Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Nadchodzą... czyli na co czekamy?
Autor Wiadomość
Hubert 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7089
Skąd: Dziki Wschód - Białystok
Wysłany: 7 Stycznia 2009, 21:58   Nadchodzą... czyli na co czekamy?

Dunadan napisał/a
Ale dobra, z premierami w 2009 sio do odpowiedniego wątku ;P: ( fajnie gdyby taki powstał ;-) )


Mówisz, masz.

Ja wypatruję trzeciego Diablo i Afterfalla.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 7 Stycznia 2009, 22:29   

Diablo to może i da radę, ale Afterfall? Może w 2010, pewnie 2011 albo i później
 
 
Nutzz 
Yans


Posty: 2170
Skąd: że znowu?!
Wysłany: 8 Stycznia 2009, 09:44   

Gears Of War 2 for PC. Ehhh... tylko kiedy to będzie?

Diablo także warte uwagi.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 8 Stycznia 2009, 10:18   

A ja chyba w tym roku to na nic nie czekam... moze poza wspomnianym Mirror Edge na PieCa... chyba ze sie pojawia takie fajnie gierki jak Mass Effect czy Dead Space ale na razie sie chyba na to nie zapowiada...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 12 Stycznia 2009, 12:14   

Heh, za miesiąc wychodzi Gra Roku 2009, czyli "Killzone 2" - w które, oczywiście, nie zagram :mrgreen: Dun, naprawdę trzeba się zrzucić na to PS3 ;)
W każdym razie z tego, co czytałem i widziałem, naćpanym Holendrom z Guerilla Games udało się stworzyć coś wyjątkowego. Pamiętając pierwszą część nietrudno mi w to uwierzyć.
Takoż jeszcze w tym roku może wyjdzie "God of War 3". Są już zapowiedzi, pierwsze trailery. Pierwsze dwie części były jednymi z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały.

Dlaczego PlayStation 3 nadal kosztuje ponad tysiąc? Argh! Dla tych gier warto byłoby na chwilę zawiesić odwyk ;)
 
 
Adon 
Wiedźmin


Posty: 4755
Skąd: Londyn
Wysłany: 3 Lutego 2009, 15:37   

Mnie ucieszyła wiadomość, że podług wszelkich znaków na niebie i ziemi, pojawi się Thief 4. :bravo
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 3 Lutego 2009, 18:27   

Adanedhel napisał/a

Dlaczego PlayStation 3 nadal kosztuje ponad tysiąc? Argh! Dla tych gier warto byłoby na chwilę zawiesić odwyk ;)


ale możesz je kupić na 20 rat 0 procent. prędzej się zużyje, niż je spłacisz :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 3 Lutego 2009, 21:02   

Niestety mam sporo innych wydatków. I, mimo wszystko, wolę wydać te pieniądze na książki :)
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 3 Lutego 2009, 21:08   

Ciekawe jak będzie z cenami konsoli na rynku - bo w dziale foto w sonym wszystko drożeje. Zresztą nie tylko w Sonym... :-|
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 3 Lutego 2009, 21:10   

Ta mimo wszystko powinna spadać. Była tak wysoka przecież dlatego, że Sony, IBM i Toshiba wymyśliły sobie zupełnie nową technologię; powoli przystosowują do niej nowe fabryki...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 3 Lutego 2009, 21:29   

Adanedhel, wiez jak szybko spadają ceny sprzętu foto w dzisiejszych czasach? w sumie tak szybko jak podzespołów do kompów ( karty grafiki, procki, ram itp ). Od tygodnia WSZYSTKIE ceny jadą równo do góry - producenci zapowiedzieli oficjalnie podwóyżki nawet do 30-40%!

tylko dzisiaj złocisz stracił 20 groszy w stosunku do euro...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 3 Lutego 2009, 21:30   

Ech, a ja się szykuję do kupna kompa :(
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 3 Lutego 2009, 21:36   

Dun, mimo wszystko nie spotkałem się jeszcze z podniesieniem ceny za konsolę. Sądzę, że w najgorszym razie zostanie zamrożona.
Ale tą informacją i tak mnie zmartwiłeś. Chyba jak najszybciej muszę zainwestować w tego laptopa...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 3 Lutego 2009, 21:40   

Adanedhel, Witchma - ja mówiłem o sprzęcie foto :mrgreen: Komputery mogą się rządzić innymi prawami... najwyżej spadek cen jak widzieliśmy gdzieś od 10 lat nieco zwolni...
Cytat
mimo wszystko nie spotkałem się jeszcze z podniesieniem ceny za konsolę

A spotkałeś się kiedyś z największym światowym kryzysem ekonomicznym w historii? :mrgreen:
Fotografowie z zapartym tchem i łzami w oczach patrzą na rynek. Sory że tak poórnouję ale Sony jest i tu i tu - widzę co się dzieje w dziale foto i zastanawiam się czy aby niestety nie będzie tak samo w dziale gier...

