Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiedźmin
Autor Wiadomość
Adon 
Wiedźmin


Posty: 4755
Skąd: Londyn
Wysłany: 28 Maj 2015, 00:48   

Dunadan napisał/a
Homer napisał/a
Ja podejrzewam przegrzewanie karty

Jak gram w bardziej wymagające gry ustawiam wiatrak na 100% i mam spokój ;) (tj. jakieś 60-70 stopni). Kręciłeś swoją 770?
Homer napisał/a
Jeśli mówisz o ustawieniach niskich to próbuj.

Meh... poczekam sobie, kupię kiedyś lepsze GPU i pogram na full detalach z tymi fajnymi włosami ;P:

Ja mam 970 deczko podkreconą i ładnie chodzi na ultra/wysokich detalach i włosach on w 1080p. Jak wypada do pulpitu to gra nie wisi, pauzje się i cały czas działa normalnie w tle. Karta się nie przegrzewa, ale to nie piec jak 770, TDP nawet nie ma co porównywać zresztą. ;) Poszperam, bo mi też wychodzi, jak Matrim sugeruje, tylko nie mam czasu ani mi się nie chce szperać. Troubleshootingiem zajmuję się w pracy, po - wyłączam myślenie. ;)
Co jeszcze mnie irytowało, to gra nie zawiesza wygaszacza ekranu - krótki czas wygaszacza i przy animacjach potrafi się włączyć. :fp:
 
 
 
dziko 
Yoda


Posty: 949
Skąd: Warszawa
Wysłany: 1 Czerwca 2015, 22:42   

Tytani intelektu na Zachodzie przerzucili się z gwałtów w GoT na seksizm w Wiedźminie :lol:

http://www.forbes.com/sit...-the-witcher-3/
_________________
pozdrawiam - Bartek
Dzikopis
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 2 Czerwca 2015, 17:12   

Adon napisał/a
ale to nie piec jak 770

Piece to x80.

Nowe stery, nowe łaty i gra zyskała na stabilności...
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Freja Draco 
Sky Captain


Posty: 168
Skąd: Legnica/Wrocław
Wysłany: 10 Czerwca 2015, 23:49   

dziko napisał/a
Tytani intelektu na Zachodzie przerzucili się z gwałtów w GoT na seksizm w Wiedźminie :lol:

Amerykańscy tytani intelektu nie mogą obecnie zrozumieć, dlaczego słowiańska tkanka etniczna w Wiedźminie nie odpowiada swoim składem (jedynie słusznej i politycznie poprawnej) amerykańskiej tkance etnicznej. Niektórzy polscy recenzenci niestety również uderzają w te tony, jakby chcieli się wyrzec prawa do posiadania własnej kultury :(

Natemat - Wiedźmin jest rasistowski

Polityka - Wiedźmin jest zbyt biały
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 11 Czerwca 2015, 08:44   

Niech mówią, jak najwięcej, nawet takie bzdury. Darmowa reklama :mrgreen: A tymczasem sprzedano ponad 4 miliony egzemplarzy gry :bravo
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 11 Czerwca 2015, 10:09   

thinspoon, 4 mln to było w maju, teraz pewnie 5 :)
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 12 Czerwca 2015, 16:34   

Podano bardziej szczegółowe dane sprzedaży, wśród 4 mln kopi sprzedanych do tej pory, prawie 1.3 mln to wersje PC :shock:
woow, nie spodziewałem się tak wysokiego udziały komputerów PC, myślałem, że sprzedaż na PC będzie dużo niższa z powodu dość wysokich wymagań sprzętowych, a tutaj takie zaskoczenie.

http://pclab.pl/news64308.html
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12 Czerwca 2015, 16:45   

BTW, ja już skończyłem. Wyszło tego dobre ponad dwa tygodnie grania chyba (z długim weekendem w środku, bez kompa). Bardzo fajnie jak za taką kasę.
Troszeczkę mnie zakonczenie zawiodło - znaczy finalna walka była trochę jak na mój gust zbyt prosta, to już wcześniejszy pojedynek mi więcej krwi napsuł. Ale fabularnie - bardzo zgrabnie moim zdaniem. Znaczy, zakonczenie jak zawsze mogło być lepsze. Ale pewnie na palcach rąk można policzyć ksiązki, filmy czy gry z zakończeniem genialnym w każdym calu. A tu było naprawdę dobrze, zgrabnie i sentymentalnie.
Ja jestem bardzo zadowolony. Pierwsza część, osiem lat temu już jakoś, trochę mnie nastraszyła przy produkcji, dużo się mówiło o zamieszaniach z fabułą, zmiana z "jakiegoś" wiedźmina na Geralta mocno ryzykowna się wydawała, żeby fanów nie zawieść. I udało się spełnić pokładane nadzieje moim zdaniem.

