To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - Jarlowe opowiadanka.

Last Viking - 4 Lipca 2006, 10:05
Temat postu: STALOWY OKRĘT
EPIZOD XXII - STALOWY OKRĘT

Co jest kur...eee... :roll: ... znaczy: Na Bora :!: Syna Buriego, męża Bestli, ojca Odyna, Viliego i Ve :!: W sumie nie znam faceta :? Co się tam w zatoce dzieje ? :evil: Nawet wyspać się po ciężkim dniu pracy nie można :x Co tam mruczysz pod nosem Ludwigu ? :? W knajpie cały dzień spędziłem i piłem ? :( Otóż wystaw sobie Ludwigu, że dokonywałem symulacji, uszkodzenia błędnika podczas bitwy :evil: A ty, że od razu piłem i się zataczałem :x ... No więc co to za hałasy ? :shock: O :!: Cała wioska wyległa przed chałupy i do zatoki podąża :shock: A cóż to tam stoi w tafli lodu i wodzie zanurzone ? :| Thorze :!: Przecież to Naglfari :shock: Mroczny okręt Lokiego zbudowany z paznokci trupów, za którego sterami sam Bóg Psot i Figli stanie w dzień Zmierzchu Bogów :( Nadszedł Ragnarok :!: Nadszedł nasz koniec :cry:

Jak to ? :( Nie wygląda jak Naglfari ? :| A ty Ludwigu widziałeś, kiedyś potężny drakkar Naglfari ? :? W książkach u mnichów ? :shock: Powiadasz, że nie wygląda jakby był zbudowany z paznokci ludzkich ? :shock: Materiał bardziej do stali podobny ? :? Buuuuhaaaha :lol: Widziałeś ty kiedy Ludwigu, drakkara ze stali zbudowanego ? :roll: Ha :!: I twierdzisz, że kiedyś takie tylko takie statki będą pływały ? :lol: No to chyba będą jakiś podwodne statki :lol: Bo wiadomo, że stal na wodzie się nie utrzyma :) Jeno drewno :P Po co ja ciebie do tych szkół posyłam ? :evil: Co mówisz ? :shock: Ludzie mówią, że drakkar ten właśnie spod wody się wynurzył ? :shock: Zaiste - to magia :( I na burcie ma wypisane białą kredą: U-96+571 :!: Dziwna nazwa :|

O patrzcie :!: Jakaś klapka na pokładzie się podniosła i dziwnie ubrani ludzie z nich wychodzą :shock: Sami jasnowłosi :? Czy to aby nie kuzyni Helgi z Rugii ? :P Nie :!: Oni byli wyżsi :? Na końcu taki mały człowieczek wyszedł :shock: Ale ma śmieszną grzywkę i ten wąsik :lol: ... Ty mały :!: Co tą rękę tak sztywno wyciągasz :evil: Bo Ci jeszcze ją który toporem odrąbie :lol: Co on do mnie rozmawia Ludwigu ? :shock: Ty wiesz, że ja w językach to słaby :( Aha :!: Germańce czyli to są :evil: Coś ich kur... eee... jakoś ich nie lubię :? Dziwne to plemię, świat chce podbijać, jakby mało miejsca mięli tam u siebie :| No tłumacz, tłumacz, już nie przerywam. :o

Aha... Aha... Aha... Co ? :shock: Znaczy się ten mały jest wodzem jakiegoś królestwa ? :shock: Ciekawe jakiego konusa pokonał w walce o władzę ? :? Co ? :shock: U nich to inaczej się odbywa? :? Demokratyczne wybory parka... parma... hmm... :roll: parlamentarne i organizacje społeczne :| Aha :!: Noc długich noży :) Noże To rozumiem :mrgreen: Tak do władzy można dochodzić :!: ... No dobra, koniec zabawy :evil: Czego chce ten mały człowieczek ? :evil: Adolf ? :shock: Ma na imię Adolf ? :shock: Dziwne imię, jak na wojownika :? ... Dobra Adolf zabieraj tych swoich blondasków i spadaj z tym złomem z mojej zatoki :x Co oni te patyki w moja stronę kierują ? :evil: Zaraz zdzielę toporem i je im połamię :twisted: Co ? :shock: To taka nowoczesna broń :? Nie rozśmieszaj mnie Ludwigu :lol: Przecież wiadomo, że nie ma potężniejszej broni nad młot bojowy :mrgreen:

Niech gada czego chce i niech spier... :roll: Znaczy... eee... Na Bora :!: Bora ? :? Co ja dzisiaj z tym Borem ? :( .... Niech się wynosi do Asgardu :!: Co ? :shock: Oni właśnie do Asgardu płyną :shock: Chcą, żeby im wskazać Tęczowy Most Bisfort oraz bramę do Królestwa Asów :shock: ... Adolf, tobie naprawdę odjeb... :roll: hmm... muszę oduczyć się używania tylu wulgaryzmów :| No dobra, spokojnie :) A spytaj się, po co oni do Asgardu płyną ? :? Aha... aha... aha :shock: ... Buhaaahhaaa :lol: Oj :P Ze śmiechu osmarkałem Adolfa :lol: Chcą się sprzymierzyć z Odinem, żeby razem Brytów, Rosjan i Amerykańców złoić :lol: Adolf chce, żeby Odin użyczył mu kilka Walkirii, setkę tysięcy umarłych wojowników i kilku bogów jako desant :mrgreen: ... Wszystko rozumiem, oprócz tego co to jest ten Amerykaniec ? :? ... Powiadasz Ludwigu, że bawili się runami i ich drakkar zniosło w przeszłość :shock: Hmm... zabawa runami i portalami jest niebezpieczna :| Coś o tym wiecie, prawda Sven, Ludwig ? :twisted: Co tak uszy po sobie położyliście :wink:

Co to za hałas :x Co się dzieje :evil: Jak to strzelają do Olafa ? :shock: Z tych patyków ? :shock: Co im zrobił ? :? Z tą rurą wystającą z kadłuba :shock: Peryskop to się nazywa :? Co on tam wcisnął ? :shock: Żałosne :( ... Nikt nie będzie strzelał do Olafa :evil: Chłopy prać ich :!: Ha :P Twarde czerepy mają :shock: To hełm ? :? Toporkiem go, toporkiem :D Co ten Adolf do mnie rozmawia ? :? Untermench i untermench woła :| Co ? :shock: Ja ci dam untermench :twisted: Łooo :!: Ale mózg mu rozłupałem, tylko wąsik się ostał :mrgreen: ...Już po zabawie ? :? Szkoda :( Zatopcie gdzieś tego drakkara. :!: Tylko daleko, żeby dzieciaki nurkując w zatoce na wraku krzywdy se nie porobiły :evil: Olaf zostaw ten peryskop :roll: I nie rób takiej debilnej miny :x

Co ci powiem, to ci powiem Ludwigu, ale mam takie nieodparte wrażenie, nie podparte żadnymi racjonalnymi przesłankami, że właśnie zmieniliśmy bieg historii :(


KONIEC

inspiracja opowiadaniem Jarosława Grzędowicza - "Wilcza Zamieć" :wink:

Ziuta - 4 Lipca 2006, 10:31

Hmmmm.... nie czytałem (jeszcze) "Wilczej zamieci"
Ale świetne!
Tylko szkoda, bo jak przeczytałem o okręcie podwodnym, to myślałem, że Jarla odwiedzi ORP "Dzik" :)

