Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Ale za co?
Autor Wiadomość
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 15 Maj 2006, 20:57   

Cytat
rozmowa z dzejesem - przekroczenie granicy dobrego smaku

Czy chodzi o to:
Cytat
A mimo wszystko żal mi pana, bo pan biedny człowiek jest. Z kompleksami. Ja z panem dyskutować nie będę, bo nie śmiem i porażam podobno głupotą.

???
 
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37526
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 15 Maj 2006, 21:00   

Prosiłbym o definicę podważanie decyzji admina i czy to jest zabronione i czy każdy komentaż decyzji admina jest jej podważaniem a jeśli nie to gdzie się kończy komentaż a gdzie zaczyna podważanie. Dla precyzji.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 15 Maj 2006, 21:17   

Lu
Cytat
Nie wiem czy jest to wątek odpowiedni, ale ja poproszę o uniemożliwienie Samancie pisania postów na forum.

Uzasadnienie:
Niczego nowego nie wniosła do dyskusji (żadnej), natomist jej stosunek do innych forumowiczów jest co najmniej niepoprawny. Jej posty są wszędobylskim spamem, nie odgrywają żadnej roli w zyciu forum. Czy mam pisać dalej? Bo mogłabym, ale po co ?

Godzilla
Cytat
Cytat
Jej posty są wszędobylskim spamem, nie odgrywają żadnej roli w zyciu forum.
To nieprawda, odgrywają rolę zdecydowanie negatywną, bo odkąd zaczęła się udzielać, zrobiło się tu cokolwiek nieprzyjemnie i upierdliwie. Boję się, że jeżeli jest naprawdę upartym spamerem, będzie tu zaglądać pod coraz to innymi ksywkami i raczyć nas swą mądrością życiową.

Już nic nie dopiszę.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 15 Maj 2006, 21:28   

Posłuchajcie, a macie pewność, że to w ogóle była Samanta?

Już nikt tego nie sprawdzi, ale ja czytając jej posty nieodmiennie miałem wrażenie, że to facet, jakiś prowokator, który od nicka poczynając, na sposobie formułowania zdań kończąc, próbuje się wcielić w postać "gópiej blądynki". I wszystkimi postami zmierza do rozwalenia tego forum.

Tyle miałem do powiedzenia w temacie. aha, nie - bana uważam za słusznego.

To mówiłem ja, Romek P., trener drugiej klasy :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 15 Maj 2006, 22:14   

Jedno z dwóch - albo Romek ma rację, albo nie ma racji :mrgreen:
To może ja rozwinę moją wypowiedź... Teraz to już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem (w wersji dla Elam - keifrem z kota), bo za późno, żeby badać płeć domniemanej Samanty. Ale powiem szczerze, że też mnie to tknęło na samym początku. Że może być tak, jak mówi Romek. Potem jednak pomyślałam, że chyba za bardzo kombinuję. Jak ten przysłowiowy koń pod górę. Skoro jednak widzę, że nie byłam w takim myśleniu odosobniona, to może faktycznie coś w tym jest...
A ban uważam za bardzo słuszny. Należało się jej/jemu. I tak nasi admini są wyjątkowo cierpliwi. Na innych forach poleciałaby dwa razy szybciej.
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 16 Maj 2006, 01:09   

Prosiłbym o udzielenie odpowiedzi Fidelowi. Mnie tez to interesuje.
 
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 16 Maj 2006, 08:57   

darujmy juz sobie rozmowe o samancie.

decyzja admina byla sluszna,
samanta dala sie kilku osobom we znaki nie tylko na forum, ale i na privach.


az taka glupia, na jaka wyglada, nie byla, wiec chodzilo prawdopodobnie o zrobienie rozroby.
a ktokolwiek drazy ten temat tylko po to, zeby podgrzac atmosfere do niezdrowej temperatury, okazuje sie IMO niewiele lepszy od niej. .
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 16 Maj 2006, 09:40   

Cytat
Cytat
rozmowa z dzejesem - przekroczenie granicy dobrego smaku

Czy chodzi o to:
Cytat
A mimo wszystko żal mi pana, bo pan biedny człowiek jest. Z kompleksami. Ja z panem dyskutować nie będę, bo nie śmiem i porażam podobno głupotą.

???


Nie. Chodzi o całokształt, w który wchodzi także wysyłanie obraźliwych privów.
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Votan 
Jaskier

Posty: 77
Skąd: Skądinąd
Wysłany: 16 Maj 2006, 12:08   

Hauer napisał/a
E tam przesadzacie. Nie była taka straszna. Oficjalne upomniemnie z czerwonym paskiem na pewno yb pomogło. Poza tym moge zrozumieć, ze dziewczyna nie chce być jakimś Tomem. Ja tez nie chce byc jakąś Vampirella (dlatego troche pospamuje, co jest nastepne??), no sam popatrz jak to wygląda :?


