Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Ghost rozwiał się w powietrzu... ...a Starcraft 2 tuż tuż
Autor Wiadomość
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Lipca 2006, 18:07   Ghost rozwiał się w powietrzu... ...a Starcraft 2 tuż tuż

Pamiętacie starcrafta? To wiecie też pewnie o projekcie starcraft ghost. Został on zamknięty jakiś czas temu przez blizzarda po kilku latach obietnic i oczekiwań. Ale zostało po nim parę fajnych rzeczy, jak np te filmiki: http://www.gametrailers.c...306&type=wmv&f=
Jakbyście dowiedzieli się coś o wznowieniu ghosta lub o jakimś nowym projekcie blizzarda dotyczącym starcrafta (nawet plotki) to dajcie tu znać.

_________________
Lets be bad guys!
Ostatnio zmieniony przez MLEKO 4 Czerwca 2007, 12:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 6 Lipca 2006, 19:33   

A kompletnie go odwołali? bo kumpel, co sc kocha i zagrywa się w nie ciągle, mówił, żę Blizzardowi po prostu nie spodobało się to, co zrobił team, grę olali i dali nowemu teamowi do roboty. Ale opjęcia nie mam, na ile jest to prawdą.
 
 
McQueen 
Frodo Baggins


Posty: 125
Skąd: Białystok
Wysłany: 6 Lipca 2006, 20:59   

Blizzard jak juz cos robi to robi to porzadnie, wiec moze lepiej ze projekt zawiesili/skasowali niz mieliby wypuscic kolejny bylejaki szpil bazujacy na famie SC
_________________
Malkontent z zamilowania
 
 
Indy 
Magneto


Posty: 3030
Skąd: Znad morza Bałtyckiego
Wysłany: 6 Lipca 2006, 22:16   

Taaaa , szkoda by było zniszczyć gre.
 
 
 
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 7 Lipca 2006, 17:49   

Projekt został (jak na razie) całkiem ucięty, na stronie blizzarda usunięto wszystkie odnośniki :(
Widziałem screeny i filmy z gry (oraz oczywiście film do którego link dałem powyżej) i to wcale nie wyglądało źle, dlatego trochę mi szkoda.
Może zabiorą się za starcrafta 2?
_________________
Lets be bad guys!
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 23 Lipca 2006, 13:00   

MLEKO napisał/a
Może zabiorą się za starcrafta 2?

Już widzę reakcję graczy: eee, po kiego to nam? Przecież mamy wszystko co trzeba!
Chyba, że kontynuacja byłaby w innym gatunku.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Czerwca 2007, 10:48   

HA HA!
WŁAŚNIE ZABRALI SIE ZA STARCRAFTA 2 :mrgreen:
LUDZIE!!! JAK JUZ MYSLAŁEM ZE SIĘ Z GRANIA WYLECZYŁEM, BO OD PRAWIE ROKU ŻADNEJ GRY NAWET KIJEM NIE TRĄCIŁEM (KU UCIESZE MOJEJ LEPSZEJ POŁOWY), TAK TERAZ SIEDZE JAK NA SZPILKACH OD KIEDY TO CUDEŃKO ZOBACZYŁEM. PEWNIE JESZCZE Z PÓŁ ROKU TRZEBA BĘDZIE POCZEKAĆ, ALE POTEM...

STRONA OFICJALNATUTAJ
_________________
Lets be bad guys!
 
 
Szenute 
Zombie Lenina


Posty: 482
Skąd: Warszawa
Wysłany: 4 Czerwca 2007, 11:55   

SC2 zapowiada się cudnie, w część 1 zacinałem aż miło....eh to były czasy :)
_________________
True Blood fan
Postapokalipsa fan
Zombie fan
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 4 Czerwca 2007, 11:57   

MLEKO napisał/a
PEWNIE JESZCZE Z PÓŁ ROKU TRZEBA BĘDZIE POCZEKAĆ, ALE POTEM...


A potem będzie... DRUGI OFICJALNY TRAILER!!!!111JEDENJEDENJEDENAŚCIE
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 4 Czerwca 2007, 11:58   

Hihihi, myślałem, że jeszcze trochę wytrzymamy z rozgłaszaniem tego na forum.
Oglądałem przykładowe sshoty - szczena w glebę, taka grafika. Respekt. Jak będą tryby rozgrywki SC1, SC1:BW (i oczywiście SC2 ;) ) to nic, tylko się przesiadać. I oby muza była jak z podstawki...
Tak, nic nie przebije jedynki :P:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Czerwca 2007, 12:37   

gorat napisał/a
Tak, nic nie przebije jedynki

no tak, prawie 10 lat giercowania to nie w kij dmuchał, człowiek się przyzwyczaja, a przyzwyczajenie to druga natura człowieka... ;P:
Jest w dwójce parę drobnych szczegółów które mi do gustu nie przypadły (zakładając że przy wydaniu dalej będą w tej postaci), np. wygląd jednostek które zastąpiły dragony, lub granatem wyrwani z WH40K DOW reapersi...
Ale co tam, IMO gra i tak będzie świetna, podobnie jak Warcraft III był godnym następcą swych poprzedników.
_________________
Lets be bad guys!
 
