To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Spodenki - Szorty - Głód

shenra - 14 Stycznia 2009, 15:22

Gratulacje shortomaniacy :bravo :bravo :mrgreen:
Marcin Robert - 14 Stycznia 2009, 15:54

Gratulacje dla xana4 :bravo :bravo :bravo i pozostałych uczestników. :bravo No to czekamy teraz na nowy temat. :D
Adanedhel - 14 Stycznia 2009, 17:54

xan4, gratulacje :) :bravo Naprawdę nie spodziewałem się, że wygrasz, byłem przekonany, że "Wdowi szort" ma zwycięstwo na... no, 90%.
mad, Tobie też należą się brawa. Dobry szort, mi osobiście podobał się najbardziej :)

I po cichu dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się zagłosować na mój żarcik.

Fearfol - 14 Stycznia 2009, 18:14

Słowik napisał/a
Fearfol, czy Ty na pewno zagłosowałeś? Wydaje mi się, że po mnie wskoczyło 15 głosów na GP. Nie ma to teraz znaczenia, ale byłoby blisko ;)



wiesz zasiałeś ziarno niepewności, ale chyba tak, zaznaczyłem gwiezdne przesłanie. By


I jeżeli to ja byłem ostatnim głosującym to jednocześnie jestem tym który wyniósł xan'a4 na podium i wbił gwóźdź do trumny mad'owi. Teraz jakby się na to zastanowić, to trochę źle się z tym czuję. To głównie Ty mad głosowałeś na moje shorty w poprzednich edycjach.

Chal-Chenet - 14 Stycznia 2009, 18:19

Teraz będziecie dywagować i się wzajemnie przepraszać? ;P:
Fearfol - 14 Stycznia 2009, 19:30

eeee no co ty, przecież to i tak nic nie zmieni.

Ale co miałem napisać ?!? Że kompletnie mnie nie obchodzi czyj to był tekst, i że dobrze się stało, że Wdowi Short nie wygrał ?.

edytka: to po to żeby uniknąć spamu. Ja nigdy nie będę traktował Twoich postów wrogo :D

Chal-Chenet - 14 Stycznia 2009, 19:37

Skądże. Potraktuj mojego posta lajtowo. ;)
mad - 14 Stycznia 2009, 21:10

Fearfol, nie przejmuj się, przecież się nie gniewam :wink:
Każdy głosuje wg swojego widzimisię i tyle. Na Twoje szorty głosowałem dlatego, że mi się podobały, a nie dlatego, że wykoncypowałem, iż to Ty za nimi stoisz.

Podobnie dosyć często z Chalem w swoje szorty trafiamy (zupełnie jakbyśmy mieli jedną parę spodenek na zmianę :mrgreen: Niestety, obawiam się, że w spodenkach Chala bym się nie zmieścił)
Chociaż z drugiej strony na pewno jest coś takiego, jak akceptacja stylu, pomysłów, przedstawianej tematyki. Twierdzę jednak, że w szortach ma to mniejsze znaczenie niż w poważnej literaturze.

Jednakże miło mi było przeczytać Twoje 2 ostatnie posty :P

JacAr - 14 Stycznia 2009, 21:25

xan4, gratki - szort naprawdę w pytkę
Przyznam, że zastanawiałem się nad punktem dla ADHD ale opcja z jednym punktem bardziej mnie przekonuje. Poza tym, nie mam ostatnio poszczucia humoru :(
tzw - humor mortis.
No i :bravo dla mada - pudło, to jest zawsze pudło :) można patrzec na innych z góry.
Pozdrawiam
JacQ

Witchma - 14 Stycznia 2009, 21:44

JacAr, napisz smutnego szorta o władzy :)
Chal-Chenet - 14 Stycznia 2009, 21:54

A ta już zaczyna agitację! ;P:
Witchma - 14 Stycznia 2009, 21:57

Chal, że też zacytuję klasyków - NO TIME TO LOSE ;)
JacAr - 14 Stycznia 2009, 22:07

Witchma, ja moge napisać arcysmutnego szorta o... braku władzy... w członkach :P
Nawet kiedyś napisalem już!:


Byl Inteligentny.
Był przystojny.
Był zamożny.
Niestety byl impotentem.
Na drodze do szczęścia stanał mu ... tego, no wiecie...

:D
J

Witchma - 14 Stycznia 2009, 22:11

JacAr :bravo
Lynx - 14 Stycznia 2009, 23:42

xan4, gratki :) :bravo
jewgienij - 15 Stycznia 2009, 13:18

Gratulacje i "szacuneczek" :D dla wszystkich uczestników, ze szczególnym uwzględnieniem zwycięzcy. Brawo, xan4 :bravo
xan4 - 15 Stycznia 2009, 15:17

Bardzo dziękuję wszystkim za gratulacje :D
Jak zwykle składałem gratulacje poprzednim zwycięzcom z tamtej strony, to nie wiedziałem, że to jest takie przyjemne po tej stronie :D
Jeszcze raz dzięki i wszyscy zabieramy się za wymyślanie pomysłów na szorty w nowym temacie, do piór i klawiatur :!:

Sally - 15 Stycznia 2009, 19:55

Gratuluję :)
czterdziescidwa - 17 Stycznia 2009, 14:35

Gratki xana4 ! :bravo :bravo :bravo
illianna - 17 Stycznia 2009, 17:50

przyłączam się do gratulacji
xan4 - 17 Stycznia 2009, 22:53

dzięki, dzięki :D ,


przypominam, że nowy temat jest ogłoszony w głównym wątku,
zapraszam do pisania :D



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group