Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Szorty - Przed świtem

Przed świtem - przeczytaj i zagłosuj!
1. Azyl
6%
 6%  [ 7 ]
2. Godzina wilków
2%
 2%  [ 3 ]
3. Po zmierzchu
4%
 4%  [ 5 ]
4. Jak pech...
14%
 14%  [ 16 ]
5. Logos
4%
 4%  [ 5 ]
6. Przed świtem
3%
 3%  [ 4 ]
7. Okopy
7%
 7%  [ 8 ]
8. Rozstajne
3%
 3%  [ 4 ]
9. Świt
17%
 17%  [ 20 ]
10. Strażnik
9%
 9%  [ 11 ]
11. Życie
2%
 2%  [ 3 ]
12. Nocna tragedia
0%
 0%  [ 1 ]
13. To nie jest opowieść o wampirach
8%
 8%  [ 10 ]
14. Wielkanoc
7%
 7%  [ 9 ]
15. Przed, czyli nie po
1%
 1%  [ 2 ]
16. Dziewczynka z nabojami
1%
 1%  [ 2 ]
17. Nieme kino
3%
 3%  [ 4 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 114

Autor Wiadomość
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 15:40   

No ostatnie okrążenie :mrgreen: :bravo
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Ozzborn 
Naznaczony Ortalionem


Posty: 8409
Skąd: z krainy Oz
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 17:00   

Uff zdążyłem! :mrgreen: Tym razem bez przynudzania na wstępie, bo nie mam już czasu.

1. Azyl
Cytat
składała ofiary sadystów

Nie rozumiem, chyba potrzeba jakiegoś lepszego słowa. No chyba że składała ofiary z sadystów. :P
Najmniej przekonujący motyw to kocie samobójstwo z użyciem siekiery. Czy autor(ka) używał(a) kiedyś siekiery? Można sobie nią coś odrąbać i wykrwawić się na śmierć, ale skuteczne rzucenie się na takową wymagało by porządnego zakleszczenia żeby się nie wywaliła i porządnego naostrzenia, a i tak mogłoby pójść słabo. Nie wspominając już o tym, że albo to była wyjątkowo duża siekiera, albo koty dosyć sprytnie zdejmowały z niej kolejne ciała. Niepokojące, ale zupełnie nie przekonujące. Niestety dosyć słabe otwarcie stawki.
2. Godzina wilków
Zakładam, że „humalny” to pomysł autora/ki? Uważam, że jednak stary dobry „humanoidalny” lub po prostu „ludzki” byłby lepszy. Humalny wygląda dziwnie szczególnie w „humalnego uśmiechu” no i mi się bardziej kojarzy z wilgotnym (humid). :P
Pomysł ciekawy, nie jest źle.
3. Po zmierzchu
Coś mi zgrzyta używanie czasu przeszłego teraźniejszego. Niekonsekwentnie? Fajny pomysł z nawiązaniem do tej edycji („szort autotematyczny”) Natomiast te skróty okropnie psują wygląd tekstu, człowiek się czuję jakby czytał instrukcję obsługi. Może trzeba było użyć bardziej subtelnych aluzji? Nie przypadł mi do gustu.
4. Jak pech...
Trochę mi ta wieża nie pasowała do całości, która sugeruję magię „nowoczesną”.
Cytat
vide: brak zegarków

Vide bardziej pasuje do encyklopedii niż do narracji no i co z tym brakiem zegarków? Nie można używać czy nie istnieją? A jeśli nie istnieją to czemu istnieją pamięci przenośne?
Ogólnie bardzo fajny pomysł i humor. Podobało mi się.
5. Logos
Cytat
uśmiechającą się cicho

Coś mi się wydaje, że nie można się uśmiechać cicho, śmiać i owszem, ale sam uśmiech to mimika. Nie można (ładnie/brzydko) wyglądać cicho.
Chyba nie do końca zrozumiałem. Znów jakiś demiurg? Nie kupuję.
6. Przed świtem
Językowo przyzwoicie. Konsekwentnie nawiązuje do tematu. Ale temat ekstremalnego reality show zdecydowanie mi się przejadł. Nic odkrywczego (na minus), ale za to nie jest obrzydliwy (na plus).
7. Okopy
Cytat
przypisuje drugą możliwość

