To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - chiromanci, astrolodzy, grafolodzy, grafomani

Iscariote - 4 Lutego 2006, 22:11

elam napisał/a
zrobilam sobie tez test na wiare
wyszlo mi, ze jestem liberalna protestantka. ciekawe, cale zycie chodzilam do kosciola jako katoliczka... Smile ale w koncu, to przeciez ten sam Bog..


link jest w tym poście...

joe_cool - 4 Lutego 2006, 22:14

ja jestem urodzoną w poniedziałek Unitarian Universalist (cokolwiek by to miało znaczyć, ale wyszło 100%). na miejscu drugim liberalna protestantka (well...), na trzecim secular humanist.
Iscariote - 4 Lutego 2006, 22:17

joe_cool napisał/a
a jestem urodzoną w poniedziałek Unitarian Universalist (cokolwiek by to miało znaczyć, ale wyszło 100%). na miejscu drugim liberalna protestantka (well...), na trzecim secular humanist.


Pewnie Unitran Universalisci zapłacili Libralnym protestantom by co 20 osoba nalezała do nich 8)

Lu - 4 Lutego 2006, 22:18

Ja jeszcze tylko dodam ze słońce, patronujące NIEDZIELI (a jest tu niedzielnych dzieci znakomita większosc ;) ) jeśli jest w horoskopie odpowiednio wzmocnione (bla, bla, bla..) moze nieść ze sobą bardzo charkterystyczne zachowanie : osoby takie są "duszami towarzystwa" i "brylują" w towarzystwie, pod warunkiem że jest to krąg znajomych. Osoba taka skupia na sobie uwagę innych, błyszczy dowcipem itp.

Kiedy jednak znajdzie sie w towarzystwie nieznanych sobie osób, jej brawura nagle znika, zachowuje się niezwykle powściągliwie i w sposób nieśmiały, czuje sie nieswojo i najchętniej unika takich sytuacji.

dzejes - 4 Lutego 2006, 22:21

Rrrrany Boskie. W tym tescie na wiarę wyszło mi, że jestem unitariańskim unwersalistą, cokolwiek to jest. Sto procent! Dalej były buddyzm therevada, liberalni kwakrzy (nie wiedziałem, że są tacy :shock: ) i buddyzm mahayana. Katolicyzm był przedostatni. W ogóle jestem jakimś szatanistą, bo i new age, neo-poganizm, sikhizm, hinduizm, taoizm i inne -izmy były wyżej niż religie chrześcijańskie. Bendem siem smażył w piekle! Zamawiam dwunasty kocioł od wejscia!

EDIT: A urodziłem się w piątek.

Czarny - 4 Lutego 2006, 22:26

Żebym ja jeszcze wiedział co zazanczałem :? Wyszło, że jestem sikhem, ortodoksyjnym judaistą, coś jeszcze w tym guście (nie pamiętam nazwy) i rzymskokatolikiem w 89% no to nie najgorzej.
Lu - 4 Lutego 2006, 22:33

A kto zrobił sobie test na orientację seksualną?
Iscarioto - rozmawialiśmy ostatnio o tym.... :wink:

Czarny - 4 Lutego 2006, 22:35

Ja zrobiłem. Napisali, że może być ze mnie jeszcze zdrowy mężczyzna i żebym poszedł coś zarywać na miasto. :wink:
Nivak - 4 Lutego 2006, 22:36

Mnie w teście na orientacje wyszło, że powinnam iść na podryw i kulku facetów tak jakby... :oops:
Rodion - 4 Lutego 2006, 22:37

Nivak napisał/a
że powinnam iść na podryw i kulku facetów tak jakby...


Normalnie strach sie bac! :mrgreen:

dzejes - 4 Lutego 2006, 22:38

LOL, Czarny, to kiedy idziemy na ten podryw? :lol:
Nivak - 4 Lutego 2006, 22:38

No ty Rodion jesteś akurat bezpieczny :P
I to z dwóch powodów :roll:

Czarny - 4 Lutego 2006, 22:40

Ja na podryw :shock: Ja jestem stateczny mąż żonie i ojciec dzieciom. Siwizna się mnie rzuca na włosy i brodę, a Ty mnie takie propozycje dajesz. :mrgreen:
dzejes - 4 Lutego 2006, 22:44

No wiesz, trzeba ratować nadwątloną męskość, gdyż jak mniemam Tobie również nie wyszło 10/10 w tym teście na orientację :mrgreen:
Rodion - 4 Lutego 2006, 22:48

MI wyszlo 9/10. A Nivak łamie mi serce.
Hymm... Moze to właśnie dla tego ze nie jestem jakimś yao....cos tam? :mrgreen:

Nivak - 4 Lutego 2006, 22:51

Rodion napisał/a
MI wyszlo 9/10. A Nivak łamie mi serce.
Hymm... Moze to właśnie dla tego ze nie jestem jakimś yao....cos tam? :mrgreen:

Łamię ci serce, bo 'ł' i 'd' w nazwach Władysławowo i Łódź nie oznacza, że to jedno i to samo miasto :D Poza tym jak już wspominałam - żonatych zazwyczaj nie ruszam :P
A gdybyś był yao....cos tam, to poszlibyśmy najwyżej na zakupy żebyś doradził mi jakie ciuchy wybrać :lol:

Czarny - 4 Lutego 2006, 22:53

To jak się ma gust, to od razu jest się yaoi :shock: uuuuuuuuu niedobrze :mrgreen:
dzejes - 4 Lutego 2006, 22:54

Rodion napisał/a
MI wyszlo 9/10.


