Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Kozioł Joanna (czyli Anko)
Autor Wiadomość
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 18 Listopada 2006, 13:50   

Poszło :D Mam nadzieję, że pomoże. I mam propozycję do Anko, niech zamieści link do ankiety w swoim podpisie, bo faktycznie za kilka dni ta strona zniknie.
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Listopada 2006, 15:54   

Też wypełniłam, a co :D
Ale w pytaniu o ulubione gatunki filmów musiałam się nagimnastykować, bo nie było podanych moich ukochanych filmów kostiumowych...
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
hjeniu 
Wilq


Posty: 3913
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 18 Listopada 2006, 16:30   

Chodzi o takie z panami w pelerynkach toczących zawzięte pojedynki za pomocą anten samochodowych? :wink:
_________________
Idioci są świetni. Nic dziwnego, że każda wioska chce mieć swojego by Dr. House
 
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Listopada 2006, 16:31   

Niekoniecznie :mrgreen:
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 18 Listopada 2006, 17:02   

Niop Aga nie było nawet historycznych a to pokrewne gatunki, pozostaje opcja inne, jakie?
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Listopada 2006, 17:30   

Ja wiedziałam, że mi zwoje nie stykają jeszcze, jak powinny. Oczywiście, chodziło mi o filmy historyczne... Dzięki, Adashi, za uzmysłowienie błędu :mrgreen:
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Janus 
Frodo Baggins


Posty: 101
Skąd: Kraków/Kielce
Wysłany: 18 Listopada 2006, 19:29   

Wypełnione, cieszę się że mogłem pomóc.

Pozdrawiam,
Janus.
_________________
Jeśli wyspana to nieszczęśliwa,
Jeśli szczęśliwa to niewyspana...
Takie jest życie erotomanki,
Takie jest życie erotomana...
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 18 Listopada 2006, 19:37   

Spoko Aga, polecam się na przyszłość. To tak przypadkiem mi wyszło, mimochodem jak to mówią :mrgreen: To odnośnie ankiety.
Odnośnie tematu czyli Anko To lubię Ją :D
_________________
Wysłano z Atari
 
 
krisu
[Usunięty]

Wysłany: 21 Listopada 2006, 00:07   

Cześć Anko. Dziękuję za wspólne imprezowanie na Falkonie. Mam nadzieję, że na przyszłym lubelskim konwencie zorganizujesz swoje pierwsze spotkanie autorskie. Pozdrawiam krisu
Cytat
Odnośnie tematu czyli Anko To lubię Ją

Anko nie da się nie lubić. :D
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 21 Listopada 2006, 11:42   

Ale ja Ją lubię bardziej :D
A właśnie gdzie jest Anko :?: Jeszcze nie dotarła z Falconu? Hmm?! Może analizuje wyniki ankiety...
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 21 Listopada 2006, 16:28   

Anko nie ma teraz internetu w domu.
Analizować ankiety będę, jak wszystkie zbiorę.
Za "intymne" pytania przepraszam, ale wiecie, dla jednego "co robisz w czasie wolnym" to najprostsze z możliwych pytań, a dla drugiego wpieprzanie się z butami w intymność. No, znajdź mi ktoś wspólny mianownik dla każdego fana fantastyki, coby pytanie zrozumiał, nie śmiał się i nie oburzał.
Kochani, dziękuję za pomoc. :mrgreen:
Aha, w niemal każdym pytaniu, gdzie trzeba coś wybrać, jest odpowiedź "inne" - proszę korzystać z rubryczki. :wink:
Aha, użytkowników Opery przepraszam, ale nie dało się napisać skryptu tak, aby działało pod każdą przeglądarką.
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 21 Listopada 2006, 16:36   

No ja właśnie Opery używam... :mrgreen: :evil: :mrgreen:
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 21 Listopada 2006, 16:40   

A oto wieści z off-line'u:

---

Jeśli kogoś to interesuje, to w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (naprzeciwko dworca głównego) - zdaje mi się, że w pawilonie nr 15 - w dniach 25-26 listopada 2006 odbędzie się konferencja pt. "Kulturotwórcza funkcja gier. Gra w kontekście edukacyjnym, społecznym i medialnym".