Proszę, proszę. A dzisiaj upominałeś się o bana dla mnie, chociaż naprawdę Cię nie obraziłem.
Ja też sobie zadałem trud poczytania postów Samanty. Poza tym obrażała ludzi na privach, co jest jasno wyszczególnione.
Ja wiem, za co ją wylano.
Z gadzam si.ę z Elam - takie podgrzewanie atmosfery niczemu nie służy.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 16 Maj 2006, 12:12   

Hmmm... Wydaje mi się, że cała ta dyskusja jest bezcelowa. I "kochani", miejcie na tyle jaj żeby po upomnieniu napisać: "Przyjąłem do wiadomości."
I tyle.
 
 
Votan 
Jaskier

Posty: 77
Skąd: Skądinąd
Wysłany: 16 Maj 2006, 12:16   

Hi hi :)
mawete,
Właśnie to zrobiłem w wątku o Festung Oels, na szczęscie zanim zdążyłem przeczytać Twój apel, bo byłoby mi trochę głupio ;) .
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 16 Maj 2006, 12:36   

Votan, nie upominałem sie o bana dla ciebie. Tylko wyraziłem przekonanie, ze gdybym pisąl tak jak Ty to dostąlbym bana. To przecież znaczy coś innego.
Poza tym obraziłeś mnie zarzucając mi bezpodstawnie kłamstwo mimo kolejnych wyjasnien nieporozumienia i wykazania co napisąłem 28 maarca czyli dwa dni przed tym co bezzasadnie uważasz za początek dyskusji o "Festungu".

Jak Samanta obrażała na priv to nie wiem, nie widziałem. Przyjmuje do wiadomosci, ze mogło tak byc.

Prosze tez o odpowiedz na pytanie Fidela.
 
 
 
Votan 
Jaskier

Posty: 77
Skąd: Skądinąd
Wysłany: 16 Maj 2006, 12:44   

Nie zarzuciłem Ci kłamstwa. Jesteś przerważliwiony. Przypominam, że to Ty mnie obraziłeś nazywając wtórnym analfabetą.
To, co napisałeś przed czy po 28 marca, m o i m z d a n i e m nie trzyma się kupy i to chciałem Ci uświadomić. Człowiek powoinien być odpowiedzzialny za swoje słowa. Zamiast się na mnie obrażać zbierz kiedyś swoje posty i przeczytaj jeden po drugim. Może zobaczysz, o co mi chodzi.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 16 Maj 2006, 12:47   

Kontynuujcie oftopa, to przyjdzie Czarny i łeb o łeb stukając przypomni o tym i owym.
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 16 Maj 2006, 12:56   

Votan, nie bede powtarzać bo jak powtórze 111 to mnie zbanują za spamowanie. mniej nie ma sensu bo zastrzegleś, zę i tak cie to nie przekona.
wyjaśniłem dokładnie moje stanowisko, a ze nie rozumiesz co napisałem... no cóż...zasugerowąlem, ze to moze byc wtórny analfabetyzm. Mogłem wtedy nie mieć racji. Po ostatnich Twoich wpisach mozna sądzic ze to raczej jakas złośliwośc. Ale nic nie wiadomo. tylko jednego jestem co do ciebie pewien na razie: nie rpzedstawisz zadnego rzeczowego argumentu.
 
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 16 Maj 2006, 13:04   

Chyba trza będzie Rafale, bo słowa do nich nie trafiają :evil:

Co do pytania Fidela, to najlepiej niech się wypowie NURS czy Logan.

Wg mnie można prosić o szersze wyjaśnienia decyzji tej czy owej. Myślę, że można byłoby się również z jakowąś nie zgodzić gdyby okazała się bezzasadną. Ale przy każdej jest podane za co, więc raczej są słuszne, a co za tym idzie bezsensem jest je podważać.
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 16 Maj 2006, 13:19   

Jeszcze jedna uwaga organizacyjna.

Zielony kolor w poście moderatora nie jest żadną karą, a jedynie sposobem na przyciągnięcie uwagi i prośbą o powrót do tematu bądź ochłonięcie w dyskusji. Jest to jedynie pewne porządkowanie forum i temperowanie nastrojów, by wszyscy użytkownicy forum mogli tu spędzać czas w miłym i kulturalnym gronie.
Oczywiście nie zastosowanie się do jednej, czy kilku takowych próśb może i pewnie będzie skutkować już konkretnymi karami.
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 16 Maj 2006, 15:29   

wiesz Czarny jak to bywa: najpierw luxne upomnienia raz z kolorkiem raz bez a póxniej nagle BAN !
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16 Maj 2006, 16:29   

Cytat
Samanta:
Inteligent to człowiek wykształcony i kulturalny. Mam do Pana prośbę i myślę, że nie sprawi kłopotu jej spełnienie. W przyszłości proszę pilnować, by nawet nasze posty się ze sobą nie zetknęły. Mnie interesują inteligenci, Pan jest zaledwie pyszałkowatym półproduktem.

