To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Co pije NURS? A co Wy pijecie?

hijo - 28 Kwietnia 2010, 21:41

Ziemniak, na studiach i w szkole średniej wypijałem średnio 0,7 coli dziennie
czamataja - 28 Kwietnia 2010, 21:43

Kai napisał/a
czamataja, dla mnie one są o wiele kwaśniejsze i mniej aromatyczne. Ale ja uwielbiam kawę w wersji wietnamskiej, gotowaną z fusów i z masłem, więc mnie o zdanie nie pytaj.

A piłaś kiedyś Polo-Cocktę? :D



Mniej aromatyczna? Przyznam bez bicia- tak. Kwaśniejsza? Nie czułam. Może to wina coli? :wink:

Fusy+ masło? Nigdy o tym nie słyszałam. Potem fusy są w kubeczku? Bo tego bym nie zniosła!

A polo- cocta- zdecydowanie nie. Mam swoje zasady ;P:

Ozzborn - 28 Kwietnia 2010, 21:50

Ja w ogóle nie uznaję drinków "bezczegosiowych" albo piję właściwy, albo wcale... częściowo dlatego, że czuć to w smaku, a częsiowo dlatego, że z racji wykształcenia (choć niepełniego :P ) wiem jaka trucizna kryje się pod pseudonimem "bez" :P
hijo napisał/a
Co ciekawe nie daje to efektu adhd w płynie tylko ładnie mnie odpręża i dobrze po tym śpie. Zwykle wypijam ze 3, 4 filiżanki za jednym posiedzeniem :twisted:

Bo przedawkowanie powoduje efekt odwrotny. Pozdrawiam Twoją wątrobę i wrzody :twisted:

czamataja - 28 Kwietnia 2010, 21:53

Ozzborn napisał/a

Bo przedawkowanie powoduje efekt odwrotny. Pozdrawiam Twoją wątrobę i wrzody :twisted:


na niektórych kawa w ogóle nie działa. Tu wystąpię z szeregu jako przykład.

hijo nie przejmuj się, 3 kubki to norma. A te bóle brzucha czy wątroby- przejdą- każdy musi sobie pomarudzić :wink:

hijo - 28 Kwietnia 2010, 22:06

Ozzborn napisał/a
Pozdrawiam Twoją wątrobę i wrzody
ee tam z tym niem ma problemów. Za rzadko się tak "truję" to dla mnie trochę jak używka stosowana raz na jakiś czas.
Martva - 29 Kwietnia 2010, 08:58

Mój ex pił średnio 2 litry coli dziennie.
A co do soków - też kupuję 100%, na ogół z pomarańcz, i jak czasem ktoś wo domu kupuje jakis napój czy inny nektar i naleję sobie nie patrząc, to, yyyy... woda z cukrem i kwaskiem cytrynowym.

Kai - 29 Kwietnia 2010, 09:00

czamataja napisał/a
Fusy+ masło? Nigdy o tym nie słyszałam. Potem fusy są w kubeczku? Bo tego bym nie zniosła!

Niee, zostają w tygielku, w którym się tę kawę gotuje. Do filiżanek nalewana jest tylko taka gęsta, mocna ciecz.

Martva, ostatnio Tymbark wypuścił mieszanki soków 100% - np pomarańcza, jabłko i limetka. Całkiem przyzwoite.

Ale najlepszy i tak jest pomidorowy :D

czamataja - 29 Kwietnia 2010, 09:11

Dzisiaj mam sok warzywny Vega- pikantny. Łagodny, śródziemnomorski są smaczne. Sprawdzimy dziś ten z pieprzem.

Kai napisał/a
Niee, zostają w tygielku, w którym się tę kawę gotuje. Do filiżanek nalewana jest tylko taka gęsta, mocna ciecz.


Brzmi tak szlachecko...Kawa gęsta jak miód...Tylko ten tłuszcz z masła :|

Kai - 29 Kwietnia 2010, 09:20

Tylko oczka trochę się błąkają, ale są malutkie, a smaku dodaje dużo.
czamataja - 29 Kwietnia 2010, 09:39

aż się głodna zrobiłam ;)
czas na herbatę jaśminową

Ozzborn - 3 Maj 2010, 11:58

Czarrrna kawa z czajniczka i lampka metaxy, żyć nie umierać :D

A wczoraj krupnik i ten litewski zajzajer z trzema dziewiątkami - zestawienie mocno kontrastowe.

