Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Paski HP, MP i EXP na dole postow.
Autor Wiadomość
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 18 Października 2005, 21:06   

A mnie sie podobały:-) Ech ta demokracja, na szczeście juz za tydzień, jak dobrze im pójdzie, będziemy mieli demokwację!
 
 
Arlon 
Langolier

Posty: 291
Skąd: inąd
Wysłany: 18 Października 2005, 21:54   

Polityka! Precz z tego forum, kolejny temacie do samych narzekań.
_________________
Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat.
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 18 Października 2005, 22:04   

Tematom politycznym mówimy zdecydowane NIE na tym forum. Złamanie tabu grozić będzie klątwą wieczną i łamaniem członków. :mrgreen:
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18 Października 2005, 22:17   

I słusznie. Mądry Logan, mądry.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Października 2005, 22:26   

Argael napisał/a
I słusznie. Mądry Logan, mądry.


Nie znasz go :) nie jest taki łagodny, potrafi boleśnie ugryźć :) )) szczególnie natrętów :) )) parę jego akcji ukradłem do swojej grafomanii :)
A co do polityki, popieram. Jak ktoś ma ochotę, w innych miejscach :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 18 Października 2005, 22:27   

Argael napisał/a
I słusznie. Mądry Logan, mądry.


Piwa z Tobą nie piłem, wódki z Tobą nie piłem, bratem mi nie jesteś. Reszty się domyśl.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18 Października 2005, 22:59   

Proszę o wybaczenie za tę nadmierną poufałość, Panie Logan.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 18 Października 2005, 23:04   

Panowie wyginęli w 1939 r.

Poufałość poufałością, ale na pewne teksty w stosunku do mnie mogą sobie pozwolić tylko nieliczne osoby, z których trzy są obecne na tym forum. Ty do nich nie należysz.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 19 Października 2005, 17:36   

Logan napisał/a
Tematom politycznym mówimy zdecydowane NIE na tym forum. Złamanie tabu grozić będzie klątwą wieczną i łamaniem członków. :mrgreen:


No dobrze, dobrze, zero polityki. Tylko seks:-)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 19 Października 2005, 18:49   

E... Logan się zdenerwował ;)
Nurs - dokładnie tak, zero polityki, nie mam zamiaru słuchać, wypowiadać się, czytać, myśleć i co tam jeszcze można robić o różnicy między xxx i yyy. Nie i koniec. Seks może zostać :)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 19 Października 2005, 21:49   

Spokojnie, tamto to był żart. Lubię się czasem pobawić słowami:-)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 20 Października 2005, 16:08   

Uff... że się tak wyrażę. Nie mam nic... Nie. Nie napiszę tego :) I tak będzie najlepiej. Za dużo kłótni w szkole/z przyjaciółmi o to poszło :)
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 19:01   

A ja nie rozumiem zakazu rozmów o polityce na forach. Robi się oddzielny dział i po problemie.
Czy problemem jest już sama świadomość, że gdzieś tam w jakimś ciemnym zakątku forum ktoś rozmwia o polityce?
_________________
GAndrel
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 19:03   

Zakaz rozmawiania o polityce jest po to, żeby nie wprowadzać zbędnych kłótni. Nie lubię się kłócić z kimś z powodu tego, ze ktoś tam głosuej na partię blablalba a ja na partię blebleble. A polityka jest tematem, który w naszym państwie wyzwala emocje. Są pewnie dziesiatki innych for, na których można pogadać o tym temacie, więc tu nei trzeba chyba tego robić.

A ten temat nadaje sie do zamknięcia chyba :)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Października 2005, 19:06   

A spokojnie, tu nie chodzi o zakaz ogólny, tylko o nie mienszanie polityki do takich tematów:-)
Jestem w stanie zrozumiec ludzi, którzy szukają na takich forach fantastyki a nie polityki, wczechobecnej wszędzie:-)
W historii na przykład mozna o polityce pogadać. ale jak to Pako pieknie ujał, zazwyczaj dochodzi na tym tle do kłótni - wyszedłem na FF na zamordystę a wcześniej na stalinowca:-) bo sie nie zgadzałem z opiniami, ze jak amerykanin zabija araba to cos innego niz jak zabija ruski czeczeńca:-)
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Października 2005, 19:07   

GAndrel napisał/a
A ja nie rozumiem zakazu rozmów o polityce na forach. Robi się oddzielny dział i po problemie.
Czy problemem jest już sama świadomość, że gdzieś tam w jakimś ciemnym zakątku forum ktoś rozmwia o polityce?


Pokaż mi, gdzie jest napisane że na tym forum jest zakaz rozmów o polityce. Z drugiej strony powiedz szczerze: czy nie ma juz dość tej polityki? Jest wszędzie - w radio, tv, internecie, prasie, książkach, autobusach, tramwajach, pracy. Normalnie przesyt, do obrzydłego. Mnie osobiście szlag trafia jak widzę to co się w Polsce dzieje.

