|
Niech mnie ktoś przytuli, czy dla tych, którym się nie chce |
| Autor |
Wiadomość |
hardgirl123
Kaznodzieja
Posty: 2441 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 6 Października 2009, 19:20
|
|
|
no to w takim razie czuj się nie przytulona |
_________________ Władza jest po to, by świat nie rozpadł się na tysiące kawałków. |
|
|
|
 |
Witchma
Jokercat

Posty: 24697 Skąd: Zgierz
|
Wysłany: 6 Października 2009, 19:21
|
|
|
| A przytukana? |
_________________ Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.
"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/ |
|
|
|
 |
Lynx
Wyduldas Napfluj

Posty: 7038 Skąd: znad morza
|
|
|
|
 |
nureczka
Mama Pufcia

Posty: 6205 Skąd: Nowa Iwiczna
|
Wysłany: 6 Października 2009, 22:00
|
|
|
| CO masz zrobić dzisiaj, zrób jutro. A nuż ktoś zrobi to za ciebie. |
|
|
|
 |
gorbash
Ufol

Posty: 4630 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 6 Października 2009, 22:09
|
|
|
| Jeśli zrobisz pojutrze to masz dodatkowo dwa dni wolnego. |
_________________ You say coke I say caine. |
|
|
|
 |
Chal-Chenet
cHAL 9000

Posty: 27797 Skąd: P-S
|
Wysłany: 6 Października 2009, 23:42
|
|
|
| A jeśli nagle najdzie cie ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż przejdzie. |
_________________ Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!
http://zlapany.blogspot.com/ |
|
|
|
 |
Jedenastka
Rasowa Kicia
Posty: 5036 Skąd: Ożarów Mazowiecki
|
Wysłany: 19 Października 2009, 20:35
|
|
|
| nureczka napisał/a | | Pako napisał/a | Ale tak ogólnie lubię moją pracę - na przekór waszym jękom |
Ja swoją też lubię (zasadniczo). Ale są takie dni w tygodniu... I wtedy trzeba się wypłakać. |
Ja swoją pracę też bardzo lubię.
Jeżeli nadal pracujesz nad tym samym... dołączam do grona przytulanek . |
_________________ 11 |
|
|
|
 |
illianna
Nathan Never

Posty: 4658 Skąd: z kazka ;-)
|
Wysłany: 19 Października 2009, 20:43
|
|
|
| Jedenastka napisał/a | | Ja swoją pracę też bardzo lubię. | a ktoś jeszcze |
_________________ "Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen |
|
|
|
 |
Jedenastka
Rasowa Kicia
Posty: 5036 Skąd: Ożarów Mazowiecki
|
Wysłany: 20 Października 2009, 06:38
|
|
|
| illianna napisał/a | | Jedenastka napisał/a | | Ja swoją pracę też bardzo lubię. | a ktoś jeszcze |
Niech ten ktoś powie.
Ja zajrzałam tu w związku z przytulaniem :> |
_________________ 11 |
|
|
|
 |
ihan
iHan Solo

Posty: 8631 Skąd: Tarnów-Kraków
|
Wysłany: 20 Października 2009, 09:43
|
|
|
| I ja, i ja, i ja. Są za to jakieś nagrody? |
_________________ Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję. |
|
|
|
 |
Czarny
GrimMod
Posty: 5363 Skąd: IŁAWA
|
Wysłany: 20 Października 2009, 09:46
|
|
|
Ja nie lubię, ja UWIELBIAM - mam nawet dwie |
|
|
|
 |
ihan
iHan Solo

Posty: 8631 Skąd: Tarnów-Kraków
|
Wysłany: 20 Października 2009, 09:48
|
|
|
| O kurcze Czarny, przebiłeś mnie. Muszę zmodyfikować na przyszłość swoją odpowiedź. |
_________________ Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję. |
|
|
|
 |
Godzilla
kocia mama

Posty: 14145 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 20 Października 2009, 10:02
|
|
|
| Auuuu, nie chce mi się! |
_________________ Blog
Kedileri çok seviyorum |
|
|
|
 |
Martva
Kylo Ren

Posty: 30898 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 20 Października 2009, 10:09
|
|
|
| illianna napisał/a | a ktoś jeszcze |
Ja nie wiem czy też bardzo lubię pracę Jedenastki |
_________________ Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
skarby
szorty |
|
|
|
 |
Jedenastka
Rasowa Kicia
Posty: 5036 Skąd: Ożarów Mazowiecki
|
Wysłany: 20 Października 2009, 10:13
|
|
|
| Martva napisał/a | Ja nie wiem czy też bardzo lubię pracę Jedenastki |
Zapewniam Cię, że wiesz ale może o tym nie wiesz.
Czytałam Twój blog. |
_________________ 11 |
|
|
|
 |
nureczka
Mama Pufcia

Posty: 6205 Skąd: Nowa Iwiczna
|
Wysłany: 20 Października 2009, 10:13
|
|
|
Deszczowy ranek i cała skrzynka zabita po brzegi mailami zza Wielkiej Wody. Oni są beze mnie jak dziecko we mgle, a mnie się tak nie chce...
Wolałabym siedzieć w foteliku z kawusią, pogryzać ulubioną czekoladę (z chili) i narzekać, że za oknem brzydko. |
_________________ Zapraszam do odwiedzania mojej strony oraz bloga |
|
|
|
 |
Martva
Kylo Ren

Posty: 30898 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 20 Października 2009, 10:29
|
|
|
| Jedenastka napisał/a | | wiesz ale może o tym nie wiesz. |
To się zgubiłam
| Jedenastka napisał/a | | Czytałam Twój blog |
Och, nie! |
_________________ Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
skarby
szorty |
|
|
|
 |
mBiko
Кощей

