To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - Jarlowe opowiadanka.

Ziuta - 21 Lipca 2006, 22:32

Biedny Jarl. Żeby Szlomo tak go przekabacił :D
Pako - 22 Lipca 2006, 09:58

Hehe :)
To nie będziemy wody pić tylko miodzik :mrgreen:
Hrim hram hrum :lol:

Rodion - 22 Lipca 2006, 12:34

Oooooooooooommmmmmmmmmmmmmm.....
Wychodzi na to ze Jarja takze dopadlo?! :evil:

Oooooooooooommmmmmmmmmmmmmmm.....

Anonymous - 24 Lipca 2006, 09:30

:mrgreen:

Rodion, mylisz, że wyżej opisana terapia byłaby skuteczna? :twisted:

Rodion - 24 Lipca 2006, 11:28

Lu powinna na ten temat cos wiedziec. :wink: :mrgreen:
Oooooooooooommmmmmmmmm....

mawete - 24 Lipca 2006, 20:51

Oooooooooooommmmmmmmmm....
Sex jest zły...
Oooooooooooommmmmmmmmm....
Piwo jest złe...
Oooooooooooommmmmmmmmm....
Miria powiedziała...
Oooooooooooommmmmmmmmm....

:mrgreen: :twisted: :mrgreen:

Anonymous - 25 Lipca 2006, 00:09

O, czegoś takiego to z pewnościa mi nie wmówisz! :twisted:
mawete - 25 Lipca 2006, 09:07

No niby racja... :mrgreen: To my mówiliśmy:
Oooooooooooommmmmmmmmm....
Ty mówiłaś ciekawsze rzeczy :D

Last Viking - 25 Lipca 2006, 09:25
Temat postu: EPIZOD XXX - WIGILIJNA OPOWIEŚĆ
Oooooooommmmmmmm Oooooooooommmmmmm
Zastanawiałem się czy Epizod XXX dać teraz, ponieważ jest to Bożonarodzeniowy tekst a mamy pełnię lata :wink: , ale stwierdziłem że nie będę Epizodów rozwalał :D
Oooooooommmmmmmm Oooooooooommmmmmm
Udzieliło mi się :(

EPIZOD XXX - WIGILIJNA OPOWIEŚĆ

Co ty tam Svenie nucisz ? :? Last Christmas, I gave you my heart Na głowę upadłeś ? :evil: Piosenka taka :? Dżordża ? :shock: Nie znam tego skalda :( Nie podoba mnie się :x Co ? :shock: Jaka Mary ? :shock: Mary Christmas ? :| Nie znam :( Aha :!: Święta takie :? Mówiłem wam przecież, że nie lubię żadnych świąt :x Święta, święta, a robić nie ma komu :evil: Co ? :shock: Ja i tak nic nie robię, tylko w karczmie przesiaduję ? :shock: Mam was dosyć idę do domu :!: Hmm... Olafie :? Ten antałek miodziku jeszcze skończę :wink: Chlup, chlup, chlup... pycha :lol: Dobranoc :!: Co tam mruczysz pod nosem Ludwigu ? :| Wesołych Świąt ? :shock: Jak Cię młotkiem potraktuję to Ci galoty spadną :x Idę :!: Do jutra :) Co ? :shock: Jak to wolne ? :shock: Zbiórka całego hirdu o piątej rano, zaprawa i musztra :!: Pospacerujemy sobie po placu wzdłuż i wszerz, wzdłuż i wszerz... Świąt nie będzie :twisted: Do jutra :mrgreen:

Swięta, święta, a robić nie ma komu :evil: Cała osada udekorowana i ozdobiona w jakieś pierd... eee :roll: Na Thora :!: Jakieś gwiazdeczki, bombeczki, pierdółki :evil: Wioska rozświetlona świeczkami i lampkami. Jakby jakiś nalot dywanowy zrobili, to mają nas jak na patelni :| ... Skąd mi takie pomysły do głowy przychodzą :? Co to jest patelnia? :( No pięknie :!: Na ganku i przed chałupą też jakieś gliniane skurw... :roll: eee... Na Thora :!: Mikołaje z czerwonymi czapeczkami :evil: Na dachu jemioła :? Na co ta kobieta liczy? :roll:

Brunhilda :!: Brunhilda :!: ... :| ... O żesz kur... :roll: eee... znaczy: Na Thora!Przecież na święta do mamusi wyjechała :| Bo ja nie rozumiem atmosfery świąt :evil: Powiada, że jestem zgrzybiałym marudą :evil: He, he, he :lol: Ja ? Zgrzybiały ? :roll: Co tam w garnku zostawiła :P Owsianka ? :? Lepsze to niż nic :o Mniam... mniam... mniam... :P Nie ma to jak talerz owsianki przy kominku w zimowy wieczór :D
Łup, łup, łup
Łup, łup, łup :|

Na Odyna :!: Kto dobija się o tej porze do mojego domu ? :evil: Czego chcesz ? :x Eryk Krwawy Topór ? :shock: Przyjacielu :P ...eee :? ... Ale ty nie żyjesz ? :shock: To prawda , nie żyjesz :( No faktycznie marnie wyglądasz ? :| Wejdź do chałupy... :mrgreen: Siadnij sobie :P Napijesz się miodziku ? :wink: Nie napijesz się ? :shock: Ty chyba jednak nie jesteś jednak Erykiem Krwawym Toporem, największym rębajłą na północ od fiordów Trondhaim ? :twisted: Ty nie jesteś osławionym Czerwonym Demonem ? :twisted: Nie jesteś Straszliwym Piratem Morza Północnego ? :twisted: Nie jesteś Okrutnikiem Tańczącym Na Kurhanach Swoich Wrogów ? :twisted: Nie jesteś Pogromcą z Kresów ? :evil: Nie jesteś Żółtym Kaczorem... :| Nie jesteś jarlem budzącym postrach na równi ze mną :evil: ... Eryk Krwawy Topór nigdy napitkiem nie wzgardził :!: :!:

Co ? :| Duchem jesteś? :shock: Buuuhhaaaaa :lol: Duchem, powiadasz? Idź Ludwigowi te bzdury opowiadać nie mnie :lol: Zaraz jak to było: zjawiska prakato... parato... hmmm :roll: ... paranormalne. :mrgreen: A ja Ci powiadam, że to zakłócenia elektryczne. :lol: No dobra :!: Pośmialiśmy się, a teraz gadaj czego chcesz ? :evil: Ostrzec mnie chcesz? :shock: Byłeś złym człowiekiem i ja idę w Twoje ślady ? :shock: Po śmierci odszedłeś z Midgardu, krainy ludzi , nie do Asgardu jak się spodziewałeś, a do Nifheimu - świata ciemności i zimna :( Tam w beznadziejnej tułaczce przemierzasz mroczny świat, a co jakiś czas podgryza cię wąż Nithog :( Stąd te paskudne rany ? :|
Przyznaj się Eryku Krwawy Toporze :wink: Umarłeś w łożu ze starości, a nie w chwale na polu bitwy ? :lol: No już, już... :| Nie wściekaj się :? To był tylko taki mały żarcik :lol: Żarcik tylko :(

Co nie mam robić ? :shock: Nie gwałcić ? :? Nie rabować ? :? Nie palić ? :? To co ja mam kur... hmm... Na Lokiego :!: Władcę figli :!: To co ja mam robić ? :( Poświęcać czas i swoja pracę dla wielkiego dzieła ludzkości ? :shock: Znaczy, że co? :( Spełniać dobre uczynki ? :shock: Buhaahaa :lol: Rozśmieszyłeś mnie teraz Duchu Eryka Krwawego Topora :lol: ... Trzy duchy mnie odwiedzą powiadasz? :( Duch Przeszłości, Duch Teraźniejszości i Duch Przyszłości :| Dawaj ich wszystkich na raz :mrgreen: Mój topór sobie z nimi zaśpiewa :twisted: ... Gdzie jesteś ? :shock: Co się dzieje ? :shock: Omamy jakieś miałem :( Hmm... muszę pamiętać żeby nie mieszać miodziku z owsianką.

