Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Piłka skopana, a sprawa polska
Autor Wiadomość
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 25 Czerwca 2018, 14:46   

Oglądam konferencję prasową Nawałki:
"Dla nas liczy się to, co przed nami. Najbliższy mecz z Japonią. Analizujemy mecz z Kolumbią itp.".

No to super! Bałem się, że nie przeanalizujemy i będziemy nieprzygotowani taktycznie na mecz bez znaczenia. Do tej pory tęgo analizowaliśmy, choć po tych analizach byliśmy dalej tak samo głupi, jak przed nimi. Teraz może wreszcie odpalimy! Do boju, Polsko! Japonia jest na pewno w zasięgu. Nawałka jeszcze się nie poddał.
Na konie chciałbym tylko, żeby podano, ile pieniędzy sztab wziął za te "analizy", za fizyczne przygotowanie itp.
  
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37525
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 25 Czerwca 2018, 17:01   

ja na koniec chciałbym jakiś deser, ciasto z rabarbarem, albo truskawkami, , chociaż teraz o truskawki już trudno, a jagody w cieście to jednak nie to
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 25 Czerwca 2018, 17:24   

Fidel-F2 napisał/a
chociaż teraz o truskawki już trudno


W Twoim przypadku to chyba zasadniczo jest o wszystko trudno, nawet o truskawki w czerwcu :) Ale nie wnikam.

Co do zarobków naszego sztabu, na pewno zostaną ujawnione po wszystkim, jak zawsze, bo trudno sobie wyobrazić, że tyle pieniędzy zostało wyrzuconych w błoto i nie ma w tym żadnej transparentności. Zresztą w przybliżeniu wiadomo, jak wielkie to sumy. Nie wiem, czy polska załoga na Marsa kosztowałaby nas więcej,
  
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37525
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 25 Czerwca 2018, 18:02   

Fascynujące
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 25 Czerwca 2018, 19:10   

Dajcie mi głowę Nawałki i portfel Lewandowskiego.
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
  
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25 Czerwca 2018, 20:36   

jewgienij napisał/a

Na konie chciałbym tylko, żeby podano, ile pieniędzy sztab wziął za te analizy, za fizyczne przygotowanie itp.


Operacja desantowa "Rosja 2018" pochłonęła ok 4 mln. Złotych.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37525
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 25 Czerwca 2018, 21:18   

Ale oni tam nie pojechali wygrywać mundial. Oni pojechali odzyskać wrak.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 10:57   

Romek, nikt nie mówi tu, żeby to zrobił lepiej. A może wydaje Ci się, że Nawałka w kontrakcie oprócz milionów ma zapis, że nie podlega krytyce? Powinniśmy teraz chłopaków przytulić, bo biedni są, na takim upale musieli truchtać po boisku.

Po to wybrano selekcjonera i sztab pośród innych kandydatów, po to wyselekcjonowano piłkarzy spośród jakiegoś grona, po to stworzono im świetne warunki, żebyśmy nie musieli się przynajmniej wstydzić. To, że przegrali, pal sześć! Codziennie jakaś drużyna na mundialu przegrywa. Nikt nie liczył na to, że zagrają więcej niż cztery mecze. Ale oni przeszli obok gry. Przez 180 minut na boisku statystowali, nie pokazując nic - ani gry, ani charakteru.

I teraz na konferencji wmawiają nam, że wszystko poszło optymalnie, zawodnicy byli świetnie przygotowani, taktyka super, tylko zabrakło "potencjału".
Halo, czyli Polska ma gorszy potencjał niż przygotowujący się na klepisku Iran albo Japonia?( o ile pamiętam, losowano nas z pierwszego koszyka, a nie z czwartego). Czy różnica między Senegalem a Polską to przepaść nie do zasypania? Senegal jest murowanym kandydatem do mistrzostwa? Szwajcaria, którą przeszliśmy dwa lata temu, postawiła się Brazylii. Iran Portugalii, Maroko Hiszpanii. My nie potrafimy nawiązać walki z Senegalem.
Po tym wszystkim mamy prawo być wkurzeni i zdumieni, prawda? Zwłaszcza jak się słucha tych "nawałkizmów" na konferencji, bo trener nie ma sobie nic do zarzucenia.
Jak w starym sucharze: "Operacja się udała, tylko pacjent umarł".
  