Dla biernika rodzaju żeńskiego zaimek brzmi „tę”. Powinno być „tę drugą możliwość.” Dopuszczalne w mowie, w piśmie nie. „Tą” występuje w narzędniku np.: Liczył się z tą możliwością. Świetna puenta. Całość bardzo ładnie usypia czujność, a zarazem rozbudza ciekawość. Pierwszy murowany kandydat do głosu w tej edycji.
8. Rozstajne
Cytat
Wokół tkwiła jeszcze ciemność, ale jej tkwienie…

Nie wydaje mi się żeby ciemność mogła tkwić. Tkwienie występuje raczej wtedy, gdy coś mniejszego siedzi (mocno) w czymś większym. Nie podobało mi się, dziwne jakieś. Kolejny koci tekst i znów słabo.
9. Świt
Nie mam się do czego przyczepić. Bardzo przyjemnie się czytało i puenta bardzo dobra. Też myślałem o wykorzystaniu różanopalcej bogini Jutrzenki, ale w końcu nie napisałem – może i dobrze.
10. Strażnik
Językowo bardzo przyzwoicie. Trochę mi zgrzyta, to wywoływanie koszmarów dla odpędzenia koszmarów. Może czegoś nie zrozumiałem. Fajowskie.
11. Życie
Grubszych wpadek brak. Pomysł na pokazanie równoległych zdarzeń ciekawy. Siada w końcówce.
12. Nocna tragedia
To będzie wredne czepialstwo, ale w świetle puenty elementy mające zasugerować ludzkich bohaterów są zbyt jednoznaczne. Np. „postać” to określenie na człowieka (humanoida), a w każdym razie na pewno nie dla myszy. Jeśli chodzi o mur to wysokość raczej nie miałaby znaczenia, istotniejsza faktura. Trochę to gra niefair z czytelnikiem. Zmyłki powinny być dwuznaczne. Mimo to i tak byłem pewien puenty po 2 zdaniach co tym bardziej nie pomaga tekstowi.
Cytat
Ofiarę w tym czasie śmietnik kusi złudnym bezpieczeństwem.

Coś jest nie tak w szyku zdania, jakiś połamany taki.
Kolejny kocio-słaby tekst.
13. To nie jest opowieść o wampirach
Dobre, porządnie napisane. Fajna puenta, choć nie bardzo pasuje do Asa to i tak się uśmiałem na koniec.
14. Wielkanoc
Praktycznie bez związku z tematem („Wesołych Świt” to jednak trochę za mało). Trochę o niczym, ale przyzwoity warsztat.
15. Przed, czyli nie po
W zasadzie poprawnie napisane, ale nie czyta się zbyt dobrze, może zbyt pocięte, choć pomysł interesujący. Gdybym miał się do czegoś przyczepić to bym tutaj:
Cytat
Godzina nie miała większego znaczenia

Zmienił „godzina” na „pora,” w tym zdaniu godzina kojarzy mi się bardziej z odcinkiem czasu nie z porą właśnie. Ok., ale nie trafiło do mnie.
16. Dziewczynka z nabojami
Technicznie OK, ale kompletnie nie zrozumiałem, nie podoba mi się.
17. Nieme kino
W warstwie tekstowej nie mam się do czego przyczepić. Tyle, że mam nieznośne wrażenie, że w tekście jest coś więcej, ale kompletnie nie wiem co i to mnie nieco frustruje.

Głosy:
Okopy, Świt i… tu miałem trochę problemów ostatecznie niech będzie Jak pech… żeby było humorystyczne wśród głosów. Strażnik się otarł o podium.

Dopisek po głosowaniu: No proszę, celowałem mocno w czołówkę, tylko dziwi mnie że Okopy tak nisko.

