Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Sondaż Wyborczy

Na jaką partię oddasz głos w najbliższych wyborach parlamentarnych?
PiS
8%
 8%  [ 3 ]
PO
32%
 32%  [ 12 ]
Zjednoczona lewica
24%
 24%  [ 9 ]
Samoobrona
0%
 0%  [ 0 ]
PSL
0%
 0%  [ 0 ]
LPR
0%
 0%  [ 0 ]
inne partie
10%
 10%  [ 4 ]
oddam pusty głos (protest)
8%
 8%  [ 3 ]
nie pójdę do wyborów
16%
 16%  [ 6 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
gorim1 
Mała Mi


Posty: 2124
Skąd: Marki
Wysłany: 12 Listopada 2006, 17:16   

idę głosować
_________________
Otyli żyją krócej. Ale jedzą dłużej.
Lec myśli nieuczesane
 
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 12 Listopada 2006, 17:38   

Byłem, głos dałem, wiele emerytek widziałem :)
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 12 Listopada 2006, 17:45   

Czyli będzie Leppiej :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 12 Listopada 2006, 18:05   

Też już po głosowaniu.
Teraz nikt mi nie będzie mógł zarzucić, że nie mam prawa do krytykowania. :mrgreen:
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 12 Listopada 2006, 18:11   

Teraz będą Ci mogli zarzucać, że źle wybrałeś :-)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 12 Listopada 2006, 20:41   

Wygląda na to, że kaczęciom piórka z kuprów powyskubywano :-)
I LPR won ze stolycy!
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 12 Listopada 2006, 20:45   

Tak wygląda, ale warto poczekać na oficjalne dane z całego kraju.

Ale coś mi się wydaje, że ze względu na Warszawę najwiekszym wygranym może być eseldówek i przystawki :) Borowski osiągnął zaskakująco dobry wynik.

A Wierzejski 03, procenta - JUPI!! ! ! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 12 Listopada 2006, 20:57   

Romek P.:
Cytat
Ale coś mi się wydaje, że ze względu na Warszawę najwiekszym wygranym może być eseldówek i przystawki :) Borowski osiągnął zaskakująco dobry wynik.
Cóż, IMHO, to jak zwykle sprawdza się zasada, że zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Rozłamy na jakieś esdepeele i inne duperele nie mają sensu, wg mnie.
Choć teraz "lewica" jest nią tylko z nazwy... już dawno podążyła ku centrum, a zasymilowanie dawnej "unii wolności demokraci PL" jest tylko kolejnym krokiem na tej drodze.

A i że na JKM tak mało ludzi głosowało, to dla mnie dobra nowina. :)
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Listopada 2006, 21:41   

Serwer WWW Państwowej Komisji Wyborczej doświadcza chyba właśnie ataku DDoS. :)
_________________
GAndrel
 
 
hjeniu 
Wilq


Posty: 3913
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 12 Listopada 2006, 21:43   

Nie to standardowa procedura na noc wyborczą, serwer wykrzacza się gdy pierwsze komisje zaczynają wprowadzać głosy :mrgreen:
_________________
Idioci są świetni. Nic dziwnego, że każda wioska chce mieć swojego by Dr. House
 
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Listopada 2006, 21:59   

Ja ich nie podejrzewam o to, że są aż tak głupi by serwer www stawiać na tej samej maszynie a nawet na tym samym łączu co serwer liczący głosy. :mrgreen:
_________________
GAndrel
Ostatnio zmieniony przez GAndrel 12 Listopada 2006, 22:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hjeniu 
Wilq


Posty: 3913
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 12 Listopada 2006, 22:01   

A ja jak najbardziej :mrgreen: Żaden idiotyzm ze strony PKW nie jest w stanie mnie zadziwić.
_________________
Idioci są świetni. Nic dziwnego, że każda wioska chce mieć swojego by Dr. House
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 12 Listopada 2006, 23:50   

W Wawie szykuje się ciekawa sytuacja, nawet jeśli wygra Marcin Kiewicz, to rada jest w rękach PO
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 13 Listopada 2006, 00:54   

