Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
U rudego kocura - Gifoblog na ekranie malowany.
Autor Wiadomość
agnieszka_ask 
marzenie


Posty: 6284
Skąd: Leprechaundia
Wysłany: 19 Wrzeœśnia 2008, 09:44   

Adashi napisał/a
A to nie lepiej sproszkować tabletkę i nafaszerować nią kiełbaskę albo rozpuścić w mleku

Adashi, to nie naiwny człowiek, to KOT!! raz chciałam być taka sprytna, skruszyłam tabletkę najdrobniej jak się da, (na pyłek normalnie!) wymieszałam z jego najulubieńszą karmą (w tym czasie były zabawiał kota, żeby ten nie widział co robię w kuchni). kiedy kot zorientował się, że coś za długo mnie nie ma, wyparował jak strzała w kierunku kuchni. zobaczył, że przygotowuję śniadanko, więc już był w siódmym niebie, zaczął łasić się do moich nóg i takie tam. dorzuciłam dla niepoznaki jeszcze małą łyżeczkę karmy (bo Kiziu lubi z "górką" i postawiłam w jego kąciku do jedzenia. ten się rozpędził, rozdziawił szczękę... zamarł... zamkną, powąchał i odwrócił się w moim kierunku. żebyś widział jego "minę", a ten mruk... normalnie poczułam się jak idiota i zrobiło mi się głupio. Kiziu w zamian wziął sobie szynkę z kanapki byłego i przy mnie czekał na wymianę zawartości miski.
Adashi, NIGDY, ale to PRZENIGDY nie myśl, że Twój kot jest głupszy od Ciebie!
_________________
najlepszym filozofem jest ten, kto potrafi się śmiać :D
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 19 Wrzeœśnia 2008, 23:12   

To ja dla równowagi dorzucę sposób aplikacji tabletki psu. :wink:

1.Zawiń tabletkę w plaster szynki i zawołaj psa.....

:mrgreen:

Z pamiętnika kota

Dzień 752
Moi więziciele ciągle dokuczają mi jakimiś dziwnymi kołyszącymi się na sznurku przedmiotami. Sami rozrzutni w jedzeniu świeżego mięsa każą mi wcinać jakieś suche płatki. Tylko nadzieja ucieczki trzyma mnie przy życiu a zniszczenie jakiegoś mebla daje mi troszeczkę satysfakcji. Możliwe, że jutro zjem im jakiegoś kwiatka.

Dzień 761
Dzisiaj biegałem pod nogami moich więzicieli z myślą o ich morderstwie, I prawie mi się to udało. Muszę spróbować na szczycie schodów. W celu obrzydzenia i zniechęcenia tych bez moralnych oprawców, zmusiłem się raz do zwymiotowania na ich ulubiony fotel. Muszę spróbować to powtórzyć im na łóżko.

Dzień 762
Spałem cały dzień tylko po to, aby drażnić tych więzicieli w późnych godzinach nocnych niekończącymi się prośbami o strawę.

Dzień 765
Urwałem myszy głowę I przyniosłem im samo jej ciało w celu wzbudzenia strachu w ich sercach. Niech wiedzą, do czego jestem zdolny. Oni szczebiotali tylko radośnie, jaki to ze mnie dobry kot. HMMM. Plan zawiódł.

Dzień 768
W końcu zdałem sobie sprawę, co z nich za sadyści. Bez żadnej podstawy wybrali mnie do wodnych tortur. Tym razem jednakże do tortur został włączony palący i pieniący środek chemiczny zwany `szamponem`. Jaki chory umysł mógł wynaleźć taki płyn? Moim jedynym sposobem na zapomnienie o żalu jest kawałek kciuka, który dalej siedzi mi między zębami.

Dzień 771
Odbyło się jakieś spotkanie ich wspólników. Zamknęli mnie samego na ten czas. Jednak mogłem słyszeć odgłosy i odory tych szklanych rurek, które oni nazywają "piwo". Usłyszałem także, że moje zamknięcie spowodowane było moją siłą "uczulenia". Muszę się dowiedzieć, co to takiego i jak to użyć na swoją korzyść.

Dzień 774
Jestem przekonany, że inni uwięzieni są ich oddanymi służącymi a może nawet kapusiami. Pies jest rutynowo wypuszczany na dwór, a jak wraca to wygląda na więcej niż uradowanego. On musi być stuknięty. Natomiast ptak na pewno jest donosicielem. Opanował ich straszny język do perfekcji (podobny do mowy kretów) i gada z nimi nieustannie. Jestem pewny, że zdaje on raport z każdego mojego kroku. Ponieważ jest on umieszczony w metalowym pomieszczeniu, jego bezpieczeństwo jest zapewnione. Poczekamy, zobaczymy - to tylko sprawa czasu.