Edit: xan, ładny podpis, czyżby komenda "you"? Czy tropisz szortooceniaczy 24/7? :P
_________________
Czerwony Prorok i Najwyższy Kapłan Ortalionowego Boga

'Irony is wasted on some people.'-T.Pratchett

"Ozzborn, pogódź się z tym. Twoja uroda jest Twoim przekleństwem." (c) baranek
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 17:06   

Nie, jakaś inna, sprytna, bo ja też widzę: "Ozzborn". ;)
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 17:10   

Ozzborn, dzięki! :bravo

Ech, marzy się osiągnięcie 50-tki.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 17:13   

Dziewięć głosowań w ciągu dwóch godzin? Raczej będzie trudne.
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 17:14   

I tak jest bardzo ładnie.
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 17:15   

Ale jest to wykonalne :wink: I tak jest nieźle, bo wydawało się, że głosowanie padło. Brawa, brawa :!:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
xan4 
Tatuś Muminków


Posty: 5116
Skąd: Dolina Muminków
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 18:03   

Ozzborn, nie było Cię to nie wiesz, od paru dni wstawiam coraz to innych forumowiczów do podpisu,
przeczytałem w powitalnym, że wróciłeś i pytasz o szorty więc zmieniłem na Ciebie ;P: , ot cała tajemnica :D
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 18:20   

Została godzina...
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 18:29   

Ozzborn napisał/a
Też myślałem o wykorzystaniu różanopalcej bogini Jutrzenki,


Perwers! ;P:
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Stargazer 
Frodo Baggins


Posty: 116
Skąd: miasto piękne inaczej
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 19:27   

no dobra, mamy wlasciwie koniec, wiec tylko na szybko moja opinia o tych szortoach, na ktore nie glosowalem (o tamtych bylo wczesniej)

Azyl – hmmm no nie powiem, żeby było zle, ale jakos tak po prostu nie porwalo. Zuo wylewa się wszystkimi otworami tylko niczym nie zaskakuje (szort, nie zuo hehe) ale tez nie ma się czego wstydzic na pewno. tylko trochę to wszystko jak z jakiegoś pokręconego horroru, a pokręcone horrowy maja to do siebie, że cienka jest w nich granica między strasznością, a śmiesznością. ten szort jej nie przekroczyl, wedlug mnie, ale kilka razy byl dosyc blisko ;)

Godzina wilków – zdecydowanie za duzo roznych rzadkich slow, ciezko się to czyta, nie wiem czy to wina slownictwa, czy skladni. Poza tym, nie wiem, może czytalem malo uwaznie wkur... zdenerwowany wtopą chicago w toronto, ale dla mnie troche zbyt chaotyczne.

Po zmierzchu – hmm tak, interesujace podejscie do tematu, na pewno niecodzienne i za to plus. Tylko jakos tak. Nie, no po prostu nie heh ale plus za odwage na taki eksperyment :)

Logos – ok., przeczytalem, troche jak wyrwany z jakiejs ksiazki opis mysli jakiejs mlodej niewiasty napalonej na nieznajomego XD ale tak naprawde nie mam pojecia o co chodzi ;)

Przed świtem – ‘running man’ dla (jeszcze wiekszych) psycholi? Hmm nie trafilo. Nie jest zle, nawet potrafilem to zobaczyc oczyma wyobrazni podczas czytania , ale nie trafilo.

Rozstajne – milo się czytalo. Ale o co chodzi z ekranem logowania, bo jestem ciemny i jakos nie czaje :P dramatyczny koniec nocnej schadzki pod kolami samochodu? A może nie? Hmmm zle nie było, tylko takie troche o niczym. Musze pomyslec na tym szortem.

Życie – bohater zrozumial. A ja nie, wiec nie komentuje ;)

Nocna tragedia – koniec swiata z perspektywy szczura? I dobrze mu tak, nie lubie cholerstwa! Tylko jakos niespodzianki zadnej, zachwytow tez niezbyt wiele ;) ot, przyzwoicie, bez wtop na pierwszy rzut oka, ale na punkt za malo.

Wielkanoc – eee nie, po prostu nie ;) zbyt mało wulgarne / prostackie poczucie humoru jak na mój gust buahahah

Przed, czyli nie po – czytalo się ciekawie, z oczekiwaniem na cos, tylko nic nie przyszlo ;) nic nie wbilo w ziemie, nie dalo do myslenia (poza dziwnie znajomym fragmentem o samotnosci), nie rozsmieszylo. Czyli niby fajnie, tylko tak czegos brakuje.

