To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Co pije NURS? A co Wy pijecie?

Pako - 13 Lipca 2010, 20:11

No ja właśnie uwielbiać nie uwielbiam, chociaż wypiję ze smakiem. Ale czasem mnie tak bierze, że mam ochotę i nie ma zmiłuj, musiałbym się ze sobą bić, żeby mi przeszło. Na szczęście raz czy dwa razy w roku mi się zdarzy ;)
A warka dała radę. Dobra jest :) Chociaż z puszki (fuj..., ale z przeceny była, a darowanemu...)

Agi - 13 Lipca 2010, 21:21

Zrobiłam sobie mix: świeży ananas, czerwony grejpfrut i zielone winogrona.
Bardzo orzeźwiające, a jakie zdrowe.

nureczka - 13 Lipca 2010, 22:19

Prowadzimy prace naukowo-badawcze mające na celu opracowanie idealnego przepisu na Sangrię.
Kruk Siwy - 13 Lipca 2010, 22:24

Ale to trwa... i trwa. Zmuszony zostałem do wspomożenia się Cuba Libre.
mad - 13 Lipca 2010, 23:01

Jeszcze małe piwko przed północą i "Atak klonów" do tego. Właśnie przypominam sobie nową trylogię.
Ozzborn - 14 Lipca 2010, 00:32

Calimocho i fajka. Generalnie idea jest taka, że powinno być budżetowe wino na pół z budżetową kolą, znaleźliśmy tylko wino (akurat hiszpańskie) z ostatniej imprezy i akurat odpowiednią ilość coli (niestety bleee) zero. Ale dało się wyzerować. To chyba jedyna forma alkoholu z kolą, która mi smakuje.
Kruk Siwy - 14 Lipca 2010, 22:56

Nocna Sangria dojrzewa w lodówce po raz drugi. Tym razem eksperymentalnie dodaliśmy maliny. Się zobaczy się wypije.
Kai - 14 Lipca 2010, 22:58

Kruku, daj jakiś przepis...
Kruk Siwy - 14 Lipca 2010, 23:01

A to jak się wypróbuje to podamy, my Kruk i nureczka tudzież aspirant Licho.
nureczka - 14 Lipca 2010, 23:04

Kruk Siwy napisał/a
A to jak się wypróbuje to podamy, my Kruk i nureczka tudzież aspirant Licho.

Próbujemy, ryzykując własnymi wątrobami, aby Kruk mógł wam przekazać przepis idealny.

mad - 14 Lipca 2010, 23:18

Znów jakieś piwko na dobranoc.
Agi - 15 Lipca 2010, 16:12

Koktajl z czarnych jagód i truskawek.

Polecam interesujący artykuł na temat wina http://zdrowie.onet.pl/16...styl_zycia.html

Kai - 15 Lipca 2010, 17:44

Agi, nie psuj mi przyjemności :P
Agi - 15 Lipca 2010, 17:58

Daje do myślenia, prawda?
Kai - 15 Lipca 2010, 18:23

Fakt, zwłaszcza, że coraz więcej jest takich ludzi - samotnych i skazanych właściwie na towarzystwo butelki i komputera.

A w temacie - jutro dostarczą to cudne winko, a za tydzień mam imprezę - ciekawe, czy innym będzie tak smakować jak mnie.

Fidel-F2 - 17 Lipca 2010, 23:47

byłem u ojca, jakichś nalewek na truskawkach narobił, słodkie strasznie ale mniamuśne, nie poleżą
Rafał - 19 Lipca 2010, 07:52

Wracając z Radkowa zajechałem do Czech, nabrałem trochę piwa. Primator wypuścił serię piw tmawych (ciemnych), jest Primator double 24%, 18% i chyba 15%, są też fajne zakręcane flaszki 1,5l zlatopramena. Zlatopramen bardzo fajny, Primatora się spróbuje, się napisze :wink:
Pako - 19 Lipca 2010, 08:21

Raz piłem primatora. Zwala z nóg raczej, nie tego człowiek oczekuje po piwie. Tyle procentów, uh... ;)
Rafał - 19 Lipca 2010, 08:24

Pako, Radków jest tak odpicowany, że musicie koniecznie tam zawitać, zgarnęli sporo kasy z unii na działania transgraniczne, że nawet chodniki i obrzeża przy zalewie z piaskowca wstęgowego porobili, fajne miejsce na Ziemi.

edit: procenty oznaczają nie alkohol, tylko ekstrakt, alkoholu jest z reguły mniej niż połowa.

Pako - 19 Lipca 2010, 08:27

Może i mniej, raz piłem, miało chyba 15%. W ciepłe, letnie popołudnie skosiło.
A Radków brzmi dobrze, chociaż wyjazd ciągle jest w sferze planów. Ale umieszczę go tam ;) (znaczy Radków na liście do odwiedzenia :) )

Agi - 10 Sierpnia 2010, 01:12

Popijam sangrię i czytam forumowe króciaki, ciekawe co będzie rano, znaczy co bardziej mi zaszkodzi :?: :mrgreen:
Zgaga - 10 Sierpnia 2010, 15:03

Dostała cudnego smaku rakiję. Dobre, mocne.
Chal-Chenet - 14 Sierpnia 2010, 15:21



Oba baaardzo dobre!

Poza tym kupiłem jeszcze Orkiszowe Miodowe (zaiste, miód!) i piwo zwane "Irish beer" - także jak najbardziej do wypicia. Trochę mniej smakowało mi Orkiszowe Pszeniczne, zbyt kwaskowe.

Rodion - 14 Sierpnia 2010, 15:49

Co do Koźlaka, to popieram, co do drugiego nie znam... jeszcze :twisted:
Kai - 14 Sierpnia 2010, 16:38

Vina Altair.
Białe, wytrawne. Pyszne do ryby, do picia luzem nieco za ciężkie.

Ozzborn - 14 Sierpnia 2010, 18:53

a ja nic, robię sobie tydzień detoksu przed weselem chrześniaka mamy ;P:
To będzie dziwne uczucie, bo zaraz idę na piwo z kolegami zaopatrzony w butlę szprajta.

Aha zanim zacząłem odwyk spróbowałem oryginalnego porto i w sumie mój tatko znając tylko ogólny sposób produkuje coś co w smaku jest podobne a nawet lepsze momentami - tyle że bukiet ma uboższy, bo nie leżakuje w beczkach...

Zgaga - 19 Sierpnia 2010, 07:51

Kurczaczki, ta otrzymana rakija (już przeze mnie wspominana) jest rewelacyjna. Szkoda że niedługo dno w butelce zobaczę.
ilcattivo13 - 19 Sierpnia 2010, 09:16

Ozzborn napisał/a
a ja nic, robię sobie tydzień detoksu przed weselem chrześniaka mamy ...


błąd amatora... Trening, trening i jeszcze raz trening. Nie ma innej podstawy sukcesu/braku "zgonu" :mrgreen:

Ozzborn - 19 Sierpnia 2010, 11:07

ilcattivo13, właśnie też to sobie pomyślałem... ale mam nadzieję, że okiełznam się też nieco na samym weselu... choć oczywiście bez przesady :wink:
dalambert - 20 Sierpnia 2010, 12:50

wczoraj małe zderzenie z domowym śliwkowym bimberkiem - cudo absolutne :D :!:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group