_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 22 Wrzeœśnia 2008, 20:24   

Dlaczego koty są lepsze od kobiet? ;P:

* Zwykle milczą.
* Satysfakcjonuje je już kawał surowej ryby - nie chcą nic więcej.
* Same i bez zachęty pakują Ci się do łóżka.
* Nie musisz głaskać go przez dwie godziny i na 100 różnych sposobów, by zamruczał z zadowolenia.
* Nie zajmują połowy łóżka.
* Nie lamentują, gdy w TV zaczyna się kolejny Mundial.
* Żaden kot po roku nie stwierdził, że jego futro jest już zupełnie niemodne i zażądał norek.
* Po roku albo dwóch znajomości nie musisz się żenić z kotem, żeby nadal Cię lubił.
* Jeśli kot syczy, parska, pluje i Cię drapie - to na pewno ma na to jakiś rozsądny powód.
* Kot nie robi afery z obsikanej deski klozetowej.
* Kot WIE, że jest dla Ciebie pępkiem świata - nie musisz mu tego powtarzać 5 x dziennie.
* Kot choć CZASEM śmieje się z Twoich dowcipów.

:wink:

I na sam koniec - OSTATNI CUD JEZUSA (No może jeden z ostatnich :roll: )

_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 22 Wrzeœśnia 2008, 20:33   

Tomcich napisał/a
* Nie zajmują połowy łóżka.
Fałsz.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 22 Wrzeœśnia 2008, 20:42   

Jak Ty w domu tygrysy hodujesz, to ja za to nie odpowiadam. ;P:
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 22 Wrzeœśnia 2008, 20:47   

Tomcich, no przepraszam Cię bardzo, ale:

Cytat
Nie mogę kupić już większego łóżka. Przykro mi bardzo. Nie myślcie, że będę dalej spać na kanapie, żeby zapewnić wam komfort.

Spójrzcie na filmy ze śpiącymi kotami i psami. One na prawdę potrafią zwinąc się w kulkę.

Nie jest konieczne, byście spały prostopadle do siebie rozciągnięte do granic możliwości. Wiem także, że rozpościeranie ogonów i wywalanie języków, żeby zmaksymalizować wielkość zajmowanej przez was powierzchni jest niczym innym, jak sarkazmem


I nie da się temu zaprzeczyć. Nigdy nie obudziłeś się wepchnięty prawie między łóżko a ścianę, bo kotek się rozwalił w poprzek na środku? Koty jakąś hipnozę nocną chyba uprawiają i człowiek mimowolnie się przemieszcza. :lol:
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 22 Wrzeœśnia 2008, 20:51   

No dobra przyznaję się - koty nie zajmują połowy łóżka, one zajmują całe łóżko. :mrgreen: I tym samym moje stwierdzenie jest prawdziwe. ;P:
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 22 Wrzeœśnia 2008, 21:08   

Oj, nieładnie zmieniać zeznania ;)
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 22 Wrzeœśnia 2008, 21:13   

Koty zawsze robią tak jak im wygodniej. ;P:
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 20 Grudnia 2008, 20:29   

Za JoeMonster

Jak poznać, że Twój kot właśnie kombinuje, jak Cię zabić?

Miłośnicy kotów są święcie przekonani, że to najsłodsze zwierzęta pod słońcem. Czy mają rację? Amerykańscy specjaliści od kociej psychologii radzą obserwować zachowanie naszych kotów. Już wystąpienie jednocześnie dwu oznak u kotów oznacza powody do niepokoju:

Twój kot ugniata cię łapkami
Wydaje ci się, że jest to oznaka uwielbienia, ale twój kot właśnie sprawdza twoje organy wewnętrzne w poszukiwaniu jakichś słabości.

Nadmierne przekopywanie piasku z kuwety
Po skorzystaniu z kuwety, twój kot niepotrzebnie rozrzuca piasek po całym pokoju. To trening w grzebaniu ludzi.

Konkurs w patrzeniu sobie w oczy
Jeśli już napotkasz wzrok swojego kota, nigdy nie spuszczaj z niego oczu pierwszy. Jeśli to zrobisz, to będzie oznaka Twojej słabości i w każdej chwili możesz spodziewać się ataku.

Przynosi ci martwe zwierzęta
To nie jest prezent. To ostrzeżenie!

