Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Jericho na AXN
Autor Wiadomość
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 1 Marca 2007, 15:15   

Jericho wrocilo, chociaz odcinek 12 byl mocno "wdrozeniowy", praktycznie nic z biezacego rozwoju sytuacji nie pokazal, wglebil sie za to nieco w przyszlosc Jake'a i Murzyna, ktorego nazwiska nie pomne. Najnowszy odcinek powinien juz ruszyc akcje mocno do przodu, tym bardziej, ze cliffhanger na koniec byl calkiem niezly.
_________________
5 zdań na temat
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Marca 2007, 22:38   

Nie mów, sporo sie wyjasniło w sprawie wojny i roli czarnego pana.
Poza tym był juz odcinek 13 :-) choć nie na AXN.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2 Marca 2007, 12:43   

Wiem, ze byl, ale nie u mnie jeszcze ;)
Oczywiscie, ze wiele sie wyjasnilo, dlatego czekam na dalszy ciag. Mam nadzieje, ze beda odpowiedzi podawac w wiekszych dawkach niz w Lost, bo inaczej znowu w polowie 3 sezonu zaczne sie zastanawiac, po co to ogladac...
_________________
5 zdań na temat
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 2 Marca 2007, 12:52   

No dzieje się trochę, aczkolwiek amierikańce nie potrafia pokazac przekonujaco świata po katastrofie, zwłaszcza w szczególe. To takie Day afterowe jest z deczka.
chociaż, uwaga spojler!























sześciu prezydentów jest w dechę :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16 Marca 2007, 11:18   

Jakich szesciu prezydentow? Bo cos tu im umknelo.

EDIT: Aaa... Juz wiem, szesciu senatorow, ktorzy sie dopchali do wladzy i podzielili USA miedzy siebie. Przypomnialem sobie.

Ostatni odcinek (sprzed tygodnia) znowu nie posunal akcji do przodu za bardzo. Troche ja zagmatwal, nie wiadomo w co gra odnaleziona przyjaciolka pana Murzyna. Zobaczymy, jak bedzie w odcinku obecnym.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 16 Marca 2007, 17:22   

Jak to nie wiadomo... one jest zła :mrgreen: Powoli coś się zaczyna wyjaśniać. Ale zaczyna się też robić chaotycznie.
Serial coraz bardziej mi się kojarzy z Falloutem - ten rynek był naprawdę niezły :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 16 Marca 2007, 23:40   

Tak naprawdę to tylko wątek murzyna trzyma to w kupie. to miasto jest takie landrynkowe, że aż sie rzygać chce. wystarczy popatrzeć na Nowy Orlean po katherinie. ale amerykańska publika nie kupiłaby czegos takiego.
boje sie tylko, że niczego sie nie dowiemy, jak w Surface i Invasion.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19 Marca 2007, 12:52   

No wlasnie na pozor w Jericho podaja wiecej odpowiedzi niz np. w Lost. Ale tylko na pozor, vo w efekcie wciaz niewiele wiadomo. Tez zaczynam podejrzewac grupe trzymajaca w rekach kwity na nastepne 8 sezonow. A ze po trzecim juz nikomu nie bedzie sie chcialo tego ogladac, to i znowu sie obudzimy z kacem i poczuciem zmarnowanych godzin zycia.
_________________
5 zdań na temat
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 19 Marca 2007, 13:18   

Nie, tego nie da się ciągnąć tak długo. Już teraz widac, że sprawa murzyna jest o wiele bardziej eksponowana, niż cała reszta, bo im sie świat w rękach rozłazi.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Maj 2007, 00:26   JERYCHO

