Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
CZARNE TECZKI
Autor Wiadomość
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 13 Sierpnia 2006, 20:42   

gorat
Cytat
Lu
...Chyba mnie źle nie potraktujesz, jak zapytam, skąd takie wyobrażenie? :oops:

Z głowy ;)
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 14 Sierpnia 2006, 15:37   

Anko! szkoda, nieszkoda; za to napisze cos o Tobie, moze bedzie smiesznie ;)
wyobrazam sobie Anko, ktorej nigdy nie widzialam, jako wysoka, zgrabna blondyne o zadbanych, dosc dlugich wlosach ciasno upietych, z surowym wyrazem twarzy i potrafiaca rzucac lodowate feministyczne spojrzenia :)
Sprawia bardzo czesto wrazenie pewnej siebie i dosc klotliwej osoby.
Mam nadzieje, ze zobaczymy sie w Lublinie>

p.s.
i chyba na pewno ma piersi mniejsze ode mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 14 Sierpnia 2006, 15:53   

Elam:
Cytat
wyobrazam sobie Anko, ktorej nigdy nie widzialam, jako wysoka, zgrabna blondyne o zadbanych, dosc dlugich wlosach ciasno upietych, z surowym wyrazem twarzy i potrafiaca rzucac lodowate feministyczne spojrzenia :)
Sprawia bardzo czesto wrazenie pewnej siebie i dosc klotliwej osoby.
No, to mam nadzieję, że szybko będą zdjęcia z Pakonu. :mrgreen: Wysoka? :lol: Zgrabna? :lol: Blondyna? :lol:
Cytat
Mam nadzieje, ze zobaczymy sie w Lublinie>
Na Polcon się nie wybieram i to raczej nie ulegnie zmianie. Jadę z siostrą w góry, w miejsce z dala od cywilizacji, gdzie wodę czerpie się z rzeki, etc. :)
Cytat
i chyba na pewno ma piersi mniejsze ode mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
O, to rzeczywiście szkoda, że Cię nie widziałam - to Ty seksbomba jesteś i nic się nie przyznajesz? :twisted: Zdjęcia chociaż pokaż, spora część forumowiczów się ucieszy. :wink:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 14 Sierpnia 2006, 15:55   

Cytat
elam: wyobrazam sobie Anko, ktorej nigdy nie widzialam, jako wysoka, zgrabna blondyne o zadbanych, dosc dlugich wlosach ciasno upietych, z surowym wyrazem twarzy i potrafiaca rzucac lodowate feministyczne spojrzenia

Toż to opis sekretarki Herr Flick'a!
www.stuart.cann.freeuk.com/kim_hartman.htm
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 14 Sierpnia 2006, 16:31   

A ja nawet nie umiem pisać na takiej maszynie, gdzie to guziki trzeba młotkiem uderzać. :( Zaś co do długich, upiętych blond włosów - to moda wraca, pamiętacie Ukrainkę Tymoszenko? :)
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 14 Sierpnia 2006, 21:17   

A ja wyobrażałam sobie Słowika jako krępego bruneta średniego wzrostu - takiego nabitego. Ale już mi powiedziano ze wcale nie tak wygląda :)
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 14 Sierpnia 2006, 23:50   

Boże drogi, biustami się przerzucają, zamiast talentem :-)
Gdzie te autorki z duszami...
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 15 Sierpnia 2006, 00:22   

NURS:
Cytat
Boże drogi, biustami się przerzucają, zamiast talentem :-)
Ciężko się biustami przerzucać, bo nieodczepliwe, chyba że silikonowe. :mrgreen: A talenty? Co je będę marnować na przerzucanie się, tak mało ich mam... :oops:
Cytat
Gdzie te autorki z duszami...
Ależ to jest temat o wyglądzie. :shock:

