Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Diablo III
Autor Wiadomość
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 24 Czerwca 2008, 22:14   Diablo III

Czyżby jednak kroiło się coś więcej, niż Starcraft II? Czy jednak to co było spekulowane okaże się prawdą? Tego dowiemy sie już w ciągu niecałych 7 dni. Dlaczego wtedy? Odwołuje się do ciekawego artykułu z zestawieniem pewnych przesłanek:
http://gamecorner.pl/game...Blizzarda_.html

Tropy, cytując za ww. źródłem:
Tropy w kolejności ukazywania się:

* W weekend jest konferencja Blizzarda - WWI. Została z nieznanych przyczyn przeniesiona na datę rocznicy wydania Diablo II;
* Firma kupuje? domenę diablo3.com - a w zasadzie wymienienia za informacje na temat nowych projektów? (wcześniej należała do DiabloFans.com ); * Zastanówmy się - jakie informacje zaoferowali serwisowi o Diablo, w zamian za domenę wartą zapewne kilkaset tysięcy $?
* Tydzień przed konferencją wydają patcha, pozwalającego na granie bez CD;
* Tydzień przed zapowiedzią StarCraft II wydali identyczną łatkę;
* Na stronie ukazał się teaser!
* Codziennie pojawia się nowy obrazek, aż do dnia konferencji.
* Na dzisiejszym obrazku są świetnie widoczne runy z Diablo


Chyba trzeba się szykować, na aż dwa potencjalne nowe hity ze stajni Blizzarda...

edit:
Choć niektórzy twierdzą, że to może być nowy Warcraft...:
http://www.gram.pl/news_8...ddzien_BWI.html

Tak czy siak na przyszły tydzień Blizzard szykuje bombę. (Ja tam się skłaniam ku Diablo...)
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 24 Czerwca 2008, 23:23   

Faktycznie wychodzi, ze to chyba jednak bedzie Diablo...

http://www.gry-online.pl/...6/267620234.jpg
http://www.gry-online.pl/...6/267621580.jpg
http://www.gry-online.pl/...6/267621607.jpg

Do tego obrazek zwiastujący nadchodzącą konferencje:
http://eu.blizzard.com/ww...s/wwi08_016.jpg
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 24 Czerwca 2008, 23:36   

O kurcze, muszę przyznać że fajny pomysł na odsłanianie tajemnicy ;-) podoba mi się to śledztwo :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 10:21   

W lodzie pojawiła się wyrwa i... znak Protossów. Mamy więc już symbole z trzech różnych uniwersów, dodatkowo kolejna cyfra to 23 - koncepcja słowa upada...ale wciąż nie wiadomo o co chodzi.

Póki co kompletny rydunek przedstawia się tak:
http://img501.imageshack....zzsplashvc5.png
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 10:26   

Może to będzie rzeczywiście mix? W końcu to nie real, więc jest możliwe. Jeśli tak, to będzie ostro!
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 11:36   

Ja nie chcę Protossów, chcę Diablo! :D
 
 
Hubert 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7089
Skąd: Dziki Wschód - Białystok
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 11:37   

.... Albo oznaka, że Blizzard pracuje nad kilkoma projektami jednocześnie.
Mam nadzieję, że to będzie jednak Diablo III. Niech chociaż jedna gra ze złotego okresu eRPeGów/h'n's wróci w chwale, skoro na Baldur's Gate III nie ma co liczyć na razie.
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 11:49   

Navajero, to jesteśmy w opozycji :D
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 11:54   

gorat napisał/a
Navajero, to jesteśmy w opozycji :D

Szpady czy pistolety? ;P:
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 11:59   

Płaszczyzna pojedynku sama się narzuca, zgodnie z naszym sporem :P:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
gorbash 
Ufol


Posty: 4629
Skąd: Kraków
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 12:02   

Jest jeszcze dodatek do WoWa - szykuje się chyba na koniec roku.
_________________
You say coke I say caine.
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 12:04   

Ma być dodatek? To chyba się skończy salomonowo - zapowiedź D3 i nowe informacje o SC2 i WoWx :? :roll:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Hubert 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7089
Skąd: Dziki Wschód - Białystok
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 15:42   

Navajero napisał/a
gorat napisał/a
Navajero, to jesteśmy w opozycji :D

Szpady czy pistolety? ;P:


Masz i moją szpadę, do usług! :)
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 16:06   

Czyli jest bez szans :)

Ontopicznie - niedługo kwestia się wyjaśni. Wtedy zobaczymy, kto będzie świętował ;)
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 18:15   

Blizzard prowadzi obecnie prace nad dodatkiem do WoWa "Wrath of The Lich King", "Starcraftem II" i... tajemniczym projektem o równie tajemniczej nazwie roboczej "Hydra".