Mi wyszło 8/10 :!: A ja taki nieuczesany...

Czarny - 4 Lutego 2006, 22:56

Ja miałem ino 7, a czesałem się w środę, to może dlatego nie miałem maksa :?
Rodion - 4 Lutego 2006, 23:01

Prawdę mówiąc nie rozumiem tego testu?
Kluczowe bylo to kółeczko czy d...? :roll:

Iscariote - 4 Lutego 2006, 23:05

Mnie test nie rozgryzł i nie zauwazył we mnie prawdziwego faceta... lipne te testy.. jak masz dusze romantyka i nie tylko cycki sie licza.. to od razu cie przekreślają... Co nie znaczy, że zgadzam sie z Lu w tej kwestii :wink:
Nivak - 4 Lutego 2006, 23:08

Czarny napisał/a
To jak się ma gust, to od razu jest się yaoi :shock: uuuuuuuuu niedobrze :mrgreen:
Takie są podobno stereotypy mój drogi Czarny ;)
Czarny - 4 Lutego 2006, 23:19

A możesz trochę uszczegółowić ten stereotyp. Bo ja to flejtuch i abnegat, ale potrafię kupić żonie coś ładnego - sama chwali.
Nivak - 4 Lutego 2006, 23:23

Czarny, boję się zawężać stereotypy, ale jakoś tak coś było, że mężczyźni gustu nie mają i w ogóle :shock: A jeśli mężczyzna jesy "yao...cos tam", to dba bardzo o swój wygląd, wie co do czego pasuje i dlatego potrafi pomóc przy takiej odpowiedzialnej czynności jak zakupy ubrań :D
Lu - 5 Lutego 2006, 00:39

joe_cool napisał/a
ja jestem urodzoną w poniedziałek Unitarian Universalist (cokolwiek by to miało znaczyć, ale wyszło 100%).


dzejes napisał/a
W tym tescie na wiarę wyszło mi, że jestem unitariańskim unwersalistą, cokolwiek to jest.


Ja też nie wiem co to jest ale mam to na 97%
Na 100 % jestem Neo-Paganką (Matrix lubię, ale bez przesady) .

Poza tym jestem kobietą tylko 6/10 , ale mogę się nią stac jeśli pogadam trochę z facetami - wtedy na pewno poczuję się lepiej ... :? (tym bardziej ze natychmiast mam poszukać pomocy specjalisty) :lol:

Dziś już rozmawiałam z facetami - obejrzałam 100 zdjęć tramwajów, zobaczyłam najnowszy odcinek Happy Three Frends ( :? ) i dowiedziałam się o co chodzi w Heroes II.
Nie czuję się lepiej... :? :mrgreen:

Haletha - 5 Lutego 2006, 14:15

Test na wiarę: witajcie w klubie protestantów. Nieźle nadawałabym się też na Świadka Jehowy, a katoliczką jestem w równym stopniu, co prawosławną i kwakierką. Ateistką naomiast jestem w stopniu niewielkim, bo tylko w dwudziestu procentach;)

Test na depresję: mam natychmiast szukać pomocy.

Test na orientację: zdobyłam jeden punkt na dziesięć. To znaczy, że jestem kobietą i mam iść podrywać facetów zamiast siedzieć przed komputerem.

Romek P. - 5 Lutego 2006, 14:49

Zajrzałem, o czym tu dyskutujecie, postanowiłem sobie zrbić najpierw test alko... to znaczy test na wiarę. No i się wydało:
"Masz swoje własne pomysły na dogmaty wiary."

Ten test bardzo precyzyjnie określił moją wiarę ;-D

Lu - 5 Lutego 2006, 15:31

Rodion napisał/a
MI wyszlo 9/10.


No, no, no... 9/10 w teście na męskość - kto by się spodziewał.... :wink:

Lu - 5 Lutego 2006, 15:35

Romek P. napisał/a
Ten test bardzo precyzyjnie określił moją wiarę ;-D


Tutaj są same precyzyjne testy :wink:

Argael - 5 Lutego 2006, 16:08

A mi wyszło, że jestem 100% Sikhem :shock: Na drugim miejscu ortodoksyjny judaizm, a potem islam.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group