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 11:25   

Mój komentarz dotyczył napinki, którą widzę wszędzie. Bardziej formy niż treści :)
Dyskutować można, ale forma też ma znaczenie - i ja dlatego jednak wolę nie dyskutować na tak wysokich poziomach emocji, żeby nie popaść w śmieszność.
A najbardziej bawią mnie goście (to nie uwaga do Ciebie, Jewgienij), którzy jednego dnia wielcy kibice, chorągiewki na autach, szaliki i koszulki, nawet piwo biało-czerwone, a po porażce cichcem rejterują i zwijają sprzęt.
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 11:27   

 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37525
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 12:01   

Cytat
mamy prawo być wkurzeni
o, to, to jest zabawne
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 14:39   

Luc, idealne podsumowanie.

Zawsze w gębie jesteśmy mocni, a ale jak przychodzi co do czego, następuje rozwałka-nawałka.

Romek, może za bardzo boisz się popaść w śmieszność. Jesteśmy na forum dyskusyjnym, piszemy na gorąco. Emocje są zrozumiałe, kiedy człowiek się tak angażuje kibicowsko, jak większość kibiców w Polsce. Napisać układnie : że rozczarowanie, ale chłopcy się starali i nie ma co hejtować, bo zapewnili nam kiedyś moc wzruszeń, to takie asekuranckie bla-bla-bla, które ma pokazać, jak rozsądni i fajni jesteśmy. A ja nie jestem fajny ani rozsądny, tylko wku...iony.

Piszesz, że po "porażce" kibice zwijają sprzęt. Powtarzam, to nie była porażka, tylko katastrofa. Nasi kibice i tak są święci, biorąc pod uwagę, że na mundialach w tym stuleciu piłkarze regularnie przynoszą im wstyd. (na ostatnich ME nie przynieśli, na zasadzie ślepej kury, której się kiedyś statystycznie trafi ziarno. Wtedy na wynoszenie ich pod niebiosa nikt nie narzekał).

Co do prześmiewczego obrazka - piwosz przed telewizorem: "Ja zrobiłbym to lepiej" - to można powiedzieć, że byle Janusz-kibic nie zrobiłby może tego lepiej, ale z pewnością nie zrobiłby tego gorzej. Mogliśmy wysłać piłkarzy bez trenera i sztabu - efekt nie byłby gorszy, bo trudno sobie gorszy wyobrazić, skoro jesteśmy uważani obok Arabii Saudyjskiej i Panamy za najgorszą ekipę MŚ (Arabia ostatni mecz wygrała, nasi raczej Japończykom nie dadzą rady).

I w sumie dobrze, że nie wyszli jakimś cudem z grupy, bo wyobraźmy sobie, że nasze dzieci we mgle trafiają na taką Belgię czy Anglię. Dopiero byłoby lanie.
  
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 14:46   

Daj spokój, ja chętnie dyskutuję - tylko kiedy czytam takie komentarze, jakich teraz pełno na forach i Fejsie, to zaczynam mieć podejrzenie, że wielu zadowoliłaby jedynie konferencja, na której Nawałka mówi: - K***a!, przeje*****my, tej hańby nie da się zmyć!", wyciąga kosę i wycina trójkącik w brzuchu albo sięga po rewolwer i rozwala se łeb w świetle kamer. A po nim - opcjonalnie, może by kogoś lud zechciał ułaskawić - robi to reszta reprezentacji, masażystów, etc. Wszyscy, co skalali się Rosją :P

Tymczasem to tylko piłka. Rozrywka w lepszym czy gorszym wydaniu. Nic, co by sięgało choćby średnich problemów rodzinnych. A może i błahych... więc takie internetowe darcie szat kwituję kpiną, owszem.

