Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Diablo III
Autor Wiadomość
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 23 Stycznia 2015, 11:03   

konopia napisał/a
W dobrym momencie rozpoczynasz grę.
Na samym początku ta była masakra.
Grałem zaraz po premierze,jeszcze działały sklepy i nic nie chciało wypadać z zabitych wrogów.
Kto miał kasę to miał sprzęt, można na aukcjach było kupować sprzęt za prawdziwe pieniądze.
Zagrałem jeszcze raz, ze 3 miesiące temu, i to była zupełnie inna gra, po poprawkach, lepszym dobrze poziomu przeciwników, więcej porządnych przedmiotów wypada.
Sklepy zabijały ta grę.

Szkoda, że w dalszy ciągu gra wymaga połączenia z netem (nawet przy singlu), na konsolach już nie ma tego wymogu.

Jaką postacią grasz?
Najłatwiej chyba jest grac jak zwykle czarownikiem.

Spróbowałam Zabójcą demonów. Przedmioty magiczne a nawet rzadkie pojawiają się od samego początku. Nie grałam długo bo już byłam zmęczona. Na razie kręcę się po Dolinie i próbuję znaleźć cmentarz. Minusem jest to, że fabularnie wszystko już było i grafika w Diablo II moim zdaniem była lepsza.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 29 Stycznia 2015, 21:02   

Przeszłam do końca bez najmniejszego problemu ale i bez wielkiego zachwytu.
Diablo II Lord of Destruction było trudniejsze.
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 30 Stycznia 2015, 10:25   

Agi, a na jakim poziomie trudnośći?
Pierwsze dwa to jak spacerek po parku, w ciepłe słoneczne popołudnie.
Zwiększ poziom trudności to zobaczysz, że mikstury działają za wolno, że komputerowi towarzysze są "gupi", a potwory za mocne.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 30 Stycznia 2015, 10:34   

konopia, może za jakiś czas. Na razie zaspokoiłam potrzebę gry i wracam do książek.
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 2 Lutego 2015, 11:50   

BTW: diablo 2.

Moze ktoś jeszcze nie wie, że można dodać grę z płyt do konta na balttle.net
ja się dowiedziałem wczoraj i wczoraj to zrobiłem.

Trzeba zalogować się do battel.net, wybrać -> SHOP (u góry to jest)
->classic games (z boku)
-> wybrać Reedem Games (z boku)
przepisać CD-key z posiadanej gry, to samo powtórzyć dla dodatku LOD.

W widoku naszego konta, dostajemy dwie nowe pozycje, D2 i D2LOD, teraz tylko można kliknąć, zapisać sobie nowego "GAME KEY" (będzie o niego pytało przy instalacji, stary nie będzie działał) i ,wybrać instalator
(można wybrać język polski czy jakiś inny ->"change" i potem zapamiętać ten wybór ->"save")
i potem pobrać i zainstalować grę.
A płyty można wynieść na strych czy do garażu :twisted:

Warcraft i starcraft też tak można sob ie do konta dodać.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
mesiash 
Sedecimus


Posty: 1855
Skąd: Stolica
Wysłany: 3 Lutego 2015, 15:37   

konopia, już dawno temu tak zrobiłem. Niestety, wtedy też się okazało, że pudełko do D2 klasycznego już dawno zgubione, i CD-Key również :) Ale w Warcrafcie już nie ma zabawy z nowy cd-keyem - klient ściągany ze strony nie pyta o niego.

PS. wszedłem ostatnio na D3, pierwszy sezon ma się w najlepsze, więc od razu wyłączyłem. Bez sęsu :)
_________________
The difference between "space-based clean power station" and "unimaginably powerful orbiting death ray" is mostly semantics and hope. - ponoć Asimov
 
 
gorbash 
Ufol


Posty: 4629
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Lutego 2015, 15:56   

Nie miał się drugi zacząć teraz?
_________________
You say coke I say caine.
 
 
 
mesiash 
Sedecimus


Posty: 1855
Skąd: Stolica
Wysłany: 3 Lutego 2015, 16:54   

gorbash, pojęcia nie mam. Nie było go jeszcze w piątek, a nie śledzę już niusów z tego świata.
_________________
The difference between "space-based clean power station" and "unimaginably powerful orbiting death ray" is mostly semantics and hope. - ponoć Asimov
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 13 Kwietnia 2015, 11:53   

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition na PS3 :omg:

To jest stworzone na pada, wybrałem postać- Barbarzyńcę (bo tak) i rozpocząłem grę
(po UKańsku gram, bo tak mam ustawiony język konsoli, córka ma swoje gry, a ona po polsku nie da rady).