Wg mnie na konferencji dostaniemy coś z każdego universum... oficialny trailer WoTLK - o tym wiadomo, że już wkrótce wychodzi. Być może zapowiedź betatestów i datę premiery SII (ptaszki ćwierkają, że jest możliwość, iż będzie to 3 grudnia bieżącego roku) oraz... no właśnie. Czerwony gość pojawia się na plakatach zapowiadających konferencje, więc i może padnie informacja na temat prac nad DIII !!! Bo istnieje również możliwość, że zrobią MMORPG na podstawie Diablo, ale mnie to zupełnie nie interesuje...

W każdym razie na pewno coś ogłoszą, bo...
Rob Pardo, wice-szef od designu, w rozmowie z przedstawicielami serwisu Gameindustry.biz wyraźnie mówi o jakimś dużym ogłoszeniu: „Więc chcecie, żebym ogłosił grę przed naszym oficjalnym ogłoszeniem? Bez obrazy, ale tu (na Games Developer Conference – przyp. red.) jest jakieś 300 osób, a podczas WWI będzie 8000 osób, które mnie rozszarpią, jeśli powiem coś teraz. Wiem jednak na pewno, że wszyscy będą bardzo podekscytowani tym, co zamierzamy ogłosić.” {za gry-online.pl}

edit: No i ostatni cytat na dziś (albo ktoś tu dobrze blefuje, albo...)
With this week's speculation over the Blizzard teasers, more and more reports in the media, and numerous tips coming direct us at IncGamers from reliable inside industry sources in the past 24 hours, we now have confirmation from inside sources to say that Diablo 3 WILL be announced on Saturday at WWI Paris 2008. {diabloii.net)
 
 
Hubert 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7089
Skąd: Dziki Wschód - Białystok
Wysłany: 25 Czerwca 2008, 18:52   

Chłopaki potrafią podgrzać atmosferę, nie ma co. :)
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 26 Czerwca 2008, 09:23   

Pojechali... znowu nic nie wiadomo.
Rysunek wygląda tak:
http://i8.photobucket.com...untitled2-1.jpg

Kolejna "runa" wygląda jak 3 planety (z czego dwie na jednej orbicie). Cyferka, która się pojawiła odpowiada literze 'P' i cuferce 16 (czekam jeszcze na 8 i 42 i mamy całą sekwencję z LOST :) ).

Do konferencji jeszcze dwa dni....

Ach... Dodatkowo dziennie w pliku .css zostają zaszyte kolejne nowe słowa, obecnie mamy już 4: Tundra, Cavern, Icy, Cold... Jednym kojarzy się to z nazwami map z Diablo w V Akcie... mnie się zaczyna kojarzyć z ostatnią prozą Dukaja :) . Mam nadzieję, że Blizzard ma ubaw.

edit:
W lodzie już duża dziura, a w środku coś jakby oczy... najbardziej pasujące do Zealota z Protossów.

edit II:
Ufff ileż tych spekulacji :) .Dorobiono już nawet teorię do tego, że ciąg cyfr to faktycznie cyfry z Lost, ale w wikipediowej skarbnicy wiedzy, definicja lostowego ciągu, oznacza:
a mathematical formula designed to predict the end of humanity.... Ciekawe co jeszcze powstanie przez te dwa pozostałe dni,,,
 
 
Hubert 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7089
Skąd: Dziki Wschód - Białystok
Wysłany: 26 Czerwca 2008, 21:28   

Ostro, ostrzej - czyli Blizzard i fani przyprawiają wyczekujących o zawał
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 27 Czerwca 2008, 09:07   

Istota z lodu przybliżyla sie do szpary... na moje oko to najbliżej jej teraz do w#$%#$%go Arthasa - króla licha. Za to obrazek, który stopniowo się pojawia to "evil penguin", którego szponiastą rękę już widzimy. I jedynie ten pingwin, póki co może rokować "diabelne" nadzieje...Nowa "runa" przypomina płatek śniegu.

