, coś a la ubranie do tańca brzucha.

Iscariote - 7 Lutego 2006, 22:12

Vykosh napisał/a
B) Pies oblizuje mnie

:shock:
Vykosh napisał/a
Kawa jest gorąca

gratuluje
Cytat
Czerwony - Monika

też gratuluje

Lu - 8 Lutego 2006, 20:32

LUDZIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

(że tak pozwole sobie sparafrazować Andre :wink: )

Czy ma ktoś klucz do testu z karawaną który rozsyłała Margot?
Albo chociaż potrafi go odtworzyć z pamięci?

gorat - 8 Lutego 2006, 21:12

Lu napisał/a
Czy ma ktoś klucz do testu z karawaną który rozsyłała Margot?

Podesłać Vykoshowi czy Tobie? :P

Lu - 8 Lutego 2006, 23:11

Goracie: jeszcze raz bardzo dziękuję :!:
Elam też dziekuję i gratuluję pamięci :wink: wyjechała do świstaków na cały tydzień więc życzę dobrej pogody i wielu sreberek :roll: (cokolwiek miałoby to znaczyc...)
Vykosh - masz na pv kluczyk :twisted:

Jeśli ktoś jeszcze chce zrobic test z karawaną ze strony ...eee...1 albo 2 tego wątku, to zapraszam. Służę kluczem :twisted: :twisted: :twisted:

elam - 12 Lutego 2006, 16:35

no wlasnie. siedze sobie w chamonix, pod mont blanc, swistaki zawijaja w te sreberka poswistujac wesolo, a tymczasem kolko wzajemnej adoracji testowiczow chyba tez na ferie wyjechalo, bo cos tu cicho...
Haletha - 12 Lutego 2006, 17:19

Słusznie: już czas na nowe testy.

http://psphome.dhtml.pl/test_plec_mozgu.html - test na płeć mózgu. Dziwne, kiedyś w podobnym okazałam się babochłopem (bo ponoć jestem;)), a teraz okazuje się, że mój mózg jest typowo kobiecy.

http://psphome.dhtml.pl/p...soby.html#9osob - test na spostrzegawczość, można zdobyć dziewięć punktów. Też dziwne - zaznaczyłam dziewięć osób, a wynik wyszedł mi osiem. Chyba, że pies się nie liczy;)

Iscariote - 12 Lutego 2006, 18:18

Mam typowo męski mózg, a w tescie na spostrzegawczosc w zadaniu z osobami wyszło, że jestem przecietny, a w zadaniu z twarzami Indian, że jestem spostrzegawczy
Anonymous - 12 Lutego 2006, 19:51

Iscariote napisał/a
Mam typowo męski mózg, a w tescie na spostrzegawczosc w zadaniu z osobami wyszło, że jestem przecietny, a w zadaniu z twarzami Indian, że jestem spostrzegawczy

Tak samo u mnie, z tą różnicą, że mam typowo kobiecy mózg :D

Czarny - 12 Lutego 2006, 19:58

Liczba punktów: 65.
Wynik może wskazywać na kobiece skłonności Twojego umysłu.
Z tymi twarzami coś nie tak zaznaczyłem, wskazałem siedem, a zliczył mi dwie.

Nivak - 12 Lutego 2006, 21:44

Ha! Mózg mam na 80 kobiecy :D
Twarzy wyłapałam 8, a indian wszystkich :D

Lu - 12 Lutego 2006, 21:58

Mam mózg typowo kobiecy - 90 pkt.
Jako nastolatka rozwiązywałam ten test, nie pamiętam ile uzyskałam punktów ale pamiętam że miałam w sobie coś z mężczyzny. Widocznie kobiecieję z wiekiem :)

Z twarzy wyłapałam 7 i tyle mi zaliczył, a w teście z indianami zabrakło mi strzałek bo wszedzie widziałam twarze, ale zaliczył mi tylko 9. To tylko potwierdza moje wyniki z przed kilku tygodni (kilka stron wcześniej w tym wątku) - mam paranoję ! :)

Ziuta - 12 Lutego 2006, 22:41

Test na spostrzegawczość 7/9 twarzy (ha! ponadprzeciętny! kobiety, zważcie na to :) )
10/11 Indian (alej bardzo spostrzegawczy!)
Test na płeć mózgu: -10, czyli (jeśli dobrze ten bełkot zinterpretowałem :D ) jestem macho, męski stachanowiec, 150% płci.

Duke - 13 Lutego 2006, 08:16

Czarny napisał/a
Z tymi twarzami coś nie tak zaznaczyłem, wskazałem siedem, a zliczył mi dwie.

Bo tam trzeba trafic w nos, a to nie jest łatwe..

