Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Ale za co?
Autor Wiadomość
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 22 Lutego 2015, 16:18   

Fidel-F2 napisał/a
Agi, czyli cenzurujesz używanie terminów medycznych, szerzej naukowych, bo się komuś źle kojarzą. No, można, w sumie czemu nie.

Eeee tam, profesjonalny medyk nie stawia diagnoz przez neta. I w zasadzie wiem, że Agi wdzięcznym celem, ale napisała jasno, że decyzja podjęta komisyjnie. Chyba nie powinniście się Agi jedynie czepiać. W zasadzie steoretypowo należałoby nawet nie pisać o głupiutkich. słodkich dziewczątkach, bo chyba "gimbaza" lepiej oddaje wszystkie niuanse.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 22 Lutego 2015, 16:39   

Czaga napisał/a

Tak samo jak w rzeczywistość ma być wpisane bronione przez ciebie wykorzystywanie pijanych kobiet?

thinspoon uprzedzenia są złe.


Aleś Ty głupia.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 22 Lutego 2015, 16:54   

dalambert napisał/a
Agi napisał/a
decyzja o ostrzeżeniu została podjęta na wniosek,

znaczy donosik był, Agi, nie winna, ona tylko na wianki do arcyksięcia :P

dalambert, Ty tym bardziej nie jesteś w stanie mnie sprowokować, zachowam Twojego posta we "wdzięcznej pamięci".

[quote="thinspoon"] Aleś Ty głupia.

thinspoon, nie ubliżaj!
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 22 Lutego 2015, 17:02   

Bardzo przepraszam, Agi, ale jeśli ktoś uważa, że gdzieś broniłem, czy też pochwalałem wykorzystywanie nietrzeźwych kobiet, to znaczy, że jest zwyczajnie tępy. To stwierdzenie faktu, nie obraza.
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 22 Lutego 2015, 17:22   

Aż szkoda, że nie jestem takim donosicielem, jak ten co napisał na Fidela-F2. thinspoon -potraktowałam cię tak jak ty traktujesz Fidela-F2 - z alergią i uprzedzeniem. Miło? Obrońco gwałcicieli pijanych?
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 22 Lutego 2015, 17:28   

Czaga napisał/a
Aż szkoda, że nie jestem takim donosicielem, jak ten co napisał na Fidela-F2.

Gdybyś zgłosiła post thinspoona, do moderacji moja reakcja byłaby dokładnie taka jak powyżej.
A teraz Tobie zwracam uwagę: nie obrażaj thinspoona.

Coś złego Wam się stało? Skąd tyle wzajemnej agresji?
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 22 Lutego 2015, 17:29   

Czaga, czytaj ze zrozumieniem. To nie jest inwektywa, tylko apel. Miło, że bronisz Fidela, choć nie wiem czemu przed thinspoonem akurat, dlatego mój apel. Jakiś czas temu mogłabyś liczyć, że w zamian Fidel ci zaproponuje małżeństwo, na szczęście te czasy minęły ;P: .
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 22 Lutego 2015, 17:38   

Ihan , a po co mi Fidel, skoro mam swojego? Skoro schodzimy do tego poziomu to może thinspoon jest zazdrosny o Lowennę - że on musi jak sam pisał "używać tabletek gwałtu", a taka kobieta jak Lowenna wybrała Fidela na, zakładam, trzeźwo :) :)
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 22 Lutego 2015, 17:42   

Czaga, OK, kompletnie nie podążam za twoim tokiem myślenia, nawet przejrzałam kilkanaście postów thinspoona by zobaczyć o co go oskarżasz (bo zdajesz sobie sprawę, że oskarżanie kogoś o wspieranie gwałcicieli jest dużym zarzutem, a ja jestem szczególnie uczulona po jednym takim, co popierał gwałty na komunistkach), i jako żywo nie wiem którędy podąża twoje rozumowanie i czemu jeszcze Lo w to wciągasz.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 22 Lutego 2015, 17:52   

Czaga napisał/a
Ihan , a po co mi Fidel, skoro mam swojego? Skoro schodzimy do tego poziomu to może thinspoon jest zazdrosny o Lowennę - że on musi jak sam pisał używać tabletek gwałtu, a taka kobieta jak Lowenna wybrała Fidela na, zakładam, trzeźwo :) :)

Czaga, wskaż wątek i konkretny post lub posty gdzie thinspoon napisał to, o co go pomawiasz.
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 22 Lutego 2015, 18:00   

ihan, staram się żartować tak, jak ty. Wybacz jeśli nie jestem w tym najlepsza, ale nie za bardzo czaję te klimaty aluzji małżeńskich, które zapodałaś. Skoro wypowiedzi Fidela-F2 są traktowana poważnie i bez kontekstu (np, że recenzje laski są faktycznie beznadziejne, co wskazuje, że jest co najmniej pół-debilem), to można i tak traktować thinspoona:

thinspoon napisał/a

1. Nie zabieram na randki pigułek gwałtu. Skończyły mi się.


ot taki kwiatek-żart wyszedł kiedyś przy Ziemkiewiczu.