Pako - 4 Lipca 2006, 15:34

Hehe... Dzik też by to mógł być ;)
Ale opowiadanie fajne :) Historia w rękach Jarla spoczywa :)

Rodion - 4 Lipca 2006, 20:45

I tak oto Nasz przeswietny Jarl spotkal Adolfa! :D ( sami zgadnijcie do czego to nawiazanie :wink: )
Last Viking - 10 Lipca 2006, 08:54

EPIZOD XXIII - REGATY

O żesz kur... :roll: ... ten tego :lol: Jestem miłym wikingiem i oduczyłem się klnąć :D Więc :wink: Motyla Noga :!: Ale ziiimmmnnnoooo :? Powiadacie, że im dalej na północ tym zimniej ? :( To i ja debile :x ... eee... :roll: ... znaczy: moi drodzy koledzy , wiem :P ... Weź no mi raz jeszcze Ludwigu wytłumacz o co w tych regatach chodzi :? Aha :P To rozumiem :D Ścigamy się z Weregami, i czyj drakkar szybciej opłynie Islandię i wróci do Skandynawii, ten wygrał :mrgreen: Powiedziałeś - wróci ? :wink: Co ? :) Tak sobie głośno myślę :mrgreen:

Tymi wiosłami żwawiej, bo szron osiada na dulkach :evil: Olaf :!: Co ty... :roll: motyla noga... robisz ? :shock: Niech ktoś mu język od dulki oderwie, bo przymarł :? Co ty chciałeś zrobić ? :shock: Otwór wylizać :shock: W dulce ? :? Dlaczego ja ciebie jeszcze na wyprawy zabieram ? :( ... Svenie :!: Weź no odłóż tę grajstrunę i za wiosła chwytaj :evil: Pindrzył mnie tu będzie na bałałajce jakiejś, a wrogowie... :roll: eee... znaczy: nasi szacowni konkurenci :P tuż, tuż za nami :evil: ... Haraldzie :!: Uwolnij no Kveldulfa, bo się jego łańcuch w szoty zaplątał i karlowie zamiast wybierać foka, duszą Berserkera :lol: ... Skirnir :!: Co tam obok ciebie dym jakiś się unosi ? :? Zioła jakieś palisz ? :x Zasłonę dymną na rufie stawiasz ? :shock: A to wtedy dobrze :P Co ? :shock: Waregowie nas dościgają tym swoim żałosnym langskipem ? :evil: Co ? :? Pewnie, że znam się na wszelakich statkach ? :evil: Wasz jarl się na wszystkim zna :mrgreen: Co Ludwigu ? :shock: Na etymologii się nie znam ? :( A co to jest ta etymologia ? :| Badanie pochodzenia słów.Zmiany wyrazów, ich znaczenia, forma i kontekst ich powstawania ? :| I twierdzisz... motyla noga... że ja się na tym nie znam ? :twisted:

Otóż wystawcie sobie, że okręty wikingowe dzielą się generalnie na dwie kategorie: langskipy i knary :mrgreen: Langskipy to długie okręty, które z kolei możemy podzielić według: długości na drakkary, skeidary oraz snekkary...Co się tam znowu dzieje ? :evil: Olaf za burtę chce skakać i wpław płynąć ? :shock: Czemu ? :shock: Wyspy Owcze mijamy ? :? Zrozumiałem :( ... Tak Na czym to ja skończyłem ? :? O okrętach :P Na drakkarach, na samym dziobie zazwyczaj znajduje się głowa smoka, a na snekkarach głowa węża :!: Napęd statków stanowią wiosła jak i żagle... Motyla Noga Czego mi przerywasz Ludwigu ? :evil: Jak to nowy rodzaj napędu ? :shock: Turbina parowa ? :shock: Silnik cieplny wirnikowy ? :shock: Przetwarzanie energii cieplnej pary wodnej, na pracę meka... mache... hmm... :roll: mechaniczną ? :? O czym ty do mnie Ludwigu rozmawiasz ? :( Jedyna praca, to praca rąk wioślarzy w tempo na 1 i na 2 :mrgreen: I to się nigdy nie zmieni :!: Wymyślił sobie napęd bez wysiłku...phi

Motyla Noga :!: Wątek przez ciebie straciłem :x Już wiem :P Knary zaś, to statki handlowe nadające się do bardzo długich rejsów :mrgreen: Są jeszcze byrdingi. Mniejsze statki handlowe przeznaczonymi do żeglugi w pobliżu lądu. Ale wiecie to są bardziej statki dla bab :? Przepraszam jak Cię uraziłem Szloma :wink: Co ? :shock: Już nie Szloma ? :? Mam Ci mówić Kolumb ? :shock: A co to jest Kolumb ? :| Chcesz odkryć Wielki Ląd na zachód od Grenlandii ? :shock: Buhaaaha :lol: Szlomo, przecież za Grenlandią, są tylko Lodowe Pustkowia, gdzie żyje Thrym i jego Olbrzymy :mrgreen: Motyla noga :!: Oj głupiś, głupiś ...

Dobra, koniec tej zabawy :twisted: Trzeba regaty wygrać :mrgreen: Odłożyć wiosła :!: Ustawić się pod wiatr :!: Zrzucić żagle :!: Postawić tarcze :!: Przygotować się do abordażu :twisted: Poczekamy sobie na nich :mrgreen: O czym ty do mnie rozmawiasz Ludwigu ? :x Jak to ? :shock: Co znaczy „nie fair” ? :| W moim słowniku nie ma takiego słowa :mrgreen: A jakie są ? :roll: Służę uprzejmie :twisted: O żesz Ty ku #%^&* #$%* i jeszcze ^&*(@#! i nawet potrafię to samo po łacinie powiedzieć #%^&* #$%*

Do ataku :!:


KONIEC

mawete - 10 Lipca 2006, 09:27

Olaf jak zwykle rulez :D :D :D
Pako - 10 Lipca 2006, 10:05

A chciałem się upomnieć o nowy odcinek ;)
Jarl pod koniec już nie wytrzymał... nerwowy chłop ;)

Godzilla - 10 Lipca 2006, 11:26

Och... Pierwsza przyjemna rzecz tego rana, bo nastrój mam od paru dni kompletnie zwarzony. A w takim nastroju, to w pracy mnie cechuje wysoka opierdalatywność, jak ktoś to mądrze na tym forum określił. Tymczasem dookoła *&%%!!#$ wycig szczurów, *&*&%&^ %&^% !!@ $%, motyla noga.
Last Viking - 11 Lipca 2006, 11:05
Temat postu: EPIZOD XXIV - ZAKUPY
EPIZOD XXIV - ZAKUPY

Co jest ? :shock: Łup... No co jest kur... eee... :roll: ... Na Młot Thora :!: Łup... Ale o co chodzi ? :shock: Brunhilda :x Brunhilda :x Nie mogę iść dalej :( Jakaś dziwna niewidzialna ściana mnie drogę blokuje :| To nie ściana ? :shock: To szklane drzwi :? Szklane drzwi :shock: Ha :!: Może niedługo szklane domy będą budować :lol: W rzyci się komuś poprzewracało :evil: ... Brunhilda :!: Czy my musieli taki kawał do Jomsburga płynąć na zakupy ? :? Wiem, wiem, to ośrodek handlu :roll: Ale przecież u nas w osadzie wszystko co potrzebne kobiecie do szczęścia, też możesz dostać :D Jak to co ? :shock: Wszelkiej maści garnki, przyprawy i żywność, żeby męża nakarmić. Materiał na szycie, co by mąż miał się w co odziać, osprzęt co byś mogła w wolnych chwilach w ogródku popracować :mrgreen:

Co ? :shock: Biżuteria z Prowansjii ? :shock: Bursztyny znad Bałtyku ? :shock: Piękne suknie z Paryża ? :? Pachnidełka z Arabii ? :( Czy Ty wiesz kobieto ile to kosztuje ? :x
Ależ oczywiście Brunhildo, że na to zasługujesz :| Zasługujesz na wszystkie bogactwa tego świata :D ... :? Ja Ci dam luksusy, Ty... :evil: Nie, ja nic nie mówiłem :mrgreen: .... Brunhilda :!: Ale tu luda się zjechało :shock: Tyle to ja tylko w Chinach widziałem :| Co ? :shock: Mam ustawić się w kolejce za wozem z kucykiem ?Po co ? :shock: Towar na wóz będziemy kładli i dopiero na końcu przy kasie płacić :? Sprytne, sprytne, im później z pieniążkami się rozstanę tym lepiej :mrgreen:

Co Olafie ? :| Ty po wózek pójdziesz ? :D Tego kucyka chcesz... :( Obciach na cały Jomsburg będzie :oops: Brunhilda :!: Łoooooooo :P Tutaj toporki, młoty, miecze i tarcze sprzedają :D Na Odyna :!: Takie stoisko to ja rozumiem :bravo Jak to, zabawki na końcu ? :( Co mówisz Brunhildo ? :? Jak będę grzeczny i nie będę marudził, to mi pod koniec zakupów nowy toporek kupisz :P Oczywiście, że będę grzeczny :mrgreen: ... Bogate ludziska zjechały się tu z całego świata :| Pewnie duże dary składają Frey :!: Jak to, co to jest Frey ? :shock: Nie wiesz podstawowych rzeczy Olafie :| Przecież szkołach uczyli :P Tyś do szkół nie chodził :? To wiele wyjaśnia :| Tatuś alimentów nie płacił i na szkoły nie starczało ? :(

Tak więc Frey, jest Panem słońca, deszczu i płodności :mrgreen: Daje ludziom dobrobyt :!: Nie Olafie :x Nie nam :? My sami dbamy o swój dobrobyt. :mrgreen: Jak ? :shock: Ogniem i toporem :P Thor jest naszym opiekunem :!: ... O czym to ja ? :? Aha :!: Frey jest jednym z Wanów, który po wojnie bogów osiadł w Asgardzie...
Brunhilda :!: Czekaj :!: Tutaj niewolnice sprzedają :D Łoooo :!: Ale ta ma ciało, a ta jakie nogi :mrgreen: Normalnie do samej ziemi :bravo I jest ta no prego... :roll: prymo...eee...Promocja jest :!: Dwie w cenie jednej :mrgreen: Auć :x Za co ? :cry: Jak to za obcymi babami się oglądam ? :shock: Popatrzeć nawet nie wolno :( Ja ? :? Nie, ja nic nie mówiłem :(

Domem Freya jest Alfheim i dlatego czasem nazywany on jest władcą Alfów potocznie zwanych Elfami :mrgreen: Co Olafie ? :shock: Widziałeś kiedyś Elfa ? :shock: Uciekł ci ? :| Jego szczęście :( ... Fray posiada okręt Skidbladnir...Łoooo :!: Żagle, szoty, szekle do naszych drakkarów :bravo Jak to tylko najważniejsze rzeczy ? :shock: Cały wóz zapakowany pierdółkami :evil: ... Ciuchy, pierścionki, kolczyki, branzoletki :evil: ... Auć :x Już będę grzeczny :| A dostanę toporek ? :P Taki nowy i z runami ? :D ... Bóg Alfów posiada również chowańca – jest to magiczny dzik – Gullinbrusti ... A co to jest Brunhildo ? :shock: Jak to nowa lutnia dla Svena ? :evil: Ale przecież ona kosztuje trzy razy więcej niż toporek :x Mogę sobie za to wybrać dwa toporki ? :P To wtedy jest uczciwie :mrgreen:

Co ? :shock: Aha :P Do kasy idziemy ? Co to za dźwięk ? :evil: Dzwonki alarmowe ? :shock: Jak to ukradłem młot, zbroję i tarczę ? :evil: To moje :twisted: Co on mnie obmacuje ? :x Ochroniarz ? 8) Ma do tego prawo ? :shock: Wiesz co Brunhildo :? Tak sobie myślę, że jednak nie będziemy płacić :o Olafie, podaj mnie mój toporek :lol: Nie, nie ten nowy :? Ten nowy toporek, to mi ochroniarz w zębach przyniesie :mrgreen:

Teraz ja im pokażę jak wikingowie zabiegają o swój dobrobyt :twisted:


KONIEC

mawete - 11 Lipca 2006, 14:15

:mrgreen: :bravo :mrgreen:
Anonymous - 11 Lipca 2006, 14:25

Podesłałam linka mężowi i wciągnął się w lekturę. :mrgreen: :bravo
Pako - 11 Lipca 2006, 17:44

No... takie zakupy to ja rozumiem :mrgreen:
Nivak - 12 Lipca 2006, 06:47

Last Viking
Cytat
Sven
Sven Sinobrody - ilustracja Nivak

Viki, gdzie ty posiałeś uaktualnioną wersję Svena, ciom? :lol:

Pako
Cytat
I obrazek do Skimira mi nie pasuje trochę ;)
Pewnie dlatego, że nie znasz pierwowzoru dla tej postaci ;) Część bohaterów jest wzorowana na ludkach z forum NF, bo i niektóre przygody pojawiły się w związku z wydarzeniami na tamtejszym forum ;)
Last Viking - 12 Lipca 2006, 11:02
Temat postu: EPIZOD XXV - AMAZONKI
EPIZOD XXV - AMAZONKI

Ludwigu :!: Daleko jeszcze ? :roll: Daleko :? ... Hmm... Ale daleko jeszcze ? :roll: Powiadasz, że daleko :( Nie sądziłem, że żeby złupić to całe Bizancjum, to tak długo od naszej osady trzeba iść :? Daleko jeszcze ? :roll: W Tracji dopiero jesteśmy ? :shock: To znaczy, że daleko jeszcze ? :| ... Miodzik się skończył :cry: Jedzonko też :cry: Wiosek do złupienia nie widać :( Daleko jeszcze ? :roll: No co? Co? :| Tylko pytam :( No nie obrażaj się :) Prowadź nas dalej do tego Bizancjum :mrgreen: A dale... eee... :roll: ... nic nie mówiłem :lol:

Opowiem wam, jak kiedyś Thor z Lokim podczas swoich wędrówek, dotarli do chłopskiej chaty nad brzegiem Ifingu :mrgreen: Zacny gospodarz przywitał ich gościnnie, ale przyznał, że ma bardzo mało jedzenia w domu, za mało nawet dla siebie i dzieci. Syna Thialfego i córki Roskvy :P Thor wtedy rzekł, żeby się tym nie martwił i zabił, wystawcie to sobie :D , swoje dwa kozły, Szczerbatego i Wyszczerbionego :shock: ... Co ? :? Co byś najpierw z nimi zrobił Olafie ? :shock: Ups :( Czemu ja zawsze pytam ? :| Myślałem, że bardziej owieczki znajdujesz, nie kozły ? :? Wszystko Ci jedno ? :| ....Na czym to ja ? :? Aha :P Thor obdarł kozły ze skóry, poćwiartował i dusił tak długo w garnku, aż obiad był gotowy :mrgreen: Bóg jednak zastrzegł, żeby nikt podczas jedzenia nie złamał ani jednej kości z jego kozłów :evil:

Sprawdź no Ludwigu na kompasie, gdzie jesteśmy? :? Idziemy i idziemy, a tego Bizancjum nie widać :( Jak to nie mamy GPS ? :shock: Kto to jest GPS ? :shock: To nie taki zwiadowca ? :| Tylko Globalny Sytem Pokwi... pozki... eee... Pozycjonowania :roll: Na orbicie Ziemi krążą 24 satelity wysyłające sygnały radiowe na częstotliwościach ok. 1,5 GHz pod kontrolą zsynchronizowanych ze sobą wzorców czasu. Na podstawie różnic czasu w jakim docierają do odbiornika sygnały z satelitów i co za tym idzie różnic drogi, mikroprocesor w odbiorniku dokonuje obliczenia pozycji odbiornika i dzięki temu znamy nasze obecne położenie :shock: ... Ale o czym ty do mnie rozmawiasz ? :( Słoneczko za mocno przygrzało ? :lol: To zapytaj się tych twoich Satelitów, czy daleko jeszcze ? :mrgreen: Co ? :? Nie zostały jeszcze zbudowane ? :evil: To jedynie teoria ? :roll: To czemu mnie Ludwigu głowę zawracasz bzdurami ? :x Po co ja ciebie do tych szkół posyłam ? :(

Na czym to ja skończyłem ? :? Aha :P Podczas obiadu złośliwy Loki namówił wieśniaka do zjedzenia szpiku z kości wołu. Wmówił mu, że jest w nim zawarta magiczna moc. Głupi gospodarz uwierzył :lol: Co Olafie ? :roll: Ty też w to wierzysz ? :( Zaprawdę nie wiem, który z was dwóch jest głupszy :? ... Spójrz Svenie :!: Widzisz te dwie wieśniaczki, co idą ku nam ? :mrgreen: Zagadaj i zapytaj czy daleko jeszcze :P Jak to: dlaczego ty ? :shock: Gadane masz, języki znasz i z naszej drużyny najprzystojniejszy :wink: Inni to te panienki by spłoszyli :? ... Na czym to ja ? :? Właśnie :P Thor wrzucił wszystkie kości do koźlich skór, pomachał nad nimi swoim młotem Mjöllnirem i nagle wyskoczyły z nich kozły pełne życia jak przed konsumpcją :!: Ale jeden z nich kulał trochę na tylną nogę :( ... Co ? :| Powiadasz Ludwigu, że one na wieśniaczki nie wyglądają ? :? Może taka Tracka moda ? :mrgreen:

Thor zobaczywszy, że jego kozioł kuleje obrócił się z błyskiem wściekłości i wymachując młotem nad głową, chciał zabić gospodarza i jego dwoje dzieci... Ludwigu, czy na starość mnie wzrok mami, ale wydaje mnie się, że dziewuszki uzbrojone są w miecze ? :? Nie mylę się :mrgreen: ... Wracajmy jednak do Thora :!: Gospodarz przyznał się do winy i jął błagać o przebaczenie. Wtedy Thor powiedział, że nie uczyni im krzywdy, ale dzieci, Thjalfi i Röskva, pójdą z nim. On zostanie pachołkiem, ona zaś Thorową służką już na zawsze :| ... Patrzcie :!: Sven idzie do nas z dziewczynami :mrgreen: Co ty Svenie nie powiesz ? :shock: Amazonki :!: Ta wyższa to Xysia, a ta niższa blondynka to Gabrysia :D Witamy, witamy :P Ciii...Svenie, czy one dwie... no wiesz ten tego ? :roll: Za ręce się trzymają... Co ? :shock: Gabrysia woli konie, osiołki kozły i barany :shock: Co Olafie tak gały wytrzeszczasz ? :evil: Jak to zakochałeś się ? :shock: Dziwny jest ten świat :roll:

Powiadasz Svenie, że też do Bizancjum zmierzają ? :P Nie ma problemu, możemy wędrować razem :!: Ochronimy je :mrgreen: Co ona mówi Svenie ? :? To one nas ochronią, kiedy będziemy terytorium Amazonek przemierzać ? :shock: Buuuhhaaaha... :lol: Wystaw sobie dziewczyno, że my się żadnych kobiet nie boimy :mrgreen: ... Kto powiedział: „Brunhilda”? :evil: Ja tam się żony nie boję :D Co to za uśmieszki pod nosem ? :x Spokój mnie tu :evil: ... Co Xysia do mnie rozmawia Svenie ? :? Żebym rękę zabrał z jej pupy ? :shock: A co nie jest przyjemnie laleczko :lol: Ups :shock: ... Auć :x ... Auć :x MAAAM... CIII... NIGDY... NIEEE... MÓWIIĆ... LAALECZKO?... :shock: Łup... auć... :x ...

Kobieta mnie bije :cry:


KONIEC

"Amazonka" - ilustracja Nivak

Rodion - 13 Lipca 2006, 09:37

:mrgreen:
Syndrom "wedrujacej reki" zaprawde niebezpiecznym byc moze! :twisted:

mawete - 13 Lipca 2006, 11:22

Jeszcze :D
Pako - 13 Lipca 2006, 11:53

:mrgreen:

Olaf się zakochał :) W tym odciunku Olaf rox :)

Last Viking - 13 Lipca 2006, 11:55
Temat postu: EPIZOD XXVI - CESARSTWO BIZANTYJSKIE
EPIZOD XXVI - CESARSTWO BIZANTYJSKIE

Bazyli - powiadasz ? :? Na Thora :!: Co to za imię ? :roll: Kto cię tak skrzywdził ? :| Mamusia na chrzcie dała ? :shock: A co to jest chrzest ? :( Aha :!: Wy to chrześcijanie już jesteście ? :? Co ? My ? Jeszcze długo, długo nie :mrgreen: Chociaż jest taki jeden :? Ludwigu jak mu tam było ? :roll: Tryggvasson :P On to ogłosił Norwegię, wystawcie to sobie - Królestwem Chrześcijańskim :mrgreen: Zrobiłem z nim jednak porządek :wink: Nakopałem mu do *beep* :D Co ? :( Olafie, powiedziałem NAKOPAŁEM, a nie... :roll: Muszę uważać na słowa :|

Ale wróćmy do ciebie Bazyli :mrgreen: Co ? :shock: Mamy cię tytułować Bazyli II Bułgarobójca :shock: Buuuhhaaaahaa :lol: Słyszeliście go ? :P Bułgarobójca :lol: Ludwigu, a co to jest Bułgar ? :( ... Powiadasz wiec Bazyli, że jesteś Cesarzem :shock: Bizancjum ? :? Znaczy kimś ważnym, tak ? :lol: Władcą tego kraju jesteś ? :shock: To się dobrze składa :P Otworzysz nam swój skarbiec :mrgreen: ... Co ? :shock: Twoja armia ? :shock: Jaka armia Bazyli ? :? Aha :P Pewnie masz na myśli tych kilku śmiesznie ubranych ludzików, co to nam przejścia bronili ? :lol: Jak to sto tysięcy ? :shock: Nie zdążyłem się zgrzać :? Xysia to nawet się niezatrzymywała :mrgreen: ... Ciachała ich wszystkich, że hej :bravo