Pierwsze co rzuca się w oczy to mydło, niesamowicie rozmyli ta grafikę, szczegóły nie istnieją w wersji na ps3, przeszkadza to do pierwszego starcia z potworami, potem już jest tylko rzeź i rąbanka.
Diablo 3 to fantastyczny slasher na konsolę :omg: padem gra się niesamowicie wygodnie!
Musze jeszcze tylko żonę namówić to pogramy sobie razem :twisted: na jednym TV z jednej konsoli.
Wersja na PC nie dawała takiej frajdy jak ta na konsole.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37523
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 13 Kwietnia 2015, 13:07   

konopia, to nie jest trochę obciach, że córka nie radzi sobie z polskim?
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13 Kwietnia 2015, 13:31   

konopia napisał/a
Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition na PS3

A to jest tak, że masz D3 ORAZ RoS, czy to jest dodatek stand-alone, ale bez podstawowej "kampanii"? Innymi słowy, jakbym chciał pograć i w D3 i w RoS, to muszę kupić to plus to, czy wystarczy samo RoS, bo będzie zawierać podstawową grę?
_________________
5 zdań na temat
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 13 Kwietnia 2015, 14:58   

hrabek, to jest wszystko w jednym, kupując z PSN dostajesz dwie wersje do wyboru,
- 12 GB zawiera wersje polską i ruską
- 22 GB pozostałe języki
jeśli chcesz po polsku to wystarczy pobrać i zainstalować tę mniejszą 12 GB, zawiera w sobie podstawkę i dodatek.
Kupiłem cyfrowo, bo cena mniej więcej taka sama jak za płytę (promocja teraz trwa) i nie mieli płyty w napędzie :mrgreen:

Fidel-F2, jest. Niestety moment przystosowania językowego został przegapiony.

Znajoma zadała jej bardzo proste pytanie, tak proste, że sam bym na to nigdy nie wpadł:
- W jakim języku myślisz?
Na to młoda, bez chwili zastanowienia - Po angielsku!

Angielski jest jej pierwszym językiem, nie ma z nim żadnych problemów, w niczym sie nie różni od rówieśników ze szkoły, no może poza tym,że lepiej jej idzie.

W domu staramy się mówić tylko po polsku ale to nie wystarcza, niby jest polska szkoła weekendowa w mieście, ale zrezygnowaliśmy.
Cytat
- A teraz dzieci narysujcie Jezusa :roll:

to w katolickiej szkole, podziwiam ludzi którzy dowożą tam dzieciaki z całej okolicy.

Mała jako tako mówi po polsku, dogada się bez problemu, ale trzeba ją poprawiać bo próbuje budować zdania wg angielskich reguł, ma tez kłopoty z końcówkami. No i po polsku mówi z tutejszym lokalnym angielskim akcentem :lol: Nie zwracaliśmy na to uwagi, dopiero rodzina w Polsce nam to uzmysłowiła. czytanie też jakoś jej idzie, ale jak ma wybór to omija ten polski szerokim łukiem.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 13 Kwietnia 2015, 15:09   

konopia, i w ten sposób tracimy kolejną szansę na tłumaczenie polskiej fantastyki na angielski :(
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13 Kwietnia 2015, 15:41   

konopia napisał/a
hrabek, to jest wszystko w jednym, kupując z PSN dostajesz dwie wersje do wyboru,

Coś mnie tu kolego ściemniacie. Być może kupując z PSN masz wszystko w jednym, ale jak kupię samo Reaper of Souls, to chyba nie pogram, o ile nie dokupię oryginalnego D3 wcześniej.
_________________
5 zdań na temat
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 13 Kwietnia 2015, 16:08   

No raczej nie. To Blizzard, nie przegapiliby okazji, żeby wyciągnąć jeszcze trochę kasy. Podobno dopiero z tym dodatkiem Diablo 3 staje się mniej więcej następcą dwójki, bez niego mocno wieszali psy. Ale ja mam ich w nosie, drogo i chyba nie dają opcji gry offline. Na mnie Blizzard nie zarobi.
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 13 Kwietnia 2015, 16:56   

Cytat
Diablo III: Ultimate Evil Edition is a Diablo game for consoles. It effectively combines Diablo III and Reaper of Souls into a single game, including its five acts, the Crusader class, and bounties


źródło:
http://diablo.wikia.com/w...te_Evil_Edition

na PSN napisali to samo, że podstawka i dodatek razem i tak mam.