Vykosh - 13 Lutego 2006, 11:17

Mi wyszlo to samo co Iscariocie :)
A ten test z mozgiem jest jakis slaby - kobieta za odp a) dostaje 15pkt a facet 10 to nie ma sie co dziwic wynikom jesli ze za samo bycie kobieta ma sie kobiecy mozg :wink:

joe_cool - 13 Lutego 2006, 12:49

punktów mialam 110 - mózg krańcowo odmienny od płci przeciwnej... :shock:
twarzy 7, indian 9 (zaznaczylam wiecej i sie upieram, ze tam twarze były!!!)
zrobialm sobie tez ten test: http://psphome.dhtml.pl/p...anipulacje.html
Wyszło mi: "Liczba punktów: 10 na 16 możliwych.
Pewnie nie dajesz się manipulować reklamówkom, ale zręczny sprzedawca wciśnie ci, co będzie chciał." zawsze wiedziałam, ze jestem dzieckiem promocji :mrgreen:

Haletha - 13 Lutego 2006, 13:16

Wyszło mi, że znakomicie nadaję się na ofiarę manipulacji. Co za bzdura. To, że nie manipuluję innymi, nie znaczy, że sama daję sobie wszystko wcisnąć:}
Romek P. - 13 Lutego 2006, 13:24

Haletha napisał/a
Wyszło mi, że znakomicie nadaję się na ofiarę manipulacji. Co za bzdura. To, że nie manipuluję innymi, nie znaczy, że sama daję sobie wszystko wcisnąć:}


A to nie wiesz, że manipulantom właśnie o to chodzi, żebyś miała poczucie, że kupiłaś proszek "Najbielszy" z własnej woli ? :)

Reklamy zrobiły sie strasznie sprytne... :)

Haletha - 13 Lutego 2006, 13:34

A ja w ogóle telewizyjnych reklam nie oglądam, wycieraczkowe zaś, jak wszyscy, z pasją zwijam w kulkę i wywalam do kosza. Po promocjach nie łażę i sprzedawców o radę nie pytam. Miałam na myśli niektóre pytania sprawdzające zdolność testowanego do manipulowania innymi (np. sprzedawanie zegarków). Nasuwa się wniosek, że znający tajniki reklamy "zręczny dyplomata" powinien być wyczulony na sobie podobnych, zaś osoba prostolinijna (czyt. kiepski sprzedawca) nie zauważy manipulacji. A to nie jest do końca tak - może ktoś chce być po prostu uczciwy.
Romek P. - 13 Lutego 2006, 13:45

Haletha napisał/a
A ja w ogóle telewizyjnych reklam nie oglądam, wycieraczkowe zaś, jak wszyscy, z pasją zwijam w kulkę i wywalam do kosza. Po promocjach nie łażę i sprzedawców o radę nie pytam. Miałam na myśli niektóre pytania sprawdzające zdolność testowanego do manipulowania innymi (np. sprzedawanie zegarków). Nasuwa się wniosek, że znający tajniki reklamy zręczny dyplomata powinien być wyczulony na sobie podobnych, zaś osoba prostolinijna (czyt. kiepski sprzedawca) nie zauważy manipulacji. A to nie jest do końca tak - może ktoś chce być po prostu uczciwy.


O rany, wybacz-przebacz, ja sobie żartowałem... :)
Ach, zgubi mnie kiedyś to poczucie humoru...

A co do meritum, Haletho, masz oczywistą rację, moim zdaniem - większość ludzi wcale nie tęskni za oszustwem, manipulacją, robieniem innym krzywdy.

Nivak - 13 Lutego 2006, 13:48

Mam podobny wynik jak Haletha i podobne nastawienie do manipulacji :D
Rodion - 13 Lutego 2006, 13:49

Mózg - męski ( a jaki inny?! :mrgreen: )

Pierwszy test - 9 ( Hura! Sprytne, a za razem bardzo proste rozwiązanie! :lol: )

Test drugi - 11 ( Ach! Te liście i skaly! :wink: )

Vykosh - 13 Lutego 2006, 14:06

Haletha napisał/a
A ja w ogóle telewizyjnych reklam nie oglądam, wycieraczkowe zaś, jak wszyscy, z pasją zwijam w kulkę i wywalam do kosza.

Hmm, wycieraczkowe czasami maja ciekawe zdjęcia z paniami :) To można przed wyrzuceniem na nie zerknąć :wink:

dzejes - 13 Lutego 2006, 15:24

Jaką (kiepską) książką jesteś?

Mi wyszło "49 idzie pod młotek" Pynchona.

I ten opis:

i am incomprehensibly weird.
no one understands me.
i am not meant to be understood.
that is my point.
i grate.

Lu - 13 Lutego 2006, 16:16

Rodion napisał/a
Pierwszy test - 9 ( Hura! Sprytne, a za razem bardzo proste rozwiązanie! )


Jesteś chyba jedynym któremu udało się znaleźć wszystkie twarze. Powiesz gdzie są ukryte dwie ostatnie ? :roll:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group