Edit i jeszcze taki:

thinspoon napisał/a
Wiadomo, zwłaszcza że do drinków lubię dorzucić pigułkę gwałtu.

To ja jeszcze raz spróbuję wytłumaczyć o co mi chodzi. 0,5 promila to stan, w którym prowadzenie pojazdu jest w naszym kraju przestępstwem. Czyli masz obniżone statsy na tyle, żeby być zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego i możesz zostać pozbawiony wolności do lat pięciu, jeśli siądziesz za kierownicą.

Jeśli więc zaprosisz do łóżka kobietę będącą w stanie nietrzeźwości, to może zachodzić obawa, że podjęła decyzję pod wpływem alkoholu właśnie, więc siłą rzeczy WYKORZYSTUJESZ jej stan. Te pół promila kobieta ważąca tak do 60 kilogramów może osiągnąć po jednym piwie.

I teraz rzucajcie kamieniami :?



http://latajaca-holera.pl...r=asc&start=180

I o teraz Agi i Ihan?
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 22 Lutego 2015, 18:38   

Czaga, dla wyjaśnienia, dawno, dawno temu, gdy po Ziemi jeszcze chodziły dinozaury Fidel proponował małżeństwo kobietom, które pisały nie całkiem głupio. Strach było wchodzić na forum i się odzywać. :mrgreen: Tudzież padał co chwilę. I schodził. Było, minęło. Dobra dziewczyna z ciebie na pewno, ale podchodź trochę mniej emocjonalnie. Przeczytałam zalinkowana dyskusję, i choć nie popieram pierwotnych wypowiedzi thinspoona mój apel nie traci na aktualności. Bo rzeczywiście tam sobie tak dysktowaliście obok siebie.

EDIT: i jednak powinnaś przeprosić łyżkowatego za oskarżenia.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Lutego 2015, 18:40   

:shock:
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 22 Lutego 2015, 18:49   

Czaga napisał/a
I o teraz Agi i Ihan?

Pominęłaś podsumowanie dyskusji wyjaśniające stanowisko thinspoona w tej kwestii:
thinspoon napisał/a
Czaga napisał/a

nie, w chrześcijańskiej także. Muzułmanie to przecież młodsi bracia chrześcijan. zresztą o kamieniach pisze Ziemkiewicz i TY. Inni tutaj tylko czują niesmak.


Ta, nikt nie pisał o kamieniach, to niby czego tu się czepiłem? Ah, oni pewnie żartowali z tymi kamieniami. Tak jak żartował Ziemkiewicz. Może i muzułmanie są młodszymi braćmi chrześcijan, ale widać starsi bracia z niektórych zachowań wyrośli.

Nie wiem, mi się wydawało, że dość jasno przedstawiłem swoje stanowisko, ale wychodzi na to, że nie i pozostaje mi się cieszyć, że jestem mało znanym internetowym zjadaczem chleba, bo pewnie doczekałbym się nagłówków w stylu Thinspoon, wraz z kolegą Rafałem Z. i zaprzyjaźnionym zakonnikiem lubią sobie pogwałcić pijane dziewczyny poznane w knajpie.

To ja może w punktach. Narysowałbym w paincie, żeby było przejrzyściej i bardziej zrozumiale, ale nie mam talentu plastycznego.

1. Nie zabieram na randki pigułek gwałtu. Skończyły mi się. Sam gwałt uważam za coś obrzydliwego, jak każdy normalny, cywilizowany człowiek. Dla mnie nie znaczy nie. Mało tego, uważam, że napadnięta kobieta ma pełne prawo bronić się wszelkimi dostępnymi środkami, łącznie z odstrzeleniem łba napastnikowi. I nie, dla mnie nie będzie to przekroczenie obrony koniecznej.

2. Żart Ziemkiewicza był niesmaczny, ale, w kontekście sprawy zakonnika, zwrócił uwagę na jedną rzecz. Sprawy o wymuszony seks, w których dziewczyna idzie z własnej woli z obcym lub niezbyt obcym facetem do jego mieszkania, pijąc wcześniej czy później alkohol, są dość trudne i muszą być rozpatrywane indywidualnie. I nie mówcie, że nie potraficie sobie wyobrazić sytuacji, w której babka rzuca bezpodstawne oskarżenie żeby się na facecie zemścić, odgryźć, cokolwiek.

3. Fidel napisał, że Ziemkiewicz prosił, żeby rzucać w niego kamieniami. No cóż, mi się wydawało, że zachęcał do rzucania w zakonnika i tylko tych, którzy są bez grzechu. Próbowałem wyjaśnić, że podciągnąć tu można praktycznie każdego, kto przespał się z kobietą będącą nawet pod lekkim wpływem, wliczając w to własną żonę, którą na co dzień boli głowa, ale po drogiej kolacji z szampanem odzyskała wigor.

Jeszcze coś komuś wyjaśnić?