W każdym razie prośba administracyjna - jeżeli ktoś sobie chce powymieniać poglądy na tematy polityczne, proszę bardzo. Tylko załóżcie od razu osobny wątek i trzymajcie się go tam nie zaśmiecając forum. Specjalnie zakładam forum "Offtopikowanie" i tam możecie się wypowiadać.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Października 2005, 19:19   

BTW, dodałem forum dla miłosników polityki w dziale Targowisko próżności.
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Października 2005, 19:22   

PP NURS rzekł. :mrgreen:
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Października 2005, 19:23   

A nie powinno być PEP NURS? :idea:
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Października 2005, 18:01   

Czy w rubryce "ostatni post" oprócz daty można dodać godzinę ostatniego wpisu?
_________________
GAndrel
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 18:10   

O! Tego mi brakowało! Przydałoby się ;)
Tak samo jak godzina wpisania posta na tym pasku na górze, obok daty. Też by się przydało, dobrze wiedzieć czasami, kiedy ktos pisze.
Logan, da się to załatwić?

A posty te powinny być chyba w dziale o błędach na forum albo czymś podobnym ;)
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Października 2005, 18:11   

Powiem tak. Jeżeli nie ma takiej opcji w konfiguracji forum, to osobiście nie dam rady tego zrobić. Niezbyt dobrze znam się na php.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 18:18   

Hmm.. raczej na pewno są moduły do tego, żeby obok ostatniego posta (kolumny na stronie głównej) pojawiała sie data i godzina.
A na innych forach jest podawana godzina posta, o ile się nie mylę, normalnie, bez rzadnych zmian. Przez to dziwię się, ze tu tego nie ma.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Października 2005, 18:19   

Pako napisał/a
Hmm.. raczej na pewno są moduły do tego, żeby obok ostatniego posta (kolumny na stronie głównej) pojawiała sie data i godzina.
A na innych forach jest podawana godzina posta, o ile się nie mylę, normalnie, bez rzadnych zmian. Przez to dziwię się, ze tu tego nie ma.


Jezusie Na za Reński:-)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 18:24   

Eh.. ja se chyba papiery na dysa załatwię =_=
Mea culpa, mea culpa, mea maxime culpa czy jakoś tak to szło. Ostatnio jakoś strzelam takie błędy, ze głowa mała.
Dlatego: widzicie, żę napisałem 'świerzy' - nie śmeijscie się
'rzadnych' - nie bijcie
Ogólnie nie wiem czemu - zazwyczaj piszę troche bardziej poprawnie ;)
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 23 Października 2005, 18:27   

NURS napisał/a
Pako napisał/a
Hmm.. raczej na pewno są moduły do tego, żeby obok ostatniego posta (kolumny na stronie głównej) pojawiała sie data i godzina.
A na innych forach jest podawana godzina posta, o ile się nie mylę, normalnie, bez rzadnych zmian. Przez to dziwię się, ze tu tego nie ma.


Jezusie Na za Reński:-)

Jak samemu się nauczyć czegoś, to nie chce się, ale kiedy admin musi - to proszę bardzo :mrgreen:
To ja deklaruję, że mi wszystko jedno, czy jest godzina, czy nie. Dat nawet nie sprawdzam :D
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Października 2005, 18:27   

Pako napisał/a
Hmm.. raczej na pewno są moduły do tego, żeby obok ostatniego posta (kolumny na stronie głównej) pojawiała sie data i godzina.
A na innych forach jest podawana godzina posta, o ile się nie mylę, normalnie, bez rzadnych zmian. Przez to dziwię się, ze tu tego nie ma.


Do tego nie powinien być potrzebny żaden moduł IMHO. W standardowym phpBB godzina dodawana jest domyślnie. W demie forum phpBB by Przemo godzina jest, więc na pewno da się ją umieścić.
_________________
GAndrel
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Października 2005, 18:32   

Pako napisał/a
Eh.. ja se chyba papiery na dysa załatwię =_=


Zainstaluj rozszerzenie Dictionary Search. ;> Oprócz domyślnego słownika języka angielskiego można mu dodać dodatkowe trzy słowniki. Ja sobie dodałem pwnowskie: słownik ortograficzny, słownik języka polskiego i encyklopedię.
Nie wiem czy zmnienjszyło to ilość popełniancyh przeze mnie błędów. ;)

ZTCW to do phpBB jest też modół sprawdzania pisowni. ;)
_________________
GAndrel
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 18:35   

Eh... i znowu te skróty.. czy ja naprawdę muszę tego szukać?
Modół do sprawdzania pisowni jest na pewno - przydałby się :P
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23 Października 2005, 19:08   

Logan napisał/a
Powiem tak. Jeżeli nie ma takiej opcji w konfiguracji forum, to osobiście nie dam rady tego zrobić. Niezbyt dobrze znam się na php.


Ale masz ładną flagę... Ja też chcę taką! Niech żyje Polska, jaka by ona nie była i kto by nie wygrał...

Aha, żeby nie było, że offtop - flagę poprosze w postaci paska, nie koła :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group