Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Rafał Ziemkiewicz
Autor Wiadomość
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37526
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2014, 22:15   

btw, właśnie wypiłem butelkę wina i Lowenna będzie mnie zaraz wykorzystywać. ale nie jestem pewien czy oskarżać ją o gwałt
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2014, 22:15   

Czaga napisał/a
Eh, zresztą Ziemkiewicz ma rację (ironia), ten zakonnik tylko wykorzystał nietrzeźwą kobietę, normalnie funkcjonariusze KK preferują dzieci.

a poza tym, jeżeli mówimy o winie, to nie wydalili go z zakonu za to?

Ostatecznie 19-latka uznała, że nie ma siły na upokarzające pytania adwokata i wracanie przed obliczem sądu do traumatycznej sytuacji. Sprawa została umorzona.


Wychodzisz z założenia, że jest winny i nie jest tego w stanie zmienić nawet prawomocny wyrok sądu?
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2014, 22:15   

Fidel-F2 napisał/a
btw, właśnie wypiłem butelkę wina i Lowenna będzie mnie zaraz wykorzystywać. ale nie jestem pewien czy oskarżać ją o gwałt


Ot, farciarz. A ja, odkąd skończył mi się zapas pigułek gwałtu, mam same nieudane randki :cry:
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2014, 22:20   

Zawsze możesz sięgnąć do starych wyprobowanych metod RAZa
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2014, 22:20   

thinspoon, byłeś kiedyś ofiarą gwałtu? Wiesz jak to jest ciągle o tym mówić, wracać do tego? Dziewczyna się wycofała, bo miała dosyć. Kurcze, tak naprawdę to nawet nie kobieta, tylko dziewczyna- taka, którą łatwo upić, łatwo zbajerować. Gostka wydalili nawet jego właśni ludzie, bo znaleźli go winnym,a przecież wiadomo jak KK kryje dupę pedofilom i dewiatom.
Rozumiem, że pewnie kiedyś przespałeś się z bardzo pijaną kobietą, i teraz szukasz usprawiedliwienia dla swojego czynu, ale bez jaj. Nie można każdej złej rzeczy usprawiedliwiać, że inni robią gorzej.

edit
thinspoon napisał/a

Ot, farciarz. A ja, odkąd skończył mi się zapas pigułek gwałtu, mam same nieudane randki :cry:

zamiast inwestować w pigułki gwałtu i biegać w maratonach, żeby spalić testosteron bądź miły i opiekuńczy,a może jakaś laska się z tobą prześpi, bo się zakocha? Powodzenia na lepszej drodze.
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2014, 22:21   

Luc du Lac napisał/a
Zawsze możesz sięgnąć do starych wyprobowanych metod RAZa


Zamiast tego chcę kupić gitarę.
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2014, 22:22   

Czaga napisał/a
thinspoon, byłeś kiedyś ofiarą gwałtu? Wiesz jak to jest ciągle o tym mówić, wracać do tego? Dziewczyna się wycofała, bo miała dosyć. Kurcze, tak naprawdę to nawet nie kobieta, tylko dziewczyna- taka, którą łatwo upić, łatwo zbajerować. Gostka wydalili nawet jego właśni ludzie, bo znaleźli go winnym,a przeciez wiadomo jak KK kryje dupę pedofilom i dewiatom.
Rozumiem, że pewnie kiedyś przespałeś się z bardzo pijaną kobietą, i teraz szukasz usprawiedliwienia dla swojego czynu, ale bez jaj. Nie można każdej złej rzeczy usprawiedliwiać, że inni robią gorzej.


O jeb, witki opadły mi tak nisko, że nawet nie wiem jak to komentować. Powiedz, że sobie żartujesz i nie wracajmy więcej do tego. :mrgreen:
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2014, 22:24   

na tyle na ile ty żartujesz z pigułkami gwałtu. :roll: :mrgreen:

nie widzę innego powodu, dla którego tak zajadle bronisz tego zakonnika.
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2014, 22:26   

Fidel-F2 napisał/a
btw, właśnie wypiłem butelkę wina i Lowenna będzie mnie zaraz wykorzystywać.

Nie, nie będzie. :evil:
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2014, 22:32   

Czaga napisał/a
na tyle na ile ty żartujesz z pigułkami gwałtu. :roll: :mrgreen:

nie widzę innego powodu, dla którego tak zajadle bronisz tego zakonnika.