No nie płacz, nie płacz już :( Sprawisz sobie nową armię :mrgreen: Ładniejszą, sprawniejsza, lepszą :P A później my przyjdziemy i ją też wyrżniemy :bravo Co ? :shock: Nie, Gabrysiu. Nie zerżniemy :roll: Wyrżniemy :evil: Ech... kobiety :roll: Tylko o jednym myślą :twisted: ... Dobra Bazyli, dawaj to złoto :mrgreen: Co ? :shock: Nie wydasz nam złota ? :shock: Bazyli :!: Widzisz tego wojownika ? :mrgreen: Tak, tego brzydkiego i pryszczatego :wink: Co ? :shock: Podobny do mnie ? :shock: Czy ja wyglądam na jego ojca ? :x Wyglądam :? Jego matka też tak twierdzi :| Nieważne. Przedstawiam Ci Bazyli Olafa :mrgreen: Olaf rozmiłowany jest w torturach Rozmiłowany jest też w trzodzie chlewnej :? Więc jak się za ciebie weźmie...

Co się dzieje ? :shock: Gabrysiu zostaw te posągi :x Co ty chcesz z nimi zrobić ? :shock: Takie ładne i niektóre części wystają :shock: Jak patrzę na te posągi... :| ... hmm... Greckie powiadasz :| ... To nasuwa mnie się skojarzenie z Baldurem - najpiękniejszym z Bogów :mrgreen: Co ? :shock: To też są posągi boga ? Apollina ? :? A on silniejszy od naszego Thora ? :evil: Głośniej Bazyli :!: Oczywiście, że NIE :mrgreen: Wiedziałem Bazyli, że rozsądny z Ciebie facet :wink: ... Na czym to ja skończyłem ? :? Aha :P Baldur :!: To czysty i nieskażony bóg niewinności... Co? :shock: Nie, Olafie :roll: Nie, jak ty :? Mówisz, że tylko z owieczkami i świnkami :( No cóż, takie życie :| ...Śnieżnobiałe brwi Baldura i jego złote loki rozsyłają wokół niego coś na kształt promieni słonecznych. Promienie owe wlewają radość w serca bogów i wikingów :mrgreen:

Co znowu Ludwigu ? :x Powiadasz, że promieniowanie słoneczne ulka... ulsa... :roll: hmm... ultrafioletowe jest niebezpieczne dla skóry ? :shock: Mogą spowodować choroby skóry i wywoływać reakcje fototoksycze oraz fotoalergiczne ? :shock: Buuuhaaahaaa :lol: Czy ciebie Ludwigu już całkiem popier... eee... :? Na Odyna :!: Cóż za herezje opowiadasz? Przecież jak słoneczko grzeje, to jest przyjemnie i cieplutko
No tak, to prawda, u nas na północy rzadko słoneczko grzeje :| ... Ale wróćmy do Baldura :P Wystaw sobie Bazyli, że ów As biegły jest w sztuce czytania i stawiania runów, gdyż są one nacięte na jego języku :mrgreen: Ma bystry umysł... Nie, Olafie :roll: Nie, jak Ty :evil: Baldur jest wieszczem, ale nie wie jednego :wink: Jak dopełni się jego los :(

Dobra Bazyli :!: Koniec tych pogaduszek :evil: Otwieraj skarbiec :twisted: Szybko :!: Zobacz jak Olafowi ślinka cieknie na twój widok :lol: Już otwierasz ? :shock: Mam tylko z daleka od ciebie Olafa trzymać ? :lol: Chłopak będzie zawiedziony :wink: ... Na Thora :!: Skarbiec w ścianę wbudowany :shock: Jak wrócimy do osady to Ludwigu, zbudujesz mnie cos takiego :mrgreen: Jak to się nie da ? :x Bo z drewna mam chatę :(
Nie z marmurów :| ... Odsuń się Bazyli i pokaż te skarby :mrgreen: Co jest kur... :roll: eee... kur... kurhan naszych przodków :wink: Na Thora :!: Co to ma znaczyć ? :shock: Gdzie złoto, biżuteria, klejnoty ? :( Co to jest ? :evil: Księgi ? :shock: Papirusy ? :shock: A po ch... :roll: eee... Po co to komu ? :x Powiadasz Bazyli, że to słynna Biblioteka Alexandryjska :| Tysiące ksiąg :? Dorobek kulturowy greckiej cywilizacji :roll:

Spalić wszystko :mrgreen: Albo nie :!: Czekajcie :? Dajcie to temu śmiesznemu człowieczkowi, co się pod bramą kręcił i z wymalowanym czerwonym krzyżem na płaszczu chodzi. Coś gadał, że jakiś zakon chce zakładać :?

Może on z tego jakiś pożytek będzie miał :mrgreen:


KONIEC

Last Viking - 14 Lipca 2006, 08:45

EPIZOD XXVII - INTERNET

Czy już ? :P Jeszcze nie :( Już ? :P Jeszcze chwila :( Pośpiesz się Ludwigu z instalowaniem tego internatu :x A jak ja byłem jeszcze małym chłopcem i chodziłem do szkoły dla przyszłych jarlów, to też mieszkałem w internacie :mrgreen: To jest internet, nie internat :? Internet – to taki globalny system informatyczny :( Globalny, znaczy że co ? :? Światowy :shock: .... Pół chałupy zawalone skrzyniami, kablami, drutami i jakimiś lampami :? Jak wróci Brunhilda, to da mi popalić :( Co mówisz Ludwigu ? :| Wszyscy w osadzie są już podłączeni do sieci :shock: Tylko jeszcze nie ja :( Bo ja kometa... konwent... hmm... :roll: ... konserwatywnym wikingiem jestem :mrgreen:

Ludwigu ? A ta sieć co to ją w całej osadzie rozłożyłeś, to nie będzie zawadzać ? :? Jeszcze się kto zaplącze :( Co ? :shock: To nie jest rybacka sieć ? :? Tylko wikt... wirku... eee... :roll: ... wirtualna :shock: Znaczy niewidzialna ? :shock: Trzeba było tak od razu mówić :D Powiadasz, że ta nasza osadowa sieć, to LAN się zwie :P To chyba od bogini Ran, żony Ägira, która uosabia głębię morską :mrgreen: Jest olbrzymką i włada podmorską krainą zwaną Naglfar – podobno tam rybacy po śmierci idą :| Ja podziękuję – wole do Valhalli :D Wystaw sobie Ludwigu, że owa bogini używa swojej sieci do chwytania tonących marynarzy :!: Taka pomocna z niej bogini :mrgreen:

Czy już ? :P Jeszcze chwilę, nadasz mi tylko numer adresowy IP ? :? Dzięki temu będę mógł korzystać z transmisji TCp/IP i z usług wyższego poziomu opartych na komunikacji i związanej z nią infrastrukturze. :shock: Nie wiem Ludwigu o czym ty do mnie rozmawiasz :( O co pytasz Ludwigu ? :? Czy chcę system operacyjny pingwina czy okienka ? :( Okienka są ładniejsze :P Jak to zapłacić ? :x Billy Wrota z Vinlandii ma na to licencję Billy - co to w ogóle za imię ? :lol: Albo Wrota Co to za nazwisko ? :? Nikomu nie będę płacił :evil: Instaluj :mrgreen: Jaka umowa licencyjna ? :shock: Omiń to :evil: Złożę ofiarę dla Vor - bogini wszelkich umów i będzie dobrze :wink: ... Już ? :P Super :bravo Olafie zacznij korbką kręcić, co by sztrumu do tej skrzynki dostarczyć :!: Jednostki centralnej ? :shock: Dla mnie to skrzynka, nic więcej :| Olafie :!: Nie ruszaj tych żarówek :x Gdzie byś je sobie wsadził ? :shock: I jeszcze sztrum pociągnął :(

