Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Małgorzata Lewandowska
Autor Wiadomość
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 7 Maj 2017, 19:58   

Mhm :) Kolejną Strzygę :) Ogromnie ją polubiłam. AKT-15 ma być już pod koniec maja, ciesze się, że miałam przyjemność trafić na AKT-ową grupę :) .

Edit: Odnośnie wierszy, to garść udało nam się nagrać z dziewczynami (Katarzyną Garncarek i Agata Kurzyk) kilka lat temu. Są tutaj: https://soundcloud.com/akg-goria Linia melodyczna też moją, bo mi jakoś tak przychodziły do głowy z melodią od razu. Na szczęście chociaż nie umiem pisać nutami :oops: , to są dyktafony. A dziewczyny są tak cholernie zdolne, że wystarczyło im zaśpiewać.
 
 
LadyBlack 
Babcia Weatherwax


Posty: 863
Skąd: z rubieży
Wysłany: 8 Maj 2017, 09:58   

Oooooo :D Jaki ładny temat się pojawił/się przeniósł :wink:
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 9 Maj 2017, 06:42   

:P :* też będę się musiała przyzwyczaić ;) .
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 13 Maj 2017, 11:56   

Ziuta właśnie wyłapał, że do czegoś się nie przyznałaś - na stronach 82-83 w Fantomie wywiad w duecie z Wilczyńską. Podejrzewam, że ten sam, co w Skarpie, bo wydaje właśnie Skarpa.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 13 Maj 2017, 19:50   

No tak, jakoś mi głupio było. Dziękuję!! :) Jeszcze ukazała się nowa zapowiedz Legend, wiec was jeszcze kapkę pomęczę! :) :


A z innej beczki dzisiaj wyszedł 5 numer magazynu Silmaris z moimi trzema ilustracjami do opowiadań: “Syndrom lustereczka” Małgorzaty Lisińskiej, “Szczurołap z Hameln” Grzegorza Wielgusa i “Wojny Izy” Wiesława Gwiazdowskiego.
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 14 Maj 2017, 12:30   

Goria, jak z twoją do Warszawy wycieczka? Skarpa ma stoisko na Targach Książki ? Na sobotę 20 V ba wszelki wypadek mamy od osiemnastej stolik w Paradoxie :)
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 17 Maj 2017, 18:28   

No to ja jeszcze raz . Wielka Księga już zamówiona /Bonito/ . ale Goria, gdzie Cię nosi ?
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 17 Maj 2017, 19:44   

serduszko i dziękuję!!!!

Zaczynamy z Anią Wilczyńską od jutra. Spotykamy się po 9 i potem jedziemy na Targi. Do 16 na targach (i potem coś, albo nie, gdzieś indziej), a w piątek do 19stej na Targach. Tyle na razie wiem odnośnie samych Targów. Denerwuję się trochę, obawiam, że coś palnę, jak to ja i przyniosę Ance wstyd, czy coś. Na szczęście A. Wilczyńska jest mądrzejsza i pięknie opowiada :) .
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 20 Maj 2017, 08:13   

Kilka zdjęć ze strony Skarpy Warszawskiej: https://www.facebook.com/...295841173825263

Kiedy zobaczyłam książki i syrenkę z tyłu, to aż poskoczyłam jak dzieciak. :) Niby człowiek jest dorosły, ale ciężko opanować radość :) . Dzisiaj od "po 11" do jak długo damy radę. Ludzie są przemili. :)
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 21 Maj 2017, 15:14   

Dziękuję dalambercie i goracie za odwiedzenie!

Tu z Anną Wilczyńską piszącą dedykację:



I same książki z Syrenką w tle :) :) :) . Kiedy je zobaczyłam po raz pierwszy z syrenką w tle, to normalnie zaczęłam podskakiwać z radości. :) Ogromnie fajne uczucie! :) .


 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 21 Maj 2017, 20:09   

Z innej beczki: pierwsza część Idź i czekaj mrozów Marty Krajewskiej, do której miałam przyjemność robić ilustracje, została nominowana do Nagrody imienia Janusza A. Zajdla. :)

Edit.
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 21 Maj 2017, 22:11   

Goria, Cudnie się było z Wami spotkać, a nominacja do Zajdla to nie w kij dmuchał :D
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 22 Maj 2017, 08:58   

dalambert napisał/a
Goria, Cudnie się było z Wami spotkać,


Z wzajemnością :)

dalambert napisał/a
Goriaa nominacja do Zajdla to nie w kij dmuchał :D

No nie! Zdecydowanie jest to coś fajnego/ważnego i złożyłam już Marcie gratulacje :) . Szkoda tylko, że mnie wcześniej podmienili na innego grafika w kolejnej części z nieznanych/niewyjaśnionych mi przyczyn. Takie życie! Przynajmniej miałam jednak przyjemność chociaż chwilowej przygody z tą serią.
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 22 Maj 2017, 18:05   

Jeszcze opowiadanie Anny Szumacher, To byliśmy my, które ukazało się w magazynie Silmaris 2/2016, w którym zakochałam się od pierwszego przeczytania i miałam możliwość zilustrować, także dostało nominację do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Ogromne gratulacje dla autorów :) , fantastycznie tworzyło się grafiki do tych prac!
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 23 Maj 2017, 15:54   

Nie byłam na Pyrkonie, ale za to była moja praca. Z tyłu za ekipą Fantomu.
Swoją drogą przygotowania do konwentów kwitną. Dzisiaj malowałam "nienachalny" brud na męskiej koszuli do cosplay z The Walking Dead. Jeszcze będzie trzeba pewnie kogoś uzombieć w weekend.
Dostałam też dzisiaj informację, że AKT-15 (ze Skrzygą moją i mojej siostrzycy Magdy) został wydrukowany. Jestem ogromnie ciekawa jak wyszło, szczególnie, że tym razem Strzyga będzie w wersji czarno-białej.