Dziewczynka z nabojami – ok., nie mam pojecia co ma pierwsza czesc z fragmentem z ktorejs znanej ksiazki o molestowanych dzieciach do czesci drugiej. Molestowane dzieci jako wojenne maszyny czy ja czegos nie widze? ;)

Nieme kino – krotka opowiesc o niczym ;) noc z zycia cmy barowej? Nie dotarlo ;)
_________________
www.facebook.com/rockaxxess - jedyny rockstyle'owy magazyn na świecie ;)
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 19:28   

Dzięki, Stargazer :bravo

Biorę się za ogłoszenie wyników. Dajcie mi kwadransik.
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 19:33   

1,4,7
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Ozzborn 
Naznaczony Ortalionem


Posty: 8409
Skąd: z krainy Oz
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:00   

Martva napisał/a
Ozzborn napisał/a
Też myślałem o wykorzystaniu różanopalcej bogini Jutrzenki,


Perwers! ;P:


Ciekaw byłem kto pierwszy to wytknie ;] Martvica jak zwykle niezawodna. Ciekawe co by na to powiedzieł wujek Freud, że akurat dziewczynie się skojarzyło :P
_________________
Czerwony Prorok i Najwyższy Kapłan Ortalionowego Boga

'Irony is wasted on some people.'-T.Pratchett

"Ozzborn, pogódź się z tym. Twoja uroda jest Twoim przekleństwem." (c) baranek
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:04   

Ozzborn napisał/a
Martvica jak zwykle niezawodna.


Zawsze do usług :D

Ozzborn napisał/a
Ciekawe co by na to powiedzieł wujek Freud, że akurat dziewczynie się skojarzyło :P


Nic nie powie, jest martvy ;>
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:16   

mad napisał/a
kwadransik.

Taaa. :twisted: ;P:
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:18   

Zakończyliśmy kolejną edycję szortowego konkursu, czas najwyższy przedstawić wyniki.

1. miejsce, szort liderujący właściwie od początku: "Świt" - Martva - 20 głosów :bravo :bravo :bravo :bravo
2. miejsce, dzielnie walczył, próbował gonić lidera: "Jak pech..." - duetu autorskiegoLynx/Nocturn - 16 głosów :bravo :bravo :bravo
3. miejsce, zasłużone podium: "Strażnik" Godzilla 11 głosów :bravo :bravo

4. miejsce, pechowo tuż za podium, ale przecież i tak bardzo wysoko: "To nie jest opowieść o wampirach" Stargazer - 10 głosów :bravo
5. miejsce: "Wielkanoc" hrabek - 9 głosów :bravo
6. miejsce: "Okopy" Virgo C - 8 głosów :bravo
7. miejsce: "Azyl" Bellatrix - 7 głosów :bravo
8-9. miejsce: "Po zmierzchu" xan4 i "Logos" shenra - po 5 głosów :bravo :bravo
10-12. miejsce: "Przed świtem" Gwynhwar, "Rozstajne" anja.sfanvitch i "Nieme kino" shenra - po 4 głosy :bravo :bravo :bravo
13-14. miejsce: "Godzina wilków" feroluce i "Życie" PI - po 3 głosy :bravo :bravo
15-16. miejsce: "Przed, czyli nie po" Sally i "Dziewczynka z nabojami" MOFFISS - po 2 głosy :bravo :bravo
17. miejsce: "Nocna tragedia" duetu autorskiego Nocturn/Lynx - 1 głos :bravo

Dziękuję wszystkim Autorom, Głosującym i Recenzentom, tudzież uczestnikom zajadłej debaty nad kondycją naszego konkursu. Cóż, zobaczymy, co będzie dalej :bravo

Proszę, aby Martva przejęła pałeczkę i zastanowiła się nad TRUDNYM ;P: tematem następnej edycji. Martva odniosła kolejny sukces, za to należą się wielkie gratki :bravo :bravo :bravo Znów wygrałaś z dosyć dużą przewagą.
Ja mam tę satysfakcję, że zostałem ojcem chrzestnym szortu Martvej... nadając mu tytuł. "Świt" pierwotnie nazywał się "Przed świtem", ale ten tytuł zarezerwowała wcześniej Gwyn. Lekko zmieszana tym faktem Martva :wink: poprosiła mnie, abym wymyślił tytuł i tak pojawił się prosty nagłówek "Świt".

