Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostatnio oglądane filmy
Autor Wiadomość
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2017, 11:48   

Po zastanowieniu stwierdzam że masz rację. Przymierze głupsze od Prometeusza.
_________________
W postach wyrażam własne poglądy i nie pretenduję do tytułu jedynej nieomylnej osoby na tym forum.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2017, 14:17   

Valerian i miasto tysiąca planet - nie znam komiksu. Film kupił mnie od pierwszych scen, potem na niego patrzyłam a potem się skończył. Wizualnie majstersztyk i piękność, najśliczniejsze alieny jakie kiedykolwiek widziałam i chcę być Perłą jak dorosnę i żyć na Mul (ale bez fajerwerków). Ludzie marudzą że fabuła bez sensu, ale nie zastanawiałam się nad sensem ani moment bo byłam zajęta oglądaniem :omg:
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2017, 18:40   

Przymierze, :roll: piękne wizualnie debilne kino, głupi bohaterowie, brak jakiegokolwiek rozsądku w ich postępowaniu, brak wypracowanych procedur. Jak oni dali radę w ogóle polecieć w ten kosmos :shock:
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2017, 18:47   

Konopia wiem że to źle zabrzmi, ale z ust mi to wyjąłeś.
_________________
W postach wyrażam własne poglądy i nie pretenduję do tytułu jedynej nieomylnej osoby na tym forum.
 
 
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2017, 15:33   

Pierwszy raz byłem w kinie w samo południe, ale chyba umarłbym, gdybym nie zobaczył Valeriana na dużym ekranie.
Jestem zachwycony filmem, który nie obiecywał niczego innego niż jest, czyli sympatyczną space operą.
Obrazki przecudowne, alieny naprawdę najśliczniejsze ze wszystkich, kostiumy rewelacyjne.
Luc Besson pobił samego siebie, ponieważ do tej pory na za najfajniejszy wizualnie film uważałem Piąty Element.
Że fabuła bez sensu? A czy to ważne? Nie, ogląda się świetnie.
Jestem pewien, że będę do tego świata wracał wielokrotnie.
_________________
W postach wyrażam własne poglądy i nie pretenduję do tytułu jedynej nieomylnej osoby na tym forum.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2017, 18:51   

m_m napisał/a
alieny naprawdę najśliczniejsze ze wszystkich,


Różowe rzęsy! :omg:
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2017, 19:51   

Miałem na mysli alienów en masse, ale ok, niebiescy Masajowie z różowymi rzęsami mogą być.
_________________
W postach wyrażam własne poglądy i nie pretenduję do tytułu jedynej nieomylnej osoby na tym forum.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2017, 19:54   

Alieny najśliczniejsze ze wszystkich są tylko jedne ;)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2017, 00:23   

Nowy Król Artur Guy'a Ritchie to jakiś niesamowity koszmarek.
Nuda i żenada, dwie godziny dobrze znanej histori opowiedzianej w przedziwny sposób.
Nie podobało mi się w tym filmie absolutnie wszystko.
Albo nie, Jude Law był niezły, reszta aktorstwa do bani.
Szkoda słów.
_________________
W postach wyrażam własne poglądy i nie pretenduję do tytułu jedynej nieomylnej osoby na tym forum.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37526
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2017, 10:19   

Motyw króla Artura i Jude Law to nie jest coś co zachęca. Ale kiedyś pewnie obejrzę bo to Ritchie.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 7 Wrzeœśnia 2017, 18:10   

Law sobie radzi z postacią,
ale jak pisałem w swojej ocenie filmu,
powinien on tytuł nosić:
"Legenda Króla Artura według Guya Richiego"
 
 
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 7 Wrzeœśnia 2017, 20:00   

Luc du Lac a jaki to ma związek z ogólną dennością tego filmu?
Excalibur nie dlatego jest dobrym filmem, że powinnien nosić tytuł Legenda Króla Artura według Johna Boormana :mrgreen:
_________________
W postach wyrażam własne poglądy i nie pretenduję do tytułu jedynej nieomylnej osoby na tym forum.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 7 Wrzeœśnia 2017, 21:21   

