To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - Jarlowe opowiadanka.

Angelus - 25 Października 2006, 21:10

Ani mi sie waz Rodion! :evil: Olowek precz od angelusowej facjaty! :twisted: Bo sie doczekasz wizyty wampira w zaciszu swego domostwa i tylko biedy sobie napytasz. :wink: Zeby nie bylo ze nie ostrzegalam jakby co... :twisted:
Nattfiarill - 25 Października 2006, 22:15

E tam, Rodionie, ja w razie czego przed furią Angelusową Cię obronię :twisted:
Wszak mam w domu wilkołaka, który już wygrywał z Angie pojedynki na gryzienie :wink:

Rodion - 25 Października 2006, 23:49

Ha! to bedzie scena!
Nattszczująca Angelus Purgim w obronie mej skromnej osoby!
Ta wizja wprawia mnie w drzenie! :mrgreen:
Dzieki Natt :D

hjeniu - 26 Października 2006, 08:52

Ty lepiej nie drżyj tylko to narysuj :mrgreen: Pasek w następnym SFFH.
Angelus - 26 Października 2006, 12:17

Widze Rodionku, ze zaiste bujna masz wyobraznie. :) Ja sie Purgiego nie boje. A to ugryzienie, to byl czysty przypadek, wzial mnie z zaskoczenia. :( Drugi raz sie nie dam nabrac, zreszta tez mam kogos na obrone. :twisted: :wink:
Rodion - 26 Października 2006, 12:23

A powiedz mi aniolku jak bez wyobraźni móglbym te moje *beep* rysowac? :wink:
A co to za obrońca jesli wolno spytac? :mrgreen:

Angelus - 26 Października 2006, 12:31

Wyobraznie, ze masz, to wiedzialam ale zeby az tak wybujala... :wink:
Co do mego obroncy, to najwazniejsze, ze Purgi go zna i wie, ze musi sie miec na bacznosci, gdyby mu znow do glowy wpadl jakis pomysl zatopienia klow w moim wampirzym cialku. :wink:

Rodion - 26 Października 2006, 12:33

Jednym slowem: Wampirus wars for ewer? :mrgreen: :mrgreen:
Angelus - 26 Października 2006, 12:44

Gdyby Ci kiedys jednak jakims cudem przyszlo na mysl narysowac Angeluska, to pamietaj, ze mam byc piekna i szczupla. :twisted: Inaczej moja zemsta bedzie okrutna... :twisted:
mawete - 26 Października 2006, 12:48

Angelus: ja wiem wszystko :D co mi dasz jak nie powiem? :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

//edit: to są negocjacje, a nie propozycja korupcyjna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Angelus - 26 Października 2006, 12:53

eee....a niby co rozumiesz przez wszystko? :shock: To nawet ja nie wiem wszystkiego a zyje juz tyle wiekow... :wink:
mawete - 26 Października 2006, 12:55

bez komentarza :mrgreen:
Nattfiarill - 26 Października 2006, 18:28

Ja też wiem wszystko. Podejrzewam nawet, że więcej niż mawete :twisted:
Angelus - 26 Października 2006, 19:56

Sie nie licytujcie bo i tak wszystkiego nie wiecie i juz! :P
Nattfiarill - 27 Października 2006, 16:23

ach, wszystko co tylko może nam być wiadome :wink:
A ja tak tylko, coby mawete podrażnić :twisted:

Last Viking - 21 Listopada 2006, 11:07
Temat postu: EPIZOD XXXXII - ZLOT BARDÓW II
EPIZOD XXXXII - ZLOT BARDÓW II

O żesz... :? ... znaczy Na Thora :!: Słoniki tupią w mojej głowie :( Zaraz to nie ta bajka :roll: Gdzie jest Olaf? :evil: Widziałeś go Kasztelanie jak owieczki po pastwisku gonił :? Kiedyś jeszcze jakąś zbrzuchaci i będziemy mięli tą... jak jej tam... hydraulikę :lol: Co Ludwigu? :shock: Nie hydraulikę, tylko hybrydę? :? Jak ją zwał tak ją zwał, ale nic ładnego to nie będzie :lol:

Ty mnie Kasztelanie lepiej powiedz, jak to jest, że im bardziej ciebie widzę tym bardziej mi od piwa we łbie szumi? :| Nikt nie mówił, że będzie łatwo :? Co prawda to prawda, łatwo nie jest :( Ludwigu skocz no po jakąś wodę :D Powiadasz Kasztelanie, że ty jak zwierze wody nie będziesz pił? :| To może herbatkę jakąś zieloną lub ziółka? :( No już dobrze, dobrze, dawaj to piwo :evil:

Powiedz mnie Kasztelanie co to dzisiaj w planach mamy? Ja mniemam jakiś zajazd z imć warchołami, puszczanie z dymem osad, zabór mienia i uganianie się za dziewkami po stepie :mrgreen: ... tudzież owieczkami, jak kto woli :? Nie? :shock: Będziemy kuftlua... kutua...pfu, pfu :x co za słowo... kulturalnie słuchać bardów opowieści? :| Co to za czasy nastały, żeby przekładać słuchanie o rabunkach i gwałtach nad ich wykonywaniem :?