No i trójeczka... gra na najwyższym światowym poziomie bez dwóch zdań.
Oby tylko cyberpunk im się udał równie dobrze! (btw, czy w wiedźminie było włąśnie do niego delikatne nawiązanie? :D )
 
 
mesiash 
Sedecimus


Posty: 1855
Skąd: Stolica
Wysłany: 15 Czerwca 2015, 10:57   

Pako, ostatnio piłem z chłopakiem z CDP, i mówił że u deweloperów można pograć w wiedźmina korzystającego z uzi/mp5 ;) Więc cyberpunk pewnie będzie pełen nawiązań międzygrowych.
_________________
The difference between "space-based clean power station" and "unimaginably powerful orbiting death ray" is mostly semantics and hope. - ponoć Asimov
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 15 Czerwca 2015, 11:05   

A ja spokojnie sobie gram. Jest już 70h a wątek główny nawet nie dobił do połowy gry. Świata jeszcze sporo zostało do odkrycia. Tylko poziom trudności musiałem już na max przestawić, bo przy robieniu zadań pobocznych, linia fabularna staje się zbyt prosta.

:bravo
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 5 Lipca 2015, 17:13   

Pierwsze przejście zrobione. Czas: 125h. Wszystkie zlecenia + ważniejsze questy.
Zostało trochę mapy i poszukiwań... (sądzę, że na 10h).

Zakończenia są trzy. Do tego kilka różnych stanów świata po ukończeniu rozgrywki...
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 23 Stycznia 2016, 10:04   

Wiedźmin 2 edycja rozszerzona, za darmo dla posiadaczy konta Xbox w USA, UK, Niemcy, Canada, Francja, wczoraj zainstalowałem. Oferta ważna do 4 lutego.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 3 Wrzeœśnia 2016, 11:29   

Wiedźmin 3, edycja GOTY już w sprzedaży.
Kupiłem na xboxa, w końcu pogram!

GOTY - zawiera w sobie wersje podstawową + dodatki, takie wydanie zbiorcze.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 3 Wrzeœśnia 2016, 12:38   

konopia, szkoda że nie podkręcili grafiki, zwłaszcza w obliczu wyjścia podkręconych wersji konsol i GTXów z serii 10. Ale jak sobie sprawię 1060/1070 za jakiś rok to też kupię pewnie GOTY ;)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 3 Wrzeœśnia 2016, 14:01   

Patcha na kompy zawsze można wypuścić później, ten temat akurat średnio mnie interesuje, mam 5 ( a może i 6) letniego lapka z integrą.

Z wersjami na konsole to faktycznie może być rożnie, ten nowy xbox ma być nie tyle podrasowany ile faktycznie "nowy", ma mieć gry na wyłączność, więc może doczeka się odświeżonego wiedźmina.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
krisu 
Langolier

Posty: 285
Skąd: Len(ovo)ingrad
Wysłany: 3 Wrzeœśnia 2016, 14:13   

O ile Wiedźmin 2 lekko się zawiesił na xbox360 kilka razy, to już Wiedźmin 3 na PS4 śmiga aż miło. Zbieram się, żeby dodatki kupić i zagrać, ale czasu nie ma.
_________________
Gdy nadejdzie czas białego zimna, nie jedz żółtego śniegu.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 3 Wrzeœśnia 2016, 15:13   

konopia, problem jest taki że CD Projekt rzuci teraz 100% sił na Cyberpunk. I dobrze. Wiele osób miało nadzieję że w GOTY wrócą do jakości grafiki z pierwszych trailerów.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
krisu 
Langolier

Posty: 285
Skąd: Len(ovo)ingrad
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2016, 03:07   

A czy właśnie nie wyszła karciana gra online Gwint, wersja beta?

https://www.playgwent.com/pl
_________________
Gdy nadejdzie czas białego zimna, nie jedz żółtego śniegu.
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2016, 12:45   

Gwint, nie ma ochoty na mini gierki, zazwyczaj je omijam, muszę w to grać, czy da radę grać w W3DG bez tego?
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2016, 15:46   

konopia napisał/a
Gwint, nie ma ochoty na mini gierki, zazwyczaj je omijam, muszę w to grać, czy da radę grać w W3DG bez tego?