Borowik wcale nie osiągnął rewelacyjnego wyniku. Jak na poparcie co najmniej 3 partii - sądziłem, że ugra więcej. Ale mnie to nie martwi.
PO będzie miała w radzie Wawy chyba absolutną większość, do tego prawdopodobnie własnego prezydenta. Zobaczymy, co na to postępowi warszawiacy :wink: powiedzą za 2-3 lata.
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 13 Listopada 2006, 01:00   

Parafrazując Kononowicza można powiedzieć, że wujek Borowskiego patrzy z piekła jak bratanek kandyduje.
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 13 Listopada 2006, 01:14   

Ale i tak Borowik to jeden z niewielu gości z lewej strony, którego jako tako trawię.
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 13 Listopada 2006, 09:23   

Jeśli istotnie zdobył ponad 20%, to jest to naprawdę dobry wynik, zważywszy, że sondaże dawały mu kilkanaście. Właśnie czytam, że Waltz powinna zaoferować mu stanowisko wiceprezydenta, jeśli chce wygrać z Marcinkiewiczem w drugiej turze. Powinna?
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13 Listopada 2006, 09:40   

Moim zdaniem powinna, tylko czy on bedzie chcial je przyjac?
_________________
5 zdań na temat
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 13 Listopada 2006, 09:50   

IMO bardzo możliwe. Przecież Borowski cały czas dąży do kandydowania w następnych wyborach prezydenckich. Wysokie a nie całkiem upolitycznione stanowisko i możliwość urwania PO paru głosów stanowią niezłą trampolinę...
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13 Listopada 2006, 09:56   

mad:
Cytat
Borowik wcale nie osiągnął rewelacyjnego wyniku. Jak na poparcie co najmniej 3 partii - sądziłem, że ugra więcej. Ale mnie to nie martwi.
PO będzie miała w radzie Wawy chyba absolutną większość, do tego prawdopodobnie własnego prezydenta. Zobaczymy, co na to postępowi warszawiacy :wink: powiedzą za 2-3 lata.


No wiesz, nikt nie przelicytuje Kaczynkiewicza, który dwojgiem głów i głosów zapowiadał mosty, rozładowanie korków, etc... i tylko zapowiadał, zgodnie z zasadą, że jak partia mówi, to tylko mówi :)

Odchodząc od dużej polityki, zdaje się, że na poziomie lokalnym to poprzednia ekipa niewiele zrobiła. Więc prawdopodobnie nie będzie trudno ich przelicytować.
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 13 Listopada 2006, 09:58   

pomijając już, że IMO w najbliższych latach dojdzie do asymilacji środowisk PO z cześcią lewicy, tej najbardziej centrowej.
Patrząc po wynikach największych metropolii PiS może nie załapać się nigdzie na władze.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 13 Listopada 2006, 10:09   

Cytat
Gustaw G.Garuga: Właśnie czytam, że Waltz powinna zaoferować mu stanowisko wiceprezydenta, jeśli chce wygrać z Marcinkiewiczem w drugiej turze. Powinna?

Jak najbardziej. Będzie to kolejny znaczący krok ku przejrzystości polskiej sceny politycznej. Poprzednim takim krokiem było zjednoczenie UW z SLD. Zakończyło to sztuczny i dla wielu nieczytelny podział. Teraz jest lepiej, bo jaśniej.

Przewiduję, że prędzej czy później wszyscy, którzy siedzieli razem przy okrągłym stole znajdą się w jednym stronnictwie politycznym. Bo tak naprawdę są w nim od 1989.
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13 Listopada 2006, 10:15   

Piech:
Cytat
Przewiduję, że prędzej czy później wszyscy, którzy siedzieli razem przy okrągłym stole znajdą się w jednym stronnictwie politycznym. Bo tak naprawdę są w nim od 1989.

Widzisz, Piechu, właśnie dałeś się złapać na retorytę i małe pranko mózgu przez PiS. Albowiem przy Okrągłym Stole siedzieli także ci, co to dziś udają, że byli w tym czasie na Antarktydzie. W tym Jarosław Kaczyński, spójrz: mała przygoda Jarosława K. Lechutek też się brzydko zaplątał.