edit: kolejna cyferka to 8 (Lost rulez), dodane słowo to - o dziwo nie "evilpenguin", a "harbringer" - cokolwiek by to miało znaczyć.... Jutro finalna odsłona.... Podobno Diablo został nazwany 'the harbinger of our return' ("znakiem"/"omenem" naszego powrotu) przez Mefista w filmiku w Diablo II.

edit2: Ale jednak plik 42.jpeg też już jest, choć nie ma o nim mowy w master.css i faktycznie "tak się zgina dziób pingwina"... :-)
http://us.media.blizzard.com/232309/_images/42.jpg

Oto cały obrazek:
http://img209.imageshack....penguin2xp9.jpg

A tu obrazek podpisany:
http://img297.imageshack....inalblurgx1.jpg

Pingwin pokazuje trzy palce - to najnowszy "dowód" na to, że ogłoszoną grą będzie Diablo 3 (swoją drogą może jutro pingwin pokaże środkowy palec :) ).

A tutaj zmieniający się 'splash' od początku:
http://files.pixelshroom.com/splash/
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 28 Czerwca 2008, 09:09   

Runy zalśniły, oraz pojawiła się szósta ze znaczkiem ";)". Ale, splash nie jest zatytułowany icy6 tylko icy5andahalf.jpg. Oczy 'bestii' bardziej lśnią... -> trzeba czekać na WWI by się czegoś dowiedzieć.
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 28 Czerwca 2008, 12:31   

www.blizzard.com - wita nas nowym logo Diablo III :D :D :D :D :D
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 28 Czerwca 2008, 12:41   

Łał! :mrgreen:
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 28 Czerwca 2008, 12:52   

"And The heavens shall tremble..."

Będzie trailer - już zresztą pokazywany na WWI. Trailer i gameplay zarazem, tylko czekać aż pojawi się na youtube lub stronie blizzarda...

Reakcja (i relacja) na gorąco: (in english)
12:42 -- Hosts are asking audience where everyone's from, wasting time. I'm uploading screens soon.
12:37 -- Demo ends. The crowd roars. Annnd, the hosts are back on.
12:36 -- Multiplayer will work over battle.net. Heads into a final fight against some gigantic moving trees. Final boss here, called siegebreaker assault beast, is absolutely gigantic, maybe around six or seven times taller than the player characters.
12:35 -- Witch doctor using a fire bomb spell. Can summon a wall of zombies that stays stationary, but the zombies in the wall flail their arms and do damage to their oponents.
12:33 -- Witch doctor can cast out locus swarm, which spreads between targets and deals damage. Can summon mongrel things that he can cast locust swarm on, which buffs their damage. Outdoor environment now. Quite pretty in that vibrant, slightly cartoonish Blizzard graphical style. Like with StarCraft 2 and it's similarities to the original, Diablo 3 looks and sounds, at least at a glance, quite similar to previous games. Witch doctor also has a mass fear type of ability.
12:31 -- Diablo 3 is first and foremost a co-operative game, says Blizzard. New Witch Doctor class can summon pets, control minds of his enemies, and cast diseases.
12:29 -- Barbarian can use ground stomp attack to get skeleton warriors to drop their shields, making them easy to take out. Cultist enemies must be taken out quickly or they transform into a more destructive force. Saying there's more story and questing type of stuff in the game. Scripted events like walls breaking apart. Cultists cummoning in gigantic, fat demon who's shock waves shatter stone pillars in the environment.
12:27 -- Deckard Cain is in the game. When talking to NPCs, the game appears to switch to an interface that highlights the character model. Have to rescue Cain from this cathedral.
12:25 -- Each piece of gear is custom designed for each class. Barbarian puts on demonic sort of garb with giant devil horns. Barbarian can hop across gaps on the map. Barbarian dislodged a rock wall and dropped it on zombies, killing them. Demoing moving whirlwind attack.
12:24 -- Red orbs that drop from enemies can replenish health without you having to use items. Talking about demon foes he's fighting, they have a summon ability. Barbarian's jumping attack covers quite a distance. Goes flying up staincase. Also appear to have a shockwave type of attack. Still procure items from bookcases. Blizzard touting interactive environment as an inportant feature. Barbarian triggers a trap chest that spawns four spectral enemies around him.
12:21 -- The axe guy is the barbarian class. Says improvements have been made, like the hotbar for skills. Using the mouse wheel and tab key you can quickly switch between skills. Whoing inventory. Appears to still have slot limits. Using enchanted axes with frost and lighting ,which stuns and freezes opponents.
12:20 -- It's apparently still an action RPG. Same interface -- red health and blue orbs. Skill bar at bottom. 3/4 overhead perspective. Character with 2 axes hacking at demons in what appears to be a foggy cathedral. Has a jumping attack where he smashes the two axes into the ground.
{pc.ign.com}