A to:

Co do prześmiewczego obrazka - piwosz przed telewizorem: Ja zrobiłbym to lepiej - to można powiedzieć, że byle Janusz-kibic nie zrobiłby może tego lepiej, ale z pewnością nie zrobiłby tego gorzej. Mogliśmy wysłać piłkarzy bez trenera i sztabu - efekt nie byłby gorszy, bo trudno sobie gorszy wyobrazić, skoro jesteśmy uważani obok Arabii Saudyjskiej i Panamy za najgorszą ekipę MŚ (Arabia ostatni mecz wygrała, nasi raczej Japończykom nie dadzą rady).

jest właśnie dla mnie dowodem, jak bardzo trafny jest obrazek. Bo to bzdura do kwadratu, ale naprawdę nie chce mi się wyjaśniać dlaczego w męczącej dyskusji, uznajmy po prostu, że to moje zdanie, ok? :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
  
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 14:56   

Nikt nie żąda od nich harakiri.
Ale można by powiedzieć: źle się przygotowaliśmy, źle oceniliśmy przeciwników, popełniliśmy błędy - zawaliliśmy na całego.
Bajki, że wszystko było OK, tylko nie mamy jakości, jeszcze bardziej rozdrażniają.
To jak PIS, który wrócił z Brukseli i udowadniał, że porażka 1-27 w zasadzie jest zwycięstwem.
To wszystko jest jak z Mrożka.
Jasne, piłka to tylko piłka, nikt nie umarł, ale reprezentacja, jak sama nazwa wskazuje, reprezentuje nasz kraj. Mało ostatnio mamy powodów, by czuć się dumni w świecie. Dlatego nie dziwię się, że ludzie są wściekli na tę koniec końców amatorszczyznę (przedstawianą nam przez całe miesiące jako najwyższy profesjonalizm).

A co mogło pójść gorzej? Zamiast dwóch strzałów na bramkę byłby jeden albo zero? Zamiast spacerować po boisku by się położyli? Zamiast podawać sobie piłkę za plecy by wykopywali ją w kosmos? Fakty są takie, że przegraliśmy dwa mecze nawet nie sprawiając, by przeciwnik się przestraszył. Wyniki i statystyki mówią wszystko, przebieg spotkań też. Reszta to "nawałkizmy".
  
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 15:04   

JA jestem rozczarowany grą reprezentacji.
JA nie mam kompleksów na punkcie tego, jak nas postrzegają inni. (Mam to w podogoniu, niech się zajmą postrzeganiem samych siebie - i nie, nie ma to nic wspólnego z polityką, tylko z faktem, że nie muszę w ten sposób leczyć kompleksów.)

Ale...
JA jestem dumny z nagrody dla Tokarczuk. I wisi mi, czy reszta narodu tę dumę podziela. (Znaczna część nie podziela i mam to gdzieś.)
JA jestem dumny z Gortata. I wisi mi, czy reszta narodu tę dumę podziela. (Znaczna część nie podziela i mam to gdzieś.)

Przejście z trybu MY w tryb JA naprawdę wiele rzeczy stawia w innym świetle.

Na koniec, bo w zasadzie wyczerpaliśmy temat - może po prostu ja jestem kibicem, który ogląda mecz (na trybunach też, mam sporą karierę w tym fachu :D ), a Ty jesteś niemal tymi graczami na boisku, stąd różnica. Bywa :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37525
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 15:04   

Komunistyczny telefon na rosyjskim mundialu

https://demotywatory.pl/4859985/Mundial-to-czas-kiedy-kazdy-zna-sie-na-pilce-i-kazdy-zabiera
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
  
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 15:12   

Profesor Majewska wyjaśnia, dlaczego nasza reprezentacja odniosła porażkę
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 15:15   

Romek P. napisał/a
ja jestem kibicem, który ogląda mecz (na trybunach też, mam sporą karierę w tym fachu :D ), a Ty jesteś niemal tymi graczami na boisku, stąd różnica. Bywa :)


Zapewne stąd. Podobnie jak Ty, mecze ogląda większość kobiet oraz facetów słabo zainteresowanych sportem. Wygrali - fajnie, przegrali - smutno, ale zaraz na Polsacie jest fajny film albo program :)
W ten sposób mógłbym oglądać hokej na trawie kobiet, jednak futbol, zwłaszcza występ Polski na mundialu, jest dla mnie czymś więcej niż niedzielną rozrywką. Masz rację, jestem z nimi na boisku, nawet oglądam na stojąco. A kiedy przegrywamy, sam czuję się pobity :)

Zresztą Polacy i tak nie mogą się równać pod względem emocji z tym, co się dzieje w Brazylii czy Argentynie.

