Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Pełnia - głosowanie do 3.11.2009

Który z tekstów spełnił Twoje oczekiwania?
1. Akerman
2%
 2%  [ 3 ]
2. Blask
0%
 0%  [ 1 ]
3. Demolka
0%
 0%  [ 1 ]
4. ...i Bestia
2%
 2%  [ 3 ]
5. Inwazja pożeraczy...
15%
 15%  [ 21 ]
6. I w księżycowym blasku stanie u drzwi
3%
 3%  [ 5 ]
7. Jej zapach
3%
 3%  [ 4 ]
8. Nieoczekiwany świadek
3%
 3%  [ 5 ]
9. Niespodzianka
4%
 4%  [ 6 ]
10. Nikt się nie waży
2%
 2%  [ 3 ]
11. Ostrożności nigdy dosyć
4%
 4%  [ 6 ]
12. Pamiętnik znaleziony na skórze
12%
 12%  [ 16 ]
13. Pełnią gębą
0%
 0%  [ 0 ]
14. per aspera ad lunae
2%
 2%  [ 3 ]
15. Pogoń
0%
 0%  [ 1 ]
16. Proces gnilny
6%
 6%  [ 8 ]
17. Spełnienie
10%
 10%  [ 14 ]
18. Wstydliwy epizod z życia Dr House'a
0%
 0%  [ 1 ]
19. Wśród nocnej ciszy.
13%
 13%  [ 18 ]
20. Wzgórze
6%
 6%  [ 8 ]
21. Zew krwi
3%
 3%  [ 5 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 132

Autor Wiadomość
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 3 Listopada 2009, 23:48   

Martva. Nie bój. Gratuluję. Mnie tekst nie podszedł, z wiadomych powodów. Poza tym taki fajny klimat zabiłaś zwierzaczkami. Tak się nie godzi.Reszta jednak oceniła inaczej.
Gratuluję zwycięstwa. :bravo :bravo :bravo
baranek, xan4, gratuluję miejsc na podium. :bravo xanowi jeszcze z osobna, podobał mi się ten tekst i był jednym z tych, na które głosowałem. :bravo

I dla całej reszty również zasłużone brawa, w tym w szczególności dla moich pozostałych faworytów, czyli dla terebki i Sally (Sally, cudowny absurd! :D ). :bravo

Zauważam też tendencję do pisania "śmiesznych" (cudzysłów wedle woli, jak dla mnie jest) tekstów o zwierzątkach. Już były kotki, ostatnio komary, teraz ślimaki i chomiki. Mam nadzieję, że ta tendencja umrze śmiercią naturalną i przeje się głosującym, jak swego czasu shorty o tematyce "boskiej". Już się bowiem boję, że następnym razem otrzymam przewrotny i futurystyczny cyberpunk, gdzie na końcu okazuje się, że bohaterem jest dżdżownica.
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
xan4 
Tatuś Muminków


Posty: 5116
Skąd: Dolina Muminków
Wysłany: 3 Listopada 2009, 23:49   

Martva, jeszcze raz serdeczne :bravo :bravo :bravo
baranek, odszczekuję jeszcze raz :D :bravo :bravo za szorta, nie wpadłem, że to może być Twój wyrób :D
serdeczne gratulacje dla moich faworytów J. Tanar, terebka i Marcin Robert

bardzo dziękuję za głosy oraz za opisy mojego szorta, bardzo Wam wszystkim dziękuję za dobrą zabawę, którą miałem w wątku szortowym.

Martva, czy już jesteś przekonana o swoim talencie i wreszcie zabierzesz się za napisanie czegoś dłuższego :?: :D

edit: był
Ostatnio zmieniony przez xan4 3 Listopada 2009, 23:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Listopada 2009, 23:52   

Chal-Chenet napisał/a
Już się bowiem boję, że następnym razem otrzymam przewrotny i foturystyczny cyberpunk, gdzie na końcu okazuje się, że bohaterem jest dżdżownica.


Boski pomysł, wyobraziłam sobie ludzkie ciało zanurzone w jakiejś kadzi jak z matrixa, wszczepy, różne takie, kabelki... STOP! to nie kabelki! ;P:

Chal-Chenet napisał/a
Poza tym taki fajny klimat zabiłaś zwierzaczkami. Tak się nie godzi.