A ja kiedyś myślałam, że Elam ma takie pofalowane włosy i jest szatynką. :) A potem widziałam na forum jakieś zdjęcie, gdzie była brunetką i miała włosy kręcone. :oops: Ciekawe, jak wyglądała na PAKONie. :?
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 15 Sierpnia 2006, 09:20   

Cytat
Boże drogi, biustami się przerzucają,

:bravo Tak! Tak! :twisted: 8) 8) :bravo Ekstra!
Wiedziałem ze na nasze dziewczyny mozna liczyć :wink:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 15 Sierpnia 2006, 10:40   

NURS:
Cytat
Boże drogi, biustami się przerzucają, zamiast talentem :-)


Może szukają drugiej połowy wśród utalentowanych... a podobno to dobrze, jak w związku tylko jedna osoba ma talent :mrgreen:
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 15 Sierpnia 2006, 14:14   

MrMorgenstern:
Cytat
Może szukają drugiej połowy wśród utalentowanych...
Elam to już nawet parol zagięła. :P :lol:
A tak na marginesie, MrMorgensternie, czy Ty czasem nie pracujesz w biurze matrymonialnym? Bo wciąż masz takie skojarzenia. :mrgreen:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15 Sierpnia 2006, 20:24   

Hmm.. ogólnie: Romek mnie zaskoczył swoim wzrostem :P
Słowik - całokształtem, myślałem, żę jest starszy, z dłuższymi włosami i w ogóle. Jego dziewczyny sobie nie wyobrażałem, ale trzeba pogratulować ;)
Anko była dla mnie pewnym zaskoczeniem. Od początku myślałęm, ze tobrunetka, ale myślałęm, żę jest wyższa - to przede wszystkim. No i też myślałem że bardziej feministyczna, a tu masz, fajna dziewczyna :)
NURS, Urbi et Orbi, Kruk - widziałem ich na zdjęciach i nie wyobrażałem wcześniej sobie. Urbaniuk mnie tylko zaskoczył bródką ;)
No i elam, która pojawiła się i znikła równie szybko - jest wyższa niż sobie wyobrażałem :P Ale zadowolony jestem z całokształtu - zwłąszcza, żę jak sie dowiedziała, że ja Pako jestem, to i buzi dała w policzek :)
 
 
Nattfiarill 
Nekroskop


Posty: 701
Skąd: ze studni
Wysłany: 15 Sierpnia 2006, 21:10   

Mam prośbę. Nie skracajcie mojego nicka "Nattka", bo tego nie lubię. Może być poprostu Natt?
Jesli chodzi o moje wyobrażenia, to:
mawete właściwie to dokładnie taki, jakiego go sobie wyobrażałam. :D No, ale po tylu rozmowach można sobie pewne wyobrażenia wyrobić
dzejas Wyobrazałam go sobie jako "patyczaka" sredniego wzrostu, w okularach i z burzą blond włosów. Sami widzicie, jak się pomyliłam :wink:
Miria mniej więcej tak sobie ją wyobrażałam
Rodion no cóż, przed spotkaniem w Rawie nawet nie wiedziałam, ze istnieje :oops: No więc sobie go nie wyobrażałam :wink:
_________________
Jestem wampirem emocjonalnym.
Nie podchodzić - gryzę!!!
 
 
 
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 15 Sierpnia 2006, 21:19   

Anko:
Cytat
A tak na marginesie, MrMorgensternie, czy Ty czasem nie pracujesz w biurze matrymonialnym? Bo wciąż masz takie skojarzenia. :mrgreen:


Nie, ja jestem dobrym obserwatorem. Poza tym moje zainteresowanie neodarwinizmam jest w tych sprawach bardzo pomocne :wink:
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 15 Sierpnia 2006, 21:55   

MrMorgenstern:
Cytat
Poza tym moje zainteresowanie neodarwinizmam jest w tych sprawach bardzo pomocne :wink:
Ha, kiedyś się mówiło, że faceci to tylko o jednym... Teraz to się jeszcze tak ładnie i naukowo nazywa. :lol: :twisted:

