Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Fallout
Autor Wiadomość
reginald 
Sky Captain


Posty: 191
Skąd: Bromberg
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 12:23   

W Clicku z kwietnia można nabyć Metalhearta z 6,50 zł w polskiej wersji jezykowej. Taka ciekawostka....

A miał ktoś perka EXPERT EXCREMENT EXPEDITOR...:D
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 12:24   

dzejes, Kwestia gustu ... Gram we Flashpointa i Ghost Recona, a SEAL TEAM ciągle mnie bawi i pociąga. Nadal dobrze się bawię grając z kuplami w Laser Squada i co jakiś czas z przyjemnością wracam do pierwszych dwóch XComów. Uważam że gra owszem potrzebuje dobrej oprawy audio video, ale ona nie jest celem samym w sobie. Co do grafy w nowym Jagged to jeśli weźmiesz pod uwagę, że widok mozna obracać 360 st, przybliżać, oddalać i jest zaimplementowana realistyczna fizyka a otoczenie jest w 100% interaktywne (jak nie masz klucza to możesz wysadzić drzwi lub cały budynek) a do tego wystarczy 800 Mzh 256 RAM i grafa 32 MB, to trochę IMHO szacunku się należy.
Co do porównań
To jest Jagged Union

a to Neverwinter Night
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 12:57   

Jasne, że kwestia gustu, ale zastanów się kto zrobi taką grę jak Fallout 3 dziś na poziomie jakiegoś fanfka, czy nieoficjalnego rozszerzenia do Morrowinda?

Ktoś, kto ma prawa do tytułu nie zdecyduje się na wydanie gdy z kiepską grafiką licząc, że i tak się sprzeda w x kopiach ze względu na nazwę. Nawet zakłądając zaje#$ to znaczy niezwykły poziom scenariusza.
Oczywiście można tak zrobić - wydać grę ze świetną fabułą, a grafikę potraktować po macoszemu. Prawdopodobnie obniżyłoby to koszt produkcji i może finalną cenę porduktu. Ale w efekcie nie byłaby to prawdziwa gra, a właśnie jakiś rozwinięty fanfik, który rozszedłby się w małym nakładzie, nikt by go nie reklamował i tym samym potencjał nazwy poszedłby się .....
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 13:24   

Dobra poddaje się. Wrzuc obrazek z gry z dobrą grafiką (twoim zdaniem). Nie mówię że F3 powien pójść na enginie Jagged Union, ale chciałem pokazac Ci, że można dać grafike w rzucie izometrycznym, gdzie trawa będzie trawą, a na drzewach bendą liście a nie tekstura. A wszystko to daje się odpalić na baardzo średnim sprzęcie. Co do samej gry, to historia pokazuje, że ileś milionów ludzi kupiło Fallouty bo były Falloutami. Pierwsze dwie części poza fabułą i grafiką niewiele się różnily. Jeśli twórcy pójdą dalej tym tropem i zrobią koilejnego Fallouta z ładną graficzką, to znowu kilka milionów ludzi to kupi. Robiąc eksperymenty musimy liczyć się z porażką, a koszty produkcji to też nie w kij dmuchał. Z resztą nikt nie mówi o traktowaniu grafiki po macoszemu. Zwyczajnie Fallout 3d IMO będzie tylko durną sieką na której nikt nie zarobi takiej kasy jaką mógłby zarobić na klasycznym. Chociaż z drugiej strony może nie chca zrobic oldschoolowego Fallouta bo zwyczajnie nie potrafią ...
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 13:39   

Cytat
Dobra poddaje się. Wrzuc obrazek z gry z dobrą grafiką (twoim zdaniem). Nie mówię że F3 powien pójść na enginie Jagged Union, ale chciałem pokazac Ci, że można dać grafike w rzucie izometrycznym, gdzie trawa będzie trawą, a na drzewach bendą liście a nie tekstura.