 
Szenute 
Zombie Lenina


Posty: 482
Skąd: Warszawa
Wysłany: 4 Czerwca 2007, 12:41   

Zajawki II wyglądają fajnie ale jak znam zycie to do wydania giery jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie a jak wypuszczą to trzeba będzie całego kompa kupić specjalnie do tej giery :(
Ot szybki rozwój technologiczny, dlatego I będzie pewnie niepodzielnie królowac u mnie a na II trzeba bedzie wpaść... do kumpli :wink:
_________________
True Blood fan
Postapokalipsa fan
Zombie fan
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 4 Czerwca 2007, 20:44   

O, MLEKO, dzięki, że przypomniałeś. Widziałem na screenach jednostki, które zaiwaniają z... tarczami :lol: Pewnie zapomnieli podstawić właściwy model za ten pochodzący z W3(?).
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 4 Czerwca 2007, 22:46   

eee... IMHO przesadzacie. Grafika w tej grze jest... hmm... przeciętna. Gra nie tworzy absolutnie nic nowego, ciągle to samo tylko modele dokładniejsze i tekstury o większej rozdzielczości. Dorzucą kilka nowinek i voila... przynajmniej tak to wygląda na filmikach...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Czerwca 2007, 22:49   

faktem jest, że filmy pokazuja to samo, co było w jedynce, tylko bardziej dopracowane graficznie.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 5 Czerwca 2007, 21:49   

Z tego co widać to rewolucji nie będzie! Tylko przeniesienie starego dobrego Starcrafta w engine W3. Ale nawet to to jest bardzo dobra wiadomość :) . Tylko, że czekanko przynjamniej do wakacji 2008 roku. Tak ja o tym sądze :) . A i to jest hurraoptymistyczny termin.
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Czerwca 2007, 10:39   

Ale z drugiej strony o to wlasnie chodzi, gdyby zmienili za duzo to nie bylby to starcraft, nieprawdaz?
Nie wiem jak inni ale ja chetnie pogram w ODSWIEZONA wersje starej gry, bo jak sam starcraft mi sie nie znudzil (choc pare nowinek nie zaszkodzi), tak grafika zaczela troche tracic myszka.
_________________
Lets be bad guys!
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 6 Czerwca 2007, 12:00   

MLEKO napisał/a
tak grafika zaczela troche tracic myszka.

Po dziewięciu latach :D Spójrzcie na ówczesną konkurencję :mrgreen: :lol:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 6 Czerwca 2007, 13:28   

JA jestem ciekaw czy pójdą całkowicie w W3 i też będą bohaterowie i przedmioty :) .
Ciekawa sprawa, że fabuła zaczyna się w punkcie wyjścia BW :) Znów będziemy bić Karrigan :) .
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 6 Czerwca 2007, 14:38   

Zaraz, podobno miało być w cztery lata po? To już mogą jej wnuki (inżynieria genetyczna) :P
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 8 Czerwca 2007, 12:26   

Kurcze, pamiętam jak pierwszy raz przechodziłem kampanie w sc, fabuła tak mnie wciągnęła (gra zresztą też : :D ) że nie mogłem się od kompa oderwać i całe noce zarywałem...
Ciekawe czy teraz historia się powtórzy, choć latka minęły i gusta już inne...

jest sporo fajnych stron poświęconych SC2, najlepszą z polskich (IMO) macie TUTAJ
_________________
Lets be bad guys!
 
 
Ormi 
Tom Bombadil


Posty: 35
Skąd: Tychy
Wysłany: 29 Sierpnia 2007, 20:29   

Ja teraz właśnie gram w StarCrafta(multi) gra jest genialna i mam nadzieję, że dwójka będzie co najmniej tak samo dobra.
_________________
BPS - Bardzo Poważny Styl
LS - Luzacki Styl
SP - Styl Pijaka

Ciąg dalszy nastąpi
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 17 Wrzeœśnia 2007, 15:26   

Pojawiły się gameplay'e z gry Terranami. Ładnie to wygląda :) .

http://www.youtube.com/wa...related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=XGuBc1Kn1SY&NR=1

I w wersji super hiper ciężkiej (HD) - 665MB
http://www.gamershell.com/download_21038.shtml
 
 
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Listopada 2007, 00:36   

Teraz czekam na premierę 3 rasy.

A tak wogóle to tu macie chyba najlepszą polską stronę poświęconą STARCRAFT2
_________________
Lets be bad guys!
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 29 Listopada 2007, 12:19   

Na korektę zasadniczo nie ma co narzekać, ale jednak przepuszczają bugi. I to bardzo irytujące. Sporo informacji, miło spędziłem te... pół godziny?!? Co ja tu robię?!?
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 1 Lipca 2008, 16:47   

Nie takie "tuż, tuż"...
Wg http://gry.onet.pl/178016...,wiadomosc.html
Starcraft'a II w tym roku nie będzie...
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 10 Lipca 2008, 21:12   

Nieoficjalny wygląd "drzewek technologicznych":

http://www.starcraft2.net.pl/screeny/38/4421/
http://www.starcraft2.net.pl/screeny/38/4422/
http://www.starcraft2.net.pl/screeny/38/4423/
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 3 Wrzeœśnia 2008, 15:05   

Wedle news'ów Starcraft powinien zostać wydany w przyszłym tj. 2009 roku.
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 16 Października 2008, 12:02   

Starcraft II Trilogy
Czekacie na Starcrafta 2? Ale o którą część Wam chodzi - albowiem będą trzy!!!