Pako:
Cytat
myślałęm, żę jest wyższa - to przede wszystkim. No i też myślałem że bardziej feministyczna, a tu masz, fajna dziewczyna :)
Ja to jestem jak Xiu - mała i z warkoczykami (czasami). :wink: No wiesz, miniaturyzacja postępuje, trzeba iść z duchem czasu. 8)

P.S. I kolejny dowód, że słowo "feministyczna" dla przeciętnego człowieka nie ma treści, a jedynie negatywne nacechowanie emocjonalne (czyli służy jako antonim do słowa "fajna"). :?
Ale ja tam tolerancyjna jestem (uwaga, w 4. RP to słowo też nabiera cech obelgi :P ), ludziom starej daty trzeba wybaczać, nawet jeśli przez to trzeba znosić całowanie po rękach itp. dziwactwa. :roll:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 15 Sierpnia 2006, 21:59   

Anko, poprzez Twoje zatwardziałe ataczki tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że poczynione przeze mnie obserwacje są słuszne :P
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15 Sierpnia 2006, 22:19   

A tam... całowanie po rękach to tylko wyraz szacunku dla drugiej osoby odmiennej płci. I ja szowinista może jestem (chociaż po rączkach nie całuję) ale uważam, ze to całkiem fajny obyczaj/zwyczaj/cokolwiek jest :) ale dość tego, nie będziemy znowu dyskutować o feminiźmie :)
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 15 Sierpnia 2006, 23:40   

MrMorgenstern:
Cytat
Anko, poprzez Twoje zatwardziałe ataczki tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że poczynione przeze mnie obserwacje są słuszne :P
MrMorgensternie, gratuluję przekonania o własnej słuszności. Nie ma to jak dobre samopoczucie. :D No cóż, jaka wypowiedź, taka riposta. Skoro moje nazywasz "ataczkami", zastanów się nad swoimi. :wink: A żebyś miał szansę jeszcze bardziej wbić się w dumę i umocnić swe poczucie wyższości, nie zamierzam komentować kolejnych Twoich wypowiedzi. Jeszcze trochę, i zrobią się na poziomie Hauera. :roll: ...EOT.

Pako:
Cytat
A tam... całowanie po rękach to tylko wyraz szacunku dla drugiej osoby odmiennej płci.
Wedle tej definicji trzeba mi będzie zacząć całować mężczyzn po rękach :) , żeby pokazać mój szacunek dla osób odmiennej płci. Chciałbyś, Pako, co? :mrgreen:
Cytat
nie będziemy znowu dyskutować o feminiźmie :)
E, tam, o feminizmie to ja nigdzie nie widzę dyskusji, najwyżej rzucanie luźnych skojarzeń. I sam zacząłeś. :P
A na ten temat to fajnie się wypowiedziała Nimfa bagienna: http://www.science-fictio...?t=754&start=68
Zresztą, ewentualne dyskusje można przenieść właśnie tam - albo do dowolnego lepiej pasującego do tematu wątku. :wink:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16 Sierpnia 2006, 08:59   

A możesz mnie całować po rękach, jeśłi dowiedziesz, że fbyło to tradycją kobiet: całowanie facetów po rękach. W drugą stronę działa - dżentelmeńsko :)
Ale ok :) Niech będzie :) koniec tematu :)
 
 
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 16 Sierpnia 2006, 09:09   

MrMorgenstern:
Cytat
Anko, poprzez Twoje zatwardziałe ataczki tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że poczynione przeze mnie obserwacje są słuszne :P
MrMorgensternie, gratuluję przekonania o własnej słuszności. Nie ma to jak dobre samopoczucie. :D No cóż, jaka wypowiedź, taka riposta. Skoro moje nazywasz "ataczkami", zastanów się nad swoimi. :wink: A żebyś miał szansę jeszcze bardziej wbić się w dumę i umocnić swe poczucie wyższości, nie zamierzam komentować kolejnych Twoich wypowiedzi. Jeszcze trochę, i zrobią się na poziomie Hauera. :roll: ...EOT.