Spotkania autorskie z bardami, powiadasz :| Svena to ja na co dzień słucham, a Brunhilda nawet częściej :? Bo wystaw sobie Kasztelanie, że ona teraz chce być ynteligentna i wieczorami chodzi do Svena na wykłady z historii literatury :mrgreen: Często do rana dyskutują :? Teraz przerabiają podobno lekturę obowiązkową - Kamasutra :|

No to idziemy na te prelekcje :mrgreen: A będziemy mogli zadawać niewygodne pytania bardom? Najlepiej przy użyciu młota, topora i szabelki :mrgreen: Co mówisz Kasztelanie? Ty zabierasz glocka? :shock: A co to jest za dziwo? :shock: Broń taka. Fajna :P Jak to się obsługuje...ŁUP... Juchą się zalał i padł :shock: Ups :oops: Nie mam się przejmować? To tylko saracen :mrgreen: Po co lazł na ziemię Polan :twisted:

A ten z brodą to kto? :evil: Na krasnoluda wygląda :lol: Ups... nożyk wyciągnął :shock: To bard słynny, wynalazca bimbru? :P A to wtedy szacunek :bravo Powiadasz, że ten z bródką to konkwistador słynny z Iberii sprowadzony :) . Obok niego znany polski warchoł co to zarówno szablę, jak i pióro ma celne :P Ten w okularach co Ludwigiem dyskutuje to to twierdzi, że na Marsa ludzie polecą :roll: Ten obok o wiedźmach rozprawia :) Ale tu fantastów macie :lol: O i grabarz jakiś jest :shock:

I kobiety jakie :mrgreen: Normalnie demony seksu :wink:
A tamten z drużyną pierścienia wędrował? :shock:
Spotkaliśmy, kiedyś na swojej drodze tą drużynę. Słabizny takie, wspomagane przez dwie armie Rohanu i Gondoru :lol: Nawet się nie spociliśmy, jak ich co do jednego wytłukliśmy :? Tylko problem był, bo Kveldulf pierścień pożarł, a właściciel chciał go odzyskać. :| No to wklepaliśmy i jego armii :mrgreen:

No to niech zaczynają te deliberacje czynić bo mi tęskno do antałku miodziku, a w tym miejscu to jakaś prohibicja :? Powiadasz Kasztelanie, że takimi głupstwami nie będziemy sobie głowy zawracać? :P To i racja, bo trudno o suchym pysku o sztuce dywagować? :mrgreen:

A te dwa wymoczki to kto? :shock: Powiadasz, że z dalekiej północy na Zlot Bardów przybyli, rysownik i scenarzysta. Biedactwa, na głowę im się rzuciło :( Wydaje się, że gadają z wyimaginowymi postaciami :? Komiks o wikingach stworzyli? :shock:
Buhahahaha :lol: O co oni kur... znaczy... Na Odyna :!: Co oni wiedzą o wikingach :lol:


KONIEC

mawete - 21 Listopada 2006, 11:12

Normalnie boskie :mrgreen: :bravo :mrgreen:

ps. Gdzie jest Olaf? :shock: Czyli "hardkor o poranku" :mrgreen:

Rodion - 21 Listopada 2006, 11:13

Pisz scenariusz!!! :mrgreen: :bravo :bravo :bravo
hjeniu - 21 Listopada 2006, 12:03

Sprawozdanie z Falconu w formie komiksu - To je ano! :mrgreen:
Aga - 21 Listopada 2006, 21:30

:bravo :bravo :bravo :mrgreen:
Viiiiiikiiiiing <wyje radośnie>
Toż to boskie jest!

Pako - 22 Listopada 2006, 10:53

Śliczności :mrgreen:
Nattfiarill - 22 Listopada 2006, 11:40

Viking, świetne :bravo :bravo :bravo
No i po corozpisywać się o Falkonie? Wystarczy przeciez wszystkich tu odesłać :bravo :bravo :mrgreen:

Angelus - 22 Listopada 2006, 15:24

Rewelacja! Falkon jak zywy normalnie! :bravo Czulam sie normalnie jakbym tam byla. :mrgreen:

No i te dwa "wymoczki" na sam koniec... :mrgreen: Fakt. Co tez oni moga wiedziec o wikingach? :wink:

Swietne! :bravo

Rodion - 22 Listopada 2006, 23:43

No... co ja, kurna, mogę wiedzieć o wikingach? :twisted: :wink:
Agi - 23 Listopada 2006, 20:29

Świetne :mrgreen: :bravo Popłakałam się ze śmiechu :mrgreen:
Studnia - 25 Listopada 2006, 01:16

MISTRZU...
elam - 25 Listopada 2006, 07:51

[gleboki uklon] :bravo :bravo :bravo
MrMorgenstern - 25 Listopada 2006, 12:06

EDIT:Przeczytałem Jarl. Fajne są te zdanka, dają cholernie dużo pożywki dla wyobraźni i niosa ogromny ładunek humoru... :bravo gdyby dać tu tylko opisy, byłaby niezła scenka, cudowny przerywnik w jakiejś dłuższej powiesci...

Jarl jest cwaniakiem, tylko ciekawe, czy nieudacznikiem... bardziej mi pasuje na takiego, co częściej sprytem złoto (tudzież dziewkę :wink: ) zwojuje, niżeli toporem...

Chyba idealna treść do komiksu właśnie :)

mawete - 25 Listopada 2006, 12:33

Dookreśl słowo "Wiking". :twisted:
MrMorgenstern - 25 Listopada 2006, 12:45

Zedytowałem, mawete (czemu z małej litery se życzysz, by Cie pisano?) :)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group