Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszyscy święci idą do...
Autor Wiadomość
Lopto 
Tom Bombadil

Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Marca 2012, 15:50   

Witchma napisał/a
Lopto napisał/a
mogę tu publikować co zechcę

Nie wiem, skąd wysnuł Szanowny Pan ten wniosek, jednakże niniejszym pragnę poinformować, że jest on błędny.

Poza tym polecam przejrzenie wątków Autorów w dziale Mistrzowie i Małgorzaty, z nich dowie się Pan, czemu służy wymiana zdań między czytelnikami a pisarzami. Śmiem przypuszczać, że przytłaczająca większość Autorów, którzy pojawiają się na tym Forum, ma na koncie znacznie więcej publikacji niż Pan, a mimo to okazują swoim czytelnikom zdecydowanie większy szacunek, nawet jeśli nie zgadzają się z ich zdaniem.


Szanowna Pani Moderator, nie należę do ludzi, którzy nie potrafiliby się przyznać do błędu, nawet grubego. Miesza Pani kilka zupełnie odrębnych kwestii. Jeszcze raz odsyłam do początku niniejszej dyskusji. Jeśli złamałem regulamin, to proszę wskazać, który jego punkt został naruszony? Poza tym, co to w ogóle ma do rzeczy, ile i gdzie publikowałem?

Widzę, że liczba osób "urażonych" moim milczeniem rośnie z każdą chwilą. Na czym właściwie miałoby tu polegać okazywanie szacunku, na błyskawicznym odpisywaniu na każdy, bodaj najgłupszy post?

Jeszcze raz podkreślam, bo widzę, że nie dotarło. Co Państwo (mam na myśli jedynie osoby zaangażowane w usunięty wątek - to chyba oczywiste, ale wolę zaznaczyć) myślicie o moim tekście, to jedno. Drugie, to postawa nieznoszących sprzeciwu, żądających nieustającej uwagi "gęgaczy", mnożących bez sensu zapewnienia o tym, że tekst jest do "de", a autor to kretyn, unikający "interakcji" (co istotne, osoby prezentujące podobną postawę, z rozbrajającą szczerością przyznawały, że nie czytały i czytać nie mają zamiaru). MNIE SIĘ NIE ROZCHODZI O TO, ŻE KTOŚ UWAŻA MÓJ UTWÓR ZA KOMPLETNE DNO. Z mojego punktu widzenia najistotniejsze jest to, że tekst wraz z całym wątkiem został usunięty i właśnie to nazywam MANIPULACJĄ.

Nie mam czasu ani ochoty ciągnąć tej, jakże przemiłej, wymiany uwag ("interakcji"?). Jeśli uważa Pani, że forum bez mojego tekstu to miejsce nieporównanie lepsze niż poprzednio, a sama obecność noweli tak bardzo niektórych rozsierdziła, to faktycznie nie ma o co kopii kruszyć. Decyzję o ewentualnym przywróceniu wątku pozostawiam w Pani rękach. Nie będę się kajał, bo nikomu nie zrobiłem krzywdy. Nie chcecie tu Państwo mojego tekstu, bo szpeci, bez sensu, za długi, itd... w porządku.

Jeśli byli wśród Państwa tacy, którzy zapoznali się z usuniętym materiałem, bądź też mieli zamiar to uczynić, to serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam i szczerze życzę wielu sukcesów literackich, zarówno na forum jak i poza nim.

Lopto
_________________
Lopto
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Marca 2012, 17:04   

Lopto, pozwól, że wtrącę parę słów. Myślę, że tego czy owego nie zrozumiałeś na samym początku.

1) Kiedy wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one. Czyli skoro zwyczaj jest, że wszyscy się zwracają do siebie per "ty" (wierz mi, jesteśmy w baaaardzo różnym wieku, a mimo wszystko...) - lepiej będzie jak się do tego zastosujesz. Te Panie, Panowie i Państwo w tej chwili wyglądają jak nabzdyczone obrazą, i to ojej jaką wielką.

2) Ekran komputera nie jest najlepszym miejscem do czytania długich wywodów i już nieraz tak było, że ludzie produkujący gigantyczne posty na całą stronę albo dwie byli ignorowani. Zwłaszcza, że forum ma domyślny widok taki jaki ma. Lepiej się streszczać, inaczej niewielu cierpliwych czytelników znajdziesz.