No cóż, ja żartuję, Ty natomiast jesteś chamska. Specjalnie mnie to nie boli, zwłaszcza, że o moim życiu osobistym przecież niewiele wiesz. Zakonnika nie bronię, już wspomniałem, że obronił się sam, za to przerażają mnie osoby takie jak Ty, które bardzo chętnie wzięłyby na siebie rolę oskarżyciela, sędziego i kata, bo sprawa jest przecież taka jasna i oczywista, na pewno zgwałcił, na pewno niewinna. Pewnie uważasz się za nowoczesną i postępową, natomiast mentalność masz bardzo podobną do zacietrzewionych mocherowych babć, tylko siedzisz po innej stronie barykady.

Nureczka, muszę jednak wycofać swoje przeprosiny
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2014, 23:08   

thinspoon napisał/a
Navajero napisał/a
thinspoon napisał/a
To moja interpretacja.

To akurat jest jasne. Tylko dlaczego uważasz, ją za bardziej właściwą niż inne, odmienne? Naprawdę wydaje Ci się, że aż tak górujesz intelektualnie nad otoczeniem


Pewnie z tego samego powodu, dla którego Ty uważasz swoją za jedyną słuszną.

To nie ja proponowałem, że wytłumaczę niejasności całej sprawy młodszym braciom w rozumie :) Ja jedynie wyraziłem swoje zdanie. Co do reszty, może rzeczywiście nie ma sensu tego ciągnąć. Z mojej strony EOT.

Fidel, nie rozśmieszaj mnie, bo mam migrenę :mrgreen:
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37526
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 06:34   

thinspoon, przecież ustaliliśmy już, że dyskusja nie jest o ustalenie czy oskarżony był winny czy nie bo to nie jest możliwe w naszej sytuacji. Rzecz o tym czy pochwalamy radosne podejście do gwałtu RAZa czy nie. Ogarnij się.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 07:42   

O jak miło, holera w końcu wraca na stare - nowe wody, bo jakość dypyskusji o niebo lepsza niż dawniej bywało, jaka szkoda, że jak coś się w końcu dzieje to nie ma mnie "w domu" :wink:
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 08:59   

Navajero napisał/a

To nie ja proponowałem, że wytłumaczę niejasności całej sprawy młodszym braciom w rozumie :) Ja jedynie wyraziłem swoje zdanie. Co do reszty, może rzeczywiście nie ma sensu tego ciągnąć. Z mojej strony EOT.



Ja próbowałem wyjaśnić moje stanowisko i powody, dla których zabrałem tu głos, bo miałem wrażenie, że zostałem źle zrozumiany. Wyszło jak wyszło.

Fidel, daj spokój. W tej dyskusji co dyskutant to inny przedmiot dyskusji.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 09:27   

sęk w tym że tu nie ma o czym dyskutować,
RAZ popisał się prymitywno-debilnym tekstem - czym zrównał do Leppera i JKM
problem jest w tym, że RAZ to publicysta który żyje ze sprawnego posługiwania się słowem, i takie wpadki są po prostu niedopuszczalne.
Absolutnie nie ma znaczenia w jakim kontekście on to napisał - czy komentując jakieś wydarzenie, czy też z własnego doświadczenia - po prostu dał ciała na całej linii ( i piszę to jako przeciwnik politycznej poprawności)
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 09:31   

thinspoon napisał/a
Czaga napisał/a
na tyle na ile ty żartujesz z pigułkami gwałtu. :roll: :mrgreen:

nie widzę innego powodu, dla którego tak zajadle bronisz tego zakonnika.


No cóż, ja żartuję, Ty natomiast jesteś chamska. Specjalnie mnie to nie boli, zwłaszcza, że o moim życiu osobistym przecież niewiele wiesz. Zakonnika nie bronię, już wspomniałem, że obronił się sam, za to przerażają mnie osoby takie jak Ty, które bardzo chętnie wzięłyby na siebie rolę oskarżyciela, sędziego i kata, bo sprawa jest przecież taka jasna i oczywista, na pewno zgwałcił, na pewno niewinna. Pewnie uważasz się za nowoczesną i postępową, natomiast mentalność masz bardzo podobną do zacietrzewionych mocherowych babć, tylko siedzisz po innej stronie barykady.



ojej atak najlepszą formą obrony?