Co jest ? :shock: Kto mi spać przeszkadza ? :shock: Hej dziewczyno :!: Kim jesteś ? :o Co ty tutaj robisz ? :evil: Co ? :shock: Duch Przeszłości ? :shock: Znaczy co ? :| Sukubem jesteś ? :P Fajnie :!: Co ? :shock: Mam zabierać tą łapę ? :( No więc po co do mnie przylazłaś jak nie jesteś sukubem ? :x Chcesz mi coś pokazać ? :shock: Nie to co myślę? :? ... Co to za mgła ? :shock: Gdzie ja jestem ? :( To nasza osada, ale jakby kilkanaście lat wcześniej ? :) O ! Obora a w niej mały Olaf zamknięty razem ze świnkami na noc :lol: Zamknięty jest, żeby nie przeszkadzał, jak ja z jego matką... :( O! a to dom młodego Ludwiga :P Płacze dzieciak :( Książki mu zabrałem, żeby było czym kominku napalić... :| No co ? co ? :? Zima ostra była. :( O Sven :mrgreen: Młody jakiś i okrutnie pobity ? :( Kto go tak urządził ? :evil: Ja ? :shock: I wygnałem go za Wielką Wodę ? :( A to Brunhilda, samotnie w domu siedzi, kiedy ja z brankami na viku się zabawiam :| Cienie mojego życia :( Zabierz mnie stad Duchu Przeszłości :cry: Odchodzisz ? :? Może jednak zostaniesz ? :wink: Zabawimy się razem :mrgreen: Ponętnie wyglądasz, mimo tej bladości na twarzy :lol: Nie ? :| No dobra, dobra, nie złość się już? Dobranoc :!:

Co jest ? :shock: Kto mi spać przeszkadza? :shock: Hej człowieku :!: Kim jesteś ? :? Co ty tutaj robisz ? :o I dlaczego wypijasz mój miodzik ? :evil: Ale ty podobny do mnie jesteś jak dwie krople wody ? :mrgreen: Ten sam szelmowski uśmiech :P Przekrwione od pijaństwa oko :wink: Co ? :shock: Duch Teraźniejszości ? :shock: No to co mi pokażesz ? :? ... Gdzie ja jestem ? :shock: Toż to osada naszych sąsiadów co to ją raz w miesiącu permanentnie łupimy :mrgreen: Jak to dlaczego ? :shock: Dla sportu i zabawy :mrgreen: Co oni tak w kółko biegają ? :| Co gonią ? :shock: Szczura gonią ? :( Dlaczego ? Żeby go zjeść ? :| Bieda u nich zapanowała po naszym ostatnim na nich rajdzie :( Nie mają co jeść, głodują, gdyż plony ich zagarnęliśmy a trzodę chlewną Olaf... :? Tak... Olaf :| O :!: To nasza gospoda :P Co oni tacy smutni siedzą ? :( Zabroniłem świętować i zamiast wypieki szykować i pomagać kobietom przy porządkach to mężczyźni broń na jutrzejszą musztrę szykują :| Duch w nich bojowy :D Eee... :roll: No wiesz duch w sensie metaforycznym :) Woleliby z rodzinami święta spędzić ? :? Może im odpuszczę ? :wink: I zbiórkę zarządzę na siódmą nie na piatą rano :lol: Hej :!: Gdzie znikasz ? :shock: I zostaw ten antałek miodziku :evil: Gdzie jesteś ? ... :shock: ... Czas do łóżka :?

Co jest ? :shock: Kto mi spać przeszkadza? :shock: Hej Ty :!: Fajny masz płaszczyk :mrgreen: Taki czarny z kapturem :) Co tak stoisz i rękę przed siebie wyciągasz ? :x Jeszcze ci ją ktoś przetrąci :lol: Na Odyna :!: Jak strach na wróble :roll: Wiem, nie podpowiadaj mi... :? Jesteś Duchem Przyszłości :roll: Zgadłem co ? :wink: Pokażesz mi rzeczy które dopiero będą Czemu nic nie mówisz ? :evil: Dziwny jakiś ? :? Ułomny jesteś ? :lol: Ktoś ci chyba za mocno w główkę młotem bojowym przywalił ? :mrgreen: No dobra, dobra :? Prowadź :!: ... Pogrzeb jakiś :( Ja lubię pogrzeby :P Najeść się można i napić i tak ślicznie wtedy drakkary płoną :mrgreen: Romantycznie jest :D Brunhildzie się jednak nie podobają :? Ohoho :!: Ale to jakiś biedak musiał umrzeć, bo nędzny drakkar i nikt z rodziny ani przyjaciół go nie żegna :? Smutno jakoś. :( Cóż to za nieszczęśnik ? :( Opuszczony przez wszystkich... Chodź spojrzymy na niego :| Żadnej odzieży porządnej na ostatnią drogę mu nie dali :cry: Broni porządnej do Valhalli nie dostał :cry: Pewnie rodzina już poczęła rozrywać miedzy siebie jego dobytek :evil: Żałosne :| Na Thora :!: Przecież to ja tam na drakkarze leżę :shock: Martwy :( Zupełnie martwy :cry: Opuszczony przez wszystkich, nie zasługujący na szacunek :cry: Rozumiem, że tak właśnie skończę ? :( ... Duchu, powiedz czy mogę zmienić swoja przyszłość ? :| Mogę ? :) Powiedz, że tak :o Ja chcę się zmienić :cry: Buuaaaaaa... :cry:


Witajcie :!: Wesołych świąt :!: Co tak gały rozwarłeś Olafie ? :mrgreen: Odwołuję dzisiejszą musztrę :D Odwołuję nawet najbliższą wyprawę łupieżczą :D No co ? :roll: Za Mikołaja się przebrałem, bo wam prezenty niosę :mrgreen: ... Proszę to księgi dla Ciebie Ludwigu :P Co ? :shock: Powiadasz, że nadpalone i nic odczytać nie można :shock: ... :( ... :( ... :| No ale się liczą chęci :mrgreen: Olafie te dwa prosiaczki to dla ciebie :!: Hodowlę sobie założysz :mrgreen: Dla Brunhildy stroje wymyślne przyniosłem i ozdoby :P Szlomo... Nie Szlomo? :? Dziadek Mróz ? :shock: Eee... no w sumie nie wiem.... miałem dla ciebie ładną pacyfkę na szyję :( Śnieżynkę byś chciał ? :shock: Żadnych branek od dzisiaj :evil: ... Dla Kleowulfa Berserkera nowa obroża z wygrawerowanym imieniem :D No i jeszcze łańcuch, co by nam nie rwał się do walki raptownie i śliniaczek, co by sobie odzieży nie pobrudził jak będzie pianę toczył w berserkerskim szale :P ... Svenie :!: Dla ciebie nowe do struny do lutni :mrgreen: Raczej do okręcania na szyi przeciwnika bardziej się nadają niż do lutni ? :lol: Harladzie Pięknowłosy :!: Dla ciebie szampon z Arabii :P Co ? :shock: Jak to dla kobiet ? :? Może być ? :shock: Nie przeszkadza :| Dla Skirnira, nowe nasionka :lol: ... trawy Mówisz Skirnirze, że już jesteś napalony :D

Ooo :!: Jesteście tutaj i czytacie ? :shock: To dobrze, dobrze że potraficie czytać, mnie to kiepsko idzie :( Ale nie o tym chciałam...