Witam!
Czy ktoś mi może powiedzieć czy "jericho" ma szanse na drugi sezon. Nie był to może serial najlepszy, troszkę się ciągnął i miał sporo waty, ale dałem się wciągnąć, a teraz widzę że chyba go utną po pierwszym sezonie...
_________________
Lets be bad guys!
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 21 Maj 2007, 06:59   

temat juz istnieje... :)
http://www.science-fictio...topic.php?t=987

a Jericho zostalo skasowane po pierwszym sezonie - drugiego nie bedzie.
prosze modow o usuniecie tego dubla pod spodem przy okazji scalania tematow ;)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
Ostatnio zmieniony przez elam 21 Maj 2007, 07:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 21 Maj 2007, 09:45   

elam, ale jak to tak... skasowane? :( czemu? :-/
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 21 Maj 2007, 12:33   

Taka polityka, ruszają nowe tematy i je zostawiaja, jesli nie ma wielkiej ogladalności. IMO popełniają jeden błąd. powinni kręcic te serie z realnym zakończeniem historii, czyli jeden, dwa dodatkowe odcinki.
A jeśli chodzi o cięcia, to Drive po dwóch tygodniach zdjęli :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 21 Maj 2007, 12:52   

Jesli chodzi o Drive, maja byc dwa odcinki naraz 4 czerwca przeciez, przerwe maja tylko.

Co do Jericho, to wkurzyli mnie w polowie, jak sie serial zaczal rozmywac i popieram Nursa, ze powinni zakanczac historie, zeby to mialo rece i nogi przynajmniej i mozna bylo sobie DVD kupic z caloscia.
_________________
5 zdań na temat
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 21 Maj 2007, 18:24   

a tak, niestety, urwane jest w pol wONtku ... :( do De taka polityka;
byl inny fajny serial, kryminalny, z Jeffem Goldblumem - zdjety po 7 odcinkach...
buuu
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Maj 2007, 01:31   

No nic nam tylko pozostaje psioczyć...
Nigdy sie nie dowiemy co miało być dalej chyba że jakimś cudem serial wznowią. TUTAJ macie petycję do stacji o utrzymanie serii, ale jak to z takimi petycjami bywa pewnie psu się nawet na budę nie zda...
_________________
Lets be bad guys!
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22 Maj 2007, 08:31   

Szczerze mowiac, to mi niespecjalnie zalezy, zeby serial wznawiac. Chcialem sie tylko dowiedziec kto te bombasy puscil (chociaz tutaj wychodzi, ze niby rzad USA) i w jakim konkretnie celu. Mogliby to pokazac w dwoch ostatnich odcinkach, albo jednym poltoragodzinnym i koniec. Jest poczatek, jest zakonczenie i mozna isc kupic DVD, jak sie komus podobalo. A tak po cholere, ogladasz, ogladasz, nagle sie konczy cliffhangerem, ale dalszego ciagu ni ma.
_________________
5 zdań na temat
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Maj 2007, 10:45   

Pokazali, count. jest czarno na białym, kto to zrobił, chyba nawet wiadomo, dlaczego.
A Drive jest chyba jeszcze z 9 odcinków, na tv.com zastanawiali się, gdzie to poleci, moze bedzie na streamingu do ściągniecia. albo wyjdzie DVD.
Petycje nic nie daja, liczy się tylko rating, a ten był do bani, bo musiał byc, przy takiej polityce - puszczali to w tym czasie co jakis mega hit i zmaścili reklamę.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 23 Maj 2007, 08:00   

za film.gildia.pl (uwaga spojler!!!)

Cytat
Możliwe zakończenie Jericho?
22 maja 2007

Stacja telewizyjna CBS, która niedawno ogłosiła koniec serii Jericho, odpowiedziała na rozpoczliwe apele fanów o zachowanie serialu. Ostatni odcinek zakończył się potwornym cliffhangerem, więc decyzja o zakończeniu serii była jeszcze bardziej dotkliwa. Jednakże nie możemy liczyć na cały, nowy sezon.

W oświadczeniu umieszczonym na oficjalnej stronie serii, prezes stacji CBS Nina Tassler powiedziała fanom: Szczerze doceniamy wasze oddanie serialowi, rozumiemy wasze rozczarowanie. W nadchodzących tygoniach mamy nadzieję wypracować jakiś rodzaj zakończenia historii miasta Jericho.

