To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - chiromanci, astrolodzy, grafolodzy, grafomani

elam - 2 Lutego 2006, 15:11

no, ludzie, szukajcie, dawajcie tesciki...
w miedzyczasie polecam moj test rysunkowy - malo osob go zrobilo, a fajny jest.

Duke - 2 Lutego 2006, 15:52

Test z liczeniem liter F już był?
Jak nie to zapodaje
Policz wszystkie litery F w poniższym tekście:

FINISHED FILES ARE THE RE-
SULT OF YEARS OF SCIENTIF-
IC STUDY COMBINED WITH THE
EXPERIENCE OF YEARS

No i podawajcie wynik, a jak było to piszczcie :twisted:

Czarny - 2 Lutego 2006, 16:42

Ja naliczyłem sześć (i trzynaście E, w których F się zawiera graficznie). I co dalej ?
Iscariote - 2 Lutego 2006, 21:57

i dalej nic... bo przejrzałes chyba cały kawał...
Lu - 3 Lutego 2006, 00:36

sześć

P.S.Ale o co chodzi?

Duke - 3 Lutego 2006, 08:33

Chodzi o to, że przecietni ludzie nazywani potocznie normalnymi przy liczeniu podświadomie ignorują litere F w OF, dlatego normalny człowiek powie 4, a normalny inaczej 6. 8)
Lu - 3 Lutego 2006, 09:19

Czarny zobaczył F takze w innych literach :roll: :lol:
Czarny - 3 Lutego 2006, 09:49

Przewidziałem po prostu wszelkie możliwości :mrgreen: Zastanawiałem się nawet czy ten czterowiersz, to też takie dwa ukryte F. Jestem nieźle skrzywiony co :lol:
Haletha - 3 Lutego 2006, 11:06

A co ze mną? Po trzecim liczeniu definitywnie zdecydowałam, ze cztery, ale poprzednio widziałam pięć:)
elam - 3 Lutego 2006, 13:48

LITER jest 6, chociaz fakt, przez pierwsze 3 liczenia wychodzilo mi 4, dopiero z palcem na ekranie wszystkie policzylam, jak trzeba :)
glosek moze troche wiecej. np th w "with" tez mozna wymowic jako "f"..
no to chyba jestem w miare nforfmafna, co?
uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff cfo zfa ulgfa...

elam - 4 Lutego 2006, 20:18

jeden maly tescik
tu link;

drugi maly tescik;
tu link;

i cala kupa tescikow
tu link ! ! ! !

zapodaje ten link bez sprawdzenia wszystkich testow; jesli ktos sie pobawi i znajdzie cos naprawde interesujacego, poprosze o polecanki!

Iscariote - 4 Lutego 2006, 20:28

wyszły mi cztery czerwone pola i napis zebym natychmiast szukał pomocy :shock:
elam - 4 Lutego 2006, 20:41

ja wedlug tego testu jestem daleka od depresji (hihihihihi, mnie to juz nic nie pomoze..), wiec powiedz, co moge dla ciebie zrobic, judaszu? :lol:
elam - 4 Lutego 2006, 20:43

Czy ważne jest, w którym dniu tygodnia przyszłaś/przyszedłeś na świat? Podobno tak. Każdemu z nich patronuje bowiem inna planeta - ona decyduje ponoć, jakie cech będzie miała osoba urodzona w danym dniu.

Dla urodzonych w poniedziałek.Księżyc
Wrażliwa/y, czuła/y i uczuciowa/y – jesteś idealnym przyjacielem. Lubisz towarzystwo, nie kończące się dyskusje, wieczory spędzone w miłym gronie. Jesteś pełna/y inicjatywy i potrafisz wszystkich zachęcić do działania. Nie potrafisz żyć bez przyjaciół, a samotność jest dla ciebie gorsza niż więzienie.
Masz szczególny, wręcz magiczny urok. Dzięki niemu uwodzisz i zdobywasz tych, którzy ci się podobają. Potrafisz zauroczyć każdego, na kim ci zależy. Pomaga ci w tym także twoja wielka intuicja i... może również małe kłamstewka... W miłości jesteś jednak szczera/y – umiesz ofiarować swoje uczucie bez reszty. Ale biada temu, kto z ciebie zażartuje!
Nie znosisz sytuacji, gdy ktoś nie podziela twojego afektu, a może nawet zdradza twoje zaufanie – rani cię to głęboko. Podobnie jak twoja planeta – Księżyc – lubisz czasami się ukryć...

