To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Co pije NURS? A co Wy pijecie?

Chal-Chenet - 12 Listopada 2009, 23:32

:mrgreen:
SithLady - 15 Listopada 2009, 14:47

Ostatnio mnie naszło na Colę i Pepsi. A kiedyś mi zupełnie nie smakowały
ilcattivo13 - 16 Listopada 2009, 14:44

od piątku do wczoraj - Perła, Warka, płyn do płukania jamy ustnej/prototypowy Ludwik, wiśniówka (?), Benediktinas, Złota Lithuania, Warka, Warka (? - ni hu-hu nie mogę sobie przypomnieć jakie piwo piłem na LUFIE) i na "fajrant" znowu płyn do płukania jamy ustnej/prototypowy Ludwik. Głowa leciuteńko bolała tylko raz, w sobotę rano :D
dzejes - 18 Listopada 2009, 22:36

Sarajevsko Premium - ostatnie wspomnienie po urlopie. Kupione w Sarajewie.

Naprawdę dobre, lekki posmak miodowy. Niestety nie udało mi się kupić ciemnego z tego samego browaru, a piłem w restauracji przy browarze właśnie. Swoją drogą sama restauracja to cud prawdziwy. Działa od ponad 130 lat, wystrój jakby Austro-Węgry nigdzie się nie zwinęły ;)

Godzilla - 18 Listopada 2009, 23:09

Pigwówka stoi sobie cichutko w kuchennej szafce. Czasem jej przeszkadzam i mieszam. Nabiera całkiem fajnego aromatu.
Zgaga - 19 Listopada 2009, 12:33

Mam ochotę na malibu. Chyba wieczorem w Para zapodam. O ile mają. Ktoś wie, czy mają?
dalambert - 19 Listopada 2009, 12:35

Zgaga, mają, a jak nie mają to coś wymyślą / rum ze śmietaną czy inną cholere/ ;P:
Zgaga - 19 Listopada 2009, 12:36

rum ze śmietaną :?: :shock:
Brrr...

Ozzborn - 19 Listopada 2009, 12:37

Pewnie mają, a jeśli mają to zapewne w okolicy 10 zet. Gin z tonicem po 9 zdaje się.

Hihi a u mnie w domu stoi jeszcze ponad pół butelki w szafce ;P:

dalambert - 19 Listopada 2009, 12:38

Zgaga, ale białe i z palemką ;P:
brrrr
Człowiek nie świnia wszystko wypije :D
Politurki :?:

Zgaga - 19 Listopada 2009, 12:38

Wody brzozowej?
dalambert - 19 Listopada 2009, 12:40

Jagodzianka na piszczelach - RAZ :!:
Zgaga - 19 Listopada 2009, 12:43

A swoją drogą, przeglądając Kuchnię Słowian natrafiłam na oskołę, czyli sok brzozowy. Ciekawe czy można go było poddawać fermentacji?
Rafał - 19 Listopada 2009, 12:45

Zgaga napisał/a
A swoją drogą, przeglądając Kuchnię Słowian natrafiłam na oskołę, czy li sok brzozowy.
Swoją droga przeglądając półki w sklepach natrafiam na sok brzozowy :wink: Słodkie to, to i pewnie nadaje się do fermentacji :lol:
Zgaga - 19 Listopada 2009, 12:47

Sok brzozowy sprzedawany w sklepach może mieć różne dodatki uniemożliwiające rozwój np. grzybów i wtedy co?
Ozzborn - 19 Listopada 2009, 12:49

W takich momentach zawsze przypomina mi się taka opowieść:
Ojciec koleżanki zajął kiedyś 2 czy 3 miejsce w konkursie na hasło reklamowe jakiejś wódki no i zaprosili ich na bankiet z rozdaniem nagród.
Oczywiście jakiś tam szycha-menadżer ich powitał i od razu zaprosił do barku gdzie mieszali różne fikuśne drinki z firmową wódzią. Wspomniany tatuś coś sobie wybrał, natomiast koleżanka speszona odprała, że jeszcze nie może bo ma dopiero 17lat (przy czym oczywiście nieoficjalnie była już całkiem nieźle zaprawiona w bojach :P ). Na co pan niezrażony mówi - ale może tatuś przymknie oko... i tu dochodzimy do puenty, bo gość po chwili dodał: a co w ogóle młodzież teraz najchętniej pije?
na co koleżanka bez namysłu: - ee wszystko - przy czym momencie w którym sama siebie usłyszała przed oczami przemknął jej firmowy napis "autovidol" :lol:

Rafał - 19 Listopada 2009, 12:50

Zgaga,
A ma? Poszukajmy ...

O jest! Sok brzozowy z żubrówką, Polak potrafi :lol: :

http://www.oskola.pl/index.php?pid=0&id=7

edit, chyba nie do końca o taką żubrówke mi chodziło, z dołu ma dopisek "dla dzieci i dorosłych"

Zgaga - 19 Listopada 2009, 13:04

Eeeee... tu tylko trawkę wrzucili...
dalambert - 19 Listopada 2009, 13:12

To musi byc jakas lipa, Ile trzeba brzóz wydoić na litr soku ? Coś mi sie widzi, ze to jakaś mieszanka z dodatkami jest i tyle !
Rafał - 19 Listopada 2009, 13:28

dalambert, na wiosnę obciąłem z brzozy jedną gałąź, bo mi wjazd tarasowała, tak na oko wiadro soku się wylało. Lało się jeszcze z tydzień, kałuża wielka, aż pies podchodził pić.
dalambert - 19 Listopada 2009, 13:36

Rafał, na wiosne zgadza sie , a produkt przez cały rok sprzedajasz = zapasy robia? Z wiadrami po lesie ganiając ? przypuszczam, ze wątpię!!
Martva - 19 Listopada 2009, 13:46

No chyba tak, bo na wiosnę leci, a potem nie.
Rafał - 19 Listopada 2009, 13:47

Dalambert, no co ty, do tej pory boje się przejść obok brzózki, mówię ci, lało się strumieniami, lało się tak, że poziom rzek w południowo-zachodniej Polsce podniósł się o pół metra, a samochody cysterny normalnie w kolejkę na ulicy się poustawiały i tankowały do pełna, co pół minuty zmiana była. Słowo. :roll:
merula - 19 Listopada 2009, 18:56

mam ochotę na dżin z tonikiem, ale zmotoryzowana dziś bedę :evil:
hardgirl123 - 19 Listopada 2009, 19:13

soczur
hektolitry soczuru

mBiko - 19 Listopada 2009, 23:10

Tak piszecie, że i mnie smaka na coś mocniejszego naszła.
Jedenastka - 20 Listopada 2009, 18:44

Piję koniak bo dziś dostałam list z ZUS-u. Komisja wzywa 27 listopada 8) .
Ozzborn - 20 Listopada 2009, 21:03

Boshhh ja już nic nie piję... :roll:
aż do następnego razu :twisted:

merula - 20 Listopada 2009, 23:15

ostatnie dwie butelki swojego wina
Zgaga - 21 Listopada 2009, 09:13

merula to posucha będzie. Chyba że Ci twoje przesławne nalewki zostały.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group