Wymiotowanie trawą
Poprzez ten bolesny proces jedzenia i wydalania, koty przygotowuja swoje ciało i umysł na trudy walki.

Chowanie się w ciemnych miejscach i obserwowanie
Twój kot będzie się często ukrywał, by Cię bacznie obserwować i lepiej poznać Twoje naturalne środowisko i nawyki.

Spanie na twoim sprzęcie elektronicznym
Ludzie mają wspaniale rozwiniętą technologię. Twój kot o tym wie i będzie się starał zakłócić twoje możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym.

Drapanie cię łapką po twarzy podczas snu
Koty nie są zbyt skuteczne w duszeniu ludzi, ale to wcale nie znaczy, że nie będą próbować.

Wybieganie z prędkością światła z każdego pomieszczenia, do którego właśnie wszedłeś
Jeśli twój kot tak właśnie zrobił, to znaczy, że zasadzka się mu nie udała.

Posiadacze kotów bójcie się o swoje życie. :mrgreen:
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 23 Grudnia 2008, 22:26   

Tomcich, Wszystkiego Dobrego wraz ze Świętami i Nowym Rokiem.
ale czy ten Twój rudzielec z avatarka nie jest niebezpieczny :?:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 24 Grudnia 2008, 11:34   

dalambert, dzięki za życzenia. Tobie również Wesołych i Spokojnych Świąt.
Co do pytania to jest on piekielnie niebezpieczny :twisted:



I dla wszystkich wraz z życzeniami świątecznymi - Uśmiech od Pana Boga :D

_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 24 Grudnia 2008, 16:10   

Cudna fotka, dzięki za wszystko i najlepszego w Nowym Roku.
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 24 Grudnia 2008, 23:30   

Dzięki.
Święta oficjalnie już rozpoczęte więc dla wszystkich jeszcze raz najlepsze życzenia
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 21 Marca 2009, 00:01   

Tak na lekkie rozruszanie tematu - 2 paski ze strony paski.org :wink:


_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Marca 2009, 00:03   

Pierwsze boskie :bravo
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 21 Marca 2009, 00:18   

Ja też zabiłam, ja też :mrgreen:
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21 Marca 2009, 09:21   

Tomcich, witaj! :D
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
xan4 
Tatuś Muminków


Posty: 5116
Skąd: Dolina Muminków
Wysłany: 21 Marca 2009, 09:23   

Tomcich, witaj :!: i chcemy więcej :!:
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 21 Marca 2009, 10:25   

To troszkę więcej :D

Recenzja Biblii na Amazonie :D


i

Gdyby MATRIX działał na Windzie
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 21 Marca 2009, 10:56   

niedobry Tomcich, zaniedbał nas :wink:
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 29 Marca 2009, 21:41   

Trochę wieści z show biznesu, 8)

Będzie kręcona kolejna część "Szóstego zmysłu". Są przecieki, że akcja będzie rozgrywać się w Polsce :!: Jedna z lokalizacji to na bank ulica Wiejska w Warszawie. 8)



Coś mi podpowiada, że remake "Psychozy" też będzie toczył się w Polsce :wink:



Wiadomo, że prawdziwi faceci lubiący twarde kino akcji, mają problemy z rozpoznawaniem emocji. Dlatego też dla nich, a w szczególności dla pasjonatów Stefcia Mewy drobny przewodnik do ich rozróżniania. Teraz zawsze będziecie wiedzieli co wyraża jego mina.



Okazuje się, że Jean-Claude jest wielkim pasjonatem gier on-line. Może ktoś się już z nim spotkał w sieci. :mrgreen:



Rusza nowa kampania promocji jedzenia warzyw wśród dzieci i młodzieży. Wybrano już twarz do promocji oraz hasło :arrow: Jedz marchewkę, będziesz wielki :!:



Nawet najwięksi zbrodniarze mają swoje małe hobby. Okazało się, że Khan uwielbia łamigłówki umysłowe i oddaje się im w każdej wolnej chwili. Tutaj przyłapaliśmy go na szukaniu Willego.



Czy zastanawialiście się co się dzieje z bohaterami starych gier? Niektórzy przechodzą lifting pojawiają się w kolejnych odsłonach. Ci którzy nie mają tego szczęścia kończą tak :arrow:


Jak mawiał nieodżałowany JTS - I to by było na tyle. Na dzisiaj kończymy forumowe wydanie Super Faktu. :mrgreen:
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 29 Marca 2009, 21:54   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tomcich, mega! :bravo
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
xan4 
Tatuś Muminków


Posty: 5116
Skąd: Dolina Muminków
Wysłany: 29 Marca 2009, 22:03   

:bravo :bravo :bravo
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 29 Marca 2009, 22:41   

Tomcich, świetne! :mrgreen:
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 29 Marca 2009, 22:52   

Tomcich, :bravo :bravo :bravo
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 9 Kwietnia 2009, 23:26   

Znalezione na forum CyberFoto :D

Jesteś nowym pracownikiem...