Tak więc chyba faktycznie nie pogadamy, bo nadajemy tu na innych falach.
  
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 15:18   

Tak, Jewgienij, kultury to Ci nigdy nie brakowało. Że o zrozumieniu, że ktoś może mieć inaczej, nie wspomnę.
Podziękował za wymianę myśli. EOT.
(Zapisać: nigdy o niczym nie dyskutować w sieci z Jewgienijem. Nie warto.)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
  
 
 
Nocturn 
Nocturn


Posty: 1591
Skąd: dokąd?
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 15:24   

jewgienij, ale czemu akurat piłka nożna ?

W siatkówce chociażby idzie nam znacznie lepiej i jakoś nie widzę wszędzie tej napinki przed i grzmieniu w chwale albo rozczarowaniu po meczu.
I już tak od dawna się zastanawiałem na tym fenomenom.

Romek P., +1
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 15:25   

A co Cię konkretnie zabolało, że się fochasz? Że powtórzyłem to, co sam napisałeś o sposobach naszego kibicowania?

Myślałem, że się wznosisz ponad emocje :) . Ale pewnie tylko podczas meczu Polski na MŚ, bo w dyskusji ze mną to zazwyczaj dystansem i rozwagą nie imponujesz. Zawsze powiesz swoje, a potem uciekasz w EOT.
  
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 15:36   

Nocturn napisał/a
jewgienij, ale czemu akurat piłka nożna ?

W siatkówce chociażby idzie nam znacznie lepiej i jakoś nie widzę wszędzie tej napinki przed i grzmieniu w chwale albo rozczarowaniu po meczu.
I już tak od dawna się zastanawiałem na tym fenomenom.


Zastanawiaj się dalej, ale pewnie do niczego nie dojdziesz, bo nie czaisz tego. Czemu nie siatkówka? A dlaczego nie kometka? Albo ping-pong?

Daję Ci materiał do rozmyślań na najbliższe lata :wink:

Rozmowa kibica z mądralą z zewnątrz zawsze jest jak gadka wiernego z ateistą. Dlaczego piłka nożna wzbudza taką temperaturę na świecie, takie zainteresowanie, medialność - a siatkówka g..no kogo obchodzi? Nie wiem, nie umiem odpowiedzieć.
  
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 15:38   

thinspoon napisał/a
Profesor Majewska wyjaśnia, dlaczego nasza reprezentacja odniosła porażkę


problem w tym że to jest prawdziwa profesor med - czyli albo ma niepokoleiwgłowie albo ma rację (tudzież pół/ćwiertnie)
 
 
Nocturn 
Nocturn


Posty: 1591
Skąd: dokąd?
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 15:42   

aha,

raczej nie będę o tym myślał. Miałem nadzieję na odpowiedź zaangażowanego kibica piłki nożnej, dostałem "materiał na najbliższe lata".
A pytanie zazwyczaj zadaję jak nie czaję.

Widziałem gościa, który po meczu z Kolumbią spalił flagę z białoczerwoną piłką, czy to był kibic wyrażające swoje emocje?
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 15:55   

Nocturn napisał/a
aha,
Widziałem gościa, który po meczu z Kolumbią spalił flagę z białoczerwoną piłką, czy to był kibic wyrażające swoje emocje?


To i tak lepsze niż wyrzucanie telewizora przez okno. Takie rzeczy nie zdarzają się po meczach siatkówki, nie wiem, może dlatego, że to gra dla dziewczyn na plaży. Kiedy jako dziecko chodziłem w szkole na WF, to chłopcy grali w "nogę", a dziewczyny w siatkówkę albo w dwa ognie.
Skąd ten futbolowy amok? Może to jakiś wentyl bezpieczeństwa wśród milionów mężczyzn, którzy od dziesięcioleci nie chodzą na wojny? Narodowościowe atawizmy, pokonywanie Niemców czy innych. Piłka widocznie lepiej się nadaje do takiej kompensacji niż odbijanie rękami nad siatką.
 
 
Nocturn 
Nocturn


Posty: 1591
Skąd: dokąd?
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 16:15   

hm... ok.