Thinspoon - jak już pisałam i ja i np. Fidel to dawno wyszło poza kwestię "winny czy nie". Chodzi o jasne przesłanie wiadomości, iż gwałcenie nietrzeźwych osób jest niedopuszczalne.

Swoją drogą gostek się nie "obronił", tylko dziewczyna zrezygnowała, bo miała dosyć ciągłego opowiadania o gwałcie + sąd kościelny (maja prawo kanoniczne) uznał go za winnego i wydalił z zakonu. Warto tu dodać, iż KK ma długą tradycję zatajania molestowania seksualnego, spychania ofiar do roli winnych (to nie polski ksiądz powiedział, ze dzieci same się pchają?) i przenoszenia oskarżanych księży i zakonników do innej parafii.
Jeżeli było to pomówienie, to facet powinien ja teraz zaskarżyć.
Moja znajoma także zrezygnowała z postępowania. Nie mogła sobie psychicznie poradzić z oskarżeniami, że sama chciała, jest puszczalska i to jej wina, bo nie krzyczała, nie walczyła itd... Najpierw zmieniła środowisko, potem pracę, później wyjechała z kraju, żeby zacząć na nowa. Zresztą dlatego, że gwałciciel rozpuścił iż "dziewczyna sama chciała" i jest łatwa, na innej imprezie chłopak próbował się dobrać do mnie. Bo skoro moja znajoma jest łatwa, to ja na pewno też dam się przelecieć. Ot łopatologiczne myślenie.

Twoje żarty są bardzo specyficzne - pigułki gwałtu, kamienie i kaci :roll: Skąd Ci się to wzięło? Poradziłabym "pobiegaj i ochłoń" - ale na pewno źle to odbierzesz.

Do słowa "chamska" nawet nie ma co się ustosunkowywać, bo przecież sama pisałam, że damą nie jestem :mrgreen:


Thinspoon - nie traktuj tej dyskusji jako maratonu, który trzeba wygrać - tu nie chodzi o Twoją ambicję i chęć zwycięstwa, ale o wykorzystywanie ludzi.

Naprawdę staram się być w stosunku do Ciebie delikatna, bo jak pisałam "szanuj ekstremistę swego, bo możesz mieć gorszego". I nie rzucaj na stos moherowych babć, bo to nasz mur przeciw islamskim terrorystom. Ogień ogniem, terrorystę babcią.
 
 
LadyBlack 
Babcia Weatherwax


Posty: 863
Skąd: z rubieży
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 09:52   

Czaga napisał/a
sąd kościelny (maja prawo kanoniczne) uznał go za winnego i wydalił z zakonu.

Nie sprawdzałam tego, więc się dopytam:
- uznali go za winnego gwałtu?
- czy uznali za winnego złamania ślubów zakonnych, zbrukania dobrego imienia zakonu, złamania celibatu np.?
Zakon ujawnił swoje wewnętrzne decyzje?
Picie, szlajanie się i złamanie celibatu to wystarczające powody, żeby wydalić kogoś z zakonu. Księża i zakonnicy to nie jest jedna czarna masa. Zakony są zdecydowanie bardziej czułe i honorowe niż się postronnym wydaje. Z zakonu łatwo wylecieć, tam się nie patyczkują.
Wśród "zwykłych" księży nie ma takiej dyscypliny i poszanowania zasad.


A tak poza tym, to od głupiego wynurzenia Ziemkiewicza zdryfowało na poważniejsze wody, tylko czy to odpowiedni wątek do tego?
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 09:55   

Ziemkiewicza ;)
Cytat
A tak poza tym, to od głupiego wynurzenia Ziemiańskiego zdryfowało na poważniejsze wody, tylko czy to odpowiedni wątek do tego?


z racji braku innej twórczości...

może po prostu przenieść RAZa do innego działu ?:)?
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 09:57   

LadyBlack napisał/a
tylko czy to odpowiedni wątek do tego?
TUTAJ jest odpowiednie miejsce i proponuję się przenieść z dyskusją jeśli będzie o czym i z kim. W każdym razie warto by.
 