Ty naprawdę nie chwytasz różnicy między dobrą grafiką, a dobrą grafiką na Pentium 800?
Jakie ma znaczenie fakt, ze gra będzie dobrze wyglądać na Pentium 800? To już nie ten target. Może to zabrzmi brutalnie, ale gry dziś robi się z myślą o innych maszynach.
Zresztą gdy wychodził F1, to ja nie mogłem go odpalić na swoim sprzęcie - za mało pamięci miałem. Pamiętam też recenzje zachwalające świetną grafikę (sic!)

Cytat

A wszystko to daje się odpalić na baardzo średnim sprzęcie. Co do samej gry, to historia pokazuje, że ileś milionów ludzi kupiło Fallouty bo były Falloutami.


Błąd -> kupiły, bo były świetnymi grami. Gdyby teraz wyszedł F3, to ja bym długo zwlekał z kupnem czekając na opinie innych, bo bałbym się rozczarowania i zniszczenia wspomnień.

Cytat

Pierwsze dwie części poza fabułą i grafiką niewiele się różnily.

!!!
Samochód.
Możliwość wędrowania w kilka osób. -> co wg. było pomyłką, F zawsze pozostanie dla mnie samotniczą grą, dlatego właśnie engine obliviona świetnie by się nadawało.

Cytat

Jeśli twórcy pójdą dalej tym tropem i zrobią koilejnego Fallouta z ładną graficzką, to znowu kilka milionów ludzi to kupi. Robiąc eksperymenty musimy liczyć się z porażką, a koszty produkcji to też nie w kij dmuchał. Z resztą nikt nie mówi o traktowaniu grafiki po macoszemu. Zwyczajnie Fallout 3d IMO będzie tylko durną sieką na której nikt nie zarobi takiej kasy jaką mógłby zarobić na klasycznym.


Hmm... Rozumiem, że F:BoS nie był w izrometrycznym? Ewentualnie nie był "durną sieczką"? Zakładanie, że engine gry wpływa na scenariusz jest co najmniej dziwne.

Cytat

Chociaż z drugiej strony może nie chca zrobic oldschoolowego Fallouta bo zwyczajnie nie potrafią ...


:lol: Tak mi się przypomina: dlaczego w zmywarkach nie ma "okienek" -takich jak w pralkach? Bo to technologia uzyskana od obcych :wink:
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 14:42   

dzejes, To Ty nie rozumiesz ... Fallout Tactics jest grą taktyczną tak jak SWAT2, JA, Laser Squad Nemesis. Nie była to gra RPG (mimo scieżek rozwoju bohaterów). To byl eksperyment. Jest tu parę osób, które stwierdzą, że F:BOS to pomyłka. Kolejna sprawa to kodowanie gier. Zobacz jak został zrobiony DOOM3 - zero optymalizacji! Nie chodzi o to żeby gra miała metkę z wymaganiami z kosmosu! Ma być ładna i płynnie chodzić. No chyba że Ty jesteś z tych co dresiku bez łyżwy na całe plecy, albo pasków na całe spodnie nie założą na siebie :twisted:
Co do siekowatości to zobacz sobie jak wyglądał XCOM UFO Defence, a jak XCOM Interceptor i jak się przerodził w Enforcera. Rozumując Twoim tokiem myślenia to powinien być hit (Enforcer). Uniwersum XCOMA, podrasowany silnik Unreala i całe tony szaraków do rozwałki. I co? Nawet do gazet tego szajsu nie chcieli - osobnym problemem jest to, że zarzucono prawie skończony XCOM Alliance i Genezis, bo jakiś kretyn uznał, że skoro Enforcer się nie sprzedał to tamte też się nie sprzedadzą.
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 15:08   

Nie mogę pojąć skąd wzięła Ci się sprzeczność grafika-fabuła.
Może być gra ze świetną grafiką i wciągającą fabułą, a może być gniot z kiepskimi efektami i beznadziejną fabułą.
Doom III był dokładnie tym, czego się obawiam przy F3, czyli niecnym wykorzystaniem legendarnej nazwy dla promocji średnio udanego produktu. I akurat przykład "na moje", bo jednym z gwoździ do jego trumny był Far Cry, który go zmiótł z powierzchni ziemi m.in. graficznie.