3) Chciałeś opublikować tu powieść czy dać próbkę do oceny? Pierwsze bez sensu. Drugie źle zrobione. Tej wielkości próbki są niestrawne.

4) Jak wystawiasz cokolwiek do oceny, po pierwsze dopracuj to. Jak nie chce ci się, to dlaczego innym ma się chcieć czytać? A jak już wystawiłeś, to potem się nie dziw, że się będą pastwić nad każdym zdaniem. Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą d.upę. Jak za miękki jesteś, żeby wycisnąć z tekstu wszystko co się da, zjadą ci go bez litości, i to jest normalne.

5) Jeżeli nie podoba ci się to forum, spróbuj na http://www.fahrenheit.net.pl/forum/
Nie wiem, jak teraz, ale kiedyś tam był dział męczenia młodych twórców, znacznie aktywniejszy niż nasz. Popatrz, poczytaj, potem postaraj się wrzucić coś tam. Ocenią.

Jest to oczywiście moja prywatna opinia a nie zbiór prawd objawionych, ale wydaje mi się, że ma ręce i nogi.

Życzę powodzenia i wielu sukcesów literackich, zarówno na forum jak i poza nim.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 24 Marca 2012, 17:43   

Lopto, gwoli ścisłości... To z mojej strony, w zamkniętym gronie moderatorskim, padła propozycja, żeby temat użytkownika ignorującego jakąkolwiek dyskusję w jego własnym wątku, wywalić w kosmos. Zapytasz zapewne (a właściwie już zapytałeś) "dlaczego?". Otóż, pozwolę sobie zacytować:

Regulamin Forum, pkt. 9 napisał/a
Nie będzie tolerowane wykorzystywanie forum w celach jedynie komercyjnych. Konta użytkowników rejestrujących się wyłącznie w celu zamieszczenia reklamy będą natychmiast blokowane.

Nie trzeba daleko szukać, żeby uznać, że wrzucanie swoich tekstów, bez ani słowa komentarza, wprowadzenia, czegokolwiek, ma zadanie wyłącznie promocyjne. Własnej osoby. Zrobiłeś to, wbrew Regulaminowi. Strike one.

I dalej:
Regulamin Forum, pkt. 10 napisał/a
Nie tworzymy zamkniętego katalogu niedozwolonych zachowań. Decyzja o ukaraniu ostrzeżeniem, jak również o wartości kary należy do administratora lub moderatora, którzy oceniają sytuację mając na względzie zapewnienie spokoju i możliwości kulturalnej rozmowy.

Nie dałeś możliwości kulturalnej rozmowy, bo najzwyczajniej w świecie olałeś użytkowników, którzy się w Twoim wątku pojawili. Moderacja wkroczyła dla zapewnienia spokoju, bo pojawił się na Forum ktoś, kto postanowił li tylko powrzucać swoje teksty i w nosie miał jakąkolwiek rozmowę na ich temat. Strike two.

W moim odczuciu złamałeś dwa punkty Regulaminu, na dodatek nie zastosowałeś się do upomnienia Moderatora - usunięcie wątku to najmniejszy wymiar kary jaki mógł Cię spotkać, a Ty jeszcze wydziwiasz.

I nie, to nie jest "portal literacki", tylko "forum".
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
Lopto 
Tom Bombadil

Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Marca 2012, 17:54   

Godzilla napisał/a
Lopto, pozwól, że wtrącę parę słów. Myślę, że tego czy owego nie zrozumiałeś na samym początku.

1) Kiedy wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one. Czyli skoro zwyczaj jest, że wszyscy się zwracają do siebie per ty (wierz mi, jesteśmy w baaaardzo różnym wieku, a mimo wszystko...) - lepiej będzie jak się do tego zastosujesz. Te Panie, Panowie i Państwo w tej chwili wyglądają jak nabzdyczone obrazą, i to ojej jaką wielką.

2) Ekran komputera nie jest najlepszym miejscem do czytania długich wywodów i już nieraz tak było, że ludzie produkujący gigantyczne posty na całą stronę albo dwie byli ignorowani. Zwłaszcza, że forum ma domyślny widok taki jaki ma. Lepiej się streszczać, inaczej niewielu cierpliwych czytelników znajdziesz.

3) Chciałeś opublikować tu powieść czy dać próbkę do oceny? Pierwsze bez sensu. Drugie źle zrobione. Tej wielkości próbki są niestrawne.

