Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Co nas wk***wia, znaczy się, irytuje
Autor Wiadomość
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 10 Sierpnia 2017, 13:19   

A także dobre obyczaje
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Ziebreń 
Tom Bombadil

Posty: 41
Skąd: Wybrzeże
Wysłany: 10 Sierpnia 2017, 20:44   

Agi, dziękuję.
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10 Sierpnia 2017, 21:14   

Ziebreń napisał/a
Agi, dziękuję.


Słabe jak ****
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 10 Sierpnia 2017, 21:26   

ten dzisiejszy plankton już nie ten co kiedyś
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
bio 
Kolega Dąbczak


Posty: 752
Skąd: Dorzecze Wilgi
Wysłany: 10 Sierpnia 2017, 22:48   

Góry Świętokrzyskie też kiedyś były górami. Nie rozczulaj się. Poprawność jest siostrą Popaprania.
_________________
Czy pogoda, czy słoneczko, dzieci w tańcu się zakręcą. Wychowawca z długim kijem nigdy dziecka nie uderzy. Raz, dwa, raz, dwa. Już odgruzowany plac jest.
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 10 Sierpnia 2017, 22:56   

Bzdura. A jadąc przypowieściami, pewna wiejska kobietka poszła do spowiedzi, wśród innych grzechów wyznała, że klnie. A ksiądz na to: to nie grzech, to brak kultury.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Ziebreń 
Tom Bombadil

Posty: 41
Skąd: Wybrzeże
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 08:17   

thinspoon napisał/a
Ziebreń napisał/a
Agi, dziękuję.


Słabe jak ****


Skoro fatygujesz się, by obwieszczać: 'słabe...', to jest w tym jakby sprzecznosć.

Poza tym to było zwykłe podziękowanie za spełnienie mojej prośby. Co tu może być mocnego czy słabego? Co ma piernik do wiatraka i gdzie tu przedmiot do takiego komentowania i oceniania? To nonsens. Wniosek jest prosty: masz jakiś tajemniczy problem, no i zamiast zachowywać się przyzwoicie, puszczasz coś nieładnego i bez treści, jakieś bąki.

Przy okazji: podziękować (a najpierw przeprosić) powinien sam autor chamskiego, plugawego i psychotyczngo wpisu, bo to, co tam wysmażył, w pewnych okolicznościach jednak mogłoby zainteresować prokuraturę (i nie są to żadne moje pogróżki, tylko – wydaje mi się – dosyć trzeźwa ocena). Ogólnie dostępna publiczna przestrzeń to jednak nie jest jakiś bolszewicki szalet.


Fidel-F2 napisał/a
ten dzisiejszy plankton już nie ten co kiedyś


Twoje powody do poczucia własnej wielkości (wobec 'planktonu'), to lepszy powód do kwiku.



Dobrali się dwaj prostaczkowie: centymetrowy troll z milimetrowym akolitą, jak bida z nędzą. Bujajcie się, smyki.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 08:45   

Ziebreń, nie rozpędzaj się w ocenach innych userów. Proszę.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 08:50   

Ziebreń napisał/a
sam autor chamskiego, plugawego i psychotyczngo wpisu


a co tak właściwie napisałeś Fidelu ? bo straciłem wątek
ale skoro pada słowo
Cytat
plugawego

to zakładam że musiało być coś o KRK
?
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 08:58   

Luc du Lac, post został usunięty. Dotyczył uroczystości Bożego Ciała i zdaniem Ziebrenia obrażał jego uczucia. Proponuję skończyć dyskusję na ten temat, zanim wybuchnie kolejna awantura. Ja rozumiem, że jest nudno, ale pohasajcie w innych wątkach. Proszę.
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 09:14   

Luc du Lac napisał/a

a co tak właściwie napisałeś Fidelu ? bo straciłem wątek
ale skoro pada słowo
Cytat
plugawego

to zakładam że musiało być coś o KRK
?

W grę wchodzi także Lovecraft. :twisted:
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 09:26   

w punkt Chal ;)
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 12:02   

thinspoon napisał/a
Ziebreń napisał/a
Agi, dziękuję.


Słabe jak ****


Skoro fatygujesz się, by obwieszczać: 'słabe...', to jest w tym jakby sprzecznosć.

Poza tym to było zwykłe podziękowanie za spełnienie mojej prośby. Co tu może być mocnego czy słabego? Co ma piernik do wiatraka i gdzie tu przedmiot do takiego komentowania i oceniania? To nonsens. Wniosek jest prosty: masz jakiś tajemniczy problem, no i zamiast zachowywać się przyzwoicie, puszczasz coś nieładnego i bez treści, jakieś bąki.

Przy okazji: podziękować (a najpierw przeprosić) powinien sam autor chamskiego, plugawego i psychotyczngo wpisu, bo to, co tam wysmażył, w pewnych okolicznościach jednak mogłoby zainteresować prokuraturę (i nie są to żadne moje pogróżki, tylko – wydaje mi się – dosyć trzeźwa ocena). Ogólnie dostępna publiczna przestrzeń to jednak nie jest jakiś bolszewicki szalet.