BoS był tylko dowodem, że sposób ukazania świata gry nie determinuje ani jakości, ani przynależności gatunkowej gry.

Na koniec dodam, że porównania do dresów możesz sobie darować - świadczy to tylko o Tobie, o mnie w najmnieszym stopniu.
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 16:04   

dzejes napisał/a
Ja szczerze mówiąc nie rozumiem o co chodzi z izometrycznym widokiem.
Fan-boy'e Fallouta sami kopią grób Trójce, bo która poważna firma wyda grę z tak archaiczną grafiką? gra ma przede wszystkim przynieść zysk, nie zadowolić małą bądź co bądź grupę fanatyków.

Kurde, no to Ty stwierdziłeś że rzut izometryczny jest passe, a FPP dżezi, a fan-boye zabili projekt. Ja pokazałem że rzut izometryczny może byc ładny i wcale nie potrzeba 4 ghz proca (wiec nie widze korelacji fabuła grafika). Nadal bede sie upierał przy zdaniu, że F:BOS jest grą taktyczną ze śladowymi elementami RPG i jest tylko grą utrzymaną w klimacie (inaczej była by F3, a nie jest). Nadal również podtrzymuje swoje zdanie, że należysz do tych co najpierw szykuja produkt, a potem wmawiają klientowi, ze nie kupił tego ścierwa bo jest lamerem i się niezna. Ciekawi mnie czy nadal uważałbyś screeny za marne gdybym dopisał, że pochodzą z gieki króra wyszła na 3 płytach DVD i ma minimalne wymagania 9 ghz, 8 tetra RAMu? Oczywiście ironizuje, ale jakoś nie udało Ci się wyprowadzić mnie z błędu, że Ty tylko patrzysz na metkę i F2 juz nie odpalisz bo swojego super kompa dla takiego szajsu nie będziesz marnować. Co do fakty że F3 ma takie kłopoty przy narodzeniu miałem na myśli oczywisty dla fanów fakt, że 3/4 składu który robił F1 i F2 odszedł do Troiki i innych teamów. Zwyczajnie F3 nie ma kto robić.
A Far Cry bez rewelacyjnej fabuły byłby niczym - taki Treepaser pomimo ze leciwy nadal ma fanów, bo miał super fabułę.
Dalszą dyskusję uważam za bezcelową
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
agrafek 
Stalowy Szczur


Posty: 1024
Skąd: z Podgórza
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 16:13   

dzejes napisał/a

Doom III był dokładnie tym, czego się obawiam przy F3, czyli niecnym wykorzystaniem legendarnej nazwy dla promocji średnio udanego produktu. I akurat przykład na moje, bo jednym z gwoździ do jego trumny był Far Cry, który go zmiótł z powierzchni ziemi m.in. graficznie.


W kwestii silnikowatości. Akurat Far Cry chodził bez bólu na sprzęcie, na którym Doomowi III nawet zakrztusić by się nie chciało (np. mój komp).
A związek między grafiką a fabułą, niestety, jest, choć też nie wiem czemu. Ostatnio zazwyczaj kiedy producenci zainwestują w grafikę nie z tej ziemi, w fabułę, czy nawet zwykłą grywalność, już im się nie bardzo chce. Są chlubne wyjątki? Bywają.
Co do porównywania Fallout i Morrowind. Morrowind był jednym z ostatnich dużych przebojów RPG i leżał całe parseki od Fallout pod każdym względem. A teraz połączyła oba tytuły ta sama firma i coraz częściej mówi się o Fallout 3D. Stąd obawy, takich jak ja, którzy byliby skłonni zagrać w Fallout z grafiką opierającą się na dwuwymiarowych kreskach i kropeczkach w czerni i bieli, byleby zachowany został klimat. Bo nie chcę Morrowinda w krajobrazach Fallouta. I do diabła z krajobrazami!
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 16:35   

Cytat

Stąd obawy, takich jak ja, którzy byliby skłonni zagrać w Fallout z grafiką opierającą się na dwuwymiarowych kreskach i kropeczkach w czerni i bieli, byleby zachowany został klimat. Bo nie chcę Morrowinda w krajobrazach Fallouta. I do diabła z krajobrazami!