Co znowu ? :x Jakie zapory ? :evil: Dla bezpieczeństwa systemu ? :? Dla bezpieczeństwa to ja mam palisady i wały obronne wokół osady :mrgreen: Co ? :shock: Jakie znowu ogniste ściany ? :( Weź no Ludwigu polano z ogniska i będzie dobrze :P Nie o takie zabezpieczenia chodzi ? :( Aha... To takie programy, żeby nikt mi się nie włamał :P Kto będzie się próbował do mnie włamać, to dostanie toporem miedzy oczy :evil: ... Co ty tam jeszcze instalujesz ? :x Program antywirusowy ? :shock: To w internecie też są wirusy ? :shock: Czekaj, nie podpowiadaj mi ja wiem :P Wirusy to zbudowane z białek i kwasów nukleinowych twory organiczne nie posiadające struktury komórkowej, zdolne do rozmnażania przez infekowanie żywych komórek :mrgreen: Nie o takie wirusy chodzi ? :( Te wirusy to niewielkie programy, dołączające się do innego programu, nieświadomie uruchamiane przy okazji ich wywołania i powodują niezłe zamieszanie :| I po to jest antywirus co by mnie robale po kablu do mojego komputera nie przelazły :? ...Łup, łup, łup... Widziałem jeden już po kablu pełzł :evil: Zdzieliłem go młotkiem :mrgreen: Jak to robale są niewidoczne ? :( Są tylko zapisem zero-jedynkowym :| Doprawdy nie rozumiem Ludwigu o czym Ty do mnie czasami rozmawiasz :(

Już mogę siadać i się bawić ? :P Mam naciskać te klapki z runami ? :| Tylko ja się na tych runach nie wyznaję :( Mogę myszy używać ? :shock: Czekaj, zaraz jakąś złapię :!: Nie muszę :? To takie urządzenie :o ... I ja w tym internecie znajdę informacje i wiadomości z całego świata ? :shock: O tu stoi, że Werengowie nową wyprawę łupieżczą szykują :lol: A Szczerbaty Gustav ze Skavangera się przekręcił :D Nie lubiałem skur... eee... :roll: tego człowieka :? Kręć tą korbą Olafie, bo obraz zanika :evil: Ooo :!: Eryka Rudego znowu wygnano Tym razem z Islandii :lol: Jak go z Grenlandii wygnają, to już mu tylko Vinlandia zostaje :mrgreen: Ale tam to kariery nie zrobi :?

Ludwigu, a tu mnie miga takie żółte słoneczko :shock: Kasztelan wiadomość przesyła. Pyta się, kiedy na miodzik do Lublina przyjedziemy ? :o Napisz mu Ludwigu, że teraz to on nad morze musi się wybrać :mrgreen: O zobacz znowu słoneczko mryga :P ... To Xysia wiadomość przesyła :wink: Zapytuje kiedy Trację odwiedzimy ? :o Oj, chyba jeszcze długo nie :( Jak się baby we wiosce dowiedziały, że my z Amazonkami wędrowali... :oops: ... Co mogę jeszcze Ludwigu robić ? :P Przeglądać strony internetowe ? :D Mam podać jakiś adres ? Jomsborg ulica Rozbójnicza 23. :mrgreen: Nie taki adres ? :( Internetowy ? :? Aha :P Właśnie :!: Dostałem przecież od Kasztelana :P Pisz: www.Amazonki.tra :wink: Tam to podobno cuda zobaczę :bravo Łoooo :!: Widziałeś ? :shock: A ta jakie wielkie łotry ma :!: A zobacz, co te dwie ze sobą robią :oops: A gdzie jest góra, a gdzie dół ? :shock: O ze zwierzątkami :? Ludwigu czy to nie jest przypadkiem Gabrysia ? :shock: Gdzie mnie tutaj Olafie :x Kręć korbą :evil:

Co jeszcze Ludwigu ? :o Czaty powiadasz :shock: Ja wystawiam straże na czatach :!: Czaty i fora internetowe :shock: Gdzie można swoje opinie wyrażać i z ludźmi pogadać Odpal więc jakieś forum :mrgreen: Hmm... ale oni głupoty wypisują Ludwigu :? Ten Last Viking, co on może wiedzieć o wikingowaniu :? ... Co jest kur... eee... Na Młot Thora :!: Co się dzieje ? :shock: Co się stało z ekranem ? :shock: Co to znów za alarm ? :shock: Jaki komunikat ? :( Cooo ? :evil: Opłaty licencyjnej za system operacyjny nie wniosłem ? :evil: Że my piraci ? :x O żesz @3#$%&^&*() ... Ja im pokażę, co to znaczy być piratem :twisted:

Szykujcie drakkary płyniemy do Vinladii nakopać do *beep* Billowi Wrota :twisted:


KONIEC

mawete - 14 Lipca 2006, 09:03

Billowi to dupę złoiła Komisja Europejska - to są dopiero piraci :D :D :D
Pako - 14 Lipca 2006, 09:59

Komisja komisją, a Wrota ciągle się stawia ;)
I wikingów ma teraz na karku... oj, nie wyciągnie się on z tego żywy, panie kasztelan ;)

Godzilla - 14 Lipca 2006, 10:22

:lol: :bravo :bravo :bravo
Tomcich - 14 Lipca 2006, 13:34

Wrota ostatnio stwierdził, że zostawia małego miękkiego i będzie kierował tylko swoją fundacją. :D Chodzą słuchy, że problemem jest to, że nie za bardzo rozumie się z internetem. :mrgreen:
A poza tym jak zwykle :bravo :bravo :bravo :mrgreen:

Rodion - 15 Lipca 2006, 08:19

Na pal, drania!!!! :twisted:
I adres do Jarla, poproszę! :P

mawete - 15 Lipca 2006, 11:15

Rodion: w środę Go zapytasz :D
Rodion - 15 Lipca 2006, 14:33

A cobyś, kurna, wiedział ze zapytam! :twisted:
Last Viking - 20 Lipca 2006, 12:52
Temat postu: EPIZOID XXVIII - WIEDŹMIN
EPIZOD XXVIII - WIEDŹMIN


Ech :P Poszaleliśmy sobie ostro na tym viku :roll: Dawno się tak nie bawiłem :P Przypomniały mi się stare dobre czasy... Pamietasz Svenie, jak kiedyś przeszlibyśmy przez całe wschodnie pogranicze pozostawiając za sobą tylko czerń spalenizny i pogorzeliska :mrgreen: Ech :P Łuny palonych wiosek i osad, jęki umierających, lamenty kobiet, oraz płacz dzieci :D Muzyka dla mych uszu :P Co ? :? Jak to ja się na muzyce nie znam ? :evil: Wystawcie sobie, że w swoim czasie byłem niezłym skaldem :!: Co się śmiejesz pod nosem Svenie ? :x Posłuchajcie sami :mrgreen: Jak to leciało :? Aha :P Bo to czarne oczy, tylko czarne oczy
Co ? :shock: Czemu mam przestać ? :x Konie się wystraszyły i uciekły :? Trudno, zdobędziemy nowe konie :mrgreen: Jak to łupy wojenne na nich były ? :|