Z tym podyskutuję jutro :)

EDIT:
xan4 napisał/a
Martva, czy już jesteś przekonana o swoim talencie i wreszcie zabierzesz się za napisanie czegoś dłuższego :?: :D


nie ;P:
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
anja.sfanvitch 
Gollum

Posty: 21
Skąd: lubelskie
Wysłany: 4 Listopada 2009, 00:05   

Gratulacje wielkie ;) :bravo :bravo :bravo podiumowiczom i tym pod. Czekam na kolejny temat i bardzo, bardzo dziękuję wszystkim za komentarze, po czwartej edycji zaczynam je naprawdę doceniać.
_________________
Pierwszy samochód ominął go z boku, drugi zatrąbił.
Zszedł więc na chodnik,
zwolnił.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 4 Listopada 2009, 05:13   

To już teraz oficjalnie.
Martva, :bravo :bravo :bravo
baranek, :bravo :bravo
xan4, :bravo
Gratuluję wszystkim uczestnikom, :bravo :bravo :bravo fajna zabawa nam się rozwinęła.
Pucek, nie ma sprawy, miło było pomóc, dobrze się bawiłam przy tym. :D
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 4 Listopada 2009, 08:07   

Również gratuluję autorom zwycięskich szortów, jak i pozostałym szortpiścom. :bravo Dziękuję za głosy i komentarze :)

Krótkie wyjaśnienie odnośnie rzekomego podobieństwa "Procesu gnilnego" do "RIP". Zaręczam, że jeśli nawet się pojawiło, to bez premedytacji z mojej strony. Lubię popolitykować sobie w swoich tekstach i kompletnie nie przeszkadza mi to u innych piszących. Wręcz przeciwnie. A temat zawarty w "Procesie" chodził mi po głowie już od roku z okładem. Roboczo nawet nadałem mu tytuł: "Diabelska Równowaga V czyli Proces gnilny". "V" bo cztery luźno ze sobą powiązane części krążą już po sieci od jakiegoś czasu. Gdyby ktoś miał czas i ochotę przeczytać, podaję linki:

D.R. I
D.R. II
D.R. III
D.R. IV

Ach, i przepraszam za brak logiki w drugim szorcie, znaczy w "Nieoczekiwanym świadku". Jakoś tak wyszło samo :oops:
_________________
SZORTAL
Szortal Na Wynos - Wydanie Specjalne
 
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 4 Listopada 2009, 08:18   

Martva, :bravo :bravo :bravo Gratulacje :!:

baranek :bravo :bravo

xan4 :bravo Żeś mnie zaskoczył tym tekstem całkowicie, mam nadzieję, że nie ostatni raz :D

Gratulacje też dla wszystkich pozostałych. Fajnie by było, gdyby wreszcie edycje rekordowe pod względem ilości tekstów były również rekordowymi pod względem ilości głosujących.

Martva, no gdzie ten temat? :D
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Stormbringer 
Marsjanin


Posty: 2243
Skąd: inąd
Wysłany: 4 Listopada 2009, 08:31   

Pięknie, gratulacje dla podiumowiczów i wszystkich pozostałych! :bravo

Też czekam na nowy temat. ;)
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 4 Listopada 2009, 08:44   

Martva ożyw się :!:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Listopada 2009, 08:59   

Nowego tematu pewnie dziś nie wymyślę (do ostatniej godziny byłam przekonana że mnie dopędzi najpierw czytelnik, potem chomik). Więc cierpliwości.
Za to wrzucę komentarze do komentarzy :)

‘Chociaż autor prawdopodobnie zasugerował się pewnym opowiadankiem o komarach z poprzedniej edycji, znaczy poszedł wydeptaną już przez kogoś ścieżką, ale zrobił to jak należy’

‘jak skończyłem czytać, pomyślałem: była komarzyca, teraz ślimaki'. tak mi skojarzyło.’
’coś jak komary z poprzedniej edycji’