No widzisz, a ja nie zagrałbym w takiego Fallouta. Myślę, że bardzo dużo osób też nie.
I nie, nie noszę dresów, nie zwracam uwagi na metki przy ubraniach, nie wożę się umcykiem po mieście...

I jeszcze powiem, że chciałbym zobaczyć Fallouta zrobionego jak Obliviona. Graficznie, bo do SPECIALa też się przyzwyczaiłem. Nie wiem jak zostanie rozwiązany system walki, ale nie zakładam z góry, że zostanie skopany. Nie zakładam też z góry, że gra straci klimat.
Zresztą szczerze mówiąc przyznaj - czy Fallout 3 ma w twoich oczach szanse ów klimat zachować? Zawsze będzie coś, do czego będzie się można przyczepić. Zawsze.
A fan-boy'e to wykorzystają do krytyki. Dlatego wlasnie osoby zbyt uczuciowo zaangażowane czasem powinny stać z boku.
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
agrafek 
Stalowy Szczur


Posty: 1024
Skąd: z Podgórza
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 16:56   

Odpowiem na pytanie - F3 ma szanse w moich oczach. Na zachowanie klimatu, odniesienie sukcesu i tak dalej. Jeśli wyjdzie dobrze będę fikał koziołki z radości. A póki co się boję, bo Morrowind mnie nie porwał i przez skojarzenia czuję obawy. I - pozwól, że się postawię :wink: - wolno mi.
Czy zawsze będzie coś, do czego można się przyczepić? No, nie wiem... F, F2, Planscape Torment... Zero zastrzeżeń :D .
Nie zakładam z góry, że firma, do której nie mam zaufania zrobi coś, co będzie mi odpowiadać. Tyle.
 
 
Tengrom 
Jaskier


Posty: 70
Skąd: koszalin
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 17:13   

A całą seria gothica ? według was ta gra powinna być sieczka dla dresiarzy która ma zero fabuły. Nie ma zależności że jeśli gra 3d to tylko strzelank czy debilne hack and slash. Oczywiście mogli by zrobić ładny rzut izometryczny z ładna trawą ale to nigdy nie da takich możliwości jak pełne 3d. Po prostu nie wierze śledząc poczynienia tworzenia tej gry że gdyby została zrobiona w 3d zlikwidowano by fabułę miodności itp.
Jeśli chodzi o optymalizacje to rzeczywiście twórcy naprawdę nie starają się w tej sprawie. Ale czy im się dziwić ciągle goniące terminy tysiące ludzi wiszących ci nad głowa oddech konkurencji na karku i jeszcze tracić pół roku aby po prostu biedacy z innych państw mogli sobie w tą grę pograć :/ i tak pograją tylko trochę później :D
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 20 Kwietnia 2006, 17:53   

dzejes, w falla grywam często - nie wspomnień czar ;) 640x480, 256kolorów i wymiata i tak ;)
Ale nie o to chodzi. Fallout jest grą-legendą w pewnych kręgach. Teraz będzie się za kolejną odsłonę brała firma, która też stworzyła grę-legendę w pewnych kręgach (mimo, że ja uważam ją za nudną, nie wciągnęła mnie za grosz). I teraz kwestia tego, co oni z nią zrobią. Grę-legendę dla falloutolubów, grę porządną dla morrowindolubów, czy grę przeciętną dla wszystkich?
Cholera ich wie, wszystko możliwe.
Ale ja nadziei sobie nie robię na wszelki wypadek.
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 21 Kwietnia 2006, 08:02   