 
LadyBlack 
Babcia Weatherwax


Posty: 863
Skąd: z rubieży
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 09:58   

Dzięki Luc du Lac, gdyby nie Twoje czułe oko, imputowałabym głupotę niewinnemu człowiekowi :oops: :wink:
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 09:59   

Marcin Mogielski, przeor klasztoru Dominikanów w Gdańsku potwierdza, że Andrzej W. nie jest już zakonnikiem:
za:
http://trojmiasto.gazeta....prawowanie.html

- Moim zdaniem ta informacja należy się ludziom, bo sprawa miała wymiar publiczny. Nie zamieciono niczego pod dywan, tylko potraktowano z całą powagą. Tego typu sprawy powinny być właśnie tak załatwiane, bo to buduje wiarygodność Kościoła.

O wydaleniu Andrzeja W. zadecydował dekretem z 9 lipca br. generał zakonu ojciec Bruno Cadore. Miesiąc później decyzję potwierdziła watykańska kongregacja ds. instytutów życia konsekrowanego i stowarzyszeń. Powody: łamanie ślubów zakonnych, brak woli poprawy mimo licznych kar i upomnień, odrzucenie oferowanej pomocy.


Rafał napisał/a
LadyBlack napisał/a
tylko czy to odpowiedni wątek do tego?
TUTAJ jest odpowiednie miejsce i proponuję się przenieść z dyskusją jeśli będzie o czym i z kim. W każdym razie warto by.


Tutaj nie mam dostępu :lol: na pewno thispoon się ucieszy :)
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 10:10   

Czaga napisał/a
Tutaj nie mam dostępu
Ale chcesz? :wink:


Wracając do tematu tego zakonnika:

LadyBlack napisał/a
Nie sprawdzałam tego, więc się dopytam:
- uznali go za winnego gwałtu?
- czy uznali za winnego złamania ślubów zakonnych, zbrukania dobrego imienia zakonu, złamania celibatu np.?
Zakon ujawnił swoje wewnętrzne decyzje?

onet napisał/a
zakonnika spotkały konsekwencje - dominikanie z gdańskiego klasztoru zdecydowali o wydaleniu go z zakonu za złamanie ślubów posłuszeństwa i ubóstwa
Czyli w swoim zakresie zrobili co mogli na maxa, pogonili gościa. Jak czytam dalej dziewczyna odpuściła, bo z jej szanse procesowe nie wyglądają za mocno:
Cytat
Dziewczyna przekonywała, że nie wiedziała, że umawia się na piwo z duchownym. Stwierdziła też, że podczas jednego ze spotkań Andrzej W. zaproponował jej nocleg w hotelu, gdzie zasnęła i - jak przekonywała - obudziła się w trakcie zbliżenia, na które nie wyraziła zgody.
IMO nie jest możliwe, żeby w takiej sytuacji nie pojawiał się kontekst seksualny. Para imprezuje sobie w najlepsze, a potem nie idzie każde w swoją stronę, tylko biorą na noc pokój w hotelu.

Edit: Czaga szybciej edytuję niż ja piszę :lol:
 
 
LadyBlack 
Babcia Weatherwax


Posty: 863
Skąd: z rubieży
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 10:12   

Czaga napisał/a
Powody: łamanie ślubów zakonnych, brak woli poprawy mimo licznych kar i upomnień, odrzucenie oferowanej pomocy.

No właśnie.
Wrzucasz tą sprawę do jednego worka z pedofilami i gwałcicielami.
Nie zapędzaj się.
Rozumiem, że ponoszą Cię emocje związane z tragicznymi przeżyciami znajomej, ale nakręcasz się niepotrzebnie.
RAZ palnął głupstwo.
Zakonnik zachował się nagannie i poniósł karę. Być może za małą, a być może nie, ale tego nie wiemy, bo nie mamy dowodów.
A thinspoon nie popiera gwałtów. Po prostu wyraził swoją wątpliwość co do zasadności "hejtu" w stosunku do Ziemkiewicza. I dobrze, przynajmniej rozpoczęła się rozmowa.
A internety lubią hejty, za kilka dni wszystko ucichnie i znajdzie się nowy temat. Nic szczególnego.
Ale niesmak zostanie.

Edycja// doprecyzowałam, rozkojarzona jestem niemiłosiernie dzisiaj :(
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 10:38   

Hejt na Ciechana przebija hejt na Ziemkiewszczyznę
 
 
LadyBlack 
Babcia Weatherwax


Posty: 863
Skąd: z rubieży
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 10:43   

Serio? Kompletnie nie zauważyłam.
Gdyby nie Holera, to bym nie wiedziała jakie hejty są w tym tygodniu w modzie :wink: :mrgreen: :wink:
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 11:12   

LadyBlack napisał/a
Czaga napisał/a
Powody: łamanie ślubów zakonnych, brak woli poprawy mimo licznych kar i upomnień, odrzucenie oferowanej pomocy.