Wiesz, ja uważam, że to obrażenie użytkownika jest w pełni. I za takei coś warn już jest. Za spam powinna dostać ze dwa warny. TO już trzy. NURS ją oficjalnie upominał, cztery. Ban jak się patrzy.
I to w krotkim odcinku czasu to porobiła, no bez przesady Hauer, nie broń jej tak, bo zasłużyła.
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 16 Maj 2006, 16:39   

Ja jej nie bronie, ja tak na przyszłośc pytam... bo teraz nie wiem ile mam warnów :)
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16 Maj 2006, 16:52   

Nie masz. Jak w ciągu tygodnia modzi i admini upomną cię kilka razy, to będziesz wiedział.
Poza tym to inna sprawa jest - ona była czepialska na chama :) , ty jestesś ciężki we współżyciu :P
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 17 Maj 2006, 01:45   

Odpowiadam. Podważanie decyzji nastepuje wtedy, gdy ktoś neguje te decyzję. Ban Samanty był spowodowany calym ciagiem wydarzeń z forum i spoza niego. miedzy innymi na wnioski samych forumowiczów. Postanowilismy uniknąć w ten sposób eskalacji trolowania, która IMO była nieunikniona i skończyłaby sie sporym smrodem.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Votan 
Jaskier

Posty: 77
Skąd: Skądinąd
Wysłany: 17 Maj 2006, 08:20   

Cytat
Votan, nie bede powtarzać bo jak powtórze 111 to mnie zbanują za spamowanie. mniej nie ma sensu bo zastrzegleś, zę i tak cie to nie przekona.
wyjaśniłem dokładnie moje stanowisko, a ze nie rozumiesz co napisałem... no cóż...zasugerowąlem, ze to moze byc wtórny analfabetyzm. Mogłem wtedy nie mieć racji. Po ostatnich Twoich wpisach mozna sądzic ze to raczej jakas złośliwośc. Ale nic nie wiadomo. tylko jednego jestem co do ciebie pewien na razie: nie rpzedstawisz zadnego rzeczowego argumentu.


Odpowiem, narażając się na upomnienie forumowej władzy, bo Hauer coś znów przeinacza. Nie sugerowałeś mi wtórnego analfametyzmu, ale go zdiagnozowałeś, a to różnica. I właśnie tak prowadzisz dyskusje - gdyby przyznawano mistrzostwo świata w odwracaniu kota ogonem, zdobyłbyś najwyższe laury. To wlaśnie jest erystyka.
Oczywiście, że z mojej strony podjęcie sporu z Tobą to czysta złośliwość, jeżeli nazywasz złośliwością prowadzenie rozmowy w Twoim stylu. Sam widzisz, jak to nieprzyjemnie, kiedy ktoś jest tak upierdliwy i czepia się każdego zdania.
I nie wiem, o jakich rzeczowych argumentach mówisz? Przypominam - mnie zdziwił post Drakena, będący powtórzeniem Twoich tez. I dyskusja zaczęła się od tego właśnie, czy jest to sensowne. A że pzy okazji poczułeś się urażony, to już inna sprawa.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 17 Maj 2006, 09:05   

Zajęcia Wam brakuje? :shock: :twisted:
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37526
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 17 Maj 2006, 09:09   

NURS, odpowiedź niepełna.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 17 Maj 2006, 09:30   

Fidel-F2, nie podważaj pełnosci odpowiedzi Ojca Moderatora bo dostaniesz bana!

Możesz to potraktowac jako koleżeńskie upomnienie.
 
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 17 Maj 2006, 10:13   

Hauer: czy Samanta to był Twój troll?
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 17 Maj 2006, 10:56   

dzejes ?? Nie rozumiem pytania ?? :|
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 17 Maj 2006, 10:59   

Fidel-F2
Cytat
NURS, odpowiedź niepełna.


A jak zdefiniować coś, co nie ma dokładnej definicji? Admin jest jak policja, pilnuje porzadku i często uznaniowo reaguje na podobne sytuacje. Rzecz jest naprawdę kontekstowa. Netykieta stawia adminicje na pozycji dyktatorskiej, chyba dlatego, że mimo wszystko stanowimy dość anonimową społeczność. Możesz byc przemiłą panną, albo brodatym brzuchaczem, widzimy tylko avatara i to, co piszesz. Trudno jest ocenić użyszkodnika, nie mając z nim innego kontaktu, więc z góry zakłada sie nieomylność werdyktu, żeby uniknąć sytuacji bardziej konfliktowych.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37526
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 17 Maj 2006, 11:21   

Wiem NURS, właśnie chodziło mi o uwypuklenie tej uznaniowości.
Dlatego:
1) krytykowanie/podważnie decyzji admina nie powinno być karane zwłaszcza jeśli jest rzeczowe i kulturalne.
2) powinny być zastosowane kary pośrednie dla ukazania stanowiska administracji i dania szansy "podsądnemu" na poprawę ewentualnie wytłumaczenie swojego zachowania ( to już nie tylko jeśli chodzi o decyzje admina).
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group