Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
kosmiczne jaja albo po prostu dowcipy
Autor Wiadomość
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 9 Lutego 2016, 20:33   

Po pierwsze koniunktUra. Po drugie wyłącz sobie automatyczne poprawianie na wielkie litery po kropkach, albo nie pisz skrótów z kropkami, bo w tej formie nie ma sensu. Po trzecie nie wiem czy śmieszne, bo mnie znudziło przed doczytaniem do końca. Popracuj nad opowiadaniem historii albo kopiuj takie lepszej jakości.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 9 Lutego 2016, 22:44   

po 4 odejmij 15- 20 lat od tej historii, bo takie rzeczy zdarzały się w latach '80 może pocz. 90
 
 
burk
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lutego 2016, 00:18   

Najwyraźniej nie byłem na czasie. Ot tak, ja zrobiłem dowcip wojsku. Wojsko z policją zrobiło mi dowcip. Najważniejsze żeby się dobrze bawić :P I tak największe jaja wyszły potem, po paru latach ze stresu powstałego na wskutek rozmaitych zbiegów okoliczności zachorowałem na schizofrenię paranoidalną. Gdyby tak jak należało, wysłali mnie na badania psychiatryczne po tym numerze z palcem, kiedy zachlapałem im ściany i sufit krwią w całym wku. Wysłali mnie na badania psychiatryczne, to pewnie w życiu nie daliby mi do ręki ak47 z dwunastoma pestkami. Nie to żebym rozpatrywał możliwość zrobienia trepom rzeźni, ale nawet gdyby, to co najwyżej posiedziałbym za to przez pół roku w psychiatryku a cała załoga wku przeszłaby na wcześniejszą emeryturę, albo jej część poszłaby nawet do paki. W sumie trochę poniewczasie, ale nadal mogęzrobić im kuku, chociaż zmieniłem sobie kategorię na D, stwierdziłem że za Polskę z jej "wartościami" niema w razie czego co walczyć. Za wartości europejskie, może jeszcze.. :mrgreen:
No ale, żarty żartami a bio dalej nie opowiedział swojego dowcipu, którym położył dwudziestu chłopa i zasłużył sobie na miano prymitywa. :omg:
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 10 Lutego 2016, 01:24   

Podrzucił komuś granat mówiąc, że zawleczkę zachowuje na potrzeby inwentaryzacji wydawanego sprzętu?
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
burk
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lutego 2016, 09:08   

Opowie go k.... , nawet jeśliby musiał go wymyślić. Baczność!
 
 
bio 
Kolega Dąbczak


Posty: 752
Skąd: Dorzecze Wilgi
Wysłany: 11 Lutego 2016, 20:24   

Dowcip był wulgarny. Tylko takie bawią we wojsku. Tutaj są damy. Zresztą z perspektywy czasu już mnie nie bawi. Znam lepsze. Czy pisałem o Miszy i Griszy w podróży z Władywostoku do Moskwy koleją, bo nie chce mi się sprawdzać? Albo o dwóch Szwedkach, co pojechały w Tajgę do Iwana, ponoć najlepszego kochanka świata? Ten drugi nieco przypomina ten wojskowy. Wojskowy jest strasznie rozwleczony i nie chciało by mi się pisać.
 
 
burk
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lutego 2016, 21:03   

I ty to nazywasz damami? Te co.. sam i wiesz. No k..... nie jesteście głupi przecież! Opowiaadać?
 