4) Jak wystawiasz cokolwiek do oceny, po pierwsze dopracuj to. Jak nie chce ci się, to dlaczego innym ma się chcieć czytać? A jak już wystawiłeś, to potem się nie dziw, że się będą pastwić nad każdym zdaniem. Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą d.upę. Jak za miękki jesteś, żeby wycisnąć z tekstu wszystko co się da, zjadą ci go bez litości, i to jest normalne.

5) Jeżeli nie podoba ci się to forum, spróbuj na http://www.fahrenheit.net.pl/forum/
Nie wiem, jak teraz, ale kiedyś tam był dział męczenia młodych twórców, znacznie aktywniejszy niż nasz. Popatrz, poczytaj, potem postaraj się wrzucić coś tam. Ocenią.

Jest to oczywiście moja prywatna opinia a nie zbiór prawd objawionych, ale wydaje mi się, że ma ręce i nogi.

Życzę powodzenia i wielu sukcesów literackich, zarówno na forum jak i poza nim.


Dziękuję, przyjąłem do wiadomości.

Z tym niedopracowaniem, to trochę nie tak. Pracowałem nad tym tekstem długo i ciężko. Nie polemizuję z opiniami, wedle których mój utwór jest rozwlekły, nużący, niezrozumiały, itp. Nie polemizuję nie dlatego, że się nie zgadzam, bo to kwestia estetyki, a nie np. gramatyki. Wtopa ortograficzna była i tu o polemice nie może być mowy. Strzeliłem bezmyślnego "byka" i potem go przeoczyłem w korekcie. Takie są fakty. Co do reszty, to było tego co kot napłakał. O ile pamiętam, ktoś jeszcze kwestionował urodę zdania: "Odpiąwszy oksydowany czekan wiszący u segmentowego pasa, cyborg wykonał krótki zamach i trafił w punkt oznaczony na owalnej głowie strażnika zielonym promieniem swych emiterów". Zdanie jest gramatycznie poprawne, tzn. wiadomo kto?, czym?, kogo? i jak? walnął. To kwestie estetyczne nie gramatyczne. Nikt mojego tekstu nie analizował zdanie po zdaniu, bo albo nie czytał, albo poprzestawał na "silnym wewnętrznym przekonaniu", że to grafomania czystej wody. Tak czy inaczej, teraz wszelka dyskusja jest już bezprzedmiotowa.

Co do form grzecznościowych, zwracając się do kogoś per Pan/Pani, moim zamiarem nie było absolutnie łamanie jakichkolwiek norm obyczajowych (kurczę, sam nie wierzę, że to tłumaczę).

Dziękuję za rady i sam fakt, iż zechciała Pani (ups!... przepraszam), zechciałaś przemówić na koniec ludzkim głosem. Wierz lub nie, nie ironizuję. Ja po prostu jestem takim zasadniczym dupkiem. Powiadam, "zasadniczym dupkiem", nie rozhisteryzowaną marudą.

Fajnie, że znalazł się tu ktoś, kto zechciał zrezygnować z silenia się na złośliwości. Doceniam.

Forum nie jest wcale takie złe. Jest zbudowane przejrzyście, z głową. Bez zbędnych dupereli.

Pozdrawiam,

Lopto.
_________________
Lopto
 
 
Lopto 
Tom Bombadil

Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Marca 2012, 17:59   

Matrim napisał/a
Lopto, gwoli ścisłości... To z mojej strony, w zamkniętym gronie moderatorskim, padła propozycja, żeby temat użytkownika ignorującego jakąkolwiek dyskusję w jego własnym wątku, wywalić w kosmos. Zapytasz zapewne (a właściwie już zapytałeś) dlaczego?. Otóż, pozwolę sobie zacytować:

Regulamin Forum, pkt. 9 napisał/a
Nie będzie tolerowane wykorzystywanie forum w celach jedynie komercyjnych. Konta użytkowników rejestrujących się wyłącznie w celu zamieszczenia reklamy będą natychmiast blokowane.

Nie trzeba daleko szukać, żeby uznać, że wrzucanie swoich tekstów, bez ani słowa komentarza, wprowadzenia, czegokolwiek, ma zadanie wyłącznie promocyjne. Własnej osoby. Zrobiłeś to, wbrew Regulaminowi. Strike one.

