Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Bo to jest wojna, rzeź i rąbanka - głosowanie do 26.02.

Które szorty przypadły Ci do gustu?
A ty? Rozumiesz, co robisz?
14%
 14%  [ 14 ]
Odwieczna wojna
9%
 9%  [ 9 ]
Kontyngent
8%
 8%  [ 8 ]
W bezksiężycową, ciemną noc
12%
 12%  [ 12 ]
Śmierć herosa
10%
 10%  [ 10 ]
Wstrząśnięty, niemieszany
9%
 9%  [ 9 ]
Wojna płci
6%
 6%  [ 6 ]
Przyjaciele
8%
 8%  [ 8 ]
Magiczna wieża
7%
 7%  [ 7 ]
Wszystkie są do niczego.
14%
 14%  [ 14 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 97

Autor Wiadomość
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 22 Lutego 2012, 11:11   

Jakby coś też jestem za anulowaniem edycji, ale prowadzenie kolejnej zostawiłabym w rękach obecnego Gospodarza.
Marcin Robert napisał/a
Ale przecież poprowadzenie kolejnej edycji to nie ma być kara, tylko wyróżnienie.
Zgadza się, przekazanie pałeczki kolejnemu zwycięzcy. Takowego może nie być, a zatem Gospodarz podejmie drugą próbę przekazania pałeczki dalej. Nie widzę potrzeby kombinowania z wybieraniem "zwycięzcy na siłę".downbylaw, sobie poradzi i nauczony doświadczeniem wymyśli bardziej chwytliwy temat :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
charande 
Blade


Posty: 1398
Skąd: Lublin
Wysłany: 22 Lutego 2012, 11:23   

Anulowanie edycji to chyba dobry pomysł.
_________________
Hałas w sieci - www.agnhalas.pl
The Thistle Queen - www.agnhalas.com
 
 
mesiash 
Sedecimus


Posty: 1855
Skąd: Stolica
Wysłany: 22 Lutego 2012, 11:49   

charande, shenra, poczekajmy jeszcze, bo może coś się wydarzy :)

ale ja osobiście byłbym za wyłonieniem najlepszego szorta z przesłanych i złożenie jego autorowi w rękach pałeczki
_________________
The difference between "space-based clean power station" and "unimaginably powerful orbiting death ray" is mostly semantics and hope. - ponoć Asimov
 
 
lakeholmen 
Bard absurdu


Posty: 689
Skąd: Zasypane
Wysłany: 22 Lutego 2012, 11:52   

mesiash napisał/a
charande, shenra, poczekajmy jeszcze, bo może coś się wydarzy :)

ale ja osobiście byłbym za wyłonieniem najlepszego szorta z przesłanych i złożenie jego autorowi w rękach pałeczki


Ja od razu wypowiem się w imieniu własnym i moich świnek morskich: uważamy, że ankieta w tym temacie (kto następny) nie jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza, jeśli będzie tam opcja "nie mam zdania".
_________________
Dzieła różne: opowiadania, eseje i wszystko inne
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 22 Lutego 2012, 11:56   

Zobaczymy, co będzie. Ale jeśli wyniki się nie zmienią jestem zdecydownie za zostawieniem kolejnej edycji w rękach obecnego Gospodarza.
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 22 Lutego 2012, 12:53   

a ja myślę, że powinien pałeczkę przejąć autor najwyżej punktowanego szorta. ostatecznie będzie w jakimś sensie zwycięzcą.
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22 Lutego 2012, 13:03   

I to jest właściwe stanowisko :)
Nie ma co drzeć szat, te szorty nie są aż tak słabe, jakby czasem wynikało... po prostu nie zabijają, a taki naprawdę dobry short powinien.
Ja sam głosowałem jak głosowałem, ale uważam, że najwyżej punktowany szort wygrywa i cześć. W przypadku remisu - decyzję o zwycięzcy podejmuje Gospodarz. Proste? :)
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 22 Lutego 2012, 13:11   

Osobiście nie podoba mi się ta opcja. Na dobrą sprawę nikt z obecnych nie powinien prowadzić następnej edycji. A może zwierzchnictwo wymyśli temat? :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
lakeholmen 
Bard absurdu


Posty: 689
Skąd: Zasypane
Wysłany: 22 Lutego 2012, 13:37   

shenra napisał/a
Osobiście nie podoba mi się ta opcja. Na dobrą sprawę nikt z obecnych nie powinien prowadzić następnej edycji. A może zwierzchnictwo wymyśli temat? :mrgreen:


A może wygrać powinien ktoś, kto nie wysłał szorta? Tak naprawdę, każdy z tych tutaj ma przecież punkty ujemne, więc najwięcej punktów mają te niewysłane. Brajt zdążył tym razem?

Możemy też rzucić kostką dziewięciościenną.