Kai - 3 Maj 2010, 12:09

Szklaneczka xeres brandy z kotkami lodowymi. Nie, nie opuściłam "s" :)
robert70r. - 3 Maj 2010, 14:17

Hmmm... właśnie przypomniałem sobie o Guinnessie w lodówce - został od ostatniej imprezy.... Chlapnąć, nie chlapnąć... :wink:
Kruk Siwy - 3 Maj 2010, 14:18

Bob1970r napisał/a
Guinnessie w lodówce
herezja!
Easy - 3 Maj 2010, 14:22

Martva napisał/a
Mój ex pił średnio 2 litry coli dziennie.


Przebijam. W szczytowej formie 3 litry dziennie, ale obecnie faktycznie zjechałem do 2 litrów.

Kai - 3 Maj 2010, 14:22

Bob1970r napisał/a
Chlapnąć, nie chlapnąć...

Ale dylemat :) Nawet nie poczujesz.

Brandy xeres ciąg dalszy.

Ozzborn - 3 Maj 2010, 14:24

Easy napisał/a


Przebijam. W szczytowej formie 3 litry dziennie, ale obecnie faktycznie zjechałem do 2 litrów.

:shock:

e: cycata

robert70r. - 3 Maj 2010, 14:24

Kruk Siwy napisał/a
Bob1970r napisał/a
Guinnessie w lodówce
herezja!

Ja tam tego nie wstawiłem - to ktoś inny. :shock: :mrgreen:

Kai - 3 Maj 2010, 14:26

Nie tłumocz się, to nie ten dział.

Kotki lodowe pyszne :D

ilcattivo13 - 6 Maj 2010, 22:48

w "PlusMinus", dodatku do Rzeczpospolitej z zeszłego łykendu jest fajny artykuł o małych polskich browarach produkujących prawdziwe piwa.
Najlepszą wiadomością jest to, że właściciel "Ciechana" kupił już drugi browar (w Lwówku Śląskim) i niedługo startuje z produkcją :D

joe_cool - 6 Maj 2010, 22:53

Czy wspominałam już, że w moim sklepiku osiedlowym pojawiły się trzy rodzaje Ciechana? Jasny jest bardzo przyjemny i delikatny. Miodowy - miło orzeźwiający i nawet wcale nie taki słodki. A Pszeniczny - też bdb, zwłaszcza, że ja lubię pszeniczne. Jest dobrze :D
Kruk Siwy - 6 Maj 2010, 23:43

Haha. A u nas na Ząbkowskiej jest knajpka która serwuje Ciechana z beki. Może nawet przemogę niechęć do tego tandetnego napoju.
Kai - 7 Maj 2010, 11:12

Herbata malinowo-granatowa z Vitaxu.

Komentarz koleżanki: chcesz się rozerwać?

Ozzborn - 7 Maj 2010, 22:23

duża lampka wina tatowej produkcji. W tym roku naprawdę się udało - wytrawne, ale nie kwasior z intensywnym bukietem winogronowym. :D
Adon - 7 Maj 2010, 22:55

Jakieś tanie wino marki Sainsbury. Różowe. Całkiem niezłe jak na swoją cenę.
merula - 7 Maj 2010, 23:13

wódka z Kahlu'ą i lodem
mad - 7 Maj 2010, 23:28

A ja dla odmiany abstynencję (czasową) głoszę. Jakoś tak od kilku dni nawet piwka nie łyknąłem.
ilcattivo13 - 8 Maj 2010, 00:19

mad napisał/a
A ja dla odmiany abstynencję (czasową) głoszę. Jakoś tak od kilku dni nawet piwka nie łyknąłem.


are You mad or something? :mrgreen:

Kai - 9 Maj 2010, 12:39

Macka mi serwuje ostatnio coś, co podobno ma powalać. Mnie bardzo smakuje, ale rusza średnio. Martini, gin, curacao i chyba coś jeszcze, z wody tylko lód.
merula - 9 Maj 2010, 12:41

nienajgorszego drinczka wczoraj piłam: Cointreau, Campari, wódka, gin i sok pomarańczowy.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group