Ja
Najpotężniejszy ze wszystkich jarlów na północy, władca od morza do morz... co? :? Znowu się przechwalam :(
Życzę Wam wszystkim Zdrowych Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, w rodzinnej atmosferze , oraz dużo radości i prezentów wraz ze wszystkimi postaciami występującymi w opowieściach i całym swoim hirdem :mrgreen:


KONIEC

Tomcich - 25 Lipca 2006, 18:22

Odrobina chłodu w to upalne lato. :mrgreen:
mawete - 25 Lipca 2006, 18:34

Ja czekam na wynik pewnej dyskusji która odbyła się na spotkaniu w Gdyni... :D
Last Viking - 26 Lipca 2006, 10:02
Temat postu: EPIZOD XXXI - KRAJ KWITNĄCEJ WIŚNI
EPIZOD XXXI - KRAJ KWITNĄCEJ WIŚNI

Dzień Dobry :P My po wisienki przyjechali :mrgreen: Ludwigu, ty języki znasz, więc weź no zapytaj tego co na przedzie kolumny wojska idzie... To wódz jakiś chyba ? :? Gdzie wisienki znajdę ? :D Co on się tak wydziera ? :| Powiedz mu Ludwigu... albo wiesz co ? :? Pierd... eee :roll: ... Na Thora :!: Dziabnij go lekko w głowę młotem, to może zacznie po naszemu gadać :mrgreen: Nic z tego jego gardłowego bełkotu nie rozumiem :( O już lepiej :!: Zobacz no Ludwigu, jak to ludziska przy odpowiedniej „motywacji”, szybko się języków uczą :P

Szogunem jesteś i jedziesz na wojnę do Osaki ? My zaś przeszkadzamy twojej armi, bo na jej drodze stoimy ? :shock: A jedź sobie gdzie chcesz :P Powiedz mi tylko gdzie ja wisienki dostanę :mrgreen: Wiesz, Brunhilda mnie po nie wysłała, bo na kompot potrzebuje :| A gdzie szukać wisienek jak nie w Kraju Kwitnącej Wiśni ? :D Co ? :shock: Nie mamy Ci głowy zawracać wisienkami ? :? Oj Szogun, Szogun :( Ty chyba nie rozumiesz :roll: Nie przejdziecie dalej dopóki ja wisienek nie dostanę :twisted: ZROZUMIAŁEŚ ? :x

Posłuchaj mnie Szogun :!: Masz żonę ? :) Żonę i jeszcze gejsze :shock: No cóż, ja tam w twoje preferencje seksualne nie wnikam :? Nie gejów ? :( Gejsze. :!: Gejsze to takie kobiety :| To trzeba było tak od razu mówić. :mrgreen: To rozumiem :bravo Więc wystaw sobie Szogunie, że jak swojej żonie wisienek nie przyniosę to mnie najpierw opierd... eee :roll: ... okrzyczy mnie a potem rozerwie na strzępy :( Lub co gorsza w odwrotnej kolejności :shock: Więc Szogunie bądź tak uprzejmy i poszukaj dla mnie wisienek :mrgreen: Sam wiesz z żonami nie ma żartów :(

Co się tak bulwersujesz ? :? Wojna nie zając nie ucieknie :P Opowiem ci o Frigg, patronce małżeństwa porodów i ogniska domowego :!: W siedzibie bogów - Asgardzie, zajmuje pałac zwany Fensalir :) Jest boginią mądrą i dobrotliwą, ale jak się wkur... eee :roll: ... Na Thora :!: Jak się zdenerwuje, to daje popalić swojemu mężowi Odinowi :( Co jest ? :shock: Co to za mały kurdupel ? :? Powiadasz Szogunie, że to twój syn ? :) Niewydarzony jakiś :lol: A ty wiesz Szogunie, że ja też mam syna :mrgreen: No, podobno :| A głuuupi :roll: Oj Szogunie, żebyś ty wiedział jaki on jest głuuuupi :( To po matce :wink: Ale za to mężny :mrgreen: To po mnie ma :D Chociaż powiadają, że po kowalu z sąsiedniej osady :| ... Co ? :? A nie. Nie zabrałem go na wyprawę. We wiosce został. Żenić się będzie :mrgreen: No :!: Mówiłem przecież, że głupi :( Z taką jedną Amazonką - Gabrysią. Będą świnki chodować :P Jakiś niezdrowy pociąg oboje do trzody chlewnej mają :?

Szogunie, my tu gadu, gadu a wisienek nadal nie ma :evil: Co ty Szogun tą ręką machasz ? :x O ten jest jakiś większy wojownik ? :shock: Powiadasz, że to Sakugawa Śmiertelna Ręka Mistrz Karate ? :shock: Ludwigu weź mnie wytłumacz, kto to jest ten Karate? :? Taka sztuka walki ? :( Uderza się pięścią i kopie ? :( To ja to umiem :mrgreen: Chodź no tutaj Sakugawa, pokaż co potrafisz :P Co ty tak sapiesz i krzyczysz ? :| Taka tradycja ? :? Szogun ? A jak go pokonam to dostanę wisienek ? :P No dobra Sagukawa, zaczynajmy :!: ... Ha :P Widzieliście jak go z piąchy jebłem :mrgreen: Aż się wykopyrtnął :lol: Łeee...jucha z nosa leci :? No patrzcie - uciekł :( A taki był cwaniaczek z niego. To co będzie z tymi wisienkami ? :mrgreen:

Co ? :shock: A ten to kto ? :shock: Bushi Wojownik :? Ty Bushi :!: Nie machaj tak tym kijem bo zaraz sobie oko wykolesz :lol: .Buuhhaaa :lol: A nie mówiłem :P Szogun dawaj następnego :!: Legendarny Musashi Miyamoto :shock: Twórca ( tutaj jarl próbuje zrozumieć rząd bardzo dziwnych krzaczków :( ) Czego ? :shock: Niten ichi-ryu ? :| Aha :!: Chcesz-po-ryju ? :P To rozumiem :!: ... Co on tak stoi jak posąg z ręką na głowni miecza ? :? Hej Mushashi :!: Wyciągnij miecz i podnieś go do góry :evil: No stoi i nawet nie drgnie :| Na atak czeka ? :shock: No niech mu będzie :wink: BANZAI :!: ... Widzieliście ? :shock: Szybki skubany :shock:
Prawie mnie dziabnął :!: Ludwigu, zetrzyj proszę jego mózg z mojego toporka :mrgreen:

Aha :!: Szogun na nas całą swoją armię posłał :mrgreen: Lepiej by na tym wyszedł, gdyby nam jednak te wisienki dał :? Dlaczego oni nigdy się nie nauczą ? :roll: No a przecież tak grzecznie prosiłem, po dobroci prawie :| ... Halardzie :!: Przestań układać włosy i pomóż Svenowi, bo dwudziestu go napadło :? Co ? :shock: Pewnie, że sobie poradzi, ale musiałby w tedy drugą rękę uwolić a w niej lutnie trzyma i nam ładnie przygrywa do walki :mrgreen: Hej :!: Niech ktoś Kveldulfa odpowiednio nakieruje, bo w berserkerskim szale pomylił kierunki natarcia :roll: Skirnir i Szlomo ... Co ? :shock: Nie Szlomo ? :? Mam Ci mówić Kurosawa ? :shock: Nie rozumiem kodeksu honorowego i specyfiki życia samuraja :| Co ty mnie tu za bzdury opowiadasz :evil: Razem ze Skirnirem okrążcie ich :!:

Ludwigu a ty... Co ? :shock: To już koniec ? :? Wyrżnęliśmy wszystkich ? :| Coraz szybciej nam to idzie :( Musimy w celach zwiększenia dynamiki fabuły robić to wolniej :( Czytelnicy się skarżą :wink: Patrzcie od Osaki zbliża się druga armia :mrgreen:

Dzień Dobry :P Macie wisienki ? :mrgreen:


KONIEC

mawete - 26 Lipca 2006, 10:17

Lubię wisienki.... a gdzie Olaf? :D
Pako - 26 Lipca 2006, 11:21

Olaf się żeni :mrgreen:
No i otaczanie przez Skimira i Szlomo :mrgreen:
Ale i tak tamto wyżej lepsze, bo chłodniejsze ;)

Rodion - 26 Lipca 2006, 11:56

A teraz wszystko w rekach Jarla. :twisted:
Last Viking - 27 Lipca 2006, 17:04

EPIZOD XXXII - CZARY I MAGIA

Teraz zachowywać mnie się tu :x Dochodzimy do osady Hrolfa Kołka, wodza dwunastu osławionych chwałą berserkerów i mojego wiernego towarzysza broni z bitwy pod Wanir :mrgreen: Wtedy daliśmy Swejom łupnia :lol: ... Czemu nazwali go Kołek ? :? Bo mizernej jest postury :( Ale jak się wkur... eee :roll: ... Na Thora :!: Jak się.. uwaga nowe trudne słówko: zbulwersuje... to jak nie przypie... hmm :roll: ... przefasonuje buźki... kolejne trudne :wink: słówko: oponentowi :mrgreen: ... Pamiętam jak kiedyś niejaki Aldils złamał umowę z Hrolfem i pozbawił go należnych mu darów: pancerza Finnsleif, hełmu Hildigolt i szczególnie cennego pierścienia zwanego: Szwecka Świnia :( Co się tak ożywiłeś Olafie ? :| Świnia :roll: No więc Hrolf potajemnie przybył do Uppsali i Aldilsowi ten pierścień zapier... ech !@#$%^&* cenzura :( Już nie można swobodnie wyrażać emocji :evil: No więc :!: Na Thora :!: Ukradł mu ten pierścień i uciekł :!: Cisza, widzę już Hrolafa :mrgreen:

Witaj mój druhu i towarzyszu broni :D Brunhilda mnie do ciebie przysłała, co bym jakieś dodatkowe misy od was pożyczyć, bo wesele w osadzie będziem mieć :) Kto bierze ślub ? :o Olaf :| Nooo, ja też się zdziwiłem :? Co ? :shock: Dlaczego cały hirdem przybyliśmy ? :| Brunhilda uważa, że wtedy dopiero stanowimy jeden mózg :? Doprawdy nie wiem co ta kobieta ma na myśli :oops: Chyba nie zrozumiałem... iluzji :roll: ... aluzji :) ... Co tu u was się dzieje ? :shock: Jakiś popłoch, ludzie biegają... W hełmach chodzicie i nisko przy ziemi... :| ... Co ? :shock: Strefa Wojny :shock: Już mi się to podoba :mrgreen: To kogo prać ? :P Co ? :shock: Czarodzieja we wiosce macie ? :shock: Ognistymi kulami miota ? :? To może my już sobie pójdziemy ? :lol: Zabiorę tylko misy i już nas nie ma. :P Misy są w budynku w którym się ukrył ? :? No to musimy coś z tym zrobić. :(

Hej Ty Czarodziej :!: Przestań nawalać tymi kulami ognistymi i błyskawicami, bo wśród dymu nic nie widać i siarką czuć, a ja chcę pogadać :mrgreen: Mam ci mówić Gandalf ? :shock: Co to za imię ? :? Nie pochodzisz stąd ? To wiele wyjaśnia :? U nas magią to się kobiety zajmują Mężczyźni znający pieśni tak samo pogardzani jak homoniz... hromo... hmm :roll: homoseksualiści, hermafrodyci, transwestyci i zoofile... :( ... Kto to są zoofile ? :| A Ci co wolą świnki i owieczki od kobiet :P Skąd Ty to wiesz Olafie ? :( ... No więc posłuchaj Gandalfie ? :mrgreen: My chcemy tylko miski z chałupy zabrać, a potem możesz znowu te swoje czary uskuteczniać :P Co ? :shock: Nie dasz nam miseczek :( A co ty taki nerwowy jesteś ? :? Oszukali cię ? :shock: Kto Cię oszukał ? :shock: Hrolf Kołek i jego ludzie ? :| I przybyłeś, żeby się zemścić ? :(

Hrolfie, co mu zrobiliście ? :x Powiadasz, że przyjechał do osady i się o jakieś hobbity pytał ? Małe, pokraczne i owłosione :| Mikroandtropomorfy ? :shock: Znaczy karły jakieś ? :P Aha :!: Też tak pomyślałeś i wskazałeś mu drogę do Swartalfheim :lol: I co pojechał ? :shock: Nie bał się ? :shock: Karły są wredne, złe i złośliwe :? Co ty nie powiesz ? :shock: Obrabowały go, pobiły i jeszcze na koniec zgwałciły ? :shock: No jak się w takiej białej pidżamie chodzi :? ... Gandalf :!: Może chcesz o tym porozmawiać ? :lol: Nie chcesz gadać :( ... Ludwigu co robisz ? :x Gdzie leziesz? :evil: Powiadasz, że nie ma żadnych czarów i pieśni ? :shock: To tylko zabobony ? :shock: A ogniste kule i błyskawice to taka iluzja, którą można racjonalnie wytłumaczyć ? :? No nie wiem Ludwigu :|

Ożesz kur... eee :roll: ... Na Thora :!: Widzieliście ? :mrgreen: Ale przypierdzieliło w Ludwiga :lol: Całe ubranie w strzępach i morda od sadzy czarna :D A nie mówiłem ci Ludwigu, że to magia ? :mrgreen: No dobra pieśni pieśniami, a Brunhilda na miseczki czeka :evil: Dajcie mnie mój młot bojowy :!: Gandalfie idę po ciebie :twisted: Co ? :shock: Nie mam się zbliżać bo poczuję twój gniew na sobie ? :? Buhaahaaa :lol: To ty nie widziałeś jeszcze Brunhildy jak w gniew wpada :? A jak jej miseczek nie przyniosę to normalnie rzeźnia będzie :roll: ... Ostatni raz cię proszę :(
Zaklinam Cię :| Odłóż różdżkę i się poddaj :x Trudno :? Idę :evil: Nie mam się zbliżać, bo smoka bojowego wyczarujesz ? :( A co mi tam smok :| Brunhilda gorsza...