To co? Ankieta jakaś?
_________________
Dzieła różne: opowiadania, eseje i wszystko inne
Ostatnio zmieniony przez lakeholmen 22 Lutego 2012, 13:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 22 Lutego 2012, 13:40   

Dobra skończyły mi się pomysły. Wypisuję się z tej imprezy. Zróbcie jak wam wygodniej :)
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 22 Lutego 2012, 13:43   

Pozostało pięć dni do rozstrzygnięcia edycji. Proponuję - i tym razem mówię z należytą powagą - nie dzielić skóry na żywym misiu i nie rozgłaszać publicznie, że to zły miś bo powłóczy jedną nogą. Nadal jest jeszcze pięć dni. Nie wszyscy zainteresowani przeczytali i nie wszyscy zainteresowani oddali głos. Ewentualną egzekucję na 'misiu', jak i samo planowanie tejże, proponuję odłożyć do niedzieli. To wtedy rzeczywiście będzie można powiedzieć więcej o wynikach. Bywały już słabe edycje. Tak słabe jak ta (Waszym zdaniem, Rodacy, bo ja na ten przykład nadal jeszcze ich nie przeczytałem i, mimo wcześniejszych zapewnień, mam szczery zamiar uczynić to jednak w łikend)

:P
_________________
SZORTAL
Szortal Na Wynos - Wydanie Specjalne
 
 
 
Marcin Robert 
Orient Men


Posty: 1476
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 22 Lutego 2012, 14:02   

Anulujmy obecną ankietę i napiszmy nowe szorty na ten sam temat. Termin do czwartego marca, czyli półtora tygodnia.
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 22 Lutego 2012, 14:02   

Marcin Robert, to już w ogóle idiotyczny pomysł. Wybacz, za dosłowność.
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Marcin Robert 
Orient Men


Posty: 1476
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 22 Lutego 2012, 14:06   

Wybaczam. :D W takim razie niech Szanowny Gospodarz wymyśli nowy temat i piszmy do czwartego marca.
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 22 Lutego 2012, 14:08   

Marcin Robert, miej litość. Dopiero minął półmetek. Poczekaj z ocenami.
_________________
SZORTAL
Szortal Na Wynos - Wydanie Specjalne
 
 
 
Marcin Robert 
Orient Men


Posty: 1476
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 22 Lutego 2012, 14:15   

W takim razie głosuję za pomysłem Romka P.
 
 
lakeholmen 
Bard absurdu


Posty: 689
Skąd: Zasypane
Wysłany: 22 Lutego 2012, 14:18   

Marcin Robert napisał/a
Wybaczam. :D W takim razie niech Szanowny Gospodarz wymyśli nowy temat i piszmy do czwartego marca.


Ja proponuję anulować całe forum i założyć nowe, ale na jakiś zupełnie inny, fajny temat. Może coś o kebabie i cynaderkach. I żeby było coś rekinach też, bo chciałbym o tym napisać szorta.
_________________
Dzieła różne: opowiadania, eseje i wszystko inne
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 22 Lutego 2012, 14:27   

lakeholmen, przesadzasz. Skończmy z tym i wróćmy do komentarzy i punktów.
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Kruger 
Zombie Lenina


Posty: 476
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Lutego 2012, 14:31   

Marcin Robert napisał/a
W takim razie głosuję za pomysłem Romka P.

Lakeholme zgłosił go wcześniej :)

Cokolwiek by nie miało być, logiczne, że czekamy do końca ankiety. Ale ustalić ewentualną linię można i teraz. Opcje sa dwie - 1. Downbylaw rozpisuje następną edycję, 2 - ewentualny "zwycięzca" rozpisuje następną edycję.
Bo co do tego, że prawdziwym zwycięzca nie będzie, nie mamy rozbiezności, nie? Zakładając oczywiście, że aktualny rozkład punktów się drastycznie nie zmieni.
_________________
Niespełniony ałtor a także troll, tetryk i maruda.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 22 Lutego 2012, 15:03   

Robicie tak negatywną reklamę tej edycji, że część potencjalnych czytelników może w ogóle zrezygnować z lektury. Ja jeszcze szortów nie czytałam, ale zamierzam to zrobić po powrocie do domu, a później wybrać ten, który najbardziej misię i oddać głos.
Przestańcie może tymczasem malkontencić i mirmiłować, bo czytać hadko.
 
 
Adon 
Wiedźmin


Posty: 4755
Skąd: Londyn
Wysłany: 22 Lutego 2012, 15:22   

O to to. A zmieniać zasady w trakcie trwania edycji też moim zdaniem jakoś tak nie w porządku. Rzadko się tu wypowiadam, nigdy nie biorę udziału, ale co miałem rzec, rzekłem. ;)
 
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37531
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 22 Lutego 2012, 16:12   

Agi +1
Adon +1
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
downbylaw 
Jaskier

Posty: 72
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Lutego 2012, 17:50   

Ok, burza się zrobiła, wrzucę swoje trzy grosze, jako nomen omen organizator.

shenra napisał/a
downbylaw, sobie poradzi i nauczony doświadczeniem wymyśli bardziej chwytliwy temat


Czyżby wojna nie dość chwytliwa była? To znaczy w porównaniu do takich edycji jak "smaczne ze skórką albo bez"? Albo do "szortów w boboki"?