Dlaczego? Ja nikogo nie wyzywam...

Natomiast wołam: zażyj mnie. to tylko zabawa, Anko. nie traktuj wszystkiego śmiertelnie poważnie :idea:
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 16 Sierpnia 2006, 09:48   

Pako:
Cytat
Hmm.. ogólnie: Romek mnie zaskoczył swoim wzrostem :P


Myślałeś, że jestem niższy czy wyższy? :)
Ja chyba pisałem na forum, jak to wygląda :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16 Sierpnia 2006, 10:36   

Wyższy ;) Ale taki niski też jesteś dobry ;) Zupełnie taki, jak na zdjęciu :)
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 16 Sierpnia 2006, 10:55   

Ufff! Już miałem dać tematowi ignora, bo myślałem, że to jakieś wynurzenia aferalno-lustracyjne, ale szczęściem postanowiłem się upewnić :)

Już nie pamiętam, jak sobie Was wyobrażałem przed akcją ujawniania się ("coming out" :wink: ) w awatarach parę miesięcy temu. Parę osób pozostaje wciąż nieujawnionych, np. Anko, ale choć wysilam mózgownicę, nic nie widzę:( Pamiętam za to zaskoczenie na widok NURSa - nie miał sumiastych wąsów...
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 16 Sierpnia 2006, 11:48   

Ha! Coś mnie tknęło, żeby się upewnić, więc zajrzałem na stronę SFFH, patrzę, a NURS MA SUMIASTE WĄSY! No to ja już nic nie wiem, poza jednym - ktoś tu wcześniej pisał, że jest wzrokowcem, ja muszę zatem być słuchowcem absolutnym, bo nawet jak kogos zobaczę, to wydaje mi się, że wygląda inaczej :mrgreen:
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16 Sierpnia 2006, 11:51   

NURS ma wąsy w ogóle? jemu włosów na całej głowie aktualnie brakować zaczyna ;)
Nie.. NURS wąsów nie ma :) Może kiedyś miał, teraz skóra gładka jak... nie przymierzając... pupcia niemowlaka ;)
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Sierpnia 2006, 12:11   

Ejże Pako, chyba za dużo tego wina dla ciebie wtedy zostało w butelce ;)
Są lepsze tematy niż wygląd NURSa :mrgreen: ale zarost to on miał ;)
 
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 16 Sierpnia 2006, 12:16   

Pako rośnie nam na orka... pardon, Orga :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 16 Sierpnia 2006, 13:17   

Pako:
Cytat
Anko (...) myślałęm, żę jest wyższa

Romek P.:
Cytat
Myślałeś, że jestem niższy czy wyższy? :)
Pako:
Cytat
Wyższy ;)
Pako, czy Ty aby nie mierzysz wszystkich swoją miarą? Cóż to, każdy miałby być taki patyczak? :lol: No, nie obraź się, ale kiedy na PAKONie stwierdziłeś, że ci dziejsi gimnazjaliści jacyś tacy mali są, to zaczęłam się zastanawiać, jaką miarą Ty ludzi mierzysz? :o
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21971
Skąd: Szmulki
Wysłany: 16 Sierpnia 2006, 14:56   

Anko, wg. Pako do 1.80 to mutanty kurduple. Potem jest PAKO WZORZEC a potem mutanty olbrzymy (witaj Count). Czy teraz Anko masz jasność?
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 16 Sierpnia 2006, 15:51   

:lol: Taaak, to by wiele wyjaśniało... :roll:
:bravo Kruku Siwy! Widzę, że po wspólnym przebywaniu w trakcie "długiego weekendu" przejrzałeś Pako na wylot! :mrgreen:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group