Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Zasady panujące na forum - Wasze sugestie.
Autor Wiadomość
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 13 Lutego 2006, 17:00   

Lu napisał/a
Rodion: Ja się nie witałam, bo tak zdecydowałam.
Uff, Lu, pocieszyłaś mnie. No to może i ja się przyznam, bo przecież Indiany Jonesa (czyli Lu) i Predatora (czyli mnie) nie wyślecie chyba na repetę do "Powitalni")? :lol: Też się nie "witałam". :oops: A skoro tak, uznałam, że przynajmniej nie będę pisać w tamtym wątku - nie mam prawa okładać innych, skoro sama się uchyliłam. A czemu? Bo to dla mnie dziecinada. Owszem, rozumiem, zabawa pomaga rozładować stres i jako taka ma swój cel. Ale przyszłam tu pogadać, a nie naparzać się. Bawcie się, w porzo, nie bronię - ale nikogo nie zmuszajcie. Jak moi znajomi idą na dyskotekę, to idą sami, bo ja tego nie lubię - ale przecież przez to nie przestają być moimi znajomymi.

Kultura, kulturą, zwyczaj zwyczajem, ale jeśli nad frontowymi drzwiami do sąsiadki jej wesoły syn ustawia wiadro z wodą albo worek mąki, bo tak będzie od progu wesoło, to ja jednak wejdę drzwiami kuchennymi. :wink:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
Ostatnio zmieniony przez Anko 13 Lutego 2006, 17:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 13 Lutego 2006, 17:03   

A co, gdybyś miała świadomość, żę wiadro z mąką czy worek z wodą ;) na ciebie spadną, posmiejecie się, a potem efekt zniknie i nikt o nim nie będzie pamiętać? Ja bym wszedł głównymi w takiej sytuacji - a co :) Pośmiać zawsze się można :)
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 13 Lutego 2006, 17:09   

Pako napisał/a
Pośmiać zawsze się można :)
Wiele razy mówiłam, ale przecież nie każdy czyta wszystkie posty, to i powtórzę - poczucia humoru nie mam. :evil: Rzucanie ciastem w twarz nie bawi mnie, nawet w wirtualu. Siekierą także. Więc śmiejcie się, ale w gronie tych, którzy to lubią. :mrgreen: I co, powiecie: "ponurakom na forum wstęp wzbroniony"? W regulaminie (na szczęście) jeszcze takiego zapisu nie ma. :P
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 13 Lutego 2006, 17:16   

Anko napisał/a
I co, powiecie: ponurakom na forum wstęp wzbroniony?


A wiesz? Moze to nie taki zly pomysl! Uniknelo by sie dzieki temu np: Wojen krysztalowych itp.

Czyli zglaszam postulat: Ponurakom i calineczkowym elfom, wstep wzbroniony!

Dla wszystkich pozbawionych lub obdarzonych odmiennym poczuciem humoru. To byl sarkazm.
Oraz objaw spaczonego poczucia humoru jakim obdarzyl mnie zlośliwy los! :mrgreen:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 13 Lutego 2006, 19:13   

Rodion napisał/a
Uniknelo by sie dzieki temu np: Wojen krysztalowych itp.


Masz na myśli rozmowę w trakcie której Pako (o ile mnie pamięć nie myli... :roll: ) dostał linka to strony z trudnym słowem Przesada ?
Świetnie się bawiłam! :lol:
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 13 Lutego 2006, 19:57   

Miedzy innymi, ale zasadniczo chodzi mi o te wszystkie przypadki gdy ktoś cos napisal, ktoś inny nie zrozumial lub poczuł sie urażony i wywiązala się zupelnie nie potrzebna rozmowa. :(
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 13 Lutego 2006, 20:00   

A czy ktoś pamięta jeszcze jak było tłumaczenie do czego służy yaoi, i że nie jest to dobrze widziane ze strony tutajszych panów? :twisted: No ja nie wiem czemu :roll:
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 13 Lutego 2006, 20:01   

O właśnie! :evil:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 13 Lutego 2006, 20:17   

I dlatego już się nie pojawiam w przywitalni :D Ale wiesz Rodion, ciebie nie ruszam w żaden sposób ;)
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 14 Lutego 2006, 07:23   

Zdecydowanie offtopujecie. Może przeniesiecie się do Luźnych rozmów, albo czegoś podobnego. Tu mają padać sugestie zmian na forum, a nie dyskusje o zachowaniach userów.
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 14 Lutego 2006, 09:13   

A czy mogę zadać pytanie?