Dla urodzonych we wtorek.Mars
Niecierpliwa/y, ciekawa/y, niezmordowana/y – krótko mówiąc prawdziwa/y pożeraczka/pożeracz życia i jego uroków. Podobnie jak Mars, grecki bóg wojny, masz niespożyte zapasy energii, która zawsze pozwala ci być gotową/gotów do wzięcia udziału w jakiejś nowej imprezie lub... walce.
Sen? To rzecz dla leniwych. Odpoczynek? Zarezerwowany dla starców. Wszyscy cię kochają, ale i boją się równocześnie, ponieważ trudno dotrzymać ci kroku.
Najlepsze dla ciebie zajęcie to takie, które pozwoli ci podróżować po świecie. Wtedy twoja potrzeba poznawania i eksperymentowania może zostać zaspokojona a jednocześnie będziesz miała prawdziwą satysfakcję. Chyba że w „międzyczasie” Ziemia stanie się dla ciebie zbyt mała...

Dla urodzonych w środę.Merkury
Pragniesz gorącego uczucia, na które można zawsze liczyć. Ciepły, przytulny dom, do którego chce się wracać co wieczór – oto co w życiu ma dla ciebie największe znaczenie. Twój charakter jest troszkę „pantoflarski”, jesteś uległa/y, choć na pewno w środę nie rodzą się osoby leniwe, czy też unikające odpowiedzialności.
Przeciwnie, jesteś osoba pracowitą i utalentowaną. W szkole wszyscy cię cenią i szanują. Ale ty oczekujesz od innych tej samej dokładności, którą sama/sam przejawiasz i... często spotyka cię rozczarowanie. Nie wszyscy są tacy jak ty – i to właśnie trudno ci zaakceptować.
W uczuciach jesteś nieśmiała/y i trochę skomplikowana/y – usiłujesz ukrywać, również przed sobą, głębie swoich doznań. Bardzo nie lubisz niejasnych, złożonych sytuacji. Pamiętaj – w uczuciach logiczne rozumowanie nie zawsze się przydaje.

Dla urodzonych w czwartek.Jowisz
To osoby niespokojne, często działające instynktownie, dość silne indywidualności. Jesteś twórcza/y. Zawsze dokonujesz bardzo osobistych wyborów i dążysz do tego, by nie schodzić z własnej drogi. Dlatego dość łatwo i szybko możesz nawet oddalić się od własnej rodziny i usamodzielnić się. Jednak nawet na odległość pozostaniesz bardzo związana uczuciowo z bliskimi ci osobami. Staraj się rozwijać swoje talenty artystyczne, podróżuj, spotykaj się z ludźmi i staraj się rozumieć wszystkich – tylko to da ci pełnię zadowolenia.
Miłość nie stoi w centrum twego życia, ale oczywiście pragniesz jej, jak każdy. Osobie, którą pokochasz i która to uczucie odwzajemni – dasz wiele. Pod warunkiem jednak, że twój partner nie będzie zbyt zaborczy i nie zechce zamknąć cię w klatce.

Dla urodzonych w piątek.Wenus
Są to ludzie interesujący, zmysłowi i szczęśliwi. Sztuka i miłość – te dwie sprawy są w centrum zainteresowania urodzonych w piątek.
Przyciągasz płeć przeciwna swoją nieco chmurną i zagadkową osobowością, której... sama nawet możesz nie być świadoma. Niełatwo cię zadowolić, miewasz bowiem wręcz nieosiągalne i abstrakcyjne ideały. Przez to możesz sprawiać cierpienie osobie, która cię kocha. Zastanów się nad tym i spróbuj przeobrazić nieco swoje ideały.
Masz talent artystyczny i możesz odnieść sukces w zawodach, które wymagają zmysłu estetycznego. Twoją domeną może być taniec, moda, kino i teatr.
Chłopcy urodzeni w piątek są szczególnie ambitni i pragną zajść wysoko. Dziewczyny natomiast w swoich marzeniach dopuszczają myśl, by... zakotwiczyć się u boku człowieka sukcesu!

Dla urodzonych w sobotę.Saturn
Jesteś wymagająca/y i trochę uparta/y, odczuwasz bowiem wpływ Saturna – planety działającej najintensywniej w dniu twojego urodzenia. Od siebie i najbliższych zawsze wymagasz maksimum, nawet za cenę akceptacji i sympatii ze strony innych ludzi. W szkole jesteś bardzo ceniona/y za swoje fachowe podejście do wszelkich problemów oraz za pracowitość. Aktywność jest dla ciebie czymś naturalnym i ważnym. Nigdy nie nudzisz się sama/sam ze sobą , ale odczuwasz też potrzebę wymiany poglądów. Staraj się otworzyć na miłość i naucz się dawać siebie... To nie będzie dla ciebie takie łatwe, ale gdy się z tym uporasz, odkryjesz świat uczuć, który okaże się wspaniały!
Uważaj jednak z kim przestajesz – potrzebujesz przy sobie osób, które cię docenia i zaakceptują taka, jaką jesteś.

