Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Pociąg do pasmanterii
Autor Wiadomość
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 1 Stycznia 2015, 16:06   

Godzilla, :D niech ci kicie rosną, a życie sukcesami w Nowym Roku darzy :D
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19 Stycznia 2015, 20:55   

Niech mi ktoś powie, dlaczego jestem zdechła i cały dzisiejszy dzień przepitoliłam dokumentnie. I dlaczego u mnie to jest stan chroniczny i nawracający. Mam do zrobienia kurs obrazkowy do gazetki. Nawet na to konto zahodowałam sobie paznokcie oszałamiająco długie, całe 1,5 mm części drapiącej. Bo jeden taki kurs już oddałam, ale że normalnie przycinam pazury do zera, to mogłam tylko doczyścić szczotką i przypomnieć sobie, gdzie w szafce trzymam bezbarwny lakier. W razie czego może to i owo wyretuszują. A teraz mam pazury i czuję się jak jakaś celebrytfanna.

Tak że jak dobre wiatry powieją, to w najbliższym i czerwcowym numerze "Twórczych Inspiracji" coś mojego znajdziecie.

Ale wracając do tego co teraz na mnie wisi, powinnam przez dzisiejszy dzień wydłubać na szydełku kilka pokrowców na jajka i przynajmniej jeden wykańczać koronką, żeby było co na zdjęciach pokazać. Nie zrobiłam literalnie nic. Bo do kursu obrazkowego to i tak będzie się robić kolejny od zera i pstrykać zdjęcia na kolejnych etapach, ale przydałoby się jakieś dobre zdjęcie na okładkę, takie na białym obrusie i z żonkilami czy inną zieleniną. Bo o tym na czerwiec wiedziałam od listopada, a to na Wielkanoc nagle się ulęgło, a termin jest na za tydzień. Czasem myślę, że mam w sobie coś z muła, który gwałtownie traci chęć do roboty, gdy ktokolwiek go przymusza.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 23 Stycznia 2015, 11:22   

Godzilla, skasowałaś konto na Fb?
Zniknął mi Twój komentarz pod moim wpisem i wśród znajomych też Cię nie ma.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Stycznia 2015, 11:27   

Wygląda na to, że dopadła mnie zaraza nazwiskowa. Każą mi zaktualizować imię i nazwisko. Zastanawiam się, czy dać się sterroryzować.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 23 Stycznia 2015, 11:35   

To zależy na ile Ci zależy.
Ja mam konto imienne od początku i nie przeszkadza mi to w niczym. Nie powierzam sieci zbyt wielu prywatnych spraw. Twoje konto było głównie robótkowe, może szkoda je tracić?
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Stycznia 2015, 11:37   

No właśnie się przemianowałam :)
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 6 Lutego 2015, 20:30   


https://plus.google.com/photos/113586150465220763512/albums/6005533948730095041/6112815895962149602?banner=pwa&pid=6112815895962149602&oid=113586150465220763512
https://plus.google.com/photos/113586150465220763512/albums/6005533948730095041/6112815890264374018?banner=pwa&pid=6112815890264374018&oid=113586150465220763512

Takie dwa świeże.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
nureczka 
Mama Pufcia


Posty: 6205
Skąd: Nowa Iwiczna
Wysłany: 6 Lutego 2015, 20:53   

Przepiękne. Jestem duma że znam Cię osobiście!
_________________
Zapraszam do odwiedzania mojej strony oraz bloga
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 6 Lutego 2015, 21:06   

Ojoj :oops:
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 7 Lutego 2015, 17:06   

bardzo, bardzo!
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Lutego 2015, 20:30   

Jeszcze jeden zestaw kolorystyczny, nareszcie z piaskiem pustyni, który dotąd mi zalegał:

https://lh4.googleusercontent.com/-miy6W-77GIc/VNe4_dJR15I/AAAAAAAAEpE/5cJjiCHacXg/w910-h607-no/20150208_KplPiasekPustyni.jpg
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 8 Lutego 2015, 20:34   

Godzilla, bardzo mi się :bravo Zaczęłam szukać ubrań wiosennych pasujących do tego zestawu :wink:
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 8 Lutego 2015, 20:36   

Śliczny kształt kolczyków. I bardzo ładnie sobie poradziłaś z kolorystyką wokół piasku pustyni (uwielbiam rzeczy które się błyszczą, ale do niego mam stosunek mocno niechętny).
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Lutego 2015, 20:51   

Będzie tego trochę więcej, bo dotąd jest bransoletka i kolczyki. Druga bransoletka się robi, a kolczyki są w planach, innego kształtu :) I może to jest dziwne, ale ten sznurek ecru też mi zalegał i nie miałam na niego pomysłu.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
nureczka 
Mama Pufcia