Na pociezenie napiszę, że o Call of Cthulu mówiono że to gra widmo. Pierwsze zapowiedzi pojawiły się w okolicy Duke Nukem Forever. Mimo tego omenu gra wyszła. Moje uzasadnione obawy budzi fakt, że z ekipy tworzącej F1 i F2 nie został już nikt, o samej firmie nie wspomnę. Pytanie czy nowi ludzie będą w stanie zrobić grę która dorówna poprzednikom? I jeszcze jedno - nie słyszałem zeby przez fanboyów skasowano jakiś projekt, za to słyszałem o wielu projektach skasowanych przez księgowych. Pewnym małym promyczkiem nadzieji jest obecna tendencja do przekazywania nowych projektów małym i tanim europejskim teamom. Przkładem może być właśnie najnowszy Jagged Alliance - przekazany rosyjskiemu studiu 1c. Fakt faktem, że spowodowało to zamknięcie projektu Private Wars, ale co tam mamy nowego Jaggeda! Umarł król, niech żyje król!
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Indy 
Magneto


Posty: 3030
Skąd: Znad morza Bałtyckiego
Wysłany: 21 Kwietnia 2006, 08:14   

Mi tam podobały się wszystkie części Fallouta, choć którejś nie przeszedłem, ale nie pamiętam której. W każdym bądz razie w grę opłaca się grać bo to klasyka gier taktycznych. Neverwinter tak se mi się grało, a w Jagged Alians nie grałęm więc nie moge nic powiedzieć, tylko kolega mi mówił że jest zabójcze.
 
 
 
Sasori 
Nekroskop


Posty: 706
Skąd: Poznań
Wysłany: 21 Kwietnia 2006, 14:11   

Duke napisał/a
Przkładem może być właśnie najnowszy Jagged Alliance - przekazany rosyjskiemu studiu 1c. Fakt faktem, że spowodowało to zamknięcie projektu Private Wars, ale co tam mamy nowego Jaggeda! Umarł król, niech żyje król!

JA2 to jedna z moich ulubionych gier, wielkie zatem to szczęście i celebracja, iż nowa część powstała. Pytanko, Duke - czy wracają starzy najemnicy, czy też lista płac przeszła totalne przemeblowanie?


Co do potencjalnego nowego Fallouta - mogliby zrobić coś na modłę KOTORów a najlepiej Jade Empire. Niemniej jako oddany fan serii łyknę cokolwiek w jakiejkolwiek oprawie (najwyżej wypluję potem, tak jak Fallout: Brotherhood of Steel).

Net - nie gry taktyczne tylko RPG :] "Taktyczny" był dopiero trzeci tytuł w serii i razem z F:BoS traktowany jest raczej jako falloutowe półprodukty.
_________________
Hey don't stop now, you're just getting to the good parts!
 
 
 
Indy 
Magneto


Posty: 3030
Skąd: Znad morza Bałtyckiego
Wysłany: 21 Kwietnia 2006, 21:24   

Dziękuje ojcze Sasori jak dobzre że Cie mamy.

Sorry za pomyłkę, oczywiście chodziło mi o RPG nie wiem czemu napisałem taktyczne :?
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 07:59   

Net... jedna prośba - nie pisz na niebiesko.

I faktycznie, falle taktyczne nie są aż tak, jak trzecia odsłona, któa nijak się do kanonu nie łąpie. Oby Fo3 do kanonu mógł wejść ;)
 
 
Indy 
Magneto


Posty: 3030
Skąd: Znad morza Bałtyckiego
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 09:50   

hmmm.... gdzieś widziałem screeny z F3 graficzne wyglądało to fajnie, ale jak z wrażeniamy w czasie gry.... tego dowiem się w swoim czasie.
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 10:03   

Screenów było sporo jeszcze z czasów van Burena. Czy już są screeny z tego, co robią teraz? Wątpię, przed chwilą przecież skończyli Morrowinda, a dwóch gier naraz nie robią przecież w Bethesdie, z tego co wiem.
 
 
Indy 
Magneto


Posty: 3030
Skąd: Znad morza Bałtyckiego
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 10:14   

Wpisz sobie w Googlach w grafice tam jest pare.
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 10:23   

http://www.ljplus.ru/img/...o24-12-05_2.JPG
http://www.ljplus.ru/img/...etroscreen2.JPG

O to ci chodziło? Bo tylko to znalazłem po szybkim przeglądnięciu kilkunastu stron na googlach. No.. jeśli by się postarać, to mobgłoby to być całkiem ładne. Ale ja chcę tego pięknego huda na dole!!! ;)

No i cholera wie, czy to fall 3 :)

Edit:
Reginald: perka Expert cośtam mam za każdym razem jak gram :mrgreen:
 
 
Tengrom 
Jaskier


Posty: 70
Skąd: koszalin
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 10:40   

chyba to jakaś stara odsłona :/
 
 
Indy 
Magneto


Posty: 3030
Skąd: Znad morza Bałtyckiego
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 10:49   

Żeby tylko gry nie zepsuli..... :?
 