Pewnych ciekawostek zakulisowych było całkiem sporo, powiedziałbym nawet, że za dużo. A to ktoś kilka razy przysyłał tego samego szorta, za każdym razem go poprawiając, inny ktoś wycofał szorta w ostatniej chwili.
Szczególny problem miałem z kursywami. Po wkleleniu tekstu kursywy znikają, musiałem więc znaczniki wpisywać ręcznie. Autorzy kochani, miejcie to na uwadze, unikajcie w tekstach kursywy, można przecież cudzysłów zastosować.

Piszę o tym dlatego, że - niestety - w zakończonej edycji pojawiła się przykra rzecz. W ostatnich godzinach przed deadline Autorzy prowadzili ze mną ożywioną korespondencję i zdarzyło się coś, co nie powinno. Kiedy wklejałem szorty, opuściłem szorta Marcina Roberta. Nie zauważyłem Jego postu, nie potwierdziłem odbioru tekstu, nie zapisałem szorta i ten przepadł. Moja wina ewidentna, przepraszam. Ale z drugiej strony szkoda, że Marcin Robert nie monitował szybciej - kiedy w ostatnim dniu po paru godzinach od wysłania nie pojawiło się potwierdzenie odbioru. Nie ukrywam, że kilkadziesiąt wiadomości PW tuż przed deadline trochę zbiło mnie z tropu i nawaliłem. Jeszcze raz przepraszam.

Mam zatem take małe przesłanie do Autorów:
1. Wysyłajcie tekst w wersji ostatecznej. Jeśli napiszecie szybko, niech poleży kilka dni, na pewno znajdziecie coś, co chcielibyscie poprawić. Odbieranie kilka razy tego samego szorta jest nieco wkurzające.
2. Stosujmy potwierdzenie odbioru. Nie będzie wtedy żadnych wątpliwiości, czy szort dotarł.
3. Popracujmy nad tytułami. Lepiej nie nadawać tytułu pokrywającego się z tytułem edycji, bo... ktoś wcześniej mógł wpaść na taki pomysł.
4. Unikajmy kursywy w tekstach.


Teraz czas na gratulacje!!!

edyta: zły wyraz
Ostatnio zmieniony przez mad 14 Kwietnia 2009, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:22   

Martva :bravo :bravo :bravo Ty mało wierząca w siebie istoto :!:

Lynx/Nocturn :bravo :bravo piękna, wspólna akcja.

Godzilla :bravo gratulejszyn :!:

Wsiem pozostałym należą się gromkie brawa :bravo :!:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:23   

:bravo Gratki! :bravo :D

Dobre teksty w tej edycji ;>

Dziękuję tym którzy na mnie głosowali :D
 
 
Bellatrix 
Batman


Posty: 531
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:23   

Gratulacje dla zwyciezczyni, naprawde udany szorcik :) :bravo Martva :bravo
 
 
Stargazer 
Frodo Baggins


Posty: 116
Skąd: miasto piękne inaczej
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:28   

no tak. po raz drugi w życiu napisałem szorta. po raz drugi go tu wysłałem i po raz drugi zająłem 4. miejsce przegrywając podium w ostatniej chwili ;) ale poprzednia edycja z moim udziałem była dużo słabsza i gorzej obsadzona. wtedy do 4. miejsca wystarczyło mi 5 pkt. teraz 2 razy więcej. liczyłem na 5, więc dostałem więcej niż początkowo chciałem, chociaz wiadomo, apetyt rośnie...