Posty: 17377 Skąd: The Boat
|
Wysłany: 20 Października 2009, 15:29
|
|
|
| Martva napisał/a |
To się zgubiłam
|
Widocznie też jesteś zza Wielkiej Wody. Dziecko we mgle. |
|
|
|
 |
Miria [Usunięty]
|
Wysłany: 20 Października 2009, 15:31
|
|
|
| Muszę iść do pracy numer 2 i nie chce mi się. Kawał drogi a jest mokro, zimno i chce mi się spać. Bu. |
|
|
|
 |
Martva
Kylo Ren

Posty: 30898 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 20 Października 2009, 15:36
|
|
|
| mBiko napisał/a | | Widocznie też jesteś zza Wielkiej Wody. |
Pewnie tak, zależy z którego brzegu patrzeć. Albo co nazwiemy Wielką Wodą
Miria, głaszczę. Pomyśl sobie jak będzie fajnie jak juz wrócisz... |
_________________ Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
skarby
szorty |
|
|
|
 |
shenra
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa

Posty: 24980 Skąd: z Nikąd
|
Wysłany: 20 Października 2009, 15:37
|
|
|
Zimno, paskudnie, ręce mi zamarzły a tu zaraz panowie z mebelkiem przyjadą i jeszcze trzeba go będzie złożyć, zanim zawartość kartonów stanie chwalebnie na półce. Tylko czemu na samą myśl o tym mi słabo? Ma ktoś kilka krasnoludków na pół etatu pożyczyć? |
_________________ Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" specially for smert
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie |
|
|
|
 |
Jedenastka
Rasowa Kicia
Posty: 5036 Skąd: Ożarów Mazowiecki
|
Wysłany: 20 Października 2009, 16:00
|
|
|
Królewna Śnieżka ma na pewno. Ale nie pożycza. Wypożycza za 15 złotych za godzinę.
| Miria napisał/a | | Muszę iść do pracy numer 2 i nie chce mi się. Kawał drogi a jest mokro, zimno i chce mi się spać. Bu. |
Jutro na pewno będzie lepiej. I może bardziej będzie Ci się chciało? |
_________________ 11 |
|
|
|
 |
Miria [Usunięty]
|
Wysłany: 20 Października 2009, 16:00
|
|
|
| Martva napisał/a | | Miria, głaszczę. Pomyśl sobie jak będzie fajnie jak juz wrócisz... |
Dzięki, litościwa duszo, są tacy, co mi w ramach pocieszania prawią o gorących kąpielach i czymś na rozgrzewkę. Ale nic to, co się odwlecze, to nie uciecze. I zostałam zaproszona w odwiedziny do rodziny mego eks-kota, więc w drodze powrotnej wpadnę. Zawsze jakiś plus. |
|
|
|
 |
mBiko
Кощей

Posty: 17377 Skąd: The Boat
|
Wysłany: 20 Października 2009, 16:17
|
|
|
| shenra, a w kartonikach książki? Jeśli tak, to żałuj, że mam tak daleko do Ciebie, bo mógłbym ci je poukładać według dowolnego systemu. Charytatywnie. |
_________________ Wcale nie jestem pod wypływem kolaholu niek jaktórzy w zas pogli momyśleć.
Nie niestem jawet wpiłowie tak pojany jak pożecie mymyśleć. |
|
|
|
 |
shenra
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa

Posty: 24980 Skąd: z Nikąd
|
Wysłany: 20 Października 2009, 16:19
|
|
|
mBiko, tenkju W podzięce to choćby dobrego bimberka bym postawiła
| Jedenastka napisał/a | | Wypożycza za 15 złotych za godzinę. | Chyba nie chcę wiedzieć do czego i komu |
_________________ Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" specially for smert
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie |
|
|
|
 |
Jedenastka
Rasowa Kicia
Posty: 5036 Skąd: Ożarów Mazowiecki
|
Wysłany: 20 Października 2009, 16:39
|
|
|
| shenra napisał/a | Chyba nie chcę wiedzieć do czego i komu |
A ja nie chcę wiedzieć o czym pomyślałaś.
Za każą pracę należy się zapłata. Nawet jeśli jest to tylko rozpakowanie i ustawienie książek. |
_________________ 11 |
|
|
|
 |
shenra
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa

Posty: 24980 Skąd: z Nikąd
|
Wysłany: 20 Października 2009, 16:40
|
|
|
| Jedenastka napisał/a | | A ja nie chcę wiedzieć o czym pomyślałaś. | Nie chcesz
A skąd wiesz za ile wypożycza? Korzystałaś? |
_________________ Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" specially for smert
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie |
|
|
|
 |
Jedenastka
Rasowa Kicia
Posty: 5036 Skąd: Ożarów Mazowiecki
|
Wysłany: 20 Października 2009, 16:41
|
|
|
| shenra napisał/a | Nie chcesz
A skąd wiesz za ile wypożycza? Korzystałaś? |
Nie chcę.
Wiem, bo Królewna Śnieżka to moja siostra. Rodzona. |
_________________ 11 |
|
|
|
 |
Martva
Kylo Ren

Posty: 30898 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 20 Października 2009, 16:50
|
|
|
Wydawało mi się że ona miała tylko macochę |
_________________ Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
skarby
szorty |
|
|
|
 |
hardgirl123
Kaznodzieja
Posty: 2441 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 20 Października 2009, 17:00
|
|
|
| niech mnie ktos przytulli |
_________________ Władza jest po to, by świat nie rozpadł się na tysiące kawałków. |
|
|
|
 |
|
|