‘Cieszę się, że kogoś zainspirowała moja komarzyca z poprzedniej edycji szortów.’
‘Z komarami bardziej mi się podobało, bo w komary celowało.’
‘Druga moja uwaga - w poprzedniej edycji był szort o komarzycy, oparty na identycznym schemacie.’
Rzeczywiście głupio wyszło, tak z edycji na edycję, ale szczerze mówiąc dopóki nie przeczytałam pierwszego komentarza sugerującego zerżnięcie pomysłu, to nie skojarzyłam. A pomysł jest stary. Wpadłam na niego przy własnej edycji ‘Bezzębny anioł’, czyli w lipcu. Tylko że nie napisałam wtedy, bo nijak nie mogłam wymyślić dlaczego właściwie te cholerne ślimaki mają być aniołami. Przyszło mi do głowy że może jakaś klątwa rzucona przez Boga na diabły, bądź na ludzi (i wtedy ślimaki byłyby aniołami, boską plagą). Ale żeby było wiadomo o co chodzi musiałabym wtedy wprowadzić przemowę/dialog, ale mi nie wychodzą dialogi, chyba że typu ‘Gdzie byłaś?’ ‘Pokażę ci’. W każdym razie całą ideę szorta, klimat i ostatnie zdanie nosiłam w głowie od tego czasu. Że po komarze – przypadek :/

cisza, zmącona trzepotem nielicznych ciem to trochę zbyt wydumany koncept. Jak zmącona, to juz nie cisza, a z drugiej strony - ćmy latają b. cicho’

To specjalnie żeby podkreślić ze było cicho, gdyby było mniej cicho, to nie byłoby słychać ciem, nie? ;)


‘Jak ja nie lubię przerostu formy nad treścią! A tu osiągnął on chyba apogeum’

I tak właśnie miało być. Naprawdę się martvię że nie było widać na pierwszy rzut oka że to zamierzony efekt ;)

‘- Nie lubię psucia dobrej konwencji horrorowej pseudo śmiesznymi puentami.’
‘jest nastrojowość i klimat, które tak bardzo lubię, ale ta puenta, no normalnie z innego szorta wyciągnięta.’
‘ładnie zarysowany nastrój, zabity ślimakami’
Nadmuchałam plugawy, mroczny balonik, a potem go przekłułam i wylazły Bestie. Tak wyszło. Ślimaki mnie przerażają i brzydzą, włażą mi na drzwi, pożerają całkiem duże rośliny w ciągu jednej nocy, czają się wszędzie, a Wam się wydaje że to takie niewinne stworzonka, mam wrażenie.
Nawet nie wiecie jak bardzo się mylicie.

‘Od razu wiadomo o co chodzi, kwestia tylko w podmiocie; mogły być dżdżownice albo inne robale, albo... W zasadzie nieważne, że to były ślimaki’
‘czytelnikowi do obstawiania pozostaje: gąsienice, ślimaki czy inne robactwo? Zresztą, zasadniczo jeden pies, te ślimaki można swobodnie podmienić na pozostałe wymienione przeze mnie opcje’
Nie można, ślimaki są najpodlejszą z plag. Poza tym temat nie brzmiał ‘ślimaki’ tylko ‘Pełnia’. ;P: a pełni nie można było spokojnie wymienić na nów. Bo by nie było światła do splugawienia etc. ;)

'Prężące się złowrogo i nieuchronnie mięśnie' tak mi nie zagrało. i 'plugawienie światła' też
‘epitetów trzeba umieć używać’
I tu muszę przyznać że się zdziwiłam. Już wyjaśniam.
Moje pierwsze, nieforumowe fantastyczne środowisko operowało pewnymi skojarzeniami. I tak, jak się użyło słowa ‘plugawe’ ‘omszałe’ ‘dwuspadowe’ ‘pradawne’ – było wiadomo że chodzi o H. P. Lovecrafta. I taką miałam ideę żeby napisać szorta kpiącego ze stylu Mistrza (przepraszam, Chal!), i myślałam że to widać tak na pierwszy rzut oka. Przetestowałam na siostrze i zadziałało – chichotała od połowy. Więc jak widziałam że ktoś ten maksymalnie zmanierowany, przeładowany dość przypadkowo dobranymi (napisałam tekst bez przymiotników, przejrzałam dwa opowiadania HPL, skopiowałam charakterystyczne określenia a potem je powklejałam tam gdzie choć trochę pasowały) epitetami język traktuje poważnie, to nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać ;) Bo że na forum literackim i fantastycznym jakieś 3 osoby z komentujących zauważyły do czego/kogo piłam - chyba raczej smutne.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Ozzborn 
Naznaczony Ortalionem