Misię film podobał, jest mocno specyficznoGuyowoRichowy i tyle.
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 7 Wrzeœśnia 2017, 23:01   

The Thing (2011) (Coś)

Całkiem udany prequel. Czy potrzebny - nie wiem, ale oglądało się miło.
6/10


Pirates of the Caribbean: Dead Man Tell No Tales (Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara)

Lepszy od słabiutkiej czwórki, gorszy od oryginalnej trylogii. Na plus powrót do szerszej historii typu "Sparrow kontra reszta świata", acz sam Jack zalicza regres. Kiedyś poza szczęściem cechował się sprytem, tutaj została powłoka zapijaczonego farciarza w wykonaniu coraz bardziej zmanierowanego Deppa.
Nie jest to film, który będzie zapamiętany na lata, ale chyba nieco stawia serię na nogi.
6/10
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 8 Wrzeœśnia 2017, 09:10   

Death Note spodobało mi się. Interesujące wyjście poza hollywoodzkie schematy, niby oczywistość, ale czasem zapominam, że ekranizacje dobrych mang tak mają.
 
 
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 8 Wrzeœśnia 2017, 12:09   

Luc du Lac napisał/a
Misię film podobał, jest mocno specyficznoGuyowoRichowy i tyle.
Skoro Tobie się podobał, to ok. Ale moim zdaniem, ta gajoriczowatość w tym wypadku się nie sprawdziła, po prostu nie pasowała.

Strażnicy Galaktyki Vol2 niezłe, ale tyłka nie urwało, pierwsza cześć bardziej mi się podobała. Rocket i Groot znowu mnie rozbawili, a reszta taka se. Ale można obejrzeć.

Wonder Woman już myślałem, że wszystkie filmy z uniwersum DC będą u mnie wywoływać niesmak i żal nad zmarnowanymi szansami, a tu niespodzianka.
Można ten film obejrzeć bez zgrzytania zębami, oczywiście nie jest idealny, czasem zbyt łzawy i patetyczny, ale to taka konwencja.
_________________
W postach wyrażam własne poglądy i nie pretenduję do tytułu jedynej nieomylnej osoby na tym forum.
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 8 Wrzeœśnia 2017, 13:00   

Goria napisał/a
Death Note spodobało mi się. Interesujące wyjście poza hollywoodzkie schematy, niby oczywistość, ale czasem zapominam, że ekranizacje dobrych mang tak mają.


Ale mówisz o anime, czy o tym nowym, aktorskim? Bo tego z 2017 udało mi się zdzierżyć kwadrans.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 8 Wrzeœśnia 2017, 17:06   

11 minut -Skolimowski 
niby dobry a jednak słaby. Ograne. Seria wydażeń kumulujacych się w finale w jedno wielkie bum. Takie Oszukać przenaczenie (tako to leciało? )w Warszawie po Polskiemu. 
5/10
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 10 Wrzeœśnia 2017, 17:12   

It (2017) (To)

Dobry film. Pennywise odpowiednio creepy, a młodzi aktorzy umiejętnie dobrani. Udało się wiarygodnie pokazać relacje między bohaterami i rodzącą się wielką przyjaźń. Nie ma aktorskiego drewna, warsztatowo jest satysfakcjonująco.
Trochę skrótów w historii jednak jest, ciężko było zresztąspodziewać się, że ich nie będzie, poza tym film mógłby trochę lepiej straszyć. Aczkolwiek efekty dobre.
Całościowo jest OK.
7/10
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 10 Wrzeœśnia 2017, 21:14   

Valerian - fabuła durna, dialogi drewniane, aktorzy fatalni. Zgadzam sie z przedpiścami, że obejrzeć trzeba. Ale tylko i wyłacznie w kinie. Test tyłka przeszedł bez kłopotu.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 10 Wrzeœśnia 2017, 21:28   