No właśnie.
Wrzucasz tą sprawę do jednego worka z pedofilami i gwałcicielami.
Nie zapędzaj się.
Rozumiem, że ponoszą Cię emocje związane z tragicznymi przeżyciami znajomej, ale nakręcasz się niepotrzebnie.
RAZ palnął głupstwo.
Zakonnik zachował się nagannie i poniósł karę. Być może za małą, a być może nie, ale tego nie wiemy, bo nie mamy dowodów.
A thinspoon nie popiera gwałtów. Po prostu wyraził swoją wątpliwość co do zasadności hejtu w stosunku do Ziemkiewicza. I dobrze, przynajmniej rozpoczęła się rozmowa.
A internety lubią hejty, za kilka dni wszystko ucichnie i znajdzie się nowy temat. Nic szczególnego.
Ale niesmak zostanie.

Edycja// doprecyzowałam, rozkojarzona jestem niemiłosiernie dzisiaj :(


Lady, ale ja się nie nakręcam i nie noszą mną emocje. Przeor jasno stwierdza:

Marcin Mogielski, przeor klasztoru Dominikanów w Gdańsku potwierdza, że Andrzej W. nie jest już zakonnikiem:

- Moim zdaniem ta informacja należy się ludziom, bo sprawa miała wymiar publiczny. Nie zamieciono niczego pod dywan, tylko potraktowano z całą powagą. Tego typu sprawy powinny być właśnie tak załatwiane, bo to buduje wiarygodność Kościoła.

Gwałt jest gwałtem, niezależnie jak się go nazwie. Bronienie molestowania seksualnego i pedofilii w kościele jest złe i nawet samym przedstawicielom KK zaczyna to wreszcie, dzięki Bogom, przeszkadzać. Czytając historie procesów przeciwko zakonnikom i księżom, to nie jest tak szybko i natychmiast. Ofiary w Ameryce północnej i południowej czy np. Irlandii często musiały walczyć po 20 i więcej lat. I to jest fakt. Zanim KK przyzna się do złego czynu, to musi się w to zaangażowany prasa, opinia publiczna i musi minąć trochę czasu.

Zresztą jak piszę już trzeci raz, tu nie chodzi nawet o zakonnika i dziewczynę, ale o Ziemkiewiczowską akceptację gwałtu dokonanego na nietrzeźwej osobie i thinspoonowskie " nic się nie stało".
Czy są nastolatki, które uprawiają sponsoring? Są. Ale są także dobre dziewczyny, jak np. moja 19letnia córka chrzestna, którą kiedyś chodziła do szkoły zakonnej i to była dla niej na tyle straszne, ze została antyklerykałem.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 11:16   

Ten zakonnik nie wyleciał za gwałt, tylko za ogólną niesubordynację, alkoholizm i materializm. Tak dla jasności.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 11:51   

Martva - może sprawdź kilka postów wyżej.

To będzie mój ostatni post w tym temacie, bo muszę się skupić na pracy, czwarty raz piszę - tu chodzi o akceptacje dla gwałtu wyrażoną przez Ziemkiewicza.

Byliśmy na kolacji ze znajomymi i powstał dość ostry podział pomiędzy rodziców chłopców i rodziców dziewczynek. Rodzice chłopców uważali, że laski wrabiają w gwałty i na pewno będą chciały wpaść z ich synem dla kasy. Przeważnie matki miały taką opinię. Natomiast ojcowie dziewczynek bali się, że ktoś zrobi ich córeczkom krzywdę, zgwałci je, zaciąży itd... (młodzi rodzice) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jednak w wypadku wykorzystania osoby nieprzytomnej nie powinien.

tym bardziej dziwię się Ziemkiewiczowi, chociaż pewnie nie powinnam, bo to taki Marcinkiewicz trochę.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 11:58   

Podsumowanie dyskusji w prawym dolnym rogu zalinkowanej grafiki.
_________________
5 zdań na temat
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2014, 12:04   

hrabek napisał/a
Podsumowanie dyskusji w prawym dolnym rogu zalinkowanej grafiki.


:mrgreen:

Czaga, za całokształt - :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group