Posty: 8409
Skąd: z krainy Oz
Wysłany: 4 Listopada 2009, 09:05   

Ale jazda.
Gratki dla zwycięzców i moich faworytów.
Martva :bravo :bravo :bravo - nie martv się ja nie rozpoznałem, że to Twoje ;P:
baranek :bravo :bravo - tym razem nie rozpoznałem Twojego tekstu(ów) obstawiałem zupełnie inny - ale tak czy inaczej na Ciebie głosowałem - znaczy się Twój talent broni się sam :)
xan :bravo wprawdzie ten tekst do mnie w ogóle nie trafił, ale jak widać trzymasz formę.
_________________
Czerwony Prorok i Najwyższy Kapłan Ortalionowego Boga

'Irony is wasted on some people.'-T.Pratchett

"Ozzborn, pogódź się z tym. Twoja uroda jest Twoim przekleństwem." (c) baranek
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 4 Listopada 2009, 09:28   

to może jeszcze ja.
przede wszystkim dziękuję za głosy.
i za komentarze.
cieszę się, że jednak potrafię czasem zaskoczyć.
a właśnie - zaskoczyć. '...i Bestia' nie miała zakakiwać. to miał być taki czarno-biały [gdyby ktoś chciał zekranizować] szort klasy B. nie do końca wyszło. bywa.
a chomik... myślałem, że małe zwierzątko przysypane stertą ludzkich ubrań może mieć kłopty z oddychaniem.
jak przeczytałem temat, to pierwsze skojarzenie miałem właśnie z wilkołakami. nie tylko chyba ja. i sobie pomyślałem tak: 'znam ja Was łobuzy [tak pomyślałem, łobuzy], nie pójdziecie Wy, oj nie, drogą najprostszych skojarzeń. będziecie kombinować.' dlatego napisałem, to co napisałem.
ja uważam, że nie zawsze chodzi o to, żeby było oryginalnie. czasami można wziąć oklepane do bólu schematy i spróbować się nimi pobawić. a jeśli przy okazji bawi to również czytającego? o to chyba chodzi, nie?
i jeszcze o jednym komentarzu chciałem... przeczytałem już chyba z 'n' opowiadaniań o krasnoludach, z 'n' o barbarzyńskich wojownikach, o smokach też coś koło tego. i ciągle mi mało. dlatego czytam fantastykę.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
hardgirl123 
Kaznodzieja

Posty: 2441
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Listopada 2009, 12:11   

:bravo Martva
_________________
Władza jest po to, by świat nie rozpadł się na tysiące kawałków.
 
 
Pucek 
Tumitak


Posty: 2659
Skąd: Grochów
Wysłany: 4 Listopada 2009, 12:18   

Takoż i ja za głosy na "Niespodziankę" dziękuję.
Przyznaję, że autentycznie bawiło mnie czytanie krańcowo różnych opinii o tym opku, ale widzę że je chyba za bardzo przycięłam. Bo darowałam sobie (i czytelnikom) opis, jak to wściekle głodny po stuletnim poście wampir wylatuje na świat i zaraz za pierwszym rogiem (własnej kapliczki) trafia na świeżą cielęcinkę, po czym te żądne krwi kły zatapia w ... i jeszcze na koniec pluje kłakami z golfa. Tego ciemnego, no bo oczywiste, że na taką akcję nie idzie się w różowym podkoszulku.
Sądzę, że jestem winna powyższe trzy zdania wyjaśnienia :wink:
Znaków by jeszcze starczyło :D
_________________
prawdopodobnie najstarsza wiedźma w okolicy.
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 4 Listopada 2009, 12:56   

Martva :bravo :bravo :bravo to teraz oficjalnie ;P: Od pierwszego dnia nie miałam wątpliwości, że tak to się skończy 8)

baranek :bravo :bravo chomikokradziejco :mrgreen: ucieszyłam się, że nie zrezygnowałeś z pisania szorta :mrgreen:

xan4 :bravo interesujące to było ;P:

Wsiem pozostałym niepodiumowiczom gratuluję i jak zwykle fajnie było z wami się ścigać. 8)
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Marcin Robert 
Orient Men


Posty: 1476
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 4 Listopada 2009, 14:35   

Gratulacje dla Martvej, baranka i xana4 :bravo :bravo :bravo oraz pozostałych współkonkursowiczów. :bravo :bravo
 
 
Sally 
Jaskier


Posty: 86
Skąd: z uroczego miasteczka :)
Wysłany: 4 Listopada 2009, 15:48   

To ja też :mrgreen:
Gratuluję zwycięzom :bravo Dziękuję za głosy i opinie o "nikt się nie waży". Cieszę się, że niektórym się podobało. I czekam na nowy temat, może znów coś napiszę
_________________
"Wciąż uczę się żyć na własnej skórze i płacę jak umiem ten dziwny rachunek..."
 
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 4 Listopada 2009, 17:51   

Martva :bravo :bravo :bravo :bravo
baranek :bravo :bravo :bravo
xan4 :bravo :bravo

Pozostali autorzy :bravo
Specjalne :bravo dla Marcina Roberta - szorcik naprawdę kapitalny.
Wygląda, że tylko ja zagłosowałem na Bellatrix. Co jest, ludziska, z Wami?
 
 
mBiko 
Кощей


Posty: 17377
Skąd: The Boat
Wysłany: 4 Listopada 2009, 22:36   

Martva, baranek, xan4, gratuluję sukcesu.
_________________
Wcale nie jestem pod wypływem kolaholu niek jaktórzy w zas pogli momyśleć.
Nie niestem jawet wpiłowie tak pojany jak pożecie mymyśleć.
 
 
marcolphus 
Batman


Posty: 514
Skąd: Kraków
Wysłany: 5 Listopada 2009, 07:33   

Gratuluję zwycięzcom! :bravo :bravo oraz wszystkim pozostałym autorom.
I dziękuję tej jednej osobie, która zagłosowała na mnie!!!

Tym razem zgadzam się całkowicie ze wszystkimi negatywnymi głosami dotyczącymi mojego opka - były jak najbardziej zasłużone - nie popisałem się, pisałem na szybko, bez odleżenia szorta... Trudno, mam nadzieję, że następnym razem się uda.
 
 
 
Rudus 
Langolier


Posty: 296
Skąd: Kraków/Gliwice
Wysłany: 5 Listopada 2009, 09:42   

Fajnie ze Slimaki wygraly :]
:bravo dla wszystkich z podium.

3 glosy... nie jest zle...

A Shenra sie czepialsko czepiala - ze wszystkich wytkniec jakie zobaczylem w tym temacie co do mojego shorta moze kilka bylo sensownych. Reszte traktuje jako czepialstwo i dzika chec wyzycia sie na kims innym zeby odwrocic uwage od niedoskonalosci swojego dziela :evil:
_________________
http://www.sinfest.net/co.../2009-11-02.gif
 
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 5 Listopada 2009, 09:53   

Rudus napisał/a
dzika chec wyzycia sie na kims innym zeby odwrocic uwage od niedoskonalosci swojego dziela :evil:


A czego chęcią wykazali się ci, którzy akurat nic nie przysłali?
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 5 Listopada 2009, 12:56   

Rudus napisał/a
Reszte traktuje jako czepialstwo i dzika chec wyzycia sie na kims innym zeby odwrocic uwage od niedoskonalosci swojego dziela
A od czego tu odwracać uwagę? Jest błąd to jest błąd. Czepiać trochę się czepiłam, jak już zaznaczyłam parę stron wcześniej, ale tylko trochę. Wybacz Rudus słaby był ten szort. Ale nie przejmuj się, jeden z moich w ogóle się nie podobał i płakusiać nie będę.