Cytat
Fidel-F2 napisał/a
ten dzisiejszy plankton już nie ten co kiedyś


Twoje powody do poczucia własnej wielkości (wobec 'planktonu'), to lepszy powód do kwiku.



Dobrali się dwaj prostaczkowie: centymetrowy troll z milimetrowym akolitą, jak bida z nędzą. Bujajcie się, smyki.


Słabe jest twoje burackie zachowanie. Wbijasz się na forum, straszysz prokuraturą, piszesz donosiki do administracji. Ostatni raz z takim zachowaniem spotkałem się w podstawówce.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 13:34   

Ziebreń, głupiś aż miło patrzeć.

Zasłanianie się uczuciami religijnymi jest jak chwalenie się małym fiutkiem.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 14:09   

Panowie, czy możecie sobie pójść porównywać długości na priw? Dziękuję.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 14:27   

Też byś chciała ale nie możesz
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 19:30   

Fidel-F2 napisał/a
Zasłanianie się uczuciami religijnymi jest jak chwalenie się małym fiutkiem.

Fidel, popracuj nad porównaniami, bo chwalenie się fiutkiem, nieważne czy małym czy dużym to przedszkole. Więc logiczne, że Martva by nie chciała. :wink:
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Ziebreń 
Tom Bombadil

Posty: 41
Skąd: Wybrzeże
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 19:34   

Centymetr Trolla, nie pchaj się tak z tymi komplementami pod moim adresem. Jesteś trochę daleko, więc nie mogę się tak odwzajemnić, jakbym chciał i jakby wypadało. Twój błazeński wpis naturalnie jest od rzeczy, nie tylko z tego powodu, że nigdzie tu nie mówiłem o własnych uczuciach religijnych (wystarczy przeczytać posty, bo żadnej innej korespondencji z Agi nie było). Błądzisz więc jak w malignie, no i niestety nudzisz mdławo.
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 19:42   

Ziebreń, jak ktoś zachowuje się niekulturalnie to się go upomina, ruguje z towarzystwa, albo w inny sposób wyłącza ze wspólnoty. Straszenie prokuraturą na podstawie obrazy uczuć czy to swoich czy suwerena to mega słabe jest i tutaj thinspoon miał rację. Nie zwalcza się kogoś jego bronią, jeśli broń się uważa za niegodną, to też mądra zasada, którą polecam mieć na uwadze.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 20:11   

ihan, nie bądź logiczna jak Ziebreń, bo to od rzeczy i nonsens.

Ziebreń, chłopcze, mi już miejsca na kolbie brakuje.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Ziebreń 
Tom Bombadil

Posty: 41
Skąd: Wybrzeże
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 20:41   

ihan napisał/a
Ziebreń, jak ktoś zachowuje się niekulturalnie to się go upomina, ruguje z towarzystwa, albo w inny sposób wyłącza ze wspólnoty. Straszenie prokuraturą na podstawie obrazy uczuć czy to swoich czy suwerena to mega słabe jest i tutaj thinspoon miał rację. Nie zwalcza się kogoś jego bronią, jeśli broń się uważa za niegodną, to też mądra zasada, którą polecam mieć na uwadze.


Ihan, no nie masz racji. Aż się dziwie, jak możesz połykać takie bajki. Ale Tobie spróbuję wytłumaczyć. Nie pamiętasz widocznie, co tam było. W ogóle tu się za dużo gada bez zastanowienia, no, jakbyście grali w jakąś zupełnie inną grę językową niż ja, no albo popijali sobie pisząc posty. Przypomniałem o KK żeby uzasadnić i zachęcić Agi do usunięcia tego łajna, które odkryłem dość późno, a które po prostu paskudnie śmierdziało. Dlaczego mam tolerować coś, co znieważa mnie i nie tylko? Słowa trochę traciłyby sens. Nie lubię bolszewickich żuli, jest wiele powodów do tego.
Jakie straszenie? Nie kupuj złośliwych bujd.
No i nie było w tym nic 'niegodnego'. Niegodnie by było pozwalać pchać sobie pod nos jakieś guano, udając, że są to pieczarki.
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 21:05   

Dzięki, że próbujesz mi tłumaczyć, ale jakie bajki, jakie bujdy, ktoś złośliwie podmienił twój post i o prokuraturze dopisał bez twojej wiedzy? Widzisz, to ja ci z kolei wytłumaczę na takim przykładzie. Ktoś opowiada w towarzystwie niesmaczne kawałki o komunistkach (to tak dla zrównoważenia bolszewickich żuli, bo idziesz dokładnie tą samą drogą, która tak cię kamieniem uwiera). Znaczy: cham. Znaczy, nie chcę z nim mieć nic wspólnego. Zdarzyło mi się wyjść z wykładu, z zajęć laboratoryjnych, z kościoła, bo prelegent takimi żartami rzucał. Nie rozmawiam z takim osobnikiem, nie idę na piwo, na kawę, wychodzę gdy wchodzi do pomieszczenia. Ewentualnie mówię, że cham i prostak. Ale nie krzyczę o obrazie uczuć, bo są to MOJE uczucia i ja mam o nie walczyć, a nie prokurator, bo to nie jest sprawa dla PAŃSTWA, w którym mieszkam, bo i Państwo do moich uczuć nic nie powinno mieć. A niegodne jest to, że dokładnie, dokładniuśko to samo robisz, tylko się jeszcze obrazą zasłaniasz, przy okazji balansujesz na cienkiej linie obrażania innych.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Ziebreń 
Tom Bombadil