 
 
reginald 
Sky Captain


Posty: 191
Skąd: Bromberg
Wysłany: 24 Kwietnia 2006, 08:53   

Pako napisał/a
Screenów było sporo jeszcze z czasów van Burena. Czy już są screeny z tego, co robią teraz? Wątpię, przed chwilą przecież skończyli Morrowinda, a dwóch gier naraz nie robią przecież w Bethesdie, z tego co wiem.


Z tego co gdzies wyczytałem w Betshedzie pracują teraz równolegle dwa teamy - jeden od patchów i dodatków do Obliviona, a drugi nad Falloutem 3. Ale screenami się jakoś nie chwalą, w każdym razie ja czegos co było by puszczone w obieg jako oficjalny screen nie widziałem. Jeżeli to co wrzucił Pako ma mieć coś wspólnego z Fall 3 to kaszana. Co do screeenów z Van Buren to przed upadkiem Interplay'a puścili dwa takie miodne obrazki, że do dzisiaj ślina ścieka mi na biurko.
 
 
Vesper 
Sky Captain


Posty: 157
Skąd: Irlandia
Wysłany: 24 Kwietnia 2006, 10:41   

reginald, poka obrazki? :)

Trzymam kciuki za wszystko, co może mieć nalepkę "Fallout", bo to w sumie chyba jedna z najlepszych gier wszech czasów. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat.
_________________
Czytane/oglądane: Dan Simmons - The Hyperion Omnibus // BSG 1-4
 
 
 
reginald 
Sky Captain


Posty: 191
Skąd: Bromberg
Wysłany: 24 Kwietnia 2006, 13:30   

Oto parę obrazków ze strony FalloutCenter przedstawiających przecieki jakie pojawiły się na przełomie 2003/2004 r odnośnie Van Burren

http://www.falloutcenter....3_inventory.jpg
http://www.falloutcenter....multiplayer.jpg

Prace były juz podobno zawansowane do tego stopnia.... :( Na jednym ze screenów widać np. nowy skill mechanics, któy miał dawać możliwość samodzielnego majstrowania lepszych pukawek i pancerzy, podkręcony SPECIAL ... Nie jestem pewien, czy to nie jakaś ściema, ale nikt z Interplay'a nie zaprzeczał, jak pokazano te obrazki, tylko tajemniczo sie uśmiechał... Obecnie w jednym z wywiadów szef ekipy z Betshedy pracującej na Falkiem 3 mówił coś o "korzeniach Fallouta", ale i o "powiewie świeżości" ... mimo wszystko brzydko mi to pachnie...
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 24 Kwietnia 2006, 13:41   

A z braku laku można też pobawić się modami
http://www.fmod.forall.pl/projekt.php
http://sodp.planeteldersc...a/modules/news/
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 24 Kwietnia 2006, 13:47   

Jak dla mnie to te screeny wyglądają jak lekko podrasowany Tactics. Tak swoją drogą to zastanawiało mnie dlaczego w FT nie było Combat Armorów, za to był power armour Mk 2? To tak jakby po katakliźmie w naszych bazach wojskowych znaleźć sprzęt Land Warior, a nie znaleźć nylonowej kamizelki i stalowego hełmu. Dziwne nieprawdaż?
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 24 Kwietnia 2006, 13:58   

Wiesz.. powstanie PA jest bardzo dobrze (mniej więcej ;) ) wyjaśnione w Fallach.
Otóż sam PA powstał jeszcze przed wojną, a wielu zginęło testując go. APA powstał w trakcie i po wojnie, w Enclavie. Tam też podrasowano PA i APA do mk 2 :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group