To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - chiromanci, astrolodzy, grafolodzy, grafomani

Margot - 12 Stycznia 2006, 13:42

No, i okazało się, że nie jestem autystyczna. Jednak nie :mrgreen:
elam - 12 Stycznia 2006, 14:30

:(
cholera, powinnam isc do lekarza?
bo mi wyszlo 31 (ale fakt, kilka pytan ne do konca zrozumialam, wec dalam odpowiedzi wyposrodkowane..)
to, ze jestem lekko asocjalna, to juz wiem, ale autyzmu u siebe nie podejrzewalam..

Haletha - 12 Stycznia 2006, 14:50

Zawsze wiedziałam, że jestem ponurym aspołecznym typem, więc dlaczego tylko 26 punktów? Chyba nie zrozumiałam wszystkich pytań:)
elam - 12 Stycznia 2006, 15:07

mozemy zalozyc klub autystycznych aspolecznych psychpoatow. bedziemy sobie siedziec kazdy po cichu w swoim kacie bedzie wypruwal wnetrznosci misiom albo wyrywal lalkom wlosy.. hmm, czekam na inne propozycje..
joe_cool - 12 Stycznia 2006, 15:25

ooo, nie jestem autystyczna... marne 17 punktów. a potrafię tak wspaniale zapamiętywać daty urodzin i numery telefonów (ktoś mi kiedys powiedział, że boi się ludzi, którzy znają na pamięć więcej niż pięć numerów telefonów :twisted: )
Duke - 12 Stycznia 2006, 15:28

No coż, gdzieś czytałem, że każdy facetma autyzm, tylko nie u każdego on się w pełni rozwinął. Co do klubu i siedzenia w kącikach, to ja zdecydowanie lubie wypruwać, ewentualnie przypalać. Ja mogę złożyć sekcję koputerową i w ramach kącika "SOF" zrobimy konkurs na najlepiej rozgibanego kolesia.
joe_cool - 12 Stycznia 2006, 16:46

Duke napisał/a
No coż, gdzieś czytałem, że każdy facetma autyzm, tylko nie u każdego on się w pełni rozwinął.

jak to pod testem napisano: most women score about 15, and most men score about 17 :mrgreen:

elam - 13 Stycznia 2006, 14:43

mam dla was test, tym razem bardziej skomplikowany niz moj ostatni niewypal :)

wezcie duza kartke papieru (lub kilka malych), dlugopis, olowek, moga tez byc kolorowe kredki, pisaki itp.

narysujcie nastepujace figury (wysokosci tak z 5 cm):
U
O
trojkat rownoboczny o podstawie poziomej ( :shock: no, piramide narysujcie)
kwadrat
romb

teraz wezcie cos innego do pisania, tudziez te kolorowe kredki, i uzupelnijcie jakos te 5 figur. np. z kola mozna zrobic slonce, buzie, kolo samochodu, znak "zakaz zatrzymywania sie i postoju", albo wstawic w srodek znak zapytania, bo nie znalazlo sie nic lepszego...)
rysujcie, co wam do glowy przyszlo w pierwszym momencie

ok. teraz do kazdego obrazka przypiszcie 3-5 okreslen: co najmniej 2 epitety, rzeczowniki, okreslajace uczucia, jakie ten obrazek w was wywoluje (np.slonce - "gorace, niezbedne do zycia, dalekie, jasne, porazajace, obrazek nieudany/udany, bardzo szczegolowy, nie podoba mi sie"..)

a potem poproscie o kluczyk na priva :) :lol:

Margot - 13 Stycznia 2006, 15:34

Do rysowania figur podstawowych użyłam długopisu w kolorze blue, natomiast uzupełniałam ołówkiem HB oraz flamastrem czerwonym (nic innego pod ręką nie leżało). Rysowałam w zeszycie w linie, ustawionym poziomo, wychodzily mi średnio dwie figury na stronie (romb został jeden, więc centralnie narysowałam go samego).
1. U - zrobiłam puchar z płaskorzeźbami czaszek i wylewającą się z niego krwią. Przyznaję, że perspektywa mi trochę nie wyszła, ale wycieniowałam jakoś.
2. O - zrobiłam obrożę z kolcami na zewnątrz, zapinaną z przodu na wymyślną, kanciastą klamrę. Tutaj perspektywa była łatwiejsza do osiagnięcia, no i wzorek ładnie mi wyszedł, takie esy-floresy :D
3. Z trójkąta starałam sie zrobić statek kosmiczny widziany z dołu, ale trochę mi wyszedł nieproporcjonalnie szeroki, bo kwadrat przeszkadzał obok i nie zmieścily się krzywizny stateczników. Ale za to teraz bardziej przypomina deltoid, tylko dół ma taki krzywy, nieostro wykończony.
4. Z kwadratu wyszedł mi tunel skręcający w lewo, widziany przez wejście. W tunelu wiszą na ścianach lustra owalne, przez co wydaje się, że ma wybrzuszenia i wklęsłości (to jest złudzenie optyczne). W oddali widać światełko (w kazdym tunelu musi być światełko, jak mówi poeta), ale nie wiadomo, czy to nie jest kolejne lustro i złudzenie optyczne. Do tunelu wjeżdża samochodzik (miał być garbus, ale nie wyszedł za bardzo, taka pokraka, do tego kołami dość niefortunnie zahacza o krawędź tunelu.
5. Z rombu zrobiłam taką siatkę, na której się skacze - batut (???). Wsparłam ją na słupkach wzmocnionych klinami, narysowałam siatkę i pięć osób wykonujących na niej ewolucje.