Loooł :shock: Ale pierdyknęło :!: Jaki śliczny dymny grzybek nad wioską się unosi :lol: Chyba mu się pieśni ze strachu przed moją szarżą pomieszały :P Tylko buty po nim zostały :lol: No dobra Hrolf, dawaj te miseczki i spadamy :evil: Co ? :shock: O czym ty do mnie rozmawiasz ? :?

Wraz z chałupą w powietrze wyleciały :(


KONIEC

Pako - 27 Lipca 2006, 17:12

Gandalf, co to za imię?
Wikińskie :P
Ładne ;)

Nattfiarill - 27 Lipca 2006, 19:45

Hehehe
A czy autor pozwoli mi i tu pochwalić się moimi wersjami jarlowych opowieści?

Rodion - 28 Lipca 2006, 08:12

Oj znam ja te klimaty :?
Jak coś nie gra to mogą sie te wszystkie Gandalfy, Saurony iSarumany pochowac! :evil: :mrgreen: :shock:

Last Viking - 31 Lipca 2006, 15:57
Temat postu: EPIZOD XXXIII - STAR WARS
EPIZOD XXXIII - STAR WARS

Brunhilda :!: Brunhilda :!: Daj no mnie klucze do piwniczki :D Co ? :shock: Przed południem miodziku się nie pije ? :( Herbatki ziołowej na nerwy mogę dostać :( Zachowujesz się zupełnie jak Frigg :evil: Naczelna bogini z rodu Asów :!: Uosobienie macierzyństwa, ciepła rodzinnego i ogniska domowego :mrgreen: Frigg nosi przymocowanymi do pasa pęk kluczy do całego domostwa. Pewnie Odinowi miodzik też wydziela :? ... Co jest kur... eee :roll: ... Na Odyna :!: Co się dzieje ? :shock: Coś łupnęło w stodołę :| Thor piorunami wali czy co ? :( Człowiek nie może sobie spokojnie herbatki na ganku wypić, żeby coś się w osadzie nie zaczęło dziać :x O żesz... ale dziura, całą strzechę rozwaliło w stodole :( Podajcie mnie mój młotek :evil: Cokolwiek to jest długo nie pożyje :!:

Co mówisz Ludwigu ? :? Z nieba spadło ? :shock: Jakaś wojna wśród gwiazd się odbywała Błyski i huki ? :shock: Chuchnij no mnie Ludwigu :? Przyznaj się, że łyknąłeś sobie przed południem bimberku co ? :lol: Skirnir też widział ? :shock: Skirnir pali jakieś ziele z lasu przywleczone i czasami różne dziwne rzeczy widzi :? Co mówisz Brunhildo ? :shock: Też widziałaś wojnę na niebie ? :shock: Ależ oczywiście, że ci wierzę :mrgreen: Moja kobieta zwariowała :lol: Nie ja nic nie mówiłem Brunhildo :( No dobra :!: Zaraz zobaczmy co tam z nieba :roll: ...do nas spadło :? Mówisz Ludwigu, że była to jakaś dziwna obła i metaliczna skrzynka :| Uwaga :!: Coś ze stodoły wybiega :shock: ... To tylko Olaf z opuszczonymi galotami :P Olaf ? :? Co Ty Olafie w mojej stodole robiłeś ? :? Świnki odwiedzałeś ? :shock: Więcej nic nie mów :( Narzeczona niedługo z Tracji przyjeżdża a ty za świnkami się uganiasz :x

Uwaga :!: Znowu coś wychodzi ze stodoły :shock: Łooo :!: Jaki dziwny blaszany Złoty Człowiek i mały świecący światełkami.... taboret :? Idą do nas :!: Oota goota Solo ? :shock: Ludwigu co on do mnie rozmawia ? :| Po jakiemu to jest ? :( Czy on mnie obraził ? :twisted: Ta złota tyka przemówiła po naszemu :shock: Jesteś robotem typu protokolarnego - C3PO i znasz 6 milionów form komunikacji Znaczy się gadasz po naszemu ? :mrgreen: Ludwigu co to jest robot ? :| Robot to taki mechaniczny ludź działający autonomicznie i odbierający informacje z otoczenia przy pomocy sensorów oraz efektorów ? :( O czym ty do mnie Ludwigu rozmawiasz ? :| Znaczy, że co ? :? On prawdziwy nie jest ? :shock: Sztuczny ? :? Znaczy miodziku się z nami nie napije :(

Nie Złoty :!: To nie jest pustynna planeta Tatooine :mrgreen: Nie złoty :!: Nie jesteśmy żadnymi rebeliantami :| Kretyn :? A ten mały tylko piszczy i piszczy :x
Dziabnij go Olafie toporkiem to może przestanie :evil: A co to ? :shock: Jakaś dziwna dziewczyna z niego wylazła ? :shock: Powiadasz Ludwigu, że to hologram :? Niezła jest ? :P Auć :x Nie bij mnie Brunhildo :( Niezła jest ta tekmo... termo... ech :roll: .... technologia :mrgreen: Co ta dziewczyna mamrocze ? :? Pomóż mi Obi-Wan-Kenobi ? :( Zna ktoś tego Obiłana ? :| Obiłan, Obiłan... może to Halord Zajęczostopy, co do Brytanii został zesłany ? Kiedyś go Obiłanem zwano Obibokiem a nie Obiłanem? :?

Złoty, gadaj o co tutaj chodzi ? :evil: To jest księżniczka Fleja... Leia ? :shock: Wasz statek kosmiczny ... :roll: ... statek kosmiczny :roll: .... został przechwycony przez siły Imperium i księżniczkę porwał złowrogi Lord Vader :shock: Ty Złoty, a jak wygląda ten Lord Vader ? :? Ubrany w czarną zbroję i sapie :) To ja go znam :!: To Eryk Astmatyk z sąsiedniej osady :mrgreen: Mówisz, że w tym małym taborecie... :roll: przepraszam... robocie typu R2D2 :| Ale kretyńskie nazwy :roll: ... ukryte są plany Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni w galaktyce. Musicie je dostarczyć Rebelli :? Oj Złoty, złoty... ty coś kręcisz :evil: Nie wiesz, że najpotężniejszą bronią w galaktyce jest thorowy Mjölnirem, a zaraz za nim mój młotek :mrgreen:

Chcecie, żeby was ukryć bo zaraz żołnierze Imperialni przylecą :? Wiesz co ? Wydaje mi się że Imperium upadło pięć wieków temu :P To nie jest Imperium Rzymskie, tylko Galaktyczne ? :| Swoim ogromem ogarniający całe systemy gwiezdne, a nie tylko kraje :shock: Ich wojska są liczne i doskonale uzbrojone :shock: Posiadają niszczyciele, krążowniki i pancerniki gwiezdne. Posiadają machiny kroczące, skutery i myśliwce :shock: Eeee tam... mój hird się z nimi szybko rozprawi :mrgreen: Co mówisz ? :| Nasze szanse na zwycięstwo wynoszą jak bilion bilionów do jednego ? :shock: A co mi tam szanse :mrgreen: Zresztą zaraz się przekonamy
Już tu lądują :!:

Ha :!: Złoty ma rację... sporo ich :| Jakieś latające metalowe ptaki całe niebo zasnuły Te białe ludki w pancerzach do na strzelają :shock: Super :P Te dziwne latające machiny zepsuły fryzurę Halardowi Pięknowłosemu :? Zaś te wielgachne machiny kroczące zdeptały ogródek Brungildy :shock: Co ? :shock: Machiny kroczące zdeptały ogródek Brunhildy :evil: Do boju :!: :!: :!:

W ryja go Sven, w ryja :!: Nie wiesz gdzie on ma ryja, bo jakąś maskę nosi :? No to w jaja go, w jaja :P Tam też ma ten biały pancerz :? Zobaczcie Kveldwulf się rozbujał i pociął niszczyciel gwiezdny na plasterki :mrgreen: Ludwigu co ty robisz ? :evil: Rozmontowujesz ich elektroniczny system namierzania ? :shock: Zmieniasz kody, co by maszyny kroczące w siebie strzelały :shock: Dobrze Ludwigu, że ja ciebie do tych szkół posłałem :P Olafie :!: Zdobądź mnie jeden z tych patyków co to oni nimi do nas strzelają :x Dzięki :!: Ale jak to działa ? :? Zaraz, zaraz... :shock: Trummm... Trummm... Trumm ŁOOO :shock: Ale to fajne jest :mrgreen:

Szlomo :!: Z piąchy wal... z piąchy :| I w nochala I w nery I w brzucho :mrgreen: Szkoda na nich młota :? Ludwigu ? Co oni tam przytargali ? :| Złoty mówi, że to działo laserowe ? :? Daj no mnie jakiś toporek :evil: Wycelować... :roll: ... Śśśśśśśś....... ŁUP :!: Chyba za mocno rzuciłem, bo się całe to działo rozpadło :?
Roboty :!: Możecie już wyjść :mrgreen: Już po wszystkiemu jest :P Eee... został jeszcze jeden :evil: To jest chyba ten ich jarl :P Lord Vader :!:

Ej ty :!: Zbliż się tutaj :mrgreen: No chodź, chodź nie bój się :evil: Co ty mnie tu przed oczami tym świetlistym kijem machasz ? :evil: Odłóż go natychmiast, bo ci łapkę przetrącę toporkiem :mrgreen: A nie mówiłem ? :P Teraz jesteś bez ręki :? Nie pierwszy raz powiadasz ? :( No cóż Teraz jesteś naszym więźniem :!: Co mówisz ? :o Imperator Palpatine się na nas zemści :shock: Vader a gdzie mieszka ten Imperator ? :? Na Coruscant ? :| A daleko to jest ? :) Będzie z 20 parseków ? :( Ludwigu, umiesz odpalić tego gwiezdnego niszczyciela ? :P Polecimy sobie pogadać z Imperatorem :lol:

Nikt nie będzie bezkarnie brunhildowych kwiatków deptał :twisted:


KONIEC

Rodion - 31 Lipca 2006, 16:12

A tak! Kwiatki zonine rzecz swieta! I byle kosmiczny Imperator nie bedzie ich nam deptac! :twisted: :mrgreen:
Pako - 31 Lipca 2006, 17:34

hehe :) Grunhilda czy Brugilda w końcu :> ?
Last Viking - 1 Sierpnia 2006, 08:27
Temat postu: EPIZOD XXXIV - INWAZJA
EPIZOD XXXIV - INWAZJA

Co Ty nie powiesz Ludwigu ? :| Widziałeś jak wczoraj wieczorem wylądował statek kosmitów ? :shock: Ludwigu, kiedy ostatni raz na badaniach lekarskich byłeś ? :) Mówisz, że co miesiąc dokonujesz własnej psychoanalizy i prowadzisz terapię grupową sam ze sobą :( Podejrzewasz więc, że kosmici porwali jednego z naszych i podstawili ze niego tego Antonina ? :evil: A kto to jest Antonin ? :( Nie kto, ale co ? :| I nie Antonin, tylko Android ? :( Taki robot przypominający wyglądem człowieka ? :D Znaczy taki sztuczny humanoid ? :mrgreen: Widzisz Ludwigu jak ja się szybko uczę :P

Chcesz, żebyśmy wszystkich przesłuchali, na okoliczność tego, co robili wczorajszego wieczora ? :? Jednocześnie sprawdzisz ich reakcje berka... behem... eee :roll: behawioralne ? :( Znaczy się co ? :o Reakcje na bodźce, odruchy wpojone kulturowo, uczucia wyższe :? No to zaczynamy :mrgreen: Co ? :shock: Czy kogoś podejrzewam o bycie androidem ? :? Hmmm.... wczoraj Brunhilda jak wróciła do chałupy to się dziwnie zachowywała :? Jakoś tak się przymilała :shock: Radosna było i w ogóle :| Może od niej zaczniemy ? :wink:

Brunhilda :!: Brunhilda :!: Chodź no tu do nas :P Powiedz nam gdzie wczoraj wieczorem byłaś i co robiłaś ? :| Co ? :shock: Jak to na zakupach ? :? Dlaczego ja o tym nic nie wiem ? :x Mówiłaś mi a ja ciebie jak zwykle nie słuchałem :( Co ? :shock: Kupiłaś sobie nową suknię i bluzeczkę ? :shock: Promocja była ? :( O 50% :| Ile zapłaciłaś ? :( Połowę ceny ? :shock: To ja wiem :x Ja się pytam ile zapłaciłaś ? :evil: 50% :( No ja nie wytrzymam z tą kobietą :x Co mówisz Ludwigu ? :shock: Brunhilda wykazuje prawidłowe reakcje, typowo ludzkie zachowania i nie może być androidem ? :? Dziwne :| Ludwigu ? A po co oni... Ci kosmici tego Antonina... znaczy Androida podstawili ? :? W celach wywiadowczych ? :shock: Znaczy się, że to taki szpieg jest ? :twisted: Będzie nadawał wiadomości przed inwazją z kosmosu :evil: Znaczy się wojna się szykuje ? :D Fajnie :!:

Przypomniała mi się historia wojny pomiędzy Asami a Wanami :mrgreen: Wystaw więc sobie, że folkvig fyrst i heimi :D A co, języków się uczę :lol: Wybuchła przez wielokrotne zabójstwa dokonywane przez Asów na Gullweig :!: Co ? :shock: No po wielokroć :mrgreen: No bo Asowie najpierw ją przebili oszczepami, a następnie spalili :? Ale wystaw sobie, że skubana wyszła z ognia nienaruszona :P Więc powtórzyli całą operację jeszcze dwa razy :D No ale niestety wyszło na to samo :roll: Wtedy Wanowie przybyli jej na pomoc :evil: ... Co ? :shock: Przesłuchanie... No tak, no tak :?