A jeszcze jedno, "z tą dziką chęcią wyżycia się na kimś innym" w odniesieniu do mojej osoby ostożnie bym używała tego stwierdzenia. Jak bym chciała się wyżyć, to by bolało. I generalnie nie podoba mi się ta uwaga.
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 5 Listopada 2009, 14:57   

Rudus :mrgreen:
Duch MOFFISSA w narodzie wiecznie żywy :wink:
_________________
SZORTAL
Szortal Na Wynos - Wydanie Specjalne
 
 
 
Bellatrix 
Batman


Posty: 531
Skąd: Warszawa
Wysłany: 5 Listopada 2009, 16:21   

Widze, ze niektorzy sie stesknili za mna ;)

Gratulacje dla Martvej - piekny stosunek szortow zwycieskich do wyslanych ;) oraz dla pozostalych podiumowiczow i reszty szortopiscow:)

Wybaczcie, ale nie mialam tyle czasu, zeby skomentowac szorty (a troche ich bylo), do tego duzo bylo poprawnych i dobrych ale zupelnie nie trafiajacych w moj gust. Nie jestem targetem szortow zabawno-zwierzakowych ani wilkolaczych ;) a ciezko sie komentuje szorty do ktorych stosunek jest obojetny. Moze sie zjawie z komentarzami w nast. edycji ;)

Generalnie nie lubie "bronic" swoich tekstow, ale widzialam z komentarzy, ze mnostwo osob nie zrozumialo koncowki "Blasku", wiec wyjasniam: w koncowce nie nastapil zaden wybuch atomowy, ani "niewiadomoco" tylko wschod Slonca :) (jesli ktos dalej nie rozumie to: Ksiezyc po prostu odbija swiatlo sloneczne i w zamysle tego szorta, ze Sloncem "cos" sie stalo). Zarzuty, ze szort niedopracowany itd., przyjmuje z pokora;)
Ostatnio zmieniony przez Bellatrix 5 Listopada 2009, 16:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zgaga 
Nerwus


Posty: 5716
Skąd: Grochów
Wysłany: 5 Listopada 2009, 16:21   

:bravo dla trójcy panującej nam...
_________________
Posiadanie książki jest formą lektury
- J. Pilch
 
 
Rudus 
Langolier


Posty: 296
Skąd: Kraków/Gliwice
Wysłany: 5 Listopada 2009, 20:56   

Witchma, Czytaj wypowiedz :] Napisalem ze kilka z wytkniec bylo poprawnych - mialem na mysli twoj post :]

shenra, ja wiem ze ten szort byl slaby ale nawet Jewgienij stwierdzil ze sie czepiasz :] To tak jakby czepiac sie w wyrazeniu: "Liscie spadaja" tego ze nie ma powiedziane skad :P bo czytelnik jest kulawy i nie wie ze zwykle spadaja z drzew

Ps. Normalnie sie czuje szykanowany... nie mozna juz nawet sie nie zgodzic z krytyka ? :P

Pps shenra wyrazenie nie odnosilo sie do nikogo konkretnego - nie bierz za duzo do siebie bo pomysle ze jestes zachlanna :roll:
_________________
http://www.sinfest.net/co.../2009-11-02.gif
 
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 5 Listopada 2009, 21:09   

Rudus napisał/a
nawet Jewgienij stwierdzil ze sie czepiasz
potraktujmy to jak wyrocznie :twisted: pfff :mrgreen: Próbowałam się powstrzymać, ale nie mogłam :mrgreen: sooooorryyyyy :twisted:

Cytat
A Shenra sie czepialsko czepiala
niepersonalnie zaiste :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Rudus 
Langolier


Posty: 296
Skąd: Kraków/Gliwice
Wysłany: 5 Listopada 2009, 21:51   

Zawsze sie ufa temu co stoi po wlasciwej stronie :P

Cytat
A jeszcze jedno, z tą dziką chęcią wyżycia się na kimś innym w odniesieniu do mojej osoby


Cytat
A Shenra sie czepialsko czepiala


Widzisz roznice ? To o wyzywaniu sie bylo w konteksie ogolnym - ty jestes tylko od czepiania. Argh.. nawet teraz sie czepiasz nawet jak nie masz racji :twisted:
_________________
http://www.sinfest.net/co.../2009-11-02.gif
 
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 5 Listopada 2009, 22:04   

No tak w kontekście ogólnym, ale odnosiło się do krytykantów, a ja żem to był jednym z nich :twisted: :mrgreen: , ale racja w kupie raźniej :wink:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group