Poproszę o klucz :mrgreen:

Haletha - 13 Stycznia 2006, 15:39

Zawsze do usług . Tuszę, że się doczytasz:)
dzejes - 13 Stycznia 2006, 15:50

http://www.grapheine.com/...k.php?id=517391
:twisted:

Margot - 13 Stycznia 2006, 15:51

Ładne! Szkoda, ze też nie mam skanera, obroża wyszła mi bardzo elegancko...

A, zauważyłam dopiero teraz, że nie przepisałam określeń, no, to uzupełnienie (Boh moj, teraz trzeba się doczytać, co ja nabazgrałam z "wolnej ręki")
ad.1. ekstrawagancja, bezczelna dosłowność, bezpośrednie obrazowanie
ad. 2. ozdobna, nieco zbyt "ostra", tylko na letnie popołudnia do koktaili
ad. 3. dalekiego zasięgu, niezwykłej szybkości, ponadprzestrzenny, bezawaryjny
ad. 4. długi, otwierający nowe możliwości, o nieznanym końcu, zaskakująco intrygujący
ad. 5. tylko dla orłów, zabawa wysokiego ryzyka, namiętnie sprężysty poziom oparty na solidnych podstawach, wysokościowo, latanie bez żadnych ograniczeń.

Przynajmniej tak mi się zdaje, że to nabazgrałam, nie jestem pewna, czy rodzaje się zgadzają... :x

Rodion - 13 Stycznia 2006, 15:55

Dzejs! :bravo :bravo :bravo :twisted: :!:
Margot - 13 Stycznia 2006, 16:07

Cdn. filmu
Haletha - 13 Stycznia 2006, 16:57

Remake filmu z nową obsadą
elam - 14 Stycznia 2006, 14:16

o, Margot fajnie test wyszedl :D
i Haletha chyba tez narzekac nie moze. co o tym sadzicie?
ach, filmiki sa super cudne. czekam na c.d. :)

Haletha - 14 Stycznia 2006, 15:05

Nie jestem ani magnetyczna ani kolorowa, ale poza tym chyba dużo się zgadza:))
Lu - 14 Stycznia 2006, 15:43

Mi z U wyszła U-rurka (chemia-moja druga miłość :wink: ) pełna bąbelkującej i buzującej wody

o - spirala, silnie wciągająca i silnie uzależniająca, wir, życie, szybkość, radość, szaleństwo i przygoda

trójkąt - piramida Cheopsa - tajemnicza, potęzna, wieczna , trwała i niezmienna

kwadrat - wrysowałam w niego zdjęcie przyjaciół na wakacjach - słońce, przygoda, radość, zabawa

romb - nawet nie musiałam się nad nim zastanawiać bo od razu namiot skojarzyłam - przygoda , wakacje, schronienie, radosć, słońce, zabawa, survival

:mrgreen:

A z enneagramu wyszło że ja to tylko o zabawie myślę :lol:

Haletha - 14 Stycznia 2006, 15:48

elam napisał/a
ach, filmiki sa super cudne. czekam na c.d. :)


Ze specjalną dedykacją: http://www.grapheine.com/...k.php?id=522898

Ziuta - 14 Stycznia 2006, 16:00

Zrobiłem sobie test na autyzm i wyszły mi równe 23 punkty. Czyli (choć to skrajna wartość) jestem "above average". Hmmm... czy to dobry bajer na dziewczyny? :)
(kurcze, zawsze chciałem być wariatem! :D )

elam - 15 Stycznia 2006, 18:28

eh! autysta to nie wariat, to nieszczesliwy czlowiek, ktory nie lubi tlumow i nie chodzi do dyskoteki..
jak ja

Rodion - 15 Stycznia 2006, 18:32

Cytat
eh! autysta to nie wariat, to nieszczesliwy czlowiek, ktory nie lubi tlumow i nie chodzi do dyskoteki..
jak ja


Elam, opisalas socjofoba a nie autystę. Autyzm to cos innego.

elam - 15 Stycznia 2006, 18:38

wytlumacz mi, prosze....
bo jestem wybitnym socjofobem, a w cytowanym wyzej tescie wyszlo, ze rownierz autystka.. (chyba, ze to byl test dla artystow, a nie autystow? :) )

Pako - 15 Stycznia 2006, 18:42

Elam - w myśl tej definicji to ja też socjofobem jestem - fajnie :mrgreen:
Czarny - 15 Stycznia 2006, 18:47

A kto nie jest :shock:
Margot - 15 Stycznia 2006, 18:49

Czarny napisał/a
A kto nie jest :shock:

Człowiek, który chodzi na dyskoteki. Jest takich trochę... :mrgreen:

Rodion - 15 Stycznia 2006, 18:53

elam napisał/a
wytlumacz mi, prosze....


Elam, moge Ci zagwarantować ( mimo wyników testu ) ze nie jesteś autystka. :D

joe_cool - 15 Stycznia 2006, 19:29

Margot napisał/a
Czarny napisał/a
A kto nie jest :shock:

Człowiek, który chodzi na dyskoteki. Jest takich trochę... :mrgreen:

Przepraszam bardzo, ale nie generalizujmy. Ci co chodzą na dyskoteki, też mogą być socjofobami, tyle że z zapędem masochistycznym :twisted:

Margot - 15 Stycznia 2006, 19:46

joe_cool napisał/a
Margot napisał/a
Czarny napisał/a
A kto nie jest :shock:

Człowiek, który chodzi na dyskoteki. Jest takich trochę... :mrgreen:

Przepraszam bardzo, ale nie generalizujmy. Ci co chodzą na dyskoteki, też mogą być socjofobami, tyle że z zapędem masochistycznym :twisted:

Ups, w stół uderzyłam niechcący...??? :mrgreen:

joe_cool - 15 Stycznia 2006, 20:06

Margot napisał/a

Ups, w stół uderzyłam niechcący...??? :mrgreen:

:mrgreen:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group