Słuchasz muzyki Stevie Wondera (to twój pierwszy dzień w pracy i wszystko jest suuuuper!

Po trzech miesiącach...

Słuchasz muzyki HOUSE (bo jesteś tak zajęty, że nie wiesz czy dopiero przyszedłeś, czy już wychodzisz)

Po sześciu miesiącach...

Słuchasz Heavy Metalu (zaczynasz o 08.00 a kończysz o 20.00)

Po dziewięciu miesiącach...

Słuchasz Hip Hopu (Przytyłeś z powodu stresu i cierpisz na obstrukcje)

Po roku...

Słuchasz GANGSTA RAP-u (Mrugasz nerwowo oczami, w nocy spadasz z łóżka i żyjesz na kawie)

W końcu, po dwóch latach...

Słuchasz techno i... trochę Ci "odwala"

a po pięciu latach...

nie wiesz czego słuchasz, ludzie dookoła próbują ci coś wytłumaczyć, ale ty i tak wiesz swoje. Zostałeś kierownikiem..

:mrgreen:
***

Z poradnika doktora Tomcicha

Szanowni Państwo, dzisiaj rozwieję kilka błędnych mitów dotyczących DIETY. (Jak to mawia Garfield "Diet is DIE without a T" :wink:

Proszę zadawać pytania, które Was nurtują

- Słyszałem, że ćwiczenia przyspieszające pracę serca przedłużają życie, czy to prawda?
- Twoje serce będzie bić tylko określoną ilość razy... tyle ile masz zapisane w genach i ani raz więcej... Nie marnuj więc tych uderzeń na ćwiczenia. W końcu wszystko się kiedyś zużywa. Przyśpieszanie pracy serca nie przedłuży ci życia. To tak jakby mówić, że przedłużysz życie samochodu żyłując silnik do upadłego. Chcesz żyć dłużej? Zdrzemnij się!

* * *
- Czy powinienem jeść mniej mięsa, a więcej warzyw i owoców?
- Przyjrzyj się temu z logicznego punktu widzenia... Co je krowa? W paszy ma zboże, kukurydzę i mnóstwo innych rzeczy. Czym jest ta zielenina? To warzywa! W takim razie stek z wołowiny jest niczym innym jak doskonałym mechanizmem do dostarczania do twego organizmu warzyw! Potrzebujesz zboża? Wpierniczaj kurczaka. Natomiast wieprzowina zapewni ci 100% twojego dziennego zapotrzebowania na zieleninę.

* * *
- Czy powinienem ograniczyć spożycie alkoholu?
- A niby czemu? Wino jest robione z owoców. Brandy to destylowane wino, co oznacza tylko, że zabierają wodę z owocowej masy i w ten sposób masz jeszcze więcej zdrowych pyszności. Piwo? Halo! Przecież to chmiel! Wódka? Żyto to zboże! Eeeeeeee.... nawet bimberek powstaje z ziemniaków.

* * *
- Czy smażone żarcie jest szkodliwe dla zdrowia?
- CZY TY W OGÓLE MNIE NIE SŁUCHASZ??? W dzisiejszych czasach jedzenie jest smażone na oleju roślinnym. Tak po prawdzie to żarcie w nim sobie pływa. Jakim cudem więc większa ilość warzyw może ci zaszkodzić?

* * *
- Czy robienie przysiadów pomoże mi stracić "oponkę" na brzuchu?
- Absolutnie nie!!! Kiedy ćwiczysz mięśnie to one się powiększają. Dlatego przysiady powinieneś robić tylko wtedy gdy chcesz aby twój brzuch był większy.

* * *
- Czy czekolada mi szkodzi?
- Zwariowałeś??? Hej!!! Nasiona kakao! Kolejne warzywo! To najlepsze żarcie na świecie!

* * *
- Czy pływanie jest dobre dla mojej figury?
- Czy pływanie jest dobre dla twojej figury? Zapytaj wielorybów!

* * *
- Czy utrzymanie naszego ciała w formie jest istotne dla mojego życia?
- Hej! Istnieją przecież okrągłe formy.