I dalej:
Regulamin Forum, pkt. 10 napisał/a
Nie tworzymy zamkniętego katalogu niedozwolonych zachowań. Decyzja o ukaraniu ostrzeżeniem, jak również o wartości kary należy do administratora lub moderatora, którzy oceniają sytuację mając na względzie zapewnienie spokoju i możliwości kulturalnej rozmowy.

Nie dałeś możliwości kulturalnej rozmowy, bo najzwyczajniej w świecie olałeś użytkowników, którzy się w Twoim wątku pojawili. Moderacja wkroczyła dla zapewnienia spokoju, bo pojawił się na Forum ktoś, kto postanowił li tylko powrzucać swoje teksty i w nosie miał jakąkolwiek rozmowę na ich temat. Strike two.

W moim odczuciu złamałeś dwa punkty Regulaminu, na dodatek nie zastosowałeś się do upomnienia Moderatora - usunięcie wątku to najmniejszy wymiar kary jaki mógł Cię spotkać, a Ty jeszcze wydziwiasz.

I nie, to nie jest portal literacki, tylko forum.


Chylę mój łeb zakuty i przepraszam.

Dziękuję za (nareszcie!) rzeczową i kulturalną odpowiedź.

Z poważaniem,

Lopto.
_________________
Lopto
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 24 Marca 2012, 18:21   

Lopto, wiem, że teraz się czepiam nieco, ale w kwestii formalnej: staramy się edytować posty i nie pisać jednego pod drugim.
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Marca 2012, 18:34   

Swoją drogą nie mam pojęcia, dlaczego w postach Lopto nie działają bb-kody.

Popieram merulę. A w kwestii cytowania, większy sens ma przytoczenie odpowiedniego fragmentu czyjegoś postu niż całości, albo w ogóle możesz darować sobie cytat, jeżeli odnosisz się do czyjejś ostatniej wypowiedzi. Forum to nie korespondencja prawnika z klientem. Słowem: nie rozpychaj postów wypełniaczami.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Lopto 
Tom Bombadil

Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Marca 2012, 18:37   

merula napisał/a
Lopto, wiem, że teraz się czepiam nieco, ale w kwestii formalnej: staramy się edytować posty i nie pisać jednego pod drugim.


Dziękuję. Byłbym Pani z Jeziora zobowiązany za podanie przepisu na wzmiankowaną operację. Dla Was to oczywiste, ale ja w sprawach internetowych jestem mocno zacofany.

Lopto
_________________
Lopto
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Marca 2012, 18:40   

To zabrzmiało jak "racz, o Pani, spojrzeć na uniżonego sługę..." Co to, "Pieśń o Rolandzie"?

W prawym górnym rogu każdego swojego postu masz klawisz "edytuj". Trzeba kliknąć. Dobrze jest pamiętać, że jeśli edytujesz post, pod którym są już wypowiedzi innych, powinieneś zaznaczyć, co zmieniłeś, żeby zapobiec nieporozumieniom.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 24 Marca 2012, 18:42   

Godzilla napisał/a
Swoją drogą nie mam pojęcia, dlaczego w postach Lopto nie działają bb-kody.

Naprawiłem ręcznie, BBCode było w postach wyłączone.
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 24 Marca 2012, 18:42   

po prawej u góry masz trzy "przyciski" - cytuj, cytuj selektywnie i !, czyli zgłoś ten post moderacji, w cudzych i w swoim edytuj i x, czyli usuń post. wystarczy ich używać.
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
Ostatnio zmieniony przez merula 24 Marca 2012, 18:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 24 Marca 2012, 18:43   

I sprawdź, czy nie wyłączyłeś sobie bbkodów, jak będziesz pisał odpowiedź. Takie opcje zlokalizowane w dole postu, jeśli korzystasz z przycisku ODPOWIEDZ.
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 25 Marca 2012, 00:00   

I po lekturze jedynie pierwszego epizodu mogę co najwyżej zgodzić się z Twoim zdaniem, że był to tekst poprawny gramatycznie (wskazany przez kogoś przesyt przymiotników trochę tę poprawność burzy). Poza tym kosmicznie chaotyczny, gdzie na stosunkowo małej przestrzeni stworzyłeś zbity blok wielu zdań, zdaje się jeden, czy dwa akapity, i upchałeś w nim mnóstwo informacji - ale to wstęp i, jak powiedziałem wcześniej, ciągnąc za nitki wystające z kolejnych epizodów można by było powyciągać mnóstwo jasnych i przejrzystych wątków. Cóż, nie dowiem się tego.