Anko i ja - nie przywitałyśmy się, Miria przywitała się ale zaraz uciekła spłoszona... :wink:
Czy jest ktos jeszcze, kto zaparł się i uniknął powitania? Albo kto w popłochu umykał z powitalni? :lol:
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 14 Lutego 2006, 09:19   

Czarny napisał/a
Tu mają padać sugestie zmian na forum, a nie dyskusje o zachowaniach userów.


Z drugiej strony, to właśnie dyskusje o zachowaniach userów mogą wprowadzić konstruktywne wnioski do regulaminu Forum :wink:
Uczymy się na własnych doświadczeniach :wink: :P
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 14 Lutego 2006, 11:39   

Czyli co? Trochę jednak wychodzi na moje. Może weźcie się Lu z Anko dogadajcie i zbudujcie alternatywę dla karczemnych bijatyk, taki babiniec abo co inszego, a my (reszta żądnych krwi stworów) pozostaniemy w rzeźni. Kto co lubi, wiadomo jeden znaczki, drugi klej do znaczków, a inny co inszego. Nie uważam, aby było to rozbijanie forum, ale rozbijanie rasizmu typu jak się nie podoba to won. Zresztą co się będę wtrącał, rzuciłem temat i niech się dzieje... Dla mnie pasi jak jest, ale ja to nie wszyscy.
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 14 Lutego 2006, 12:07   

Mi się chyba powitanie upiekło.
A ze PONURAKOM WSTĘP WZBRONIONY popieram.
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 14 Lutego 2006, 19:53   

Rafał napisał/a
Nie uważam, aby było to rozbijanie forum, ale rozbijanie rasizmu typu jak się nie podoba to won.
Właśnie, ja też uważam, że nie można stawiać sprawy "jak się nie podoba to won". I dlatego jestem za dobrowolnością przywitań, a nie obowiązkiem i sankcjami (ostrzeżenia albo "bo Ci nie pożyczymy łopatki").
Rafał napisał/a
taki babiniec abo co inszego,
Ale czy to w ogóle potrzebne? :roll:

Hansag napisał/a
Mi się chyba powitanie upiekło.
A ze PONURAKOM WSTĘP WZBRONIONY popieram.
Skoro jesteś takim zwolennikiem dobrej zabawy powitaniowej, to czemu "upiekło Ci się"? Nie chciałeś się pobawić, skoro do "ponuraków" nie należysz?
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 14 Lutego 2006, 20:44   

Wiesz, Anko - po prostu mnie nie wzięli. A było to tyle psotów temu, że nawet nie pytaj, kto niedopatrzył, bo już nie pamiętam.
A obecnie bawię się całkiem nieźle :)
Tylko na razie wyluzowałem, bo piszę na to forum tylko z pracy, a w domu zajmuję się pisaniem ( i graniem w SRII). No, może nie tylko i wyłącznie z pracy, ale w 90%. Np. teraz piszę z domu. A zaraz właczam Worda i kontynuuję "Smak deszczu".
Albo włączę SR II :twisted:
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 15 Lutego 2006, 10:31   

Hansag. Wzieli i wyslali na pole minowe po sprawdzeniu czy nie jesteś robotem. Problemy z pamięcia? Czas na lecytynę? ( Czy coś takiego? A.. zapomnialem). :D

Rafał jaki rasizm?! :shock:

Dobra. Mamy mniejszość która z sobie tylko wiadomych powodów uważa ze zabawy wiekszości to coś tam. :D OK, mają do tego prawo. Ale czy gdyby zamiast wymuszać powitania przy pomocy karabinu, zastosować przy rejestracji prosty dyskryminator typu pytanie: Jaki zawód wykonywał ojciec Conana? Lub, od ilu lat SF jest obecny na rynku?
Czy byloby to naruszeniem konstytucyjnych praw np. wyznawców akwarystyki ekstremalnej?
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 15 Lutego 2006, 10:48   

Rodion napisał/a
Hansag. Wzieli i wyslali na pole minowe po sprawdzeniu czy nie jesteś robotem. Problemy z pamięcia? Czas na lecytynę? ( Czy coś takiego? A.. zapomnialem). :D


A, fakt. Nie upiekło mi się. Jak widzę Rodion ma pod ręką listę co, komu i kiedy :)
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 15 Lutego 2006, 10:52   

A słowa Wasze policzone będą! :mrgreen:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 15 Lutego 2006, 10:52   

Rodion napisał/a
Ale czy gdyby zamiast wymuszać powitania przy pomocy karabinu, zastosować przy rejestracji prosty dyskryminator typu pytanie: Jaki zawód wykonywał ojciec Conana? Lub, od ilu lat SF jest obecny na rynku?