I jak teraz wygląda to propagandowe hasło? Jareczka też skreślamy? ;P O Lesiu nie wspominając...
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 13 Listopada 2006, 10:23   

Ramon mnie uprzedził :-)
Ale zapomniał o tym, że oni siedzieli przy tym stole, ale się brzydzili ;-)
IMO linia podzialu jest zupełnie gdzie indziej. Popatrzcie na programy - przecież żaden z nich nie jest tak naprawde prawicowy, albo lewicowy. socjaliści od prawej do lewej, tylko się znaczkami róznią.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 13 Listopada 2006, 10:56   

Romku, wiem że Jarosław z Lechem też siedziali przy wspólnym stole, a potem jeszsze pare lat byli częścią powstałego wowczas establishmentu. Nie mam pojęcia dlaczego komuniści zaprosili ich do negocjacji. Jedno jest prawie pewne, że nie musieli zapraszać nikogo kogo nie chcieli. Głównie to daje do myślenia. Tak czy owak, Kaczyńscy to też dinozaury, a gdzie się w końcu znajdą po tym jak ich czas minie, tego jeszcze nikt nie wie.
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13 Listopada 2006, 11:41   

Z tym się zgodzę - tylko zauważ, że wtedy prawdziwe hasło, a nie czysto propagandowe, powinno brzm ieć nie "Zdrajcy Okrągłego Stołu", tylko "Dokonaliście przełomu, a teraz pozwólcie nam, ludziom nie obciążonym tamtymi walkami, rządzić". Czyli byłoby to hasło wymiany elit.

Ja bym akurat pod tym się chętnie podpisał, bo rewolucja zawsze zjada swoje dzieci, może to i banał, ale prawda...
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 13 Listopada 2006, 11:42   

Na nieszczęście u nas prawicę określa stosunek do Kościoła - lubisz Kościół to jesteś prawicowy i konserwatywny, nie to jesteś lewicowym liberałem. Tak naprawdę w nosie wszyscy mają programy gospodarcze, plany międzynarodowe itp. Nawet gdy PiS będzie rozdawał pieniądze na prawo i lewo, podnosił podatki (co właśnie planuje), czyli robił wszystko to co socjaliści, to będzie prawicą. A SLD, chociaż miało znacznie lepszy program gospodarczy, mniej rozdawało i zmniejszało część podatków (CIT), nie lubi się z Kościołem więc jest lewica.
 
 
lavojtek 
Kapitan Kirk


Posty: 1113
Skąd: Southampton
Wysłany: 13 Listopada 2006, 13:34   

Cytat
SLD (...) mniej rozdawało


Buahahahahahahahahahahahahaha!!! Mniej rozdawalo zwyklym obywatelom bo wiecej ladowalo w prywatnej kiermanie partyjnych kolezkow. Wszystkie zwierzeta sa rowne tylko swinie z SLD sa rowniejsze :lol: :bravo
_________________
"Każdy zna jakąś Klarę Barcelo"
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 13 Listopada 2006, 13:35   

Nadepnęło na mnie takie pytanie (szczególnie, że są w pobliżu członkowie komisji): jak ścisła jest kontrola nad komisjami? Czy jest możliwa "lekka" zmiana wyników np. poprzez zapisanie paru głosów prowadzącego w liczeniu jako nieważne - szczególnie gdy następnemu brakuje jednego czy dwóch głosów? I w jaki sposób może to wyjść?

Wybaczcie, jeśli jesteście przewrażliwieni przez nockę...
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 13 Listopada 2006, 13:54   

Cytat
lavojtek:
Buahahahahahahahahahahahahaha!!! Mniej rozdawalo zwyklym obywatelom bo wiecej ladowalo w prywatnej kiermanie partyjnych kolezkow. Wszystkie zwierzeta sa rowne tylko swinie z SLD sa rowniejsze :lol: :bravo


Precz sko munom!
precz sko munom!

A coś rzeczowego?

BTW poczytaj sobie http://www.skubi.net/komisarz.html
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group