Dlatego ponownie i serio proszę, nie pomawiaj i nie obrażaj, bo zobaczysz krawat.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 22 Lutego 2015, 19:48   

rozkręciliście się aż miło popatrzeć
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 22 Lutego 2015, 19:52   

:shock: Ja abstynentka jestem... <wycofuje się na paluszki i udaje, że jej tu nie było>
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 22 Lutego 2015, 19:53   

Hu, ha krew gra, niej Agi zna jakie forum ma :D
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 22 Lutego 2015, 21:02   

Fidelu! Czy uważasz, że traktuję Cię z alergią i uprzedzeniem?

Nic nie chcę mówić, ale zaczyna to przypominać Sklepik z marzeniami Kinga albo, jeszcze lepiej, Sztorm stulecia. Mam pewne podejrzenia co do natury M.Podbielskiego.
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 22 Lutego 2015, 21:06   

Nie obrażaj Zuego.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 22 Lutego 2015, 21:59   

Agi napisał/a
Czaga napisał/a
I o teraz Agi i Ihan?

Pominęłaś podsumowanie dyskusji wyjaśniające stanowisko thinspoona w tej kwestii:


Oczywiście, że pominęłam - tak jak moderatorzy pomijają często kontekst wypowiedzi Fidela-F2. Agi, mi chodzi tylko o to, że inaczej traktujecie Fidela-F2, a inaczej innych. Np thinspoon nazwał mnie "tępą" - gdyby to napisał Fidel-F2 już by dostał ostrzeżenie. Dostrzegasz wreszcie to co staram Ci się wyjaśnić?

Kilka wypowiedzi wyżej napisałam:

"Skoro wypowiedzi Fidela-F2 są traktowana poważnie i bez kontekstu (np, że recenzje laski są faktycznie beznadziejne, co wskazuje, że jest co najmniej pół-debilem), to można i tak traktować thinspoona:"

Z zupełnie innej strony:
Prosiłaś mnie o pokazanie, gdzie thinspoon pisał o tym, że używa pigułek gwałtu - to Ci wkleiłam. Sama chciałaś, zrobiłam to i też jest źle? Dodatkowo pisałaś, że ja go "pomawiam" - czyli piszę oszczerstwo, czyli jestem kłamcą. Czyli to Ty mnie, nota bene, obraziłaś. Bo przecież bez jaj, sam napisał, że używa. Potem thinspoon pisze, że jednak nie gwałci, ale skoro daje dwie sprzeczne wypowiedzi, to skąd mam pewność, w którą wierzyć?
A na koniec straszysz "krawatem", chociaż mnie obrażasz. :/
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 22 Lutego 2015, 22:10   

thinspoon, z alergią i uprzedzeniem nie ale z politowaniem i brakiem szacunku owszem.

Agi, widzisz jakie są konsekwencje drobnego błędu i niechęci do przyznania tego faktu? *beep* w wentylatorze.

Czaga, ożenić się z Tobą nie ożenię, ale możemy pogadać o statusie kochanki.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 22 Lutego 2015, 22:24   

Czaga napisał/a
[
Bo przecież bez jaj, sam napisał, że używa. Potem thinspoon pisze, że jednak nie gwałci, ale skoro daje dwie sprzeczne wypowiedzi, to skąd mam pewność, w którą wierzyć?


:omg: :omg: :omg:

Fidelu, jeśli to piszesz poważnie, to chyba trochę źle mnie jednak odbierasz :)
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 22 Lutego 2015, 22:28   

aśtam, kombinuję jak tu dolać oliwy do ognia
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 22 Lutego 2015, 22:31   

i znów wszystko kręci się wokół Fidela, czyż to nie urocze? mówcie mi spiritus movens
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 22 Lutego 2015, 22:32   

muszę się skupić na pracy i na żonie bo jak nic unicestwię tę cywilizację
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 22 Lutego 2015, 22:33   

A teraz przyznaj, że sam wymyśliłeś Podbielskiego.
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 22 Lutego 2015, 22:33   

Fidel-F2 napisał/a

Czaga, ożenić się z Tobą nie ożenię, ale możemy pogadać o statusie kochanki.


Przestraszysz dziewczynę, przecież pisała, że ma swojego.

Czaga, specjalnie dla ciebie, dzisiejszy program sponsoruje literka S, jak sarkazm.

Co do mówienia, nie wiem czy jednak nie skróciłabym do spirytus.

edit: thinspoon, jeśli masz racje, to znaczy, że umysł Fidela jednak jest bardziej niezwykły niż kiedykolwiek przypuszczałam. Czapki z głów, tego normalny by nie wymyślił.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 22 Lutego 2015, 22:35   

ihan napisał/a
Co do mówienia, nie wiem czy jednak nie skróciłabym do spirytus
deal
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 22 Lutego 2015, 22:39   

Fidel-F2 napisał/a
muszę się skupić na pracy i na żonie bo jak nic unicestwię tę cywilizację

Cywilizację, jak cywilizację, ale mnie możesz zaliczyć do grona unicestwionych.

Mam dość.
Żegnam ozięble.
Bawcie się beze mnie.
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 22 Lutego 2015, 22:41   

Agi, nie żartuj. Wracaj. :cry:
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group