Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziura zabita dechami - głosowanie do 23 marca

Czytajcie. Wybierajcie. Komentujcie.
Ciotunia
21%
 21%  [ 9 ]
Jestem już lepszym człowiekiem
19%
 19%  [ 8 ]
O jedną dziurę za daleko
24%
 24%  [ 10 ]
Lekcja życia
34%
 34%  [ 14 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 41

Autor Wiadomość
Starscreem 
Mechagodzilla


Posty: 661
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24 Marca 2014, 08:38   

mesiash, gratulację! Jeszce nie wiem, jaki wybrałeś nowy temat, ale jestem pewna że będzie fajnie :D
Ciotunia rzeczywiście "czagowata" była wyraźnie :)
Zaskoczył mnie natomiast bardzo Blue Adept :) To w sumie komplement ;)
CzterySilnia, nie zrzędź! Tekst najlepszy z dotychczasowych. I pewnie gdyby nie to, że nie nadążamy za Twoimi koncepcjami, to byś wygrał. Czekamy na wyjaśnienia, o co chodziło :)
Gratulacje dla wszystkich jeszcze raz.
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 24 Marca 2014, 09:25   

:bravo mesiash

CzterySilnia dostałeś głosy, to teraz opowiadaj, o co dokładnie chodziło w szorcie twym?
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Marcin Robert 
Orient Men


Posty: 1476
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 24 Marca 2014, 10:03   

Brawa mesiash! :bravo
 
 
CzterySilnia 
Frodo Baggins


Posty: 116
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 24 Marca 2014, 19:55   

Popełniłem głupi błąd bo przy pisaniu nie znalazłem lepszego określenia na odgłos uderzającego młotka jak "Jeb", co na początku nawet wydało mi się zabawne. Dopiero później, już w trakcie głosowania przyszła mi do głowy taka myśl:
Cytat
O zgrozo! Przecież mogłem użyć stuk!


Wtedy tekst byłby mniej wulgarny.

Druga sprawa to formatowanie - wybaczcie mi, ale to najprawdopodobniej moje niedopatrzenie albo jakiś inny błąd, że tak dziwnie były podzielone zdania. Moja wina, bo nie sprawdziłem, czy wszystko jest na swoim miejscu :( . I za to przepraszam czytających.

Jeżeli chodzi o mój koncept tego szorta: Facet popełnił morderstwo i teraz pozbywa się z tego powodów wyrzutów sumienia. Ba, pozbywa się wszystkiego ze swojej głowy tak, aby po zakończeniu przybijania deseczek nie mieć w niej nic. Żeby znów mógł powiedzieć, że jest "lepszym człowiekiem". W końcu zabił swojego przyjaciela, to nie przychodzi łatwo, a bynajmniej nie pozostawia sprawcy bez żadnych miażdżących przemyśleń.
Pozbywa się też ciała. Jego myśli kręcą się wokół tego czynu.
Ogólnie to taki jeden wielki reset. Przynajmniej ja tak odczytuję tego szorta, ale niektórzy mnie naprawdę zaskoczyli :D . Rozbawił mnie motyw zbijania trumien, co jako pomysł może jest dobre, ale z tej czynności nie towarzyszy raczej pozbywanie się wszystkiego ze swojej głowy.
Motyw z Judaszem wydaje się w sumie najbliższy, rzecz jasna w przenośni, bo Judasza do tablicy nie przywoływałem. I za to dałbym punkt, gdybym mógł :P .

Żałuję też, że *beep*owało mi przekleństwa. Było ich ledwie dwa (z tego, co pamiętam), a oddawały emocje trafnie i bardzo konkretnie. Myślę, że gdyby komuś się zdarzyło popełnić podobny czyn to nie mówiłby

Cytat
Kurczę blade! Cóż począć?!


tylko niebo bardziej konkretniej (generalnie używałbym słowa wyrażającego więcej niż tysiąc słów :D ).

Ale trudno, lekcja życia za mną. Jeszcze raz gratuluję zwycięscy :)
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 24 Marca 2014, 20:01   

Nie będe kopał :?
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Starscreem 
Mechagodzilla


Posty: 661
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25 Marca 2014, 11:26   

CzterySilnia, myślę, że jakbyś użył "stuk" zamiast "jeb", to zaczęłabym się zastanawiać, czy młotek przypadkiem nie jest różowy, a trzymacz młotka zabił swojego przyjaciela, gdyż ten ukradł mu szminkę od Diora... ;)
"Jeb" jest bardzo dobre, oddaje emocje.
Powinieneś być z siebie zadowolony, bo różnica punktowa pomiędzy poszczególnymi szortami jest symboliczna (z pominięciem zwycięskich spodenek) i na prawdę detale zadecydowały o rozdaniu miejsc. W porównaniu do poprzednich konkursów jest naprawdę dużo lepiej. Utrzymaj taki progres, a już niebawem będziesz miał powody do radochy :) Bo jak już mówiłam kiedyś - ja widzę potenszal w Tobie i wierzę, że mnie intuicja nie myli :)
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 25 Marca 2014, 21:18   

Się kiedyś wyprawię potenszal, skoro jest tak dobry. Z szalikami czasem się nie dogaduję.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group