Więcej informacji, m.in. program konferencji, można odszukać na stronie http://www.gry2.konferencja.org.

Wedle programu, w niedzielę o 13:00 mam wygłosić referat pt. Wizerunek obcego w grach RPG. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych! ;)

---

To pasuje do wątku o wkurzaniu się, ale wrzucę tutaj:

Hej, Gerwazy, daj gwintówkę, niechaj strącę tę makówkę! Korektora, oczywiście. Kto to widział takie interpuncyjne cuda wyczyniać, jak np. "dowódcy.:"?!
Choć przyznaję, mea culpa, że w tym zdaniu wypadało coś tam wyciąć. Ale jak już, to razem z dwukropkiem... :roll:

Cóż, do siebie także mam pewne zastrzeżenia. Dzisiaj np. nie użyłabym już w tekście słowa "sygnalizował". I w jednym miejscu nie walnęłabym takiego ordynarnego błędu stylistycznego. :x

A, i Gustaw Garuga może mieć b. dziką satysfakcję. Sama nasadziłam ze 3 razy ten błąd, który w zeszłym miesiącu zarzuciłam Gackowi. :oops:

Hmm, ja tak pracowicie dzieliłam zdania, bo niby piszę za długimi, a tu korektor mi w pewnym miejscu dwa połączył myślnikiem... I to takie, co się wg mnie mają do siebie, jak piernik do wiatraka.
W paru miejscach korektor mi co nieco wyciął - i spoko (chociaż raz postąpił niekonsekwentnie, niestety). Ale czasem dopisywał takie cuda... a raczej wręcz przeciwnie: tandetną watę słowną. Jakieś: "ta", "czym", "będzie", "bardzo długie", "jednak nadal", "za sobą", "toż", "natychmiast", "lepiej", "zawsze", "mnie", "w końcu", "ich", "ją" i dalej w ten deseń... Co te wtręty wnoszą do tekstu? Poza dookreśleniem "za sobą", które akurat opisuje scenę inaczej, niż ją sobie wyobrażałam. Jeju, natchniony korektor. I jeszcze mi orta dorobił - zanimby pisze się łącznie! Ludzie, trzymajcie mnie, bo popełnię czyn karalny. :evil:

---

Ale do jednego mam szczęście! :mrgreen: Kolejny raz udało mi się wylądować w numerze, w którym NURS we wstępniaku ani słowem nie wspomniał o tekstach. I niezmiernie mnie to cieszy. Zawsze zdarzy się przypadek, że takie dwa zdanka coś komuś zaspojlerują albo nastawią na zupełnie coś innego, podwyższą albo obniżą oczekiwania... i po cóż to. NURS najpierw mówi we wstępniaku "to będzie gwóźdź programu", a potem triumfalnie obwieszcza, że to rzeczywiście był gwóźdź programu. :twisted: Zresztą, co jest gwoźdźiem programu wiemy po okładce, wstępniak moim nieskromnym zdaniem nie musi tego powtarzać.
W każdym razie, odetchnęłam z ulgą. Dzięki, NURSie. ;)
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 21 Listopada 2006, 17:04   

gorat:
Cytat
Strona wejściowa odstrasza
:cry: :oops: Cóż, nie mam wyczucia do webmasteringu. A co dokładnie jest nie tak?

Cytat
A jak ma być ogłoszenie, to w konkretnym dziale, czy jako globalne?
Dobra, wrzuciłam ogłoszenie jako globalne, jeśli nie powinnam - czyń swą moderatorską powinność. :roll:

mawete:
Cytat
No ja właśnie Opery używam... :mrgreen: :evil: :mrgreen:
A było wypełnić na Falkonie... :roll:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 21 Listopada 2006, 17:11   

Pod operą też poszła :D
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 21 Listopada 2006, 17:13   

Tak, ale podobno coś tam się nie wyświetla... Może i zadziała... Info mam z drugiej ręki, bo ja skryptowy analfabeta i nie ja to programowałam/testowałam.
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 22 Listopada 2006, 10:34   