...albo: czy wiesz w jaki sposób brak przywitania się wpłynie na postrzeganie Twojej osoby - test wielokrotnego wyboru :wink: :lol:
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 15 Lutego 2006, 11:00   

Lu napisał/a
...albo: czy wiesz w jaki sposób brak przywitania się wpłynie na postrzeganie Twojej osoby - test wielokrotnego wyboru


Albo ostrzezenie typu: Jeśli interesujesz sie, czytasz lub piszesz SF/F, co jest dziecinadą, tu spotkasz podobnych sobie i spodziewaj sie ciosu wiaderkiem w głowę! :lol: :wink:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 15 Lutego 2006, 11:51   

Poza tym wątek ma jasny tytuł - Biją. To chyba każdy zrozumie, isn't ???
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 15 Lutego 2006, 13:36   

Hansag napisał/a
Poza tym wątek ma jasny tytuł - Biją. To chyba każdy zrozumie, isn't ???
I właśnie dlatego go ominęłam.
Rodion napisał/a
Jeśli interesujesz sie, czytasz lub piszesz SF/F, co jest dziecinadą
Rozumiem, że najpierw był argument o zabawie, a teraz jest ironia o tej "dziecinadzie". Ale obydwa i tak sprowadzają się do wspólnego mianownika - poczucia humoru.
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 15 Lutego 2006, 14:01   

Anko, piszesz, że nie ma poczucia humoru, a avatara masz z kawałem :-)
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 15 Lutego 2006, 14:16   

NURS napisał/a
Anko, piszesz, że nie ma poczucia humoru, a avatara masz z kawałem :-)
To nie kawał, to szczera prawda - wszyscy wiedzą, że gryzę. :mrgreen:
A co do kawałów, jako że więcej mi nie wychodzi, niż wychodzi (częściej ludzie się obrażają lub nie rozumieją, niż się śmieją), wnioskuję, że nawet jeśli mam poczucie humoru, to upośledzone. :wink: Jestem zdecydowanie przeciwnym biegunem niż liczni tutaj (chyba :? ) miłośnicy "Monty Pythona". :P
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 15 Lutego 2006, 14:22   

A co do zasad panujących na forum - nie wiem, czy ktoś już o to pytał, ale jak to właściwie jest z tą klasyfikacją pod nickiem? Niby każdy przechodzi ewolucję od Golluma do istot wyżej rozwiniętych :lol: , ale niektórzy mają zupełnie inne podpisy. O ile dobrze pamiętam, kiedyś Iscariote też takie miał, potem mu zniknęło... :? Ale większość pisarzy/redakcji/moderatorów ma swoje własne określenia. Ktoś mi to objaśni? :roll: Proszę?
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
Ostatnio zmieniony przez Anko 15 Lutego 2006, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 15 Lutego 2006, 14:23   

Anko napisał/a
NURS napisał/a
Anko, piszesz, że nie ma poczucia humoru, a avatara masz z kawałem :-)
To nie kawał, to szczera prawda - wszyscy wiedzą, że gryzę. :mrgreen:
A co do kawałów, jako że więcej mi nie wychodzi, niż wychodzi (częściej ludzie się obrażają lub nie rozumieją, niż się śmieją), wnioskuję, że nawet jeśli mam poczucie humoru, to upośledzone. :wink: Jestem zdecydowanie przeciwnym biegunem niż liczni tutaj (chyba :? ) miłośnicy Monty Pythona. :P


Oj, niektóre fragmenty twórczości MP są bardzo ponure, choćby "Sens życia"... we fragmentach :)

Pierwszy nożycowy (od tych, co to sie odezwały :P )
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 15 Lutego 2006, 16:03   

A ja nie wiem, czy tu można, ale chciałam zapytać, czemy tak mało emotek jest dostępnych na tym forum? Strasznie mi kilku brakuje, np. takiej :> albo takiej :/
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 16 Lutego 2006, 17:54   

Miria napisał/a
A ja nie wiem, czy tu można, ale chciałam zapytać, czemy tak mało emotek jest dostępnych na tym forum? Strasznie mi kilku brakuje, np. takiej :> albo takiej :/

No jak to? Przecież napisałaś i widać je :P
Zaś jeśli chodzi o graficzne, to możesz skorzystać ze znacznika [ img] - wystarczy, że znajdziesz gdzieś tego emota lub sama gdzieś wyślesz, linkujesz IMGiem i już.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 16 Lutego 2006, 18:24   

A jak ktoś nie ma swojej strony?
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group