Da radę. Poboczna, zupełnie pomijalna aktywność. Tak samo jak wyścigi konne i bójki na pięści.

Tak w ogóle to zbliżam się do końca fabuły (nie liczę dodatków). Naprawdę bardzo dobra rzecz. Nawet wzruszyć mi się zdarzyło.
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2016, 21:06   

thinspoon, dzięki!

Wyścigi i bójki też mnie nie interesują, przeszedłem prolog!
super chodząc po znacznikach "?" na mapie, sprawdzając co tam jest poczułem magię tej gry!
Jak na razie to mechanika gry najlepsza ze wszystkich dotychczasowych części!
Lubię wyzwania, gram na najniższym poziomie trudności, zabiła mnie banda utopców :shock: :lol:

W sumie to pierwsza gra jaką kupiłem sobie w tym roku, do tej pory ograłem tylko kilka "darmówek" z abonamentu GOLD.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2016, 23:05   

Nie graj na najniższym. Ja żałuję, że zdecydowałem się na Krew, pot i łzy, bo tak od 15 poziomu jest już za łatwo.
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 7 Wrzeœśnia 2016, 12:53   

ale poziom zdaje się, można zmienić w każdej chwili?

Ja dobijam do 6 poziomu teraz i jest ciężko, kusza, walka z dystansu, najlepszym przyjacielem wiedźmina walczącego z bandytami i dzikimi zwierzami, misia na 22 poziomie utłukłem z dystansu.
Z potworami lepiej nie zadzierać...

Z jednej strony podoba mi się to, że do wykonania zadania trzeba odpowiedniego poziomy (w borderlands tak było), ciekawy tylko jestem jak to działa potem, jak już masz wysoki poziom i zaczynasz zadanie na niższym , to jest z za łatwo czy automatycznie podbija poziom przeciwników.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 7 Wrzeœśnia 2016, 18:52   

Poziom można zmienić, ale nie zaliczy achivementu. Walka dystansowa? W Wiedźminie? :shock:

W W3 nie ma level scallingu. Poziom zadania/przeciwnika to tylko podpowiedź, czy powinieneś się za to brać. Jeśli masz dużo wyższy niż wymagany, dostajesz mało expa.

A, misio miał 12 level, nie 22 ;)
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 8 Wrzeœśnia 2016, 08:54   

Miś miał czaszkę i level 22. Obok są upiory na 33. poziomie, miejsce/zadanie z dodatku (mam wersję z dodatkami) wpadasz w towarzystwo bo sprawdzasz znaczniki na mapie i sie okazuje, ze trzeba wiać, Po drodze spotkałem Misia. Miś mnie gonił, schowałem się w w tej jaskini (tej co Gerald zwiedzał ją z koleżanką blondynką w poszukiwaniu pewnego Elfiego maga) i z niej strzelałem.

Bandytów i dezerterów z dystansu świetnie się rozstrzeliwuje, nawet jak są na wyższym poziomie, podbiec, namierzyć kilka auto strzałów, odskok itp...

Osiągnięcia, pucharki itp. Nigdy się tym nie przejmowałem, nie jestem kolekcjonerem.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 8 Wrzeœśnia 2016, 14:21   

Ale... to jest Geralt, Rzeźnik z Blaviken, itd. Co to za frajda strzelać do ludzi z kuszy, kryć się po krzakach? Może jeszcze trebusz od Emhyra wypożyczysz?
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 8 Wrzeœśnia 2016, 18:06   

Jak cię zabijają w połowie przypadków starć bezpośrednich (mieczowych), to lepiej walczyć z daleka dopóki nie pojawi się odpowiedni sprzęt czy poziom.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14 Wrzeœśnia 2016, 19:42   

konopia napisał/a
Jak cię zabijają w połowie przypadków starć bezpośrednich (mieczowych), to lepiej walczyć z daleka dopóki nie pojawi się odpowiedni sprzęt czy poziom.


Albo umiejętności :wink:

Skończyłem. Jeszcze dodatki przede mną. Rewelacja, czapki z głów.
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 16 Wrzeœśnia 2016, 16:48   

No. no Poczta Polska wypuszcza dwa znaczki z Geraldem z Rivii :D
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 16 Wrzeœśnia 2016, 17:17   

Gerald z Rivii, to młodszy czy starszy brat Geralta? :twisted:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group