Poznań Game Arena? W niedzielę mówisz, o trzynastej hmmm? Nie mogę być, bo w pracy będę, ale może popołudniu-wieczorkiem jakieś piwko, coś tego znaczy minikonwent hehe. Poznańczyki na forum są, ktoś jest chętny?
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 22 Listopada 2006, 13:25   

Wiesz, w niedzielę po południu to pewnie już pojadę z powrotem, ale na sobotę mam załatwiony nocleg w akademiku, więc powinnam wieczorkiem być. :mrgreen:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 27 Listopada 2006, 10:37   

Od kiedy to zajmujesz się biznesem? I to w tak egzotycznym kraju???

www.anko.com.tw
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 27 Listopada 2006, 13:32   

Nie za daleko szukasz? :lol:
A tegoś nie wygooglał? http://www.anko.com.pl :lol:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 27 Listopada 2006, 13:49   

Nie googlałem wogóle. Po prostu miałem spotkanie z tymi ludźmi.
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 27 Listopada 2006, 14:02   

O ile się orientuję, to domena jest na Tajwanie? :wink: Umiesz po chińsku-tajwańsku? :o
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 27 Listopada 2006, 14:09   

Spotkałem się z nimi w Paryżu, a gadaliśmy po angielsku. Czy podobni do Ciebie, to nie wiem - nie mam pojęcia, jak wyglądasz :P
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Angelus 
Han Solo


Posty: 804
Skąd: z Germanii
Wysłany: 27 Listopada 2006, 15:54   

ufff...uporalam sie z ankieta i mam nadzieje, ze nie narobilam duzo bykow. :wink:
Powodzenia w pisaniu magisterki Anko! :mrgreen:
_________________
Nie wylewaj wacpan piwa.:)
 
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 28 Listopada 2006, 11:46   

Dzięki, Angelus, ciekawam, czy także uporasz się z moim opowiadaniem? :oops:
Henryku Turze, ale nie powiesz chyba, że tamto "Anko" pisało się takimi samymi znakami? 8)
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 28 Listopada 2006, 12:30   

Jakoś tak podobnie... Nie rozróżniam się w tych znaczkach :D
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 28 Listopada 2006, 12:44   

Henryk Tur:
Cytat
Nie rozróżniam się w tych znaczkach :D
Tak też przypuszczałam. :P :twisted:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
satx666 
Jaskier


Posty: 68
Skąd: Nie ma znaczenia
Wysłany: 3 Grudnia 2006, 21:39   

właśnie przeczytałem "naiwną wiarę" i nawet zagłosowałem... co do korekty, to mój tekst też zgwałcili nie do poznania w zeszłym miesiącu więc łącze się w bólu... Czytałem Bogumiłę wcześniej i łagodnie mówiąc nie przemówiła do mnie, ale teraz z "naiwną wiarą" jest już lepiej, a jako że praktyka czyni mistrza myślę, że za parę lat już zupełnie nie będzie się czego wstydzić... 8) Będę wypatrywał info o kolejnych tekstach... A przy okazji - scena torturowania i mały brzydki kat - to dopiero kojarzy się z "berserkiem" ... Dobrze że mało który forumowicz zna tą mangę, bo jeszcze by ktoś plagiat mógł zarzucić :wink:
_________________
http://www.literatura.gil...ndemia/recenzja
Ostatnio zmieniony przez satx666 4 Grudnia 2006, 08:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37522
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 4 Grudnia 2006, 02:00   

satx666
1. radzę ważyć słowa, łamiesz regulamin
2. czemu uważasz mnie za "goopka"?
3. czemu dopisujesz mi swój pogląd na temat domniemanego plagiatu popełnionego przez Anko?

Moja rada. Zamiast brzydkich epitetów, może by tak co z sensem napisać? Wyjaśnić mi gdzie się mylę?
Jak to się można pomylić. Przy naszej ostatniej wymianie poglądów wydawałeś się człowiekiem dorosłym.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 4 Grudnia 2006, 02:08   

Cytat
Fidel-F2:

Zamiast brzydkich epitetów, może by tak co z sensem napisać? Wyjaśnić mi gdzie się mylę?


By w odpowiedzi usłyszeć: No i co?

8)
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group