Wojna, wojna - jakże piękne słowo :mrgreen: A propos :!: Opowiadałem wam o bogu wojny co Tyr się nazywa ? :) Opowiadałem :? To posłuchacie raz jeszcze :evil: Co to znaczy: O NIE ? :x Kto to powiedział :evil: Szlomo ? Nie Szlomo ? :shock: Mam Ci mówić Ghandi ? :? Albo po prostu Mahatma ? :shock: Wyrzekasz się przemocy, wojen i gwałtów :shock: To co ty chłopie będziesz w życiu robił ? :| Bedziesz namawiał do paki...paryty...hmmm pacyfizmu ... :roll: ... A co to kur... :? eee... Na Thora :!: A co to jest ten – pacyfizm ? :? Co ? :shock: Mamy odłożyć miecze, młoty i topory i nieść pokój ludziom :lol: Nieźle cię popie... :roll: eee... Na Tyra :!: Oszalałeś Ghandi :x

Wikingowie wyznają Tyra :mrgreen: Bóg wojny Tyr, posiada tylko jedną rękę, gdyż prawicę odgryzł mu wilk Fenrisa kiedy Tyr próbował go spętać :( Co Olafie ? :shock: Czy wilk Fenris, jest samicą ? :shock: O nic więcej nie zapytam :( Ludwigu zobacz co to za człowiek ku nam idzie ? :!: Tak, ten z długimi białymi włosami, co ma miecz przez plecy przewieszony :? Jakieś takie kocie oczy ma... Czy ja go skądś nie znam ? :? Z twarzy podobny zupełnie do nikogo :wink: Witaj przybyszu :mrgreen: Jak Cię zwą ? :) Gerald z Rivii :P Nie, no ładnie, ładnie :mrgreen: Wiedźminem jesteś ? :? Też ładnie Czemu twój miecz ma srebrną klingę ? Na strzygi, wąpierze i inne potwory :shock: Ostrze wykonane jest z meteorytu ? Znaczy co ? Ze spadającej gwiazdy ? :shock: Co mówisz Ludwigu ? :| Kiedy meteroidy wpadną w atmosferę ziemską to na skutek oporu powietrza wyhamowują i rozgrzewają się. Przez to świecą. Ich świetlne ślady nazywa się meteorami. Meteory właśnie nazywamy, spadającymi gwiazdami :? Zdarza się, że ich ocalałe części docierają do powierzchni Ziemi, i to je właśnie nazywa się meteorytami. Buuuhaaahaa :lol: Aleś mnie teraz Ludwigu rozbawił :lol: Bredzisz o jakiś meteorach i meteorytach, a to zwykłe spadające gwiazdy są :mrgreen: Ech... głupot nakładli Ci do głowy Ludwigu :x Muszę się kiedyś sprężyć porządek z tymi klechami zrobić :evil:

Ty Wiedźmin :!: Miodziku się napijesz ? :P Masz lepsze delikatesy :shock: Zioła ? :shock: To ze Skirnirem pogadaj sobie :lol: On to można rzec, jest najbardziej kompetentny w zielarskiej dziedzinie :wink: Co Skirnirze ? :? Posiadasz zawsze niewielką ilość ziół tylko i wyłącznie na własny użytek :| Oświadczasz, że nikomu nie sprzedajesz i nie udostępniasz swoich zapasów :( ... Wiedźmin ? A Tyra ty znasz ? :twisted: Ha :!: No to słuchaj :mrgreen: Tyr jest najdzielniejszym z bogów. Za czasów mojego dziada to on był nawet ważniejszy niż Odyn :P Niestety zleciał z piedestału :( Nadal jednak pozostaje bogiem honoru i uczciwej walki :D A ty Wiedźminie potrafisz walczyć ? :? Akido znasz ? :shock: Ludwigu, kto to jest ten Akido ? :( Taka Sztuka walki :twisted: Znaczy, że co ? :? Pokonasz przeciwnika nawet bez oręża ? :shock: Coś mi się wierzyć nie chce :? Nie znasz Wiedźminie przysłowia: Kto mieczem wojuje ten ma przewagę ? :mrgreen: Co ? :shock: Każdy miecz ma dwa ostrza ? :? Tego nie znałem :?

A powiedz mi ty te potwory dla pieniędzy zabijasz ? A można z tego wyżyć ? :twisted: Powiadasz, że można i to całkiem nieźle :shock: Wyżyć można, ale zginąć też łatwo :? Obecnie straszne potwory ścigasz ? :shock: Plądrują i sieją zniszczenie na całym wschodnim pograniczu ? :shock: Kto im przewodzi ? :| Najstaszliwszy i najokrutniejszy z potworów chodzący po ziemi ? :shock: Brzydki jak nieszczęście ? :? Niejaki jarl ? :( Hmm... Masz na niego zlecenie, tak ? Czy go może przypadkiem widzieliśmy ? :shock: Czy ma może taki hełm rogowy jak mój ? :twisted: Czy ma opaskę na jednym oku jak ja ? :twisted: Czy ma taki duży młot bojowy jak ja ? :twisted: Mówisz, że wszystko się zgadza :mrgreen: Oczywiście, że go widzieliśmy :P

Brzydki jak nieszczęście powiadasz ? :evil:


KONIEC

Rodion - 20 Lipca 2006, 13:00

No i co bylo dalej? :roll:
Pako - 20 Lipca 2006, 16:56

To co zawsze :) Bęc :mrgreen:
:bravo

Last Viking - 21 Lipca 2006, 22:28
Temat postu: EPIZOD XXIX - BUDDYZM
EPIZOD XXIX - BUDDYZM


Hrimmmm hrammmmm hrummmmm phattttt khaaaaa :roll:
Witaj Ludwigu :mrgreen: No co tak stoisz na progu i gały wytrzeszczasz ? :x Właź do izby... Kwiatki, kwiatki :evil: Tylko na kwiatki uważaj :x Żyją w nich drobne żyjątka i robaczki :P Uważaj, żebyś nie zadeptał :? ... Tak Ludwigu :!: Zgoliłem brodę, obciąłem włosy i zamieniłem zbroję na mnichowe szaty :D Siadnij sobie na podłodze ze mną i z moim Shiwu: Szlomo... eee... Co ? :shock: Mam Ci mówić Dalajlama ? :shock: Taaa :roll: Powtarzaj z nami mantrę Ludwigu :P

Hrimmmm hrammmmm hrummmmm phattttt khaaaaa :roll:
Co mówisz ? :| Coś się pali ? :shock: Dym jakiś i zapach dziwny ? :shock: Nie, nic się nie gotuje :? Brunhilda do mamusi pojechała :( Więc co ma się gotować ? :? Aha :P To tylko kadzidełka Ludwigu :D Jak to po co ? :shock: No, żeby lepiej się w trans wprowadzało :mrgreen:

Hrimmmm hrammmmm hrummmmm phattttt khaaaaa :roll:
Co znowu Ludwigu ? :x Jak długo będziemy tak zawodzić ? :shock: Więc wystaw sobie Ludwigu, że my nie zawodzimy, tylko medytujemy :evil: Jak długo ? Jak długo ? :!: Tak długo aż ogarnie nas siunjata :mrgreen: Jak to co to jest ? :? Siunjata to świetlista, pozytywna i twórcza pustka :P Co ? :shock: Nie Ludwigu, nie Ginnungagap ziejąca przepaść :? Ginnungagap to prapierwotna pusta otchłań znajdująca się miedzy gorącym Muspellsheimem na południu, a mroźnym Niflheimem na północy :mrgreen: Kiedy ciepły, południowy wiatr topił północne lody to do otchłani wylewały się powstałe w ten sposób wody. Z nich wyłonił się najpierw praolbrzym Ymir, a następnie prakrowa Audumla :P ... Jeśli jednak siunjata to pozytywna pusta, tak Ginnungagap prezentuje chaos i jest straszliwą bezludnię” mimo, że była początkiem życia :| To jest właśnie różnica między oświeconą filozofią wschodu a zacofaniem duchowym naszej marnej egzystencji :P

Hrimmmm hrammmmm hrummmmm phattttt khaaaaa :roll:
Zaiste posłuchaj mnie Ludwigu :P Będziesz tak długo medytował aż dotrzesz do Maji :mrgreen: Co ? :shock: Nie to nie taka pszczółka ? :? Skąd Ci to przyszło do głowy ? :x Olaf ? :? I pszczółki ? :( ... O czym to ja ? :? O maji miało być :mrgreen: Słuchaj więc :!: Ludzie są uwikłani poprzez swoje namiętności i cierpienia w świat złudzeń nazywany maja i nie są przez to w stanie dotrzeć do prawdy Gdyby do niej dotarli, nie doznawaliby cierpienia, gdyż wszelkie psychiczne cierpienie jest efektem niewłaściwego, zwykle dualistycznego i oceniającego widzenia świata. Co takie oczy robisz ? :| Nie rozumiesz :roll: Jakby Ci to ? :? Widzisz tą łyżkę ? :P To wystaw sobie, że łyżka nie istnieje :mrgreen:

Hrimmmm hrammmmm hrummmmm phattttt khaaaaa :roll:
Więc odpręż się Ludwigu i wizualizuj sobie swój umysł jako niezniszczalny, przejrzysty i promieniujący dobrocią - diament :D Co Ci się Ludwigu tak gęba w uśmiechu wykrzywiła ? :shock: O hohoho :!: Ale się w trans wprawiłeś :P I nie machaj łapami to tylko wizualizacja diamentu :evil:

Hrimmmm hrammmmm hrummmmm phattttt khaaaaa :roll:
Medytacje mają na celu również rozwinięcie technik tantrycznych :P Dzięki temu kobieta dzięki twoim zabiegom seksualnym bedzie pobudzona i świadoma :wink: Co ? :? Powiadasz, że jak w nocy brance gwałtem do szyi toporek przyłożysz to też będzie pobudzona i świadoma :(

Hrimmmm hrammmmm hrummmmm phattttt khaaaaa :roll:
Jak to co robię ? :shock: Wykonuję sekwencję 40 kroków formy Jedwabistego Żurawia Tańczącego na Łące w Wilgoci Mgły Kwietniowego Poranka. :P To takie Chi-Kung :!: Jak to po co ? :? To taka sztuka walki i medytacji :mrgreen: Po długich latach ćwiczeń i medytacji będę w równowadze z naturą, zjednoczę się z jej harmonią i przeciwnik który mnie zaatakuje zaatakuje samą istotę natury i polegnie :D Co ? :shock: Jak użyję toporka to też polegnie ? :? Szybciej, skuteczniej i bez długoletnich medytacji ? :( No niby masz rację Ludwigu :|

Hrimmmm hrammmmm hrummmmm phattttt khaaaaa :roll:
Co Szlomo... :? ... znaczy Dalajlama robi ? :) Wbija sobie sztylety w ciało :mrgreen: Nie :!: Nie jest masochistą :? To taka metoda lecznicza :mrgreen: Akupunktura :!:

Hrimmmm hrammmmm hrummmmm phattttt khaaaaa :roll:
Ale nie po to Cię Ludwigu wezwałem :) Będziesz mnie tu runy składał. Teraz pod wpływem oświecenia będę wiersze pisał :mrgreen: No :D Co znaczy o kur... eee
Ludwigu wulgaryzmy nie są dobrą drogą do światłości :roll: Więc mnie teraz notuj :x Tutaj przyznam skromnie, że wiersz powstał pod wpływem głębokich przemyśleń nad cyklicznością istnień na firmamencie wszechświata :roll: Wiersz jest pełen metafizycznych alegorii i w jakiś sposób koresponduje z kontrapunktacją surrealizmu wiodącej metafory :mrgreen: Co tak gębę rozdziabił ? :evil: Notuj, bo zaczynam recydywę... reklam.... eee :roll: .... recytację :mrgreen:

Jak wyrośnie kwiat ze ziemi
Wszyscy są zadowoleni
A ja wyrośnie trawa
To już kur...eee... to już inna sprawa
:bravo

Hrimmmm hrammmmm hrummmmm phattttt khaaaaa :roll:
Co Ludwigu ? :? Jakie polowanie ? :evil: Nie będziemy żadnych braci mniejszych zjadać :evil: Wszyscy mają prawo do życia :P Teraz tylko ryż, roślinki i kiełki będziemy spożywać :D Co woda ? :| W wodzie drobne żyjątka są ? :shock: Ups :( To nie będziemy pić wody tylko miodzik :mrgreen:

Hrimmmm hrammmmm hrummmmm phattttt khaaaaa :roll:
Co ? :? Oczywiście Ludwigu, że ludzi już nie będziemy rabować, gwałcić i zabijać :o Zamiast stali będziemy niesć w każdy zakątek ziemi światło pokoju, zamiast ognia śmierci, ogień naszej miłości :P Czynić będziemy dobro :D Miłość i pokój :!:

Hrimmmm hrammmmm hrummmmm phattttt khaaaaa :roll:
Co Ludwigu ? :shock: Jak to, Czy oberwałem w głowę ? :? No Brunhilda się obraziła kiedy z knajpy... :roll: Eee... znaczy z narady wojennej na wysokim szczeblu, późno wróciłem :( Spakowała walizki, krzycząc jednocześnie wulgaryzmy okrutne :shock: No i że do mamusi jedzie :? Drzwi otworzyła i ja chciałem pobiec zatrzymać, przeprosić i jak mnie drzwiami nie jebła :| No i wtedy wlazłem na wyższy poziom świadomości :D ... Co tam mruczysz Ludwigu ? :? Czym się strułeś tym się lecz ? :shock: Co to ma znaczyć ? Co masz na myśli ? :( Ludwigu odłóż młot bojowy :shock: Nie podchodź do mnie :| Czyń pokój nie przemoc :lol: Pamiętaj o karmie :lol: Jak mnie uderzysz tym młotem to w następnym wcieleniu będziesz żuczkiem *beep* :twisted: Co ? :shock: Zaryzykujesz ? :| Łup :!: Auć :x

Hrimmmm hram...
Co jest do kur... eee :roll: ... Na Thora :!: Co tu się dzieje ? :evil: Czemu jestem ubrany w kolorowe szmaty, co to pierdoły :evil: Co tak szczerzysz zęby Ludwigu ? :evil:
Jakąś wyprawę łupieżczą byś zorganizował :wink: Do roboty :!:

Hmm...Ale mnie łeb boli Jakby mnie ktoś młotem bojowym zdzielił :(


KONIEC



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group