 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 30 Maj 2017, 19:56   

Kolejna Strzyga w AKT-15 . Za AKT'ami:

"Do najnowszego numeru magazynu AKT, którego premierę przewidujemy na dzień 27 maja, czyli na Festiwalu Kultury Popularnej DwuTakt, zebraliśmy bardzo ciekawy i bogaty, komiksowy materiał.
Okładkę zdobi świetna ilustracja Kamili Kozłowskiej, a wewnątrz oprócz komiksu Kamili znajdziecie prace Pauliny i Małgorzaty Lewandowskich (nie są spokrewnione ;) ), Krzyśków - Otorowskiego i Churskiego, Piotra Wojciechowskiego, tajemniczej Zvyrke, Tomka Niewiadomskiego z nieśmiertelnym Ratmanem oraz Jarka Wojtasińskiego m.in. z Binio Billem w Jego wykonaniu. Na deser komiks Mistrza - Tadeusza Baranowskiego, a całości dopełni niemała dawka publicystyki, w postaci obszernych tekstów Michała Siromskiego i Mateusza Szlachtycza. Całe to dobro spakujemy w najgrubszy z dotąd wydanych numerów i w ten oto sposób AKT 15 będzie miał 60 stron, w tym 18 kolorowych!"

 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 10 Czerwca 2017, 15:01   

8 numer Smokopolitana, a w nim między innymi znalazło się miejsce na moją ilustrację do opowiadania “Sprawa Wekmana” Katarzyny Rupiewicz. :) Numer do ściągnięcia i na papierze :) , szczegóły na stronie Smokopolitana.

Smokopolitan numer 8
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 20 Czerwca 2017, 16:16   

Przesilenie letnie, a więc i Kupała i Kwiat Paproci :) . Rysowałam w podróży i wyszło mi trochę inaczej, niż zazwyczaj, ale mam nadzieję, że wam się jednak spodoba.
Do opowieści mojej Siostrzycy Magdaleny Lewandowskiej, dla naszej strony Witia .

Witia
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 20 Czerwca 2017, 17:15   

Goria, Daj dojście do jakiejś dużej wersji, może być przesuwana bo napisy są nie do odczytania/
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 22 Czerwca 2017, 09:40   

Już daję: https://goo.gl/5TuzoY

Przepraszam, ze z takim opóźnieniem, ale przesilenie było. Daj znak, jeśli możesz, czy lepiej. A jak nie będzie, to może ci prześlę na fb plik?
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 22 Czerwca 2017, 12:03   

Goria, Działa - wprawdzie strzałeczkami przesuwać trzeba, ale czyta się doskonale i OPOWIEŚĆ zacna :D
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 28 Czerwca 2017, 07:54   

Cieszę się!!! <3

A mnie w międzyczasie pochłonęło rysowanie na maksa. Czy coś z tego wyjdzie- nie wiem, ale po względnym wyposzczeniu na wakacjach, mam fazę :D

Też 2 recenzje Wielkiej Księgi Legend Warszawy:

Książki w eterze

Skrzydła Gryfa
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 1 Lipca 2017, 14:31   

Takie tam na Dzień Psa:
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 1 Lipca 2017, 14:44   

Goria, :D :bravo
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Magnis 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7011
Skąd: Okolice Wawa

Wysłany: 1 Lipca 2017, 17:04   

Fajne :D :bravo .
_________________
Stefan Grabiński

Wielcy Przedwieczni : Dagon, Wielki Cthulhu i Wielki Staruch.
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 2 Lipca 2017, 10:17   

Dziękuję :) . Bo psy są po prostu najlepsze :) .
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 2 Lipca 2017, 19:24   

Cytat
psy są po prostu najlepsze


hm, podobno całkiem jak kurczak, tylko muszą być dokładnie ugotowane :twisted:
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 3 Lipca 2017, 11:40   

konopia napisał/a
Cytat
psy są po prostu najlepsze


hm, podobno całkiem jak kurczak, tylko muszą być dokładnie ugotowane :twisted:


Każdy ma takie skojarzenia, jakim jest człowiekiem. Kim jest statystyczny polski sadysta?
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 3 Lipca 2017, 15:57   

o, to Cię zaskoczę, nigdy nie dręczyłem żadnego zwierzęcia :mrgreen:
a że lubię je tylko z daleka, to już inna sprawa.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 4 Lipca 2017, 09:07   

nie zaskoczysz. Jeszcze nie poznałam psychopatycznego sadysty, który się otwarcie przyznał do tego co robi. Inaczej przecież nie byłoby dla nich zabawy.

ps. A na poważnie. Ciesze się, że nie lubiąc zwierząt nie bierzesz ich. To jest bardzo odpowiedzialne i byłoby wspaniale, gdyby więcej osób postępowało w ten sposób.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group