Jak powiedział jeden z bohaterów Sagi o Wiedźminie: "Nikt nie dostaje drugiej możliwości, by zrobić pierwsze wrażenie". A pierwsze wrażenie zrobiłeś takie, jakie zrobiłeś. I albo się obrazisz i zrobisz nam :P , albo wrzucisz coś innego, mniejszego, całego, mając na uwadze, iż nikt tu nie ma wobec Twoich tekstów żadnych czytelniczych ani komentatorskich zobowiązań, bo czas nie jest z gumy. Że wyrażanie własnego zdania jest konstytucyjnym przywilejem każdego użytkownika forum. Kiedy jednak zielony albo pomarańczowy człowiek locuta, wówczas causa, kurcze, finita.

ed.
 
 
 
Lopto 
Tom Bombadil

Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 25 Marca 2012, 01:12   

Odnośnie usuniętego wątku. Trafiłeś w sedno. Już się niczego o nim nie dowiesz. Pierwsze wrażenia często bywają mylące. Czy było tak i w tym przypadku? Jak wyżej… niczego się już nie dowiesz. Nigdy nikomu nie odmawiałem prawa do wyrażania własnych opinii, ba, fantazjowania na temat mojej osoby i zamieszczonego tekstu, ale… to przeszłość, o której niczego już się nie dowiesz. Zgrzeszyłem nade wszystko naiwnością, a nie zapiekłym postanowieniem trwania przy swoim. Interpretacja regulaminu to osobny rozdział. W tym czego już nie ma, było niemal wszystko, poza przestrzenią do dyskusji i analizą przyczyn pogarszania się jakości musztardy w Burkina Faso.

Na koniec, pozostaje mi tylko jeszcze raz się z Tobą zgodzić, czas zdecydowanie nie jest z gumy.

Dzięki za czas poświęcony na to, co zdążyłeś przeczytać.

Dobranoc,

Lopto.
_________________
Lopto
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 25 Marca 2012, 01:17   

Lopto, sorki, ale jeszcze wiele przed Tobą. Pomysł, choćby i najlepszy na niewiele się zda jeśli nie potrafisz go sprzedać. Pokombinuj jakby to zrobić aby język giętki zrobił coś z tym co pomyśli głowa. Różne dziwne rzeczy prostowałem i sprzedawałem w publikę, ale twoich się nie podejmę. Jeżeli chcesz rady: zamknąć tekst do szuflady i po roku przeczytać sobie. Jak nie pomoże to po pięciu latach. Jak nadal nie załapiesz o co kaman, to po pięćdziesięciu latach.

A potem wróć i napisz co było nie tak. Będę łaskaw i poczekam. :wink:
 
 
Lopto 
Tom Bombadil

Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 25 Marca 2012, 04:11   

O, bogowie! Co mnie podkusiło, żeby przerwać milczenie?!? Ale niech tam, przeciągnę się przez ten czyściec. Ostatecznie sam się prosiłem…

Tak, Panie Rafale, z pewnością przede mną jeszcze długa droga. Jestem tego świadom. Jeśliś Pan ciekaw (choć z góry uprzedzam, że nie warto – tekst wymaga odrobinę zaangażowania i ogólnego oczytania. Ha! Przynajmniej nie trzeba będzie ślepić w ekran), to proszę zajrzeć np. do „Czasu Fantastyki” (w podtytule stoi „Kwartalnik dla zaawansowanych”, co jednoznacznie wskazuje, iż zamieszczane tam teksty są nudne, źle napisane i ogólnie rzecz biorąc niewarte uwagi zdrowych na umyśle). Konkretnie idzie o numer 1 (22) z roku 2010, dział „Proza”. Utwór został wyróżniony w konkursie Nowej Fantastyki. Czy to rozstrzyga kwestię usuniętego tekstu? Zapewne nie, bo żaden ze mnie geniusz pióra (klawiatury), o czym najlepiej zaświadcza ortograficzna wpadka, jaką haniebnie zaliczyłem publikując tu swój niedojrzały koszmarek.

Przeprosiłem Pana Pikachu, skłoniłem się przed obliczem Clinta Eastwooda, pogodzony z werdyktem moderatorskiej loży. W toku ożywionej wymiany uprzejmości, ustaliłem też z Panem Torebką/Torebkiem, że czas nie jest gumowy, a ważka ta konstatacja ciąży mi coraz bardziej, bo to, kurczę, świt za pasem i stary Lopto powinien już złożyć swe spierniczałe gnaty do wyrka. Cóż jeszcze mógłbym uczynić?