--------------------

Mam nadzieję, że udało mi się wyjaśnić wszystkie wątpliwości jakie mogliście mieć na temat jedzenia i diety.

I pamiętajcie...

Życie nie powinno być podróżą do grobu, której celem jest dowiezienie do końca atrakcyjnych i dobrze zachowanych zwłok. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy *beep*, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA!"

:mrgreen:
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
xan4 
Tatuś Muminków


Posty: 5116
Skąd: Dolina Muminków
Wysłany: 10 Kwietnia 2009, 08:11   

:mrgreen: :mrgreen:
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 10 Kwietnia 2009, 08:16   

Tomcich, zapamiętam, zwłaszcza porady dietetyczne
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 22 Kwietnia 2009, 23:18   

TYLKO U NAS :!:
W dzisiejszym wydaniu forumowego tabloida.

Kłopoty Zdrowotne KERMITA!!!



Ujawnimy przecieki z nowej serii GOTOWYCH NA WSZYSTKO!!!



Z kroniki kryminalnej.
Policja zasypywana jest ostatnio doniesieniami o gangach tzw. niebieskich ptaków. Jako jedyni ujawniamy metody ich działania!!!





Strzeżcie się!!! Nigdy nie wiadomo z której stony uderzą!

Ze świata polityki!!!

W Hollywood powstaje kontynuacja "Na linii ognia". Tym razem Clint ochrania JERZEGO KRZAKA!



Ale świat filmu interesuje się również NOWYM PREZYDENTEM!!!
Tym razem będzie to "Bajer w Białym Domu"
BTW> Hipoteza Housa się nie sprawdziła. :roll:



Pozostając w kręgu polityki - kryzys dotarł również na wschód!!!
Oto dowód na to, że premier Rosji po nocach dorabia sobie do pensji w lokalnej piekarni!!!



Kronika sportowa!!!

Walczymy z kłamliwym stereotypem jaki wmawiają nam w dzisiejszych czasach różni GURU od zdrowego życia. Nikt mi nie wmówi, że sport to zdrowie! Ta zdradliwa hipoteza już niejednego pozbawiła szans na ojcostwo!!!



AUĆ :!: :shock:

Z pożółkłych stronic!
Nasz tabloid dotarł do niepublikowanych zdjęć wskazujący na to, że jazda wyczynowa na rowerze nie jest wynalazkiem naszych czasów!!!



Być może niektórzy czytelnicy pamiętają zamieszczony wcześniej artykuł Z pamiętnika kota. Dzisiaj na potwierdzenie tych słów mamy materiał zdjęciowy obrazujący przedstawione tam tezy. Pamiętajcie, że nasi reporterzy narażają swoje życie, abyście mogli się z tym zapoznać!!!
***
Koty już od swego dzieciństwa trenują w celu opanowania sztuki kot-ninjutsu.



Co by o nich nie powiedzieć, uczą się podpatrując u najlepszych!!!



Wytrenowane tylko czekają na nadarzającą się okazję.


A gdy tylko mogą, to atakują :!:




na nasze szczęście większość ataków im nie wychodzi!



REKLAMA!
Dla naszych czytelniczek* ( może bardziej czytelników :roll: ;P: ) polecamy nasz nowy wynalazek CLAP-BRA!
*Martva proszę o uwagę :wink:



A tutaj jak to działa w rzeczywistości. UWAGA!!! :bravo



Trzeba jedynie uważać gdy planują Panie wyjście na koncert lub do teatru. :mrgreen:



KONIEC REKLAMY :!:

Nasz magazyn dotarł do szokujących zdjęć :!: Już wiemy jak powstają stosowane na stronach internetowych "uśmieszki"
UWAGA!!! SCENY DRASTYCZNE!!!



Następnym razem zastanówcie się nim wstawicie bez potrzeby jakąś "buźkę" w tekst. :twisted: UPS.

Kącik edukacyjny.

Przedstawiamy doświadczenie związane z badaniem sił napięcia powierzchniowego oraz grawitacji. Co stanie się z wodą po przekłuciu balonu.
Męska część naszych czytelników (po wykazaniu odpowiedniej dozy skupienia) być może dojrzy jak siły napięcia powierzchniowego przegrywają z grawitacją. ;P:



Ech, czemu za moich czasów nie było takich eksperymentów. :evil:

I już na zakończenie coś dla naszych czytelniczek (ihan bądź gotowa :wink: )
Twardziel miesiąca :!:


I wiadomo kto strzelał pierwszy! :mrgreen:

Ciąg dalszy (być może) kiedyś nastąpi. 8)
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group