Dla urodzonych w niedzielę.Słońce
Nie można powiedzieć, że urodzeni w niedziele nie mają silnej osobowości. Przeciwnie – jesteś twarda/y i masz bardzo jasno sprecyzowane poglądy.
Szkołę traktujesz poważnie i nie boisz się trudnych wyborów. Chcesz osiągnąć sukces? Wszystko przed tobą!
Bardzo ważne dla ciebie jest życie społeczne – masz wielu przyjaciół, z którymi lubisz się spotykać. Ale jesteś również bardzo związana z rodziną. Chciałabyś mamę, tatę, rodzeństwo i wszystkich bliskich mieć zawsze przy sobie. Zresztą z przyjaciółmi też nie lubisz się rozstawać na dłużej, nie mówiąc już o osobie, którą kochasz. Jednak to nie zawsze jest realne...
W miłości nie wszystko układa się łatwo i prosto – nie umiesz wyraźnie określać swoich potrzeb i uczuć, ryzykując, że nie zostaniesz zrozumiana. Spróbuj być bardziej bezpośrednia/bezpośredni!

Iscariote - 4 Lutego 2006, 20:53

heh... mnie sie nie da pomóc... zresztą zaznaczałem odpowiedzi takie ze hehe... autorzy nie przewidzieli, ze to ja bede wypełniał... a do tego powyżej... to urodziłem sie we wtorek :D
I Mars bóg wojny bardzo mi odpowiada

elam - 4 Lutego 2006, 20:56

zrobilam sobie tez test na wiare
wyszlo mi, ze jestem liberalna protestantka. ciekawe, cale zycie chodzilam do kosciola jako katoliczka... :) ale w koncu, to przeciez ten sam Bog..

tu

Czarny - 4 Lutego 2006, 20:57

Ja urodziłem się w niedzielę i zgadzam się tylko z pierwszym akapitem "niedzielnym"
A w teście depresyjnym miałem Twój stan nie wygląda groźnie.

elam - 4 Lutego 2006, 20:59

ja urodzilam sie w piatek. :lol:
zgadzam sie zasadniczo z tym, co napisano :)

Anonymous - 4 Lutego 2006, 21:11

Ja urodziłam się w niedzielę, na dodatek mój znak zodiaku to Lew (któremu to znakowi też patronuje Słońce). Znak to niechybny, że straszna jestem i wkurzam wszystkich wokół, bo chcę rządzić i przekonywać wszystkich do własnego zdania :twisted:
Iscariote - 4 Lutego 2006, 21:11

Mainline to Liberal Christian Protestants ... cholera... a myślałem, że ateista ze mnie :shock:

Edit: Ateista był na 7 miejscu a religia rzymsko - katolicka gdzieś pod koniec... 3 od dołu chyba :shock:

elam - 4 Lutego 2006, 21:15

no widzisz, judaszu, mamy wspolna religie...
a moze to ci liberalni protestanci ten test opracowali, zeby sobie nowych wyznawcow znalezc.. hmm, nalezy byc czujnym.. 8)

Iscariote - 4 Lutego 2006, 21:19

tez tak sądze... bo to podejrzane... jak 3 osobie wyjdzie to samo to ipa jakaś pewnie :D
Rodion - 4 Lutego 2006, 21:23

Jestem urodzonym w niedziele aspolecznym socjofobem dla ktorego za późno jest na specjalistyczna pomoc. :evil:
Lu - 4 Lutego 2006, 21:32

Ja też urodziłam się w niedzielę.... myślałam ze to dlatego tak lubię leniuchowac ;)
Nivak - 4 Lutego 2006, 21:38

A ja nie wiem w jaki dzień tygodnia się urodziłam :|
Wiedźma - 4 Lutego 2006, 21:50

Nivak napisał/a
A ja nie wiem w jaki dzień tygodnia się urodziłam :|


W kalendarzykach kieszonkowych kiedyś widziałam sposoby obliczania tego ;) Ale nie pamiętam, wiem tylko, że są takowe ;)

Nivak - 4 Lutego 2006, 22:02

Już się dowiedziałam dzięki pomocy Lu :)
Ale nie napiszę jaki to dzień, bo widzę, że większość horoskopów się zgadza co do mojej osoby... heh, że tak powiem :| Ale nie jest źle, jest nawet w miarę dobrze :P

Iscariote - 4 Lutego 2006, 22:04

haaa.. kumplea zrobiła test i tez jej wyszło liberalno protestanckie... Podpucha jakas :D
Nivak - 4 Lutego 2006, 22:06

Mnie w tym teście wyszło... nie pamiętam co, ale z pewnością nie to co wam :D Dwa razy po 100% jakiś humanizm i cuś tam jeszcze... Nie mam do takich rzeczy pamięci :?
Czarny - 4 Lutego 2006, 22:07

Iscariote napisał/a
kumplea zrobiła test i tez jej wyszło liberalno protestanckie.


O którym teście mówicie?



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group