Skirnir :!: Skirnir :!: Podejdź no tu do nas :o Co ty tam znowu palisz ? :evil: Ziele jakieś :evil: Co robiłeś wczoraj wieczorem ? :| Z drzewami gadałeś ? :shock: Litości, co ja mam za hird ? :roll: Psychopaty same :cry: Co mówisz Ludwigu ? :shock: Tonie Skirnir ? :| Jego źrenice wykazują objawy wskazujące na długoletnie konsumowanie grzybków halucynogennych :? ... Ale ja Ci nie skończyłem opowiadać o wojnie miedzy bogami :mrgreen: Tak więc kiedy Wanowie ujęli się za biedną Gullweig, to jak Odin włócznia w nich nie jeb... eee :roll: ... Na Thora :!: Odin chwycił swoją włócznie i cisnął ją w kierunku szeregów Wanów :mrgreen:

Zobacz Ludwigu :!: Kveldulf na wybiegu :mrgreen: Kveldulf :!: Kveldulf :!: Co ? :shock: Nie wołać go ? :? Kosmici debila by nie podmienili :( A może Sven Sinobrody ? :wink: Sven :!: Sven :!: Przybądź mnie cię tutaj potrzeba :D Co robiłeś wczoraj wieczorem ? :| Co ? :shock: Na ucho mi powiesz ? :? Wszystkie trzy :shock: I później jeszcze te dwie bliźniaczki z sąsiedniej osady ? :shock: No zadziwiasz mnie Svenie :!: A niby w tym samym wieku jesteśmy :( Co ? :? Brunhilda może potwierdzić :shock: Spotkałeś ją jak wracała z zakupów :? Ale do niczego nie doszło ? :| Ty nie chciałeś :(

Szlomo :!: Szlomo :!: Co ? :shock: Mam Ci mówic Zulus Czaka ? :shock: Tobie już zupełnie odpie... eee :roll: ... znaczy Na Thora :!: Tobie już zupełnie się zmysły pomieszały :( Jak to jesteś czarny ? :shock: Normalnie jak zawsze masz rude włosy i bladą skórę :? Jak na wikinga przystało :mrgreen: Ale duszę masz soulową ? :( Ludwigu, ja normalnie wymiękam :cry: Co za hird ? :cry: Nie, no Szlomo... znaczy Zulus Czaka... też nie może być podmieniony przez kosmitów :( Kosmici od razu by się zorientowali, że murzyn do wikingów nie pasuje :?

O czym to ja ci opowiadałem ? :shock: Aha Wojna :P No więc Wanowie nieźle wkur....eee :roll: ... zdenerwowani, rzucili się do ataku :evil: No i w tym momencie oszczędzę ci opisu rzezi jaka nastąpiła, opisów potoków krwi rozlanej, opisów rozczłonkowanych ciał, opisów twarzy wgniatanych w ziemię, opisów rozrywanych członków, opisów rozdzierających wnętrzności... gdyż opowieści jarlowe są pełne przemocy w ostatnim czasie i obawiam się cenzura SFFH tego nie przepuści ... ale było słitaśnie :mrgreen:

Przesłuchanie ? :shock: No tak, no tak - przesłuchanie :P Halard :!: Halard :!: No czego płaczesz ? :evil: Łupież masz ? :shock: A to stworzenie długo żyje ? :? Aha :P To taki łojotok na włosach :o No ja mogę cię z tego łupieżu wyleczyć :lol: Zlikwiduję łupież razem z głową he,he,he :lol: Wiesz co Ludwigu ? :? Takiego lalusia to by oni nie wysłali :| Pozostaje Olaf :) Olaf :!: Olaf :!: Chodź do tatusia... :P ...pfu, pfu ... Co ja mówię ? :? Olafie co wczoraj wieczorem robiłeś ? :| Spałeś :) Śniły ci się owieczki ? :( Żałosne :? Zaraz, zaraz Ludwigu ? :? Czy androidy śnią o elektrycznych owcach ? :shock: Mamy go :!: Bij :!: Zamknąć go w gnojówce to może mu ten androizm przejdzie ? :P Ech... szkoda chłopaka :( Żenić się miał :? No to idę do domu :mrgreen: Na razie :!:

Nie ma jak wygodne łóżeczko, róg miodziku i popatuniać :P Co jest ? :shock: Coś nie tak :shock: Tu Android Inwazyjny nr.1 Dokonałem rozpoznania przeciwnika Jestem w osadzie wikingów w której nie ma żadnego zagrożenia dla sił inwazyjnych Powtarzam: Nie ma żadnego zagrożenia dla sił inwazyjnych

Czyżby ? :wink:


KONIEC

Słowik - 1 Sierpnia 2006, 10:08

Hehe, świetne :bravo
Rodion - 1 Sierpnia 2006, 12:43

Jakieś de.. ( ups.. sorki) niezbyt rozgarnięci mieszkańcy kosmosu porwali Jarla :shock:
No to będzie sie dzialo! :twisted:

Tomcich - 1 Sierpnia 2006, 20:38

Jak Jarla kosmici porwali, to nie ma co ich w SETI szukać. :? On ich już wszystkich swoim młotem bojowym eksterminował. :mrgreen:
Pako - 1 Sierpnia 2006, 23:38

To jest właśnie dowód na to, że życia poza ziemią na pewno już nei ma :mrgreen:
Last Viking - 2 Sierpnia 2006, 09:07
Temat postu: EPIZOD XXXV - WAMPIRY i WILKOŁAKI
EPIZOD XXXV - WAMPIRY I WILKOLAKI

Ludwigu, jak nazywa się ta kraina, przez którą wędrujemy? :? Siedmiogród? :shock: Eee... Ty coś mnie Ludwigu zmylasz? :evil: Jak Siedmio jak my już z 15 osad w tej krainie z dymem puścili? :mrgreen: Taka nazwa? :( Powiadasz, że wołają na nią też Transylwania? :? ... Pięknie tu jest :mrgreen: Granie, turnie, wąwozy, potoki i strumyki Czujecie to górskie powietrze? :P Nagie szczyty skał lśnią w blasku pełni księżyca :) Mówiłem wam, że nocą góry są też piękne :o Nie Ludwigu :!: Nie zabłądziliśmy :evil: I nie krążymy w kółko po Karpatach :x Po prostu zwiedzamy okolicę :mrgreen:

Pięknie, kur...eee... :roll: ... Na Thora :!: Cóż za urocze widoki moje oko widzi :P ŁOOO :shock: Cóż za urocze widoki moje oko widzi :mrgreen: Co? :? Nie :!: Nie powtarzam się :evil: Patrzcie tam miedzy drzewami jakaś dziewczyna biegnie :mrgreen: Tak, w tym czarnym obcisłym wdzianku Ech... jak ona się rusza :roll: Co jest? :? Deszcz? :( Olaf przestań się ślinić :x Wszystkich oplułeś :evil: Poza tym, żenisz się niedługo :wink: ... Hej dziewczyno :!: Dokąd tak biegniesz? :P Co? :shock: Uciekasz przed wilkołakami? :? Wilkołak? :( Pół człowiek, pół wilk? :| Znaczy się berserkerzy ciebie gonią :evil: Nie berserkerzy? :shock: Ludzie, co się podczas pełni księżyca zamieniają w wilkołaki? :? Lykanie? ... :roll: ...Hmm... Biedne dziecko w lesie zabłądziło i pomieszania zmysłów ze strachu dostało :( Co Ludwigu? :? Likantropia, to choroba psychiczna polegająca na przekonaniu chorego, że zmienił się w zwierzę? :shock: To zupełnie jak nasz Kveldulf :mrgreen: A ja go za najbardziej normalnego z naszego hirdu miałem :(