W finałowym odcinku pierwszego sezonu Jericho mieszkańcy miasta przygotowywali się do wojny ze swoimi sąsiadami - mieszkańcami New Bern. Odcinek skończył się dźwiękami wystrzałów. W tym czasie ekran był czarny. Po emisji tego epizodu CBS ogłosiło, że serial nie będzie wznowiony w przyszłym roku. Ta zapowiedź spowodowała istną lawinę e-maili przychodzących na skrzynki pocztowe stacji.

Czytaliśmy wasze listy przez ostatnich kilka dni i rozumiemy wasze emocje związane z zamknięciem projektu Jericho. Proszę, zważcie na to, że zdjęcie serialu z anteny było bardzo trudną decyzją również dla nas. Setki ludzi w stacji, całe studio zajmujące się produkcją i bardzo utalentowani członkowie zespołu kreatywnego pracowali bardzo ciężko, aby służyć widzom. Zarówno przy pracy nad samymi odcinkami jak i nad stroną internetową. My również kochaliśmy ten serial. Dziękuję za wspieranie Jericho z takim zaangażowaniem. - to jest ciąg dalszy oświadczenia wygłoszonego przez prezes Nina Tassler.

Pozostaje nam tylko mieć nadzieję i trzymać panią Tassler za słowo. Patrząc na praktykę innych stacji, możemy domniemywać, że zakończnie serialu pojawi się tylko jako tzw. webizode. A może się mylę? Szczerze mówiąc mam nadzieję, że się mylę.


Edit: A propos wątku, to czy ktoś ogląda teraz Jericho na AXN w poniedziałki? Ja nagrywam i oglądam później. Pytam bo ostatnio dwa razy nagrałem stare odcinki. Czy mi odbija czy AXN :?
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 6 Czerwca 2007, 16:41   

To na początek:
http://fdb.pl/w2685,Fani,uratowali,Jericho.html

a co do AXN to tam często leca powtórki.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 7 Czerwca 2007, 21:32   

Cytat
To the Fans of Jericho:

Wow!

Over the past few weeks you have put forth an impressive and probably unprecedented display of passion in support of a prime time television series. You got our attention; your emails and collective voice have been heard.

As a result, CBS has ordered seven episodes of Jericho for mid-season next year. In success, there is the potential for more. But, for there to be more Jericho, we will need more viewers.

A loyal and passionate community has clearly formed around the show. But that community needs to grow. It needs to grow on the CBS Television Network, as well as on the many digital platforms where we make the show available.

We will count on you to rally around the show, to recruit new viewers with the same grass-roots energy, intensity and volume you have displayed in recent weeks.

At this time, I cannot tell you the specific date or time period that Jericho will return to our schedule. However, in the interim, we are working on several initiatives to help introduce the show to new audiences. This includes re-broadcasting Jericho on CBS this summer, streaming episodes and clips from these episodes across the CBS Audience Network (online), releasing the first season DVD on September 25 and continuing the story of Jericho in the digital world until the new episodes return. We will let you know specifics when we have them so you can pass them on.

On behalf of everyone at CBS, thank you for expressing your support of Jericho in such an extraordinary manner. Your protest was creative, sustained and very thoughtful and respectful in tone. You made a difference.