 
burk
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lutego 2016, 21:32   

Szanuję was towarzyszu bio, macie lata wysługi. Jesteście poważni, znacie umiar i nic o was nie wiemy. Wiedzieliśmy że nie opowiecie nic zdrożnego. Obdarzyliśmy was kredytem zaufania, sami wiecie, te procedury.. :mrgreen:
 
 
bio 
Kolega Dąbczak


Posty: 752
Skąd: Dorzecze Wilgi
Wysłany: 11 Lutego 2016, 22:14   

Burku, bardzo mi się podobały co poniektóre Twe historyjki. Nie tylko z tego foruma. Jeśli prawdą jest fioletowy promień, co Cię trafił, a pewnie tak, to nic w tym złego. Dla mnie wszak. Znam kilka osób z tym dotknięciem. Fajni zawsze i ciekawi i przyjaźni. Rozumiem, że Twe wypowiedzi to takie halo, halo - ktoś mnie słyszy, chce słuchać? Ja sądzę, że ja tak. Acz nie zawsze. Jak każdego innego homo sapiensa. Tylko kota zawsze chcę - za jego miau.
 
 
burk
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lutego 2016, 10:52   

Towarzyszu bio. Wszelki opór jest bezcelowy. Nie macie szns w wsowląd czytałem " kształcenie postaw socjalistycznych u młodzieży. To ciekawa lektóra a oni mieli bogatą bibliotekę
 
 
burk
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lutego 2016, 16:05   

Patrzcie go! Kota chce, a co by na to powiedział tawariszcz freud? No dobra w bibliotece wsowląd wpadło mi w łapy, tylko obsługa ak47. Ale miałem możliwość pogrzebać w katalogu i widziałem wiele ciekawych tytułów. Towarzyszu bio, jak po praniu mózgu odnajdowaliście się
W tamtej rzeczywistości? W końcu gruppen sex cialdini to jedno, a wychowanie w duchu socjalizmu rzołnierskich szeregów to drugie. Czyniliście wszyStko w zgodzie z własnym sumieniem? Opowiedzcie tym proszę. Naprawdę, jesteście za starzy, już niczego nie musicie się bać. My wlp nie damy was skrzywdzić!
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 15 Kwietnia 2016, 12:51   

Chyba suchar, ale na dobrą zachętę musi wystarczyć:

Pociąg relacji Paryż - Bruksela...
Wsiada Rosjanin.
Wszystkie miejsca zajęte przez pasażerów, a jedno z podwójnych siedze zajmuje francuska gospodyni z małym pieskiem, który rozwalił się jak car na carskim tronie.

Rosjanin prosi:

- Madammm, nie mogłaby pani wziąć swojego pieska na ręce?

Kobieta ostro odpowiada:

- Wy Rosjanie jesteście jak zwykle bezceremonialni. Moja Fifi jest zmęczona. Niech sobie pan poszuka wolnego miejsca w innym wagonie!

Rosjanin poszedł więc szukać nowego miejsca nie znalazł. Wraca, mówi:

- Lady, jestem bardzo zmęczony, chciałbym usiąść. Niech pani weźmie swojego psa na ręce.
Francuzka rozeźlona krzyczy:

- Wy, Ruscy, jesteście gruboskórni i nieokrzesani! W Europie ludzie się tak nie zachowują. To jest nie do pomyślenia!

Wtedy Rosjanin nie wytrzymał i wywalił suczkę przez okno, a sam usiadł sobie wygodnie. Kobieta w szoku, przeklina, miota się, wrzeszczy. Do rozmowy nagle dołącza się siedzący obok Anglik - dżentelmen w każdym calu:

- Wy, Rosjanie, wszystko robicie nie tak jak trzeba, jakby nie od tej strony. Podczas obiadu trzymacie nóż w lewej ręce, samochody jeżdżą u was po prawej stronie, a teraz pan wyrzucił przez okno nie tą sukę co trzeba...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 15 Kwietnia 2016, 13:05   

Rafał, dobre ;)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37524
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 15 Kwietnia 2016, 15:02   

:mrgreen:
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Radomir 
Narzeczona Frankensteina


Posty: 338
Skąd: Starachowice
Wysłany: 15 Kwietnia 2016, 16:46   

Miałem podobną sytuację:

Padał deszcz, a ja jechałem rowerem po chodniku. Powolutku, żeby nikogo ewentualnie nie ochlapać. Z naprzeciwka szła jakaś kobitka prowadząc psa na bardzo długiej smyczy. Bardzo się starałem przejechać obok (chodnik był naprawdę szeroki), ale psiak biegał jak szalony. Zahamowałem żeby ich przepuścić, ale wtedy kobitka zaczęła mnie obrzucać wyzwiskami i tyradę zakończyła:

- A tak w ogóle to po chodniku rowerem jeździć nie można *beep*.