Posty: 6205
Skąd: Nowa Iwiczna
Wysłany: 8 Lutego 2015, 20:56   

Przepiękna kolorystyka. I takie trochę "afrykańskie" kolczyki plus piasek pustyni. Cudo.
_________________
Zapraszam do odwiedzania mojej strony oraz bloga
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19 Lutego 2015, 16:44   

https://www.youtube.com/watch?v=Il-XrtOLF-4

No i dostałam numer gazetki z moim artykułem. Co tu dużo gadać, cieszę się, a poza tym wydaje mi się, że w ogóle sporo ciekawych rzeczy tym razem tam dali. Jak to przed Wielkanocą, głównie jajka, ale nie tylko :D

Od strony 9 to moje! :omg:
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 19 Lutego 2015, 16:46   

Gratulacje :D
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
nureczka 
Mama Pufcia


Posty: 6205
Skąd: Nowa Iwiczna
Wysłany: 19 Lutego 2015, 16:54   

Gratuluję!
_________________
Zapraszam do odwiedzania mojej strony oraz bloga
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 19 Lutego 2015, 20:31   

Super! Gratulacje! :)
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 20 Lutego 2015, 08:22   

Godzilla, brawo :D
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 20 Lutego 2015, 09:17   

Aż pójdę poszukać w kiosku :bravo
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20 Lutego 2015, 13:32   

No i cóż... Właśnie ogłosili, że następny numer nie 19 kwietnia, a 19 czerwca. Zawsze był co dwa miesiące. A bo to czytelniczki wiosną dużo czasu spędzają w ogródkach kopiąc grządki i nie mają czasu na robótkowanie. Tak, tak. Chyba umiem czytać między wierszami :(
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13 Marca 2015, 13:19   

https://www.youtube.com/watch?v=gF3g92P--Io - sobie link zapiszę. Taka turecka składanka, która wyjątkowo mnie nie irytuje, słucham z przyjemnością i nawet jakieś pojedyncze słowa wyławiam - dobre i to.

inanırdım duyduğum her söze , bir zamanlar saflık vardı
şimdi yerim yok aldanmaya , bir hayat sıradanı kalbim
bana bitmeyen bir tek şey söyle , söyle sonsuza inanayım
bana nasıl seveceğimi anlat , aşk karlı yokuş yorulmayalım

söz ver , durma öyle bana söz ver , bakışına kanmam artık , söz ver
çok zor soru değil bu , hadi çöz ver , birlikte ölecek miyiz ? 

http://onedio.com/haber/9...medium=facebook - a gdyby mi było mało, mogę wrzucić w Youtube którykolwiek z tytułów pod filmem na tej stronie - to taka całkiem zabawna składanka a capella ponad dwudziestu tamtejszych przebojów.

Edit - https://www.youtube.com/watch?v=Nd6lhuOuVeE - może to nie jest jakieś odkrywcze, ale dobrze mi się tego słucha.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18 Marca 2015, 19:40   

No co ja poradzę, że jestem fanką Kociosmędka. Może nie wszystkich odcinków, bo niektóre mają dowcip zbyt ciężki, ale co się uśmieję, to moje.

https://www.facebook.com/...2108057/?type=1 - o cudzie stworzenia.

https://www.facebook.com/...2162698/?type=1 - o krakowskich zakupach Zołzy.

https://www.facebook.com/...5469092/?type=1 - o maśle orzechowym.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 18 Marca 2015, 21:03   

Godzilla, Kocismętek sam urk, ale wpadaj w sobotę go Paradoxu - raz na rak wypadało by :D
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18 Marca 2015, 21:05   

To się nie da :/ Nie tym razem. Przemeblowanie mamy i będzie się działo, oj będzie! Może za miesiąc.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28 Marca 2015, 22:16   

Powinnam wyszywać, bo zbliża się termin wymianki, a ja jestem w lesie. I co? I gucio. Cały dzień przegrałam w Minecrafta, do którego nie zaglądałam od miesięcy. Budowałam ścieżki w różne strony świata, w planach mam dociągnięcie najdłuższej z nich do wiochy, która wygenerowała mi się na skraju mapy, już się zastanawiam, czy naprawdę chcę teraz do tej wiochy dotrzeć, bo powinnam tam być uzbrojona w duży zapas płotów i pochodni, inaczej zombie na dzień dobry wyjedzą mi wieśniaków, więc może lepiej wybudować bazę w lesie po drodze i tam się przygotować. Naściągałam różnych gatunków drewna, nasadziłam przy domu mnóstwo różnych sadzonek drzew, utłukłam takiego dużego zielonego gluta, jak tam on się nazywa, do tego creepera, ze dwa szkielety i takiego małego endermana. Jak na mnie to nieźle, bo nie mam wprawy i w ogóle sporo grałam w trybie peaceful. Młody namawia mnie, żebym sobie postudiowała "mod spotlights" niejakiego Direwolfa, bo gram na jego modpacku, i wypadałoby opanować trochę modów, a ja poruszam się po obrzeżach i wybiórczo sobie jakieś drobiazgi spoza Vanilli robię. Systemu w tym żadnego.

A potem będę żałowała, że straciłam tyle czasu.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 28 Marca 2015, 22:41   

:shock:
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 29 Marca 2015, 08:47   

:mrgreen:
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29 Marca 2015, 08:54   

No co, zdziwieni? :P
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group