Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Jericho na AXN
Autor Wiadomość
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 11 Lipca 2007, 09:58   

Za stopklatką:

Cytat
Powrót na plan Jericho jeszcze w lipcu

Jeszcze w lipcu na plan powrócą aktorzy i twórcy serialu Jericho. W ostatnich dniach tego miesiąca padnie pierwszy klaps, który rozpocznie produkcję drugiej serii.

Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie serial miałby wrócić do emisji. Wszystko wskazuje na to, że premierowe odcinki Jericho zobaczymy w styczniu 2008 roku. Producenci zapewniają, że serial wzmocnią nowe postacie.

Tymczasem stacja CBS wznowiła w zeszły piątek emisję powtórkową Jericho. Serial zanotował bardzo dobry wynik oglądalności - choć stawka rywali nie była imponująca, to Jericho okazało się najchętniej oglądanym w tzw. prime time (najlepszy czas antenowy) serialem.
 
 
lavojtek 
Kapitan Kirk


Posty: 1113
Skąd: Southampton
Wysłany: 4 Października 2007, 22:03   

Wlasnie zaczyna sie w telewizji 1 odcinek 1 serii. Warto? Nie chce mi sie czytac calego tematu :oops:
_________________
"Każdy zna jakąś Klarę Barcelo"
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Października 2007, 23:13   

Jesli zakończą, to warto.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
lavojtek 
Kapitan Kirk


Posty: 1113
Skąd: Southampton
Wysłany: 4 Października 2007, 23:36   

Zakoncza tzn. puszcza cala serie?
_________________
"Każdy zna jakąś Klarę Barcelo"
 
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 5 Października 2007, 07:04   

Zakończą, tzn. dokręcą ciąg dalszy a przynajmniej odcinek zamykający :twisted: , ale serial jest całkiem fajny i bez zakończenia - ja oglądałem.
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 8 Października 2007, 12:26   

za stopklatką:

Cytat
Jericho wróci wcześniej?

Planowany na styczeń lub luty powrót drugiej serii Jericho może zostać przyspieszony. Postapokaliptyczny serial, którego kontynuację uratowali jego fani, może wrócić na ekrany telewizorów już w listopadzie.

Wszystko zależy od nowości, którymi w tym miesiącu stacja CBS próbuje przekonać do siebie widzów. Jeśli jeden z nowych seriali takich jak Kid Nation, Cane lub Moonlight zawiodą wynikami oglądalności, to w listopadzie stracą miejsce w ramówce na rzecz Jericho.

- Najlepszą informacją dla Jericho jest fakt, że druga seria jest ukończona i gotowa do emisji - przyznaje Kelly Kahl, człowiek odpowiedzialny za ustalanie ramówki CBS. - Jeśli wszystkie nasze nowe pozycje spełnią oczekiwania, to fani poczekają na Jericho do stycznia - dodaje.

- Jest szansa, że pojawimy się na ekranach stacji wcześniej niż to planowano - cieszy się Carol Barbee, producentka wykonawcza Jericho. Barbee zapowiada, że ekipa pracująca przy serialu zrobi wszystko, aby siedem epizodów drugiej serii nie było jednak ostatnimi w historii Jericho.
 
 
lavojtek 
Kapitan Kirk


Posty: 1113
Skąd: Southampton
Wysłany: 8 Października 2007, 13:25   

Ogladnalem dopiero 1 odcinek wiec trudno mi powiedziec cokolwiek wiecej. Podobal mi sie :D
_________________
"Każdy zna jakąś Klarę Barcelo"
 
 
 
McQueen 
Frodo Baggins


Posty: 125
Skąd: Białystok
Wysłany: 16 Listopada 2007, 00:47   

Obejrzalem kilka odcinkow bardziej przez przypadek niz planowo.Wczesniej podarowalem po chyba drugim czy trzecim odcinku. Jak zobaczylem mini wojenke miedzy miasteczkami pomyslalem "i o to chodzi". Taki mini fallout :) choc nie wiem jak se to skonczylo bo mi synek wlazl na glowe z rekami po lokcie upackanymi w serku.

Przez chwile przemklo mi nawet przez glowe zeby dac jerycho druga szanse ,ale jak patrze na wasze komentarze odnosnie serialu to chyba jednak wole sie babrac z synem w serku.
_________________
Malkontent z zamilowania
 
 
agrafek 
Stalowy Szczur


Posty: 1024
Skąd: z Podgórza
Wysłany: 16 Listopada 2007, 07:55   

E, co Ty. Fajna blondynka jest.
 
 
Sirroco 
Frodo Baggins


Posty: 128
Skąd: z kątowni
Wysłany: 24 Stycznia 2008, 23:07   

Widziałem na sieci reklamówki nowej serii,więcej czołgów,walki (czyli to co było najlepsze w serialu) i dziarsko powiewająca flaga nowego państwa,do złudzenia przypomina wcześniejszą tylko gwiazdek mniej. :o
Wątpie jednak czy coś przebije pierwszy odcinek i zgrzybem na horyzoncie.

Aha,kto czytał o Czarnobylu ten wie że tam gdzie pada deszcz tam jest najbardziej skażony teren bo ów zbiera wszytkie radioaktywne cząstki z atmosfery w na ograniczonym obszarze (po cholere mieliby się chować jeśli nie było to niebezpieczne?) a promieniowanie nie znika ot tak,widzę w tym interwencje pana scenarzysty.
_________________
WSZYSTKIE BŁĘDY ORTOGRAFICZNE, INTERPUNKCYJNE I GRAMATYCZNE ZOSTAŁY POPEŁNIONE ŚWIADOMIE I Z PREMEDYTACJĄ!
www.erepublik.com
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group