Halardzie spuść Kveldulfa ze smyczy :!: Kaganiec mu też zdejmij. Niech pobiega po okolicy, może prześladowców tej dziewczyny znajdzie :lol: Pewnie to tylko zwykłe wilki ją przestraszyły :wink: Nie martw się dziecko, nic ci z nami nie grozi. Co cię tak dziewczyno rozbawiło? :( Słowo: DZIECKO :| A propos wilków :mrgreen: Przypomniało mi się o wilku Fenrirze :!: Narodził się ze związku Lokiego i olbrzymki Angrbody! Bogowie jednak odebrali matce demoniczny pomiot i wychowywali u siebie. Karmić go miał odwagę jedynie Tyr :D Fenrir rósł niezwykle szybko, jednak przepowiednie głosiły, że doprowadzi on do zguby Bogów :!: Postanowiono go zakuć w łańcuch, który jednak zerwał :( Dopiero trzecia próba z wykorzystaniem liny od Alfów się powiodła Przybili go do skały i zakopali. I jeszcze na koniec wsadzili Wilkowi w paszczę miecz tak, że rękojeść tkwiła pod językiem, a sztych wbijał się w podniebienie :( Z rozwartego w ten sposób pyska spływała jadowita piana tworząc rzekę Wan :mrgreen:

Co? :? Co się tak zbulwersowałeś Olafie? :shock: Prawa zwierząt? :shock: Zwierzęta trzeba kochać :( Ty Olafie wziąłeś to bardzo dosłownie co? :? ...Kveldulf jest z powrotem :mrgreen: Co on tam przytargał? :? Ciała wilkołaków? :shock: Chyba to cała wataha? :P Normalnie je zagryzł :mrgreen: Widzisz dziewczyno :!: Z nami nic ci nie grozi :wink: Selena masz na imię i zmierzasz do zamku twojego wujka zwanego Dracula :) Czy to nie ten słynny wojewoda Vlad Tepes zwany Palownikiem? :| Hmm... Podobno bogaty jest? :P Pozwól, że cię odprowadzimy? :mrgreen: Mamy się pośpieszyć, żeby zdążyć przed świtem? :shock: W drogę :!: A ja wam skończę opowieść :P Tak więc wilk Fenrir cierpieć tak będzie do końca świata. Jednak w przeddzień Ragnarok wyrwie się z pęt i ruszy do ataku na Bogów Asgardu :!: Oj będzie jatka, będzie :lol: Do walki z nim stanie Odin :evil: Fenrir jednak pożre Odina i rzuci się na Widara, Boga Wrzosowisk Ten jak mu nie wypier... eee... :roll: ... Na Thora :!: Widar uderzy mieczem i przeszyje Wilkowi serce :mrgreen:

O, już jesteśmy na miejscu? :shock: Ładny zamek :!: Takie strzeliste wieże :P Jest gospodarz :mrgreen: Dzień Dobry Panie Dracula :!: Siostrzenicę przyprowadziliśmy, bo się biedactwo w lesie po nocy pogubiło Powiadasz, że z jakimś wilkołakiem się po nocach włóczy? :shock: Miłość nie zna granic... Jakaś większa impreza tu jest :wink: Gości dużo macie :mrgreen: Ale co takie ponure miny i oczy jakieś czerwone :? Coś oni wszyscy jacyś bladzi? :( Do lasu więcej chodzić, z wilkami się trochę poganiać :P Właśnie macie taki zamiar? :? Wojna między Wampirami a Wilkołakami? :shock: Ludwigu, to sekta jakaś prawda? :? Te, no te okultysty :roll: Czy się napijemy? :mrgreen: Oczywiście, że się napijemy :!: Nigdy nie odmawiamy dobrego napitku :!: Jakie ładne kielichy? :mrgreen: Złote? :wink: Hmm.. Gul, gul, gul... pfu :x
Na Thora :!: Co to za świństwo? :? Krew? :shock: Ty miałeś mnie jakiś alkohol dać, a nie krew :x

Co? :shock: Oczywiście, że nie jesteśmy wampirami i nieumarłymi :evil: Jesteś zawiedziony? :shock: No to mi przykro :evil: Co chcecie zrobić? :shock: Przemienić nas w wampiry? :? Będziemy wiedli życie wieczne? :shock: Znaczy co? :shock: Nigdy nie umrzemy? :shock: Cała wieczność z Brunhildą? :( NIEEEE :!: Wszyscy do mnie :evil: Szlomo, co ty tam po ich stronie robisz? :x Co? :? Nie Szlomo? :shock: Mam Ci mówić Bela Lugosi? :( Od Draculi dostałeś szkarłatną pelerynę i chcesz się do nich przyłączyć :( Natychmiast do mnie :x Bo jak przy... eee... :roll: ... Na Thora :!: Żryć przez miesiąc nie dostaniesz :evil: No :!: I żeby mi to było ostatni raz :x

Uwaga :!: Okrążają nas :? Utworzyć półokrąg :!: Słuchać mnie teraz :twisted: W tej walce zastosujemy taktykę manewru rotacyjnego, flankującego z elementami klinu, oraz błyskawiczne zmiany kierunków ofensywy natarcia :P Co? :shock: Jak to nie zrozumieliście? :shock: Po prostu: DO ATAKU :!: HURRAAA :!: O żesz ty kur... eee... :roll: ... Na Thora :!: Oni latają :shock: Normalnie skrzydła im wyrosły :shock: Lotnictwo jakieś czy coś? :| Toporkiem, w nich rzucaj Svenie :P Co? :? Jak nie umierają? :shock: Hmm... dziwne :( Każdy jak się go dobrze młotkiem puknie, to umiera :) No zobacz faktycznie :shock: Wstał ze zmiażdżoną głową :? O Selena :mrgreen: Przestań na mnie syczeć i te kły wytrzeszczać, bo ci je panienko wybiję :twisted: Buch :!: No a nie mówiłem :( Teraz lepiej wyglądasz :mrgreen: No i w tych oralnych, lekko manualnych aktach addywnych żądz i namiętności, kły ci nie będą przeszkadzać :wink:

Kopa mu Olafie :!: Kopa :!: O widzisz :P Aż się łbem w sufit wbił :lol: Z bani Ludwigu, z bani mu :x Od razu jucha z nosa oczy mu zalała i nic nie widzi :wink: Skirnir, a ty co robisz? :? Kołki strugasz? :shock: No patrzcie :!: Usiadł sobie w kąciki i kołki struga? :evil: Mówisz, że wiesz co robisz? :shock: Co, wizje miałeś? :? Lepiej odstaw na jakiś czas ziele fajkowe :x Co? :shock: Mówisz, że mamy tymi kołkami w nich mam rzucać? :? To je powstrzyma? :| Faktycznie rozsypują się w proch :D Ha :!: Kwiczą jak świnie :mrgreen: Olafie, co znowu się rozglądasz? :evil: Świni szukasz? :shock: Halardzie, weź no jeszcze tych lotników kołkami ściągnij i proszę cię pozamiataj ten bałagan :?

Proszę proszę :mrgreen: Dracula ze swoją siostrzenicą przeżyli :P Poddajesz się? :| Prosisz, żeby was oszczędzić? :? No dobra...Niewolnicy do pielenia brunhildowego ogródka się przydadzą :mrgreen:

Hmm... na słoneczku popracują, to się trochę opalą :wink:


KONIEC

Anonymous - 2 Sierpnia 2006, 10:22

I znowu :mrgreen: :bravo
Rodion - 2 Sierpnia 2006, 13:15

Hłehłe... wampiry na słoneczku? 8) Ze strachu przed gniewem Brunhildy nie bedą mialy odwagi sie rozpaść w pył :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group