Dla mnie piłka (jak większość sportów) skończyła się kiedy wzięły się za to spin doktory i macherzy z wielka kasą, którzy chcą więcej i więcej.
Jak myślisz czemu głosowanie za opodatkowaniem linków było akurat w tym czasie? Przypadek?

Zdaje sie Trajan powiedział "Lud rzymski można utrzymać w spokoju tylko rozdawnictwem zboża i igrzyskami". Juwenalis krzyczał: "chleba i igrzysk". 2000 lat później to cały czas działa ;)

ja piernicze ile z historii można się rzeczy nauczyć :P

a wracając do piłki nożnej. Lubie stratosferę stadionów i chodzę od czasu do czasu na mecze na których jest dużo ludzi. Dre wtedy ryja jak inni i świadomie daje się pociągnąć tłumowi. Cieszę się jak wygrywają"nasi" <-- Ci których kibiców jest więcej wokoło. Ale w domu wolę poczytać książkę niż się zastanawiać gdzie Nawałka dał d*upy i dlaczego bramkarz dostaje więcej celnych podań niż inni.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37525
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 17:09   

Luc du Lac napisał/a
problem w tym że to jest prawdziwa profesor med - czyli albo ma niepokoleiwgłowie albo ma rację (tudzież pół/ćwiertnie)
czasem przechodzisz sam siebie
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Beata 
Indiana Jones


Posty: 433
Skąd: deformacja IU
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 17:57   

jewgienij napisał/a
Takie rzeczy nie zdarzają się po meczach siatkówki, nie wiem, może dlatego, że to gra dla dziewczyn na plaży.

Jedziesz po bandzie, panie kolego. :twisted: Porzuć protekcjonalizm. Dla Ciebie piłka nożna jest najważniejsza i ma wszystkie inne sporty (a może i klubowe ;P: ) pod sobą, ale zapewniam Cię, że nie wszyscy tak myślą. I nie ma żadnego powodu, by z góry na nich patrzeć.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 17:58   

Nocturn napisał/a
hm... ok.
Zdaje sie Trajan powiedział Lud rzymski można utrzymać w spokoju tylko rozdawnictwem zboża i igrzyskami. Juwenalis krzyczał: chleba i igrzysk. 2000 lat później to cały czas działa ;)


Jak sto tysięcy innych rzeczy z czasów rzymskich.

Nie zabijamy już przegranych gladiatorów, tylko ich krytykujemy, co dla słabszych żołądków - typu Romek - i tak jest nie do wytrzymania.

Eh, gdyby James Roudriguez mógł przybić harpunem Lewego do wysypanego piaskiem podłoża cyrkowej areny, a Nawałka po klęsce otworzył sobie żyły, słuchają fletni i podziwiając syryjskie tancerki...

Żartowałem.
  
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26 Czerwca 2018, 18:18   

Jako że już naprodukowaLem, się w tym temacie ( 4k) sporo /choć nie tutaj.
To w sumie nie mam nawet energii żeby się włączyć w dyskurs.
Moje zdanie - Nawałka wypad. Zawalił nam dwie imprezy - pokolenie które mogło coś zagrac skończyło się na ćwierćfinale me. Obciąża to Nawałkę - realnie średniego ekstraklasowego trenejro który po prostu nie miał warsztatu żeby zrobić coś wincej. Obciąża Bońka który żydził kasy na klasowego selekcjonera - z drugiej strony, i tak wprowadził PZPN w 21 wiek, bo przedtem byliśmy na poziomie leśnego dziada i ruhadelka.

Piłkarze w większości to jelopy, winc niczego się po nich nie spodziewam. Choć rozczarował mnie Glik.

Ale tak naprawdę to wtym momencie, największe pretensje mam do siebie. Mimo że wiedziałem (wszyscy wiedzieli) jak ograniczony zasób "chwytów" ma Nawałka (po Euro) - to dałem się porwać idei Desant Rosja'18.

Btw. Liczę na to że Japonia nam wpdoli.


PS. JAK się patrzy na niektórych piłkarzy, to jednak spokojnie można stwierdzić że piłka nożna jest dla pjzdusiow. Ręce precz od siatki !
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group