Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Baśnie i legendy wszechświata - głosowanie do 29 marca

Legendarne baśnie czy baśniowe legendy?
Książę Józef
26%
 26%  [ 7 ]
Wróżkologia praktyczna
42%
 42%  [ 11 ]
Nasienie 3000
15%
 15%  [ 4 ]
Spojrzenie Medivy
15%
 15%  [ 4 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 30 Marca 2015, 09:54   

Dzięki!



Starscreem, wróżka od zębów to nasz dowcip rodzinny. Ileś lat wstecz córka cieszyła się z pieniążka i robiła jakieś tam plany, a ja jej mówię "to choć wyrwiemy jeszcze kilka i kupimy sobie lody".
:mrgreen:
Obecnie, prawie, że 11 latka, zdziwiona była ostatnio, że pieniążka nie ma, a za parę tygodni rozpocznie w szkole kurs wychowania seksualnego. :roll:

Książę, to wyraz mojego nieustającego zadziwienia, tym jak niektórzy dorośli, dojrzali ludzie, ślepo wierzą we wszystko co daje łatwe odpowiedzi. To rodzaj zamyślenia się na ludźmi, którzy gonią w życiu za "bajką", i nie ważne czy rozbiją starożytne posągi, czy zabraniają innym in-vitro.

W sumie oba szorty są podobne, pokazują co się dzieje, jeśli opowieści niesamowite są brane na poważnie.

Zabrakło korekty :oops: , tak, prawda jest taka,że bez porządnej redakcji moje szorty są kiepskie. Bo warsztatu itp. brak, a same pomysły nie wystarczają.

Czaga dzięki :D , jakoś to poszło, nie?
Szkoda, że jakoś :roll:

Nastęny temat? Nie teraz, okna trzeba myć, dywany trzepać, wiosna panie, , (płot wymienić trzeba, staw zasypać) To nie jest dobry moment, niektórzy szykuj się do świąt.
się zastanawiam: Czy w ogóle jakikolwiek moment jest dobry na przeprowadzanie tej zabawy. czy to już się nie 'zużyło".

Już się z paroma osobami, przy herbacie zastanawiałem (tzn. piłem herbatę czytając PW) czy to w ogóle ma jeszcze sens.

Się wygra, zapoda temat a potem obgryza paznokcie bo szortów nie ma, o komentarze trzeba zabiegać, podbijać w kółko temat by nie zagrzebał się pod stosem innych itp...

Chcę poznać wasze zdanie, chcę deklaracji, że spróbuję coś napisać, że zajrzę, zagłosuję, wytknę błędy w kiepskich itp....

a może, zaprzestać i zachować dobre wspomnienia, i kibicować naszym na szortalu.


Edycja: IMO dobrze będzie, jeśli dyskusję o spodenkach przeprowadzimy tutaj -> http://latajaca-holera.pl...p=923092#923092
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
LadyBlack 
Babcia Weatherwax


Posty: 863
Skąd: z rubieży
Wysłany: 30 Marca 2015, 11:28   

Brava :bravo :bravo :bravo dla autorów za teksty i udział w konkursie.
Czaga, ładnie sobie poradziłaś :D :bravo
Konopia napisał/a
Zabrakło korekty :oops: , tak, prawda jest taka,że bez porządnej redakcji moje szorty są kiepskie. Bo warsztatu itp. brak, a same pomysły nie wystarczają.
Marudzisz. Ja jako poprawiacz Twoich tekstów, od czasu do czasu, wiem na pewno, że masz umiejętności i pomysły. Poprawiałam tylko przecinki tu i ówdzie, wywaliłam jakieś powtórzenie, literówkę i czasem coś przestawiłam. Nic więcej. Nie musiałam mozolić się nad fatalną konstrukcją zdań, czy brakiem logiki. W ogóle nie musiałam ingerować w strukturę tekstu, a to znaczy, że pisać potrafisz. Korekta ci nie wychodzi, bo faktycznie na gorąco człowiek nie widzi w swoim tekście błędów, bo wie co tam miało być i nie widzi, że jest co innego. To normalne. Więc nie marudź. Dwa dobre teksty ci wyszły :bravo

Co do dalszych losów konkursu... no cóż, to chyba koniec.
 
 
dziko 
Yoda


Posty: 949
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30 Marca 2015, 22:18   

Jakoś idzie, ale fakt, że jakoś...

konopia :bravo :bravo :bravo
CzterySilnia :bravo :bravo
Dziadzioch :bravo

Czaga, że Ci się chciało :wink: :bravo
_________________
pozdrawiam - Bartek
Dzikopis
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group