- A suka powinna nosić kaganiec - odparłem.

- To jest piesek! - odparła z oburzeniem.

- Ale ja nie mówiłem o nim - i pojechałem.
_________________
Jeśli martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 15 Kwietnia 2016, 23:19   

Radomir, technicznie babka miała rację ;P: ;) ale za tekst i tak zasłużyła...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Kwietnia 2016, 02:23   

Techniczne to przepis jest debiliny
 
 
Radomir 
Narzeczona Frankensteina


Posty: 338
Skąd: Starachowice
Wysłany: 16 Kwietnia 2016, 10:02   

W zasadzie to nie miała racji. Podczas niesprzyjających warunków pogodowych można jeździć po chodniku.
_________________
Jeśli martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?
 
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 24 Kwietnia 2016, 23:04   

Rafał napisał/a
Chyba suchar, ale na dobrą zachętę musi wystarczyć:

Pociąg relacji Paryż - Bruksela... <ciach>

Mąż od tygodnia opowiada go każdemu kogo spotka :fp: :mrgreen:
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37524
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 6 Maj 2016, 15:14   

Przewodniczący TK oświadczył publicznie, że dziś mamy piątek. Rzecznik rządu odparł, że to prowokacja i nie zamierza publikować tej informacji. - "To prywatne zdanie grupy kolesi" wyjaśnił.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37524
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 10 Maj 2016, 10:59   

_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 10 Maj 2016, 21:47   

Jako wielbicielka filmu Snajper z Tomkiem Berengerem napiszę: świetne. :bravo
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10 Maj 2016, 21:49   

ale tylko Snajper1
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 10 Maj 2016, 22:55   

No przecież to oczywiste.

edit: Aha, i po prostu Snajper, bez żadnych cyferek
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 10 Maj 2016, 23:04   

PiS już morduje - na Marsz KOD przyszło 240 000 a wróciło do domu 40 000 :D
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 11 Maj 2016, 16:14   

:mrgreen: A ile to się miejsc pracy w administracji i innych firmach kołchoźnych zwolni ;) Tylko z naszych urzędów i SOKu nasza pani poseł zorganizowała dwa autokary protestujących ;P: Jeśli przeżył tylko 1 na 6, to będzie masa wakatów ;P:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37524
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 12 Maj 2016, 08:22   

Odkryto nieznane zapiski Tischnera, a między nimi sentencję: "Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i audyt PiSu"
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 12 Maj 2016, 14:23   

Fidel-F2, A to odkrycie totuskowaty wykonał - AidyT ma się dobrze pierwsza pani prezes z wickami już siedzi , następne gnidy stoja w kolejce do pudła , jak mawiał marszałek - GONIĆ URWY I ZŁODZIEI ;P: TOBIE FIDELUMI POZOSTAJĄ TYLKO JEKI IBIADOLENIA NA FORUMIE :mrgreen:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Maj 2016, 14:28   

obaczyć tych baronów PO/PSL/SLD w pudle, chciałby
ale obawiam się że tylko jak sobie to narysuje
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37524
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 12 Maj 2016, 15:59   

dalambert napisał/a
następne gnidy stoja w kolejce do pudła
znaczy Kaczyński et consortes? zaraz za przestępcą Kamińskim którego od pudła uratowała klika kolesi?

wczoraj Kamiński mówił o standardach w służbach, ubaw po pachy gdy przestępca tłumaczy co prawe a co nie i na dodatek ocenia innych, żadna to jednak niespodzianka, wszak w tym kościelno-nacjonalistycznym burdelu takie postawy to standard
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group