A tak już na poważnie, przychylam się do głosu, że trzeba poczekać do niedzieli. W poprzedniej edycji chyba z jedna trzecia głosów w ostatni dzień spłynęła... nawet jeśli ostatniej opcji w ankiecie nikt nie przebije, to może będzie wyraźny debeściak wśród tych, co podjęli rękawicę i jednak jakiegoś szorta na ten temat stworzyli?

Propozycję mam następującą: jeśli któryś z szortów zdobędzie w końcowym rozrachunku więcej głosów niż 10, jego autor zorganizuje następną edycję. Jeśli próg 10 głosów nie zostanie przekroczony, ja zajmę się nowym tematem.

I jak? Może być? Zgoda w narodzie będzie?
_________________
There are two kinds of men in this world,
those with loaded guns and those who dig.
You dig.
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 22 Lutego 2012, 17:52   

downbylaw napisał/a
Czyżby wojna nie dość chwytliwa była?
Cokolwiek by nie powiedzieć, nie chwyciła. I tyle. Widocznie to nie był dobry czas na wojnę. Z drugiej strony nigdy nie ma się pewności, czy zadany temat się uda. Stąd moje hasło o "chwytliwości"

downbylaw napisał/a
I jak? Może być? Zgoda w narodzie będzie?
Nie widzę przeciwskazań.
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Haskeer 
Jaskier


Posty: 70
Skąd: owni
Wysłany: 22 Lutego 2012, 19:25   

downbylaw napisał/a
I jak? Może być? Zgoda w narodzie będzie?


Jestem za, jeśli kogoś obchodzi moje zdanie.
Ta propozycja jest chyba najsensowniejsza...
_________________
- Będziesz przekazywał prawdy moje - głos pierwszy.
- Ale ja nie jestem Mojżeszem - głos drugi.
- A kto ci powiedział, durniu, że ja jestem Bogiem - głos pierwszy.

- Grzegorz Drukarczyk
 
 
 
Mateusz Zieliński 
Indiana Jones


Posty: 448
Skąd: Płock
Wysłany: 22 Lutego 2012, 20:26   

Wygrywa szort z największą ilością głosów.
Opcja "żaden z powyższych" nie ma w tej kwestii znaczenia. Jest czysto informacyjna.
Nie zmieniajcie zasad, nie twórzcie głupich precedensów!
_________________
Mój nick, to imię i nazwisko. Mówcie mi po imieniu...
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 22 Lutego 2012, 20:32   

Mateusz Zieliński +1

W edycji, która miałaby być lepszą wersją obecnej, a nie jej kontynuacją, z pewnością nie wezmę udziału, ani jako piszący, czy oceniający. Poziom absurdu właśnie przekroczył normy.

Przykromi.
 
 
 
Aisling 
Frodo Baggins


Posty: 130
Skąd: Archiwum X
Wysłany: 22 Lutego 2012, 20:36   

A moja propozycja na przyszłość: może by tak utajnić głosowanie?..
Z obopólną korzyścią, jak mniemam.
_________________
Trala la la...tra la la la la la...
Nie znasz dnia ani godziny, tylko Bóg je zna...
 
 
lakeholmen 
Bard absurdu


Posty: 689
Skąd: Zasypane
Wysłany: 22 Lutego 2012, 20:40   

terebka napisał/a
Mateusz Zieliński +1

W edycji, która miałaby być lepszą wersją obecnej, a nie jej kontynuacją, z pewnością nie wezmę udziału, ani jako piszący, czy oceniający. Poziom absurdu właśnie przekroczył normy.

Przykromi.


Racz zauważyć, że stanęlisy własnie wobec sytuacji raczej wyjątkowej i nie jest niczym nienormalnym omawiać ją, a ponieważ w tym miejscu każdy może się wypowiedzieć, to propozycje padaja mnie j i bardziej absurdalne. Ważne, żeby dojśc do konsensu.

Oczywiście każdy może się też obrazić, to jego wolny wybór.
_________________
Dzieła różne: opowiadania, eseje i wszystko inne
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 22 Lutego 2012, 20:56   

Nie obrażam się, lakeholmen. Jak zauważył Mateusz Zieliński, forsowany jest precedens, który odbiera gwarancję, że każda kolejna edycja nie zostanie z byle powodu wstrzymana, anulowana, bądź ponowiona. Nie ma w tym żadnej zabawy. Jest bezpłciowe kalkulowanie. Ta edycja jest słabsza, więc do kosza z nią! Najchętniej wymażmy ją z pamięci. Uważam, że każdą edycję powinniśmy przyjmować z pełnym dobrodziejstwem inwentarza. Bywały edycje, w których zwycięzca zdobywał niewiele ponad 10 punktów. Bywały takie, gdzie trzeba było robić dogrywki. Natomiast poczucie jakości jest względne, i tyle. Tworzenie tak kategorycznych osądów ledwie na półmetku jest nie na miejscu i, co zauważyła Agi, z góry narzuca kolejnym oceniającym kierunek, tworzy czarny piar.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group