It wg Kinga, najnowszy. I tak, ogólne odczucie: chała, beznadzieja i kamieni kupa. Lub inaczej, gdyby wywalić cały wątek "nienaturalny" byłoby nawet nieźle. Bo aktorzy fajni, fakt, zgadzam się z Chalem. Klimat końcówki wieku poprzedniego świetny, aż by człowiek wsiadł na rower i pojechał z kumplami. Taka trochę nostalgia za czasami gdy człowiek chodził do szkoły, miał wakacje i to uczucie gdy wychodził ze szkoły ze świadectwem i wydawało się, że ma przed sobą sto lat wolnego. Trochę mam wątpliwości, że te kwiaty, które są na ulicach Derry (na latarniach) to odmiany, które były w latach 90-tych, bo trochę za bardzo petuniowo, ale może się czepiam. Natomiast cały wątek klaunowy, bez-na-dzie-ja. Ani straszny, ani sensowny, koszmarny owszem, w znaczeniu koszmarnie nudno-ziewający. Ale może znowu się czepiam, bo z tej książki Kinga pamiętam głównie to, że znowu wątek ufoludkowy jest głupawy i lepiej byłoby go wywalić. O, i jeszcze jedno pamiętam, ale trochę mi głupio, że głównie to.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Wrzeœśnia 2017, 20:56   

Ghost in the Shellfilm.
Od początku uważałem że bez sensu bylo robić ten film, animka jest absolutnie doskonała, i nie ma potrzeby kręcić na nowo. Tym bardziej że kawał klimatu animki robi muzyka.
Obejrzałem... I nie jest źle, nie jest to oryginał... ale jest a czym oko zawiesić.
Sama historyjka nawet chyba lepsza (jest to pewien skręt wobec oryginału), w którą wpleciono mnóstwo scen/sytuacji z anime.
Scarlett daje radę /jak zwykle.
Brak mu pewnej poezji...
nie jest to must see, ale można
7/10

Trochę jak remake TotalRecall.
po co? Ni wiem
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 11 Wrzeœśnia 2017, 23:21   

Luc du Lac napisał/a
Trochę jak remake TotalRecall.
po co? Ni wiem

Ja bym te dwa filmy jednak rozdzielił. "Ghost" jest rimejkiem anime, a tej estetyki niektórzy nie dzierżą (ja). I dla tych odbiorców wersja aktorska jest pomysłem dobrym. Ale co do "Total Recall" już zgoda, oryginał nie zestarzał się tak bardzo, by go odświeżać, w dodatku w zestawieniu z wersją nową jest filmem w każdym calu lepszym.
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Wrzeœśnia 2017, 00:14   

GitS się wyróżnia nawet z anime, więc ten tego.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37526
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 12 Wrzeœśnia 2017, 09:09   

buchachacha!!!!
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Wrzeœśnia 2017, 09:50   

ale że co ?
widziałeś chociaż ?
masz jakaś próbkę porównawczą ?
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37526
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 12 Wrzeœśnia 2017, 11:52   

Buchachacha!
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
LadyBlack 
Babcia Weatherwax


Posty: 863
Skąd: z rubieży
Wysłany: 12 Wrzeœśnia 2017, 12:07   

I tak to pogadał Luc du Lac do obrazu, a obraz Buchachacha! i konkretu ani razu ;P:
Sama jestem ciekawa czemu Buchachacha!, bo choć nie jestem fanka anime, to Ghost oglądałam z zainteresowaniem. Ma to klimat.

Pasażerowie obejrzani. Faktycznie dobre.
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 12 Wrzeœśnia 2017, 13:41   

LadyBlack napisał/a
Odkurzę jeszcze Saturn 3 z Kirkiem Douglasem.


Niewykluczone, że był w tym filmie również Kirk Douglas.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Wrzeœśnia 2017, 13:49   

przede wszystkim była Farah Fawcett
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group