Jak jest w przypadku P? Zdaje się, że na PC nie ma takiej wersji "Ultiamte Evil..." .

Kupno dodatku na PC na płycie to jakieś £15 (amazon) całość z PSN to £20, komp mi sie ostatnio grzał na diablo to nie było się na czym zastanawiać. No i wole grac padem.
wersje na konsole nie potrzebują stałego dostępu do sieci, nie łączą się z battle.net
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 13 Kwietnia 2015, 18:08   

Tak? To może i w PC się da? Kiedyś sprawdzę, mam sporo RPG do nadrobienia.
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Kwietnia 2015, 09:02   

konopia, dzięki za wyjaśnienie.
_________________
5 zdań na temat
 
 
mesiash 
Sedecimus


Posty: 1855
Skąd: Stolica
Wysłany: 14 Kwietnia 2015, 12:49   

hrabek, ketyow, na konsoli to całe Ultimate Evil edition to właśnie podstawa + dodatek, tylko zrobiona jako całość, żeby było mniej danych do ciągnięcia, nie całkiem wiem jak to działa, ale wiem po co :)

Co do D3, to znowu trochę pogrywam, ale bez ciśnienia. Trochę rozjechała im się w ostatnim dodatku skala trudności - właściwie nie korzysta się już z pierwszych dwóch, nawet na zawodowcu.
_________________
The difference between "space-based clean power station" and "unimaginably powerful orbiting death ray" is mostly semantics and hope. - ponoć Asimov
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Kwietnia 2015, 13:13   

Ciekawy jest fakt, że ta wersja "wszystko w jednym" na PS3 jest tańsza niż pecetowy odpowiednik, którego zresztą trzeba sobie samodzielnie złożyć. Szkoda, bo stówkę to jeszcze mógłbym wydać, ale 160 to zdecydowanie za dużo.
_________________
5 zdań na temat
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 14 Kwietnia 2015, 17:10   

mesiash, no ja wiem o tym, ale hrabek pytał co by było, gdyby kupił sam dodatek. No i ja jestem rasowym pecetowcem ;P:
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 17 Kwietnia 2015, 09:11   

wersja konsolowa nie korzysta z serwerów bettlenetu.
Wersja PC każdorazowo łączy się z serwerem by pobrać postaci, wylosować mapę, wylosować bossów i zawartość skrzyń, nawet w grze dla jednego gracza. Może stąd ta cena, serwery kosztują.
Wersja konsolowa sama to sobie losuje lokalnie.

Minus jest taki, ze nie da się przenieść postaci konsolowej do PC i na odwrót.
Ale, teoretycznie jak kupie PS4 to będę mógł wyeksportować swoją postać, tylko, że jeszcze raz trzeba będzie kupić grę, ale może będą używki w korzystnej cenie. Doczytałem, że na konsoli można używkę, to tego się nie rejestruje, nie dodaje do konta, niby jest jakaś opcja rejestracji w bettlenet ale co ona robi to nie wiem.
Dotarłem do drugiego aktu, na razie gram sam mam zamiar skończyć całą historię z dodatkiem a potem przejść na tryb przygody i multi, jak już trochę podrasuję postać,czyli za jakieś dwa lata.

http://eu.battle.net/d3/p...dowy-09-11-2013

no i poraz pierwszy raz grając w to mam przedmioty legendarne, kilka :omg:


no i tryb:
Cytat
Szczeliny Nefalemów (znane dotychczas jako „wyprawy po łupy”) to losowo generowane podziemia zaprojektowane z myślą o tym, by można je było ukończyć w ciągu 10-15 minut. Celem wprowadzenia tej mechaniki jest umożliwienie graczom satysfakcjonujących, bogatych i niepowtarzalnych wrażeń z dynamicznie zmieniającej się za każdym razem rozgrywki, która nieustannie ma do zaoferowania coś nowego i ekscytującego (nie wspominając już o górach złota i epickiego sprzętu). Starszy projektant poziomów – Jesse McCree – uważa ponadto Szczeliny Nefalemów za świetną okazję do tego, by „złamać wszystkie reguły gry”.