PS: takie się nam kryzysowy wątek zrobił nieco... a ten o kryzysie gdzie indziej w sumie jest :roll:
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 3 Lutego 2009, 21:43   

Panikę szerzy, a potem się wypiera, o! ;P:
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 3 Lutego 2009, 22:36   

MS zapowiedział, że Sony obniży. Sony zaprzeczyło ;)
Ot, sprytna polityka MS, XBoxa sprzedają taniej i psują rynek końkurencji, ludzie będą czekali aż PS stanieje, a nie stanieje. W tym czasie XBox może tylko zyskac. A wii ma to w d... dosyć dużym poważaniu i i tak sprzedaje się świetnie ;)

Zaś co do kompów, teraz chyba nie warto. Wszystko drożeje, proce poszły do góry nie o złotówki, ale o setki, graficzne tak samo. Z mainboardami pewno sprawa nie wygląda wiele inaczej. Tylko ddr2 tanieje...
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 4 Lutego 2009, 09:42   

Pako, kiedy ja nie kcem, ale muszem kupić kompa ;) Tak za dwa, może trzy miesiące...
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 4 Lutego 2009, 12:49   

Pako napisał/a
Ot, sprytna polityka MS, XBoxa

Niech sobie będzie sprytna, PS nie sprzedaje się gorzej - chyba nawet lepiej. Poza tym to PS3 ma Blu-Raya, który wygrywa na rynku, a X-Box HD-DVD ;)
Poza tym tak naprawdę to system sellery ciągną poszczególne konsole. Więc różnica ile sprzeda się PS-ów a ile X-ów i tak sprowadzi się do tego, czy ludzie wolą grać w Killzone'a, Metal Gear Solid i God of War, czy w Gears of War, Halo, czy co tam jeszcze Małomiętcy mają.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Lutego 2009, 14:30   

poza tym, to tylko w takich krajach jak Polska ktoś ma problem z wyborem platformy. :-)

Masz rację, sellery służą do sprzedawania platformy, ale chodzi raczej o zachęcenie tych samych graczy do różnych platform, niż do wyboru pomiędzy.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 4 Lutego 2009, 16:55   

No nie wiem. Niektórzy i tak obie kupią. Ale w tej chwili, gdy na PS3 i X-Boxa 2 są praktycznie te same gry, taki Metal może przeważyć, że jedna stanie pod telewizorem, druga nie.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Lutego 2009, 20:27   

te exclusive'y mają za zadanie sprzedawać konkretne konsole, ale na zachodzie większośc graczy ma oba sprzęty a nawet więcej. To u nas utarło się, ze ktoś ma jedną platformę, bo to kosztuje. 1500 zł w polsce to nie jest 300 S w stanach.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 5 Lutego 2009, 14:33   

Nursie, wiem, że tak jest, i w USA (a co dopiero w Japonii) mają więcej niż jedną konsolę. Ale już nie jest tak, jak jeszcze pięć lat temu, że ileś tam gier z konsoli X nie było na konsoli Y i odwrotnie. Teraz to kilka tytułów. A dodaj do tego, że w "exclusive'y" z X-a można też zagrać na komputerze. Obecne, dość niskie wyniki sprzedaży, być może są po części efektem tego. (Wii jest odrębną sprawą, jako tanie i dość... oryginalne. Ale z trzech konsol chyba tylko jej bym nie chciał, jakoś nie marzy mi się wymachiwanie patykiem przed telewizorem.)
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 5 Lutego 2009, 14:41   

A wlasnie mi najbardziej marzy sie Wii. Wlasnie dlatego, ze jest inna, a w reszte gier moge pograc na pececie. Pewnie, ze nie we wszystkie, ale jako gracz z doskoku nie ma dla mnie roznicy, czy zagram w Metar Gear Solid, czy Halo, czy Mass Effect, lub inny Dead Space.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Lutego 2009, 16:50   

hrabek,
Cytat
Metar Gear Solid, czy Halo, czy Mass Effect, lub inny Dead Space.

Wszystkie wymienione przez ciebie gry sa kompletnie inne chyba pod każdym względem jaki tylko można wymyślić :mrgreen: no, może poza MA, DS czy Halo bo w pewnym sensie wszystkie trzy to strzelanki. MGS jest zupełnie inny.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 5 Lutego 2009, 18:17   

Hrabkowi raczej chodziło o to, że jak gra raz za święty czas i ma tyle dobrych gier do wyboru to i tak wybierze jedną, nie więcej. Więc fakt, że gra X nie ukaże się na PC nie razi go, bo zagra w grę Y lub Z.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Lutego 2009, 18:30   

Pako, ah, juz jarzę... niemniej ja strasznie żałuję że nie mogę zagrać w MGS 3 czy GTA IV ( bo mi na moim laptopie nie pójdzie a nie stać mnie na komputer za 3-4 tys. zł ).
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 6 Lutego 2009, 12:17   

A tam za 3-4, za 2 tys. w zupelnosci wystarczy. :) Chyba nawet mniej, jak bez monitora.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 6 Lutego 2009, 20:07   

hrabek, jasne, żeby sobie pograć w takiego Crisisa na pełnych detalach?...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 9 Lutego 2009, 09:49   

Mysle, ze tak. W koncu Crysis to juz nienowa gra. Wierze, ze Radek 4850 sobie z nia poradzi. Mam wlasnie taka karte i nie mialem problemu z Dead Space, czy Burnoutem - chodzily plynnie w max detalach i rozdzielczosci 1280x1024. Crysis pewnie wymagania mial wieksze (nie gralem, slyszalem tylko), ale w koncu to stara gra. Poza tym zawsze bedzie jakas gra, ktora nie pojdzie na max detalach. Jak nie ta, to inna. Tylko pytanie, czy koniecznie musisz miec sprzet, na ktorym wlasnie ta jedna gra tak pojdzie, czy zadowolisz sie kompem 2x tanszym, na ktorym pojdzie wszystko inne poza ta jedna gra.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 9 Lutego 2009, 11:16   

hrabek, Dead Space i Burnout to jak Mario w porównaniu z Crisisem! Crisis poza GTA IV ma ciągle największe wymagania w historii... Poza tym - dochodzi jeszcze jeden problem. Powiedzmy że teraz komp za 2 tys. wystarczy - ale za rok juz nie. I znowu trzeba będzie wykładać kasę...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group