w każdym razie dzięki za głosy wszystkim, którym moja mała alternatywna historia powstania trylogii husyckiej się spodobała :P powiem tylko, że zainspirowany zostałem dyskusja z tematu ogolnego na temat tego ile szortow będzie o wampirach XD

recenzje dostałem dużo lepsze niż poprzednim razem, więc opłacało się jednak wysłać :) jako totalny amator, który pisze tylko teksty do utworów swojego zespołu i to nie w tym języku nawet, to jestem zadowolony z efektu i opinii ;)

no i gratulacje dla wszystkich, przede wszystkim dla podium, które, tak się składa, dostało ode mnie punkty w całości (przez co, jak się okazało, pozbawiłem się sam trzeciego miejsca hehe)
_________________
www.facebook.com/rockaxxess - jedyny rockstyle'owy magazyn na świecie ;)
 
 
magda2em 
Vampirella


Posty: 561
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:29   

Gratulacje :) :bravo :bravo :bravo
_________________
Alchemia Słowa || Strzeż się potwora - darmowa antologia
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:29   

Martva, gratuluję wygranej. :bravo :bravo :bravo
Lynx, Nocturn, bardzo twórczy tandem, podobał mi się Wasz tekst. :bravo :bravo
Godzilla, gratki miejsca na podium, udany debiut! :bravo

Gratulacje oczywiście także dla reszty, w tym szczególnie dla Bellatrix i MOFFISA, autorów tekstów przeze mnie zapunktowanych.
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:31   

Skoroś Ty tekściarz,Stargazer, to wcale nie amator! Zresztą widać to po szorcie!
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:31   

Hehe, mogem powiedzieć, że głosowałam w takiej samej kolejności jak podium zostało rozdane :mrgreen: mihihi ;P:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Stargazer 
Frodo Baggins


Posty: 116
Skąd: miasto piękne inaczej
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:37   

mad napisał/a
Skoroś Ty tekściarz,Stargazer, to wcale nie amator! Zresztą widać to po szorcie!


no tak, ale jednak teksty do utworów, w dodatku po angielsku, pisze się nieco inaczej ;) faktem jest, że zawsze lubiłem choćby na zajęciach z angielskiego pisać zwariowane opowiadania, ale nauczyciel oceniał tylko poprawność gramatyczną, a nie wszystko, tak jak tu :D
_________________
www.facebook.com/rockaxxess - jedyny rockstyle'owy magazyn na świecie ;)
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:42   

martva, po raz drugi wygrałaś i to z dużą przewagą. Gratulacje!
Lynx, Nocturn, fajnie Wam wyszło!
Szacunek dla Stargazera i hrabka, bo los ważył się do ostatniej chwili i niewiele brakowało, a wynik byłby całkiem inny.
Gratulacje dla wszystkich pozostałych!
A sama cieszę się że tak mi się udało, choć pierwszy raz odważyłam się coś napisać.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
xan4 
Tatuś Muminków


Posty: 5116
Skąd: Dolina Muminków
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 20:56   

Martva :bravo :bravo :bravo
Lynx/Nocturn :bravo :bravo
Godzilla :bravo
:bravo dla autorów punktowanych przeze mnie szortów: hrabek, Sally, anja.sfanvitch

dziękuję za głosy na mój eksperyment forumowy, mimo tego, że pisałem go w ostatniej chwili, miałem nadzieję, że bardziej się spodoba :(
dostałem gigaantypunkt od markaz :D , myślę, że to poważne wyróżnienie,
nie zrozumiałem tylko tych komentarzy, że mój szort nie ma fabuły, akcji i puenty, jak ja to wszystko miałem zawrzeć w recenzji :?: :!:
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 21:20   

Dziękuję <dyg>, strasznie się cieszę i idę myśleć nad trudnym tematem (z tego się mniej cieszę, nie jestem dobrą reformatorką).
Hołdy i pomyje proszę składać/wylewać tutaj ;)

Gratuluję wszystkim :bravo :bravo :bravo - przyznam się że Godzillę, hrabka i Bellatrix odgadłam :)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 14 Kwietnia 2009, 21:31   

Gratulacje! Glosowałam jako NN pod koniec trwania ankiety, nie zdążyłam nic napisać niestety, ale cieszy mnie sukces tekstów, które mi się podobały, czyli tekstów Martvej,, Godzilli oraz przede wszystkim hrabka (ten ostatni doskonały według mnie, padłam :lol: )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group