Posty: 41
Skąd: Wybrzeże
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 21:27   

ihan napisał/a
Dzięki, że próbujesz mi tłumaczyć, ale jakie bajki, jakie bujdy, ktoś złośliwie podmienił twój post i o prokuraturze dopisał bez twojej wiedzy? Widzisz, to ja ci z kolei wytłumaczę na takim przykładzie. Ktoś opowiada w towarzystwie niesmaczne kawałki o komunistkach (to tak dla zrównoważenia bolszewickich żuli, bo idziesz dokładnie tą samą drogą, która tak cię kamieniem uwiera). Znaczy: cham. Znaczy, nie chcę z nim mieć nic wspólnego. Zdarzyło mi się wyjść z wykładu, z zajęć laboratoryjnych, z kościoła, bo prelegent takimi żartami rzucał. Nie rozmawiam z takim osobnikiem, nie idę na piwo, na kawę, wychodzę gdy wchodzi do pomieszczenia. Ewentualnie mówię, że cham i prostak. Ale nie krzyczę o obrazie uczuć, bo są to MOJE uczucia i ja mam o nie walczyć, a nie prokurator, bo to nie jest sprawa dla PAŃSTWA, w którym mieszkam, bo i Państwo do moich uczuć nic nie powinno mieć. A niegodne jest to, że dokładnie, dokładniuśko to samo robisz, tylko się jeszcze obrazą zasłaniasz, przy okazji balansujesz na cienkiej linie obrażania innych.


Wyobraź sobie np. sytuację, że ktoś wchodzi tu z googla i znajduje takie wpisy. Inne sytuacje też pewnie można sobie wyobrażać. No i ktoś, np. admini mieliby w następstwie tego korespondencję z czynnikami urzedowymi... Chciałabyś tego?


No i można analogicznie wyjść i więcej nie wracać na forum, gdzie takie coś się dzieje.


Jak się 'po swojemu' rozumie cudze posty, to się widocznie i 'po swojemu' rozumie późniejsze wyjaśnienia. No już nie będę tłumaczył się z cudzych opinii na swój temat. Daruj, ale serdecznie mierzi mnie takie coś.

Pozdrawiam.

Cytat
Fidel-F2 napisał/a


Ziebreń, chłopcze, mi już miejsca na kolbie brakuje.


Chyba na butelce.
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 21:34   

Ziebreń napisał/a
No i można analogicznie wyjść i więcej nie wracać na forum, gdzie takie coś się dzieje. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 21:44   

Ziebreń napisał/a
Wyobraź sobie np. sytuację, że ktoś wchodzi tu z googla i znajduje takie wpisy. Inne sytuacje też pewnie można sobie wyobrażać. No i ktoś, np. admini mieliby w następstwie tego korespondencję z czynnikami urzedowymi... Chciałabyś tego?

Dziękuję, że się o mnie tak troszczysz, ale daruj sobie.
Forum sobie poradzi.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 22:46   

No to jak? Zmierziłeś się już wystarczająco? Pójdziesz sobie? Co tu będziesz z chamami siedział?
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 23:37   

To ja w temacie.
Ziebreń.
 
 
bio 
Kolega Dąbczak


Posty: 752
Skąd: Dorzecze Wilgi
Wysłany: 11 Sierpnia 2017, 23:38   

Ciekawe, co by wypisywał w internecie Jan Chryzostom Pasek, gdyby dożył naszych czasów? Jakie czasy, takie Paski.
_________________
Czy pogoda, czy słoneczko, dzieci w tańcu się zakręcą. Wychowawca z długim kijem nigdy dziecka nie uderzy. Raz, dwa, raz, dwa. Już odgruzowany plac jest.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 12 Sierpnia 2017, 00:25   

bio, chamie jeden
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 12 Sierpnia 2017, 09:04   

Ziebreń napisał/a
Wyobraź sobie np. sytuację, że ktoś wchodzi tu z googla i znajduje takie wpisy. Inne sytuacje też pewnie można sobie wyobrażać. No i ktoś, np. admini mieliby w następstwie tego korespondencję z czynnikami urzedowymi... Chciałabyś tego?


Panie Kolego,
nie wiem, ile masz lat, ale ja dosyć, żeby pamiętać cenzurę. Więc wybacz, ale nie wyskakuj tu z cenzurą prewencyjną, oki? Bo to bardzo niskie.
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group