Najważniejsze - nie ma modyfikacji stylu gry - to ciągle izometryczny rzut 2D/3D tylko potężnie usprawniony... czekam na screenshoty

edit: pierwsze fotki
http://www.gamespot.com/n...estnews;title;0
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 28 Czerwca 2008, 13:05   

Są filmy:

Videos:
http://eu.blizzard.com/diablo3/
<- to też oficjalna strona, z zakładkami i wszystkimi dobrodziejstwami. Tyrael wita...

Teasers:
http://us.media.blizzard....easer-en-US.flv
http://us.media.blizzard....eplay-en-US.flv (200MB - ok. 30 min)

Film wprowadzający - pierwsza klasa - jakość kinowa, zwłaszcza twarzy Diabelnego bohatera i pewnej panny... Natomiat gameplay - miód ! Po prostu kapitalna, bardzo piękna grafika.

Fabuła:
Two decades have passed since the demonic denizens, Diablo, Mephisto, and Baal, wandered the world of Sanctuary in a vicious rampage to shackle humanity into unholy slavery. Yet for those who battled the Prime Evils directly, the memory fades slowly and the wounds of the soul still burn.

When Deckard Cain returns to the ruins of Tristram's Cathedral seeking clues to new stirrings of evil, a comet from the heavens strikes the very ground where Diablo once entered the world. The comet carries a dark omen in its fiery being and it calls the heroes of Sanctuary to defend the mortal world against the rising powers of the Burning Hells – and even the failing luminaries of the High Heavens itself.


Reszta jest na stronie...
Ostatnio zmieniony przez Homer 28 Czerwca 2008, 14:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hubert 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7089
Skąd: Dziki Wschód - Białystok
Wysłany: 28 Czerwca 2008, 14:27   

Gameplay wygląda obiecująco, choć na moim komputerze się tnie. Ech, ta neostrata...
Czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że gra pójdzie na moim sprzęcie.
Widziałem już bardziej szczegółowe modele postaci i lokacje, ale Blizz nigdy nie stawiał na fajerwerki graficzne. Diablo 2 było nieco archaiczne już w dniu premiery. I co? Ano to, że sporo ludzi tłucze w to do dziś.
Mam nadzieję, że Diablo 3 spotka taki sam los :)
No i - wygląda na to, że będzie więcej gęstego klimatu jedynki! :)
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 28 Czerwca 2008, 14:51   

To możne pobierz sobie te filmiki i obejrzyj na spokojnie? :wink:
Nic tylko przyłączyć się do zachwytów i mieć nadzieje ze ruszy na moim kompie. :D
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 28 Czerwca 2008, 14:59   

Tylko kiedy wydadzą? :)
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 28 Czerwca 2008, 17:32   

Hm, ciekawy pomysł tą rysunkową grafiką ;-) choć jest ona... nor, raczej marna jak na współczesne standardy.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Hubert 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7089
Skąd: Dziki Wschód - Białystok
Wysłany: 28 Czerwca 2008, 18:22   

Jedyne, co mnie martwi, to modele bohaterów. Jakieś takie.... Warcraftowe mocno. Te smukłe sylwetki (poza barbarzyńcą, który zawsze wyglądał jak góra mięśni) bardziej pasowały do gotyckiego, mrocznego klimatu. Ale poczekamy, zobaczymy.


EDIT:
onet.pl napisał/a
To już trzecia odsłona kultowej gry Diablo. Program tworzony na silniku w pełnym trójwymiarze, wykorzystuje efekty DirectX 10 i oferuje tym samym najwyższy poziom jakości grafiki. Od podstaw powstał system tworzenia i rozwoju postaci tak, że wolny wybór gracza przypomina takie tytuły jak World of Warcraft, gdzie możemy ustalać wygląd bohatera. Diablo 3 wyposażony został również w opcję gry wieloosobowej bez konieczności opłacania abonamentu. Premiera spodziewana jest w drugim kwartale 2009 roku.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 28 Czerwca 2008, 18:47   

OK, odwołuję to co mówiłem o grafice - jest boska :mrgreen:
Cytat
modele bohaterów. Jakieś takie.... Warcraftowe mocno.

Mocno to nie ale widać naleciałości...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group