Zapewniam wszystkich zainteresowanych, że nie jestem typem obrażalskiej mimozy. Wasza dezaprobata dla pomysłu opublikowania tu nużącego i niezrozumiałego tekstu nie wywołała u mnie ataku apopleksji. Nie popadłem w depresję. Nie opadły mnie również myśli samobójcze. Jutro (właściwie, to już dziś), wstanę grzecznie i umyję zęby i buzię, a potem w ramach treningu wyskoczę na maratońską przebieżkę, bo czuję się świetnie, ach! jak wspaniale!

Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba.
_________________
Lopto
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37524
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 25 Marca 2012, 22:55   

Ale jaja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Ozzborn 
Naznaczony Ortalionem


Posty: 8409
Skąd: z krainy Oz
Wysłany: 26 Marca 2012, 02:06   

Fidel-F2 napisał/a
Ale jaja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

+1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Czerwony Prorok i Najwyższy Kapłan Ortalionowego Boga

'Irony is wasted on some people.'-T.Pratchett

"Ozzborn, pogódź się z tym. Twoja uroda jest Twoim przekleństwem." (c) baranek
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 26 Marca 2012, 08:09   

Panie Fidelu i Panie Ozbornie szczęki z podłóg i "na kolana chamy", tu się zaawansowany fantasta objawia, a wy co?

Panie Lopto wyświadcz mi Pan przysługę i napisz po co publikował-żeś Pan na tym forum swoje dzieło? Bo ciekawość zżera i spać po nocach nie mogę.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37524
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 26 Marca 2012, 08:18   

Rafał, Pan Torebka/Torebek ujął mnie najmocniej
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 26 Marca 2012, 09:16   

:lol:
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 26 Marca 2012, 10:39   

Fidel-F2, nie tylko Ciebie, nie tylko Ciebie.
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Marca 2012, 10:49   

Pas. Stopień nadęcia zbija z nóg.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Lopto 
Tom Bombadil

Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Marca 2012, 14:57   

Rafał napisał/a
Panie Fidelu i Panie Ozbornie szczęki z podłóg i na kolana chamy, tu się zaawansowany fantasta objawia, a wy co?

Panie Lopto wyświadcz mi Pan przysługę i napisz po co publikował-żeś Pan na tym forum swoje dzieło? Bo ciekawość zżera i spać po nocach nie mogę.


Nie chcę aby miał Pan przeze mnie kłopoty ze snem, dlatego odpowiem. Postanowiłem opublikować tu swoją nowelkę z zamiarem kryptopromocji mego kosmicznego zadęcia i elementarnych braków warsztatowych. Mam nadzieję, że teraz już będzie Pan spał spokojnie.

Pseudoliteracki chwast dawno wyrwany z korzeniami, więc dajże Pan już spokój. Wątek dobija do 400 wyświetleń, a (i tu zapewne będziemy wyjątkowo zgodni) nie zasługuje nawet na połowę tej liczby.

Kolorowych snów.
_________________
Lopto
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 26 Marca 2012, 16:05   

 
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 26 Marca 2012, 17:33   

terebka :mrgreen:
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 26 Marca 2012, 17:35   

terebka, aż dziw, że tak długo czekaliśmy na reakcję :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 26 Marca 2012, 17:42   

Kiedy rano wyjeżdżaliśmy do pracy, shenra, ja i Pan Torebek nie wiedzieliśmy jeszcze, że staniemy się sławni.


ed. :wink:
 
 
 
tullia 
Jaskier


Posty: 92
Skąd: w-m
Wysłany: 26 Marca 2012, 21:45   

Zanim tu zajrzałam, było mi smutno. :mrgreen:
 
 
Sauron 
Bink


Posty: 1804
Skąd: Toruń
Wysłany: 26 Marca 2012, 22:37   

Lopto napisał/a
Wątek dobija do 400 wyświetleń, a (i tu zapewne będziemy wyjątkowo zgodni) nie zasługuje nawet na połowę tej liczby.

Moim zdaniem jak najbardziej zasługuje. Poprawia nastrój błyskawicznie :lol:
_________________
Kupiec. Korzenny.
The dog park will not harm you.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group