Sincerely,

Nina Tassler

President, CBS Entertainment

P.S. Please stop sending us nuts J


przekopiowane z forum Orion - Tokra :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 8 Czerwca 2007, 09:10   

W tym linku od Nursa jest napisane, ze nakreca kolejne odcinki, ale nie zakoncza serialu, tylko beda liczyc na wiecej. A to bzdura, bo serial na pewno nagle nie zdobedzie wielkiej ogladalnosci, wiec po tych 7-8 (bo jak widze po cytatach glosy sa podzielone) znowu akcja sie urwie w polowie i bedzie kupa. Jak nie ta to inna. Bez sensu. Juz bardziej wolalem pierwsze wstepne opinie, ze moze stworza jeden podwojny odcinek, ktory podomyka watki i jakos tam serie zakonczy.
_________________
5 zdań na temat
 
 
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 8 Czerwca 2007, 12:30   

Co by nie zrobili i tak będzie dobrze, najgorszy scenariusz i tak jest taki że nic więcej nie nakręcą więc lepiej nie narzekać.
_________________
Lets be bad guys!
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 8 Czerwca 2007, 12:34   

Ja patrze na to tak: mam niedopowiedziana historie na 22x40 minut, a 30x40 minut. Z mojego punktu widzenia to 8x40 minut wiecej straconego czasu. Ale oczywiscie jestem glupi i bede ogladal liczac na to, ze chociaz czesc sie wyjasni.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Kamilos 
Sky Captain


Posty: 166
Skąd: Mazury
Wysłany: 8 Czerwca 2007, 17:02   

Jak dla mnie Jericho zachaczało cały czas o typowy tasiemiec. Po obejrzeniu 14 odcinka darowałem sobie, widać że twórcy nie przemyśleli pomysłu i starali się łatać czym popadnie
 
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 8 Czerwca 2007, 21:31   

ech ja wam podaje info prawie z pierwszej reki a wy to olewacie :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 11 Czerwca 2007, 09:37   

Nie olewamy. Tylko w tych podanych informacjach przewija sie kompletny brak zrozumienia istoty problemu. Serial mial slaba ogladalnosc, to go zdjeli, ale widzowie sie wkurzyli, ze historia niedokonczona? No to dokrecimy jeszcze 8 odcinkow w tym samym stylu i tez nie zakonczymy, bo moze sie spodobaja i stacja dokupi wiecej. Ale nie dokupi, bo nikt sie nawet nie probuje zastanowic dlaczego serial jest slaby i co zrobic, zeby go poprawic. Wiec bedzie jeszcze 8 odcinkow w tym stylu, co do tej pory i jedynie przedluzy to agonie.
_________________
5 zdań na temat
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 11 Czerwca 2007, 18:54   

ale wiesz. nawet, jesli nie poprawia i nie bedzie tego 2go sezonu, tylko 7 odcinkow, to - tak przynajmniej mysle - scenarzysci wezma poprawke na ewentualny koniec Jericha i jakos tak ustawia ostatni odcinek, zeby od biedy mogl uchodzic za THE END.
cos jak w przypadku Jeremiaha. no przeciez co zrobili z tamtym serialem. tez zdjeli w polowie 2go sezonu. ale Straczynski tak jakos wykroil ostatnie odcinki, ze w sumie ujdzie w tlumie.
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Czerwca 2007, 22:32   

i tak być powinno, zakonczenie musi być napisane przy pierwszym zezonie, bo przeciez szlag trafia, np. przy takim invasion, gdzie zawieszaja wszystko w powietrzu (w surface jeszcze gorzej)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Pankracy 
Gollum

Posty: 20
Skąd: Cielęcin
Wysłany: 12 Czerwca 2007, 17:06   

A ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony cieszę sie że serial zakończy (zapewne) sie na pierwszym sezonie (no i tych paru nowych odcinka.. co to niby maja się pojawić) bowiem serial będzie miał ręce i nogi.. a odcinki obyczajowe są nawet (fillery) były w miarę umiejętnie wplecione w resztę, i powoli dowiadujemy sie o atakach. I nie rodzi sie kolejny tasiemiec jak LOST, gdzie autorzy sami pogubili się w fillerach i dodawaniu nowych zagadek.. zupełnie zapominając o starych. Z drugiej strony jednak, idea Jericho wydaje mi się dobra.. i na tyle oryginalna że można by serial jeszcze pociągnąć bez odczucia sztuczności jak to bywa czasem z LOST'em
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group