to powinno być dobre na kanapę.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 17 Kwietnia 2015, 10:19   

To mnie może Blizzard pocałować, nie cierpię takich żałosnych rozwiązań, które w imię walki z piractwem uniemożliwiają grę osobom, które chcą grę legalnie zakupić. Jak Blizzard rzuca kłody pod nogi płacącym, to moich pieniędzy nie dostanie.
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
Fenrir
[Usunięty]

Wysłany: 18 Kwietnia 2015, 18:34   

Jakby ktoś chciał boosta małego w grze, to Fenrir#2770, trochę już łupię i mam czym przywalić. :mrgreen:
 
 
mesiash 
Sedecimus


Posty: 1855
Skąd: Stolica
Wysłany: 20 Kwietnia 2015, 12:22   

Też już powoli do t4 przechodzę, ale swojego battletaga nie pamiętam tak dobrze :)
_________________
The difference between "space-based clean power station" and "unimaginably powerful orbiting death ray" is mostly semantics and hope. - ponoć Asimov
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 17 Lipca 2015, 08:15   

Na Battle.net jest promocja do niedzieli na Diablo i dodatek. D3 kosztuje €19.99, dodatek drugie tyle. Kupiłem na razie wersję podstawową, gra się dokładnie tak, jak w D2, więc póki co nie mogę przestać. Rewelacja!
_________________
5 zdań na temat
 
 
mesiash 
Sedecimus


Posty: 1855
Skąd: Stolica
Wysłany: 27 Lipca 2015, 11:03   

W ostatnim sezonie doszedłem do wniosku, że jednak D3 mi się nie podoba, bo bardzo szybko osiąga się mocny poziom, a potem już tylko dopieszczanie (i nie mówię o zwykłym grindzie) sprzętu, tj. szukanie ekwipunku z lepszym bonusem do statystyk niż ten noszony aktualnie. Bo buildy dla każdej postaci są góra trzy, i pod nie trzeba kompletować ekwipunek.
_________________
The difference between "space-based clean power station" and "unimaginably powerful orbiting death ray" is mostly semantics and hope. - ponoć Asimov
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 27 Lipca 2015, 14:33   

mocny tzn. jaki ten poziom ma być?
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
mesiash 
Sedecimus


Posty: 1855
Skąd: Stolica
Wysłany: 27 Lipca 2015, 15:37   

konopia, zakładając, że poziom 70 osiąga się w około 2-4 godziny, a mając kogoś kto pomoże, to nawet i w 40 minut bez dużych problemów, to gdy się wie co robić, dojście do samodzielnego przechodzenia szczelin (riftów) na t6 to około 8 godzin gry - w zależności od klasy i szczęścia czas ten może wynieść nawet 4 razy mniej.
Dodatkowo, grając SC można pakować się do publicznych gier, gdzie wymiatacze robią wszystko za nas. Potem kilkanaście razy trzeba się wybrać na głębokie szczeliny, by dopieścić kamienie, i już sami wymiatamy.

Mój problem z D3 polega teraz na tym, że przestało mnie bawić pokonywanie coraz to mocniejszych przeciwników, którym zmienia się tylko hp/dmg, bo od pewnego momentu rozwoju własnej postaci, jedyne co się zmienia to czas, jaki musisz poświęcić na pokonanie tych silniejszych przeciwników. Wtedy zamiast odpowiadać na pytanie "czy mi się uda" odpowiadasz na "kiedy mi się uda", a to już nie to samo.
_________________
The difference between "space-based clean power station" and "unimaginably powerful orbiting death ray" is mostly semantics and hope. - ponoć Asimov
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 27 Lipca 2015, 15:52   

Cytat
zakładając, że poziom 70 osiąga się w około 2-4 godziny,

:shock:

jak to zrobić?!
nie a bardzo rozumiem o czym piszesz, co to niby ma być te "t6" itp.
daj linka czy coś z dokładniejszym opisem dla laika co czasem lubi sobie D3 odpalić dla zabawy
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group