Gra zostanie wydana w trzech odsłonach:
1.Kampania Terran Wings of Liberty + MultiPlayer(wszystkie rasy).
2.Kampania Zergów Heart of the Swarm+MP (nowe jednostki).
3. Kampania Protossów Legacy of the void+ MP(nowe jednostki).

Trzy pudełka, trzy odsłony, trzy razy więcej zarobionej kasy... 3 razy więcej misji w SinglePlayer (po ok. 30 na rasę), więcej filmików, lepsza fabuła. Trzy premiery...

Poniżej garść cytowanych wywiadów [za starcraft2.battlenet.pl]


StarCraft 2 zostanie wydany w 3 odrębnych częściach. Każda część będzie samodzielną bardzo rozbudowaną kampania. Całość nazwano StarCraft Trilogy. Jako pierwsza wydana zostanie kampania Terran, następnie Zergów i na sam koniec Protossów. Każda kampania będzie miała swoją nazwę. I np. kampania Zergów nazywać się będzie Heart of the swarm, a kampania Protossów Legacy of the void. Oczywiście jeżeli chodzi o tryb multiplayer to każda z części będzie miała grywalne wszystkie rasy.

Jak zapewnia Blizzard - taka decyzja została podjęta ze względu na fakt, iż nie chcą oni robić zwykłego RTSa tylko rozbudowaną i piękną grę i tylko taki sposób da im taki efekt. Dzięki podziałowi na 3 części będą mieli oni czas po wydaniu pierwszej na dokończenie drugiej i trzeciej. Nie będziemy zatem musieli czekać paru miesięcy / lat na wydanie gry. Niby racja... Ale słyszałem pogłoski iż jest to chwyt marketingowy tylko po to by firma się wzbogaciła. Oceniać to będziemy mogli dopiero jak dowiemy się jaka cena będzie poszczególnych części.

UPDATE: Oczywiście zapomniałem wspomnieć, że w kampanii znajdować się będzie około 30 misji. Dla porównania kampanie w W3 miały po 12 misji.



Developerzy opowiadają

Zanim zaczęliśmy tworzyć kampanię do StarCrafta 2, chcieliśmy przemyśleć jak powinna wyglądać dobra RTS'owa kampania. Obecnie, chyba w każdej grze RTS, gracze wykonują kolejno misje, tak jak tego chcą twórcy gry. Pomyśleliśmy, że jest to podejście, które powinno się zmienić, dlatego też w StarCrafcie 2 postawiliśmy na samodzielne wybory graczy. U nas to gracz będzie decydował, jaką misję chce zagrać. Takie podejście spowodowało, że odeszliśmy od schematu liniowego historii. Gracz przechodząc grę będzie wybierał własną drogę do zakończenia, jednak zaznaczamy, że zakończenie będzie jedno.

Chcieliśmy by każda misja była inna, wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Pracowaliśmy bardzo długo nad urozmaicaniem, by nie powtarzać misji i ich scenariuszy (np identyczne dwie misje ale w innej scenerii).

Każda misja będzie inna i zapewniamy Was, że nie będziecie się mogli oderwać od gry. Taki jest nasz cel.

Kampania Terran

W kampanii Terran, jesteśmy Jimem Raynorem. W poprzedniej części, w sumie byliśmy nikim konkretnym. Teraz na szczęście się to zmieniło. Wiemy kim jesteśmy i czego od nas chcą. Tak na prawdę uczestniczymy w opowiadanej historii.

Kampania Terran zaczyna się na planecie Mar Sara, gdyż wg. nas jest to najlepsze miejsce na start gry. Przez prawie całą kampanie towarzyszyć nam będzie Tychus Findlay (ten z trailera StarCrafta 2). Jest to bohater nowy, jednak z podobną historią co Jim. Razem walczyli, mają ze sobą ciekawe powiązania.

Między misjami będzie bardzo dużo przerywników filmowych. Przerywniki te mają na celu pokazanie bohaterów gry, lepsze ich poznanie.
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16 Października 2008, 12:05   

No ciekawi mnie, jak to bedzie cenowo wygladalo. Bo np. 99zl za czesc to bez sensu chyba, bo wtedy trzeba by wydac 300zl na calosc. Z drugiej strony juz w przypadku jednej czesci dostaje sie tyle ile poprzednio w calej grze. A gdyby tak np. jedna czesc kosztowala okolo 60zl, to na pewno bylaby to rzecz warta rozwazenia. A tak to poczekam jak wyjdzie w zlotej serii - wszystkie czesci za np. 30zl :)
_________________
5 zdań na temat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group