Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
przepraszam, kto mi powie...?
Autor Wiadomość
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22 Października 2005, 18:57   

Wiedźma napisał/a
Cytat
O białkach pojęcia nie mam i mam zrazę do biologi.


Ale czyżbyś Pako miał aż tak wielką skazę, że nawet o czarnowłosych, jasno- czy rudowłosych białkach tez nie maszł pojęcia i nie chcesz rozmawiać? :DDD


No, ale może on woli śniadoskóre :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Wiedźma 
Blade


Posty: 1375
Skąd: Z nowego wszechświata
Wysłany: 22 Października 2005, 19:00   

On stwierdził, że w ogóle ma skazę białkową :D
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22 Października 2005, 19:07   

Wiedźma napisał/a
On stwierdził, że w ogóle ma skazę białkową :D


No, w końcu to jest forum Fantastyczne :) obcy też mogą tu zaglądać :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 19:07   

A wy zaraz błędne wnioski musicie wyciągać :) Białka to ja lubię chrupać (pod każdym znaczeniem) ale to nie znaczy, ze lubię znać dokładny skład tego, co chrupię :)
Na dowód, że czasem nie warto wszystkiego wiedzieć: ziemniaki rosną tylko przez to, że są w *beep*, za przeproszeniem. :P
 
 
Wiedźma 
Blade


Posty: 1375
Skąd: Z nowego wszechświata
Wysłany: 22 Października 2005, 19:13   

Pako napisał/a
A wy zaraz błędne wnioski musicie wyciągać :) Białka to ja lubię chrupać (pod każdym znaczeniem) ale to nie znaczy, ze lubię znać dokładny skład tego, co chrupię :)
Na dowód, że czasem nie warto wszystkiego wiedzieć: ziemniaki rosną tylko przez to, że są w *beep*, za przeproszeniem. :P


No nie każemy Ci od razu chrupać :D Wręcz odradzamy :D I masz rację, że nie zawsze trzeba wiedzieć, czy są prawo czy leworęczne, ale jednak jakaś podstawowa znajomość anatomii się przydaje :D
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 19:15   

No.. podstawowa znajomość anatomi to tak. I o anatomi ile wiedzieć powinienem - wiem. A białko jak mi się skrzywi, to już trudno. Lekarza wezwę ;) Nie chcę wiedzieć wszystkiego, co będę robił potem ;)
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22 Października 2005, 19:16   

Pako napisał/a
Na dowód, że czasem nie warto wszystkiego wiedzieć: ziemniaki rosną tylko przez to, że są w *beep*, za przeproszeniem. :P


Oj, Pako, ogrodnika z Ciebie nie będzie... :D
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 19:19   

Romek P. napisał/a
Oj, Pako, ogrodnika z Ciebie nie będzie... :D

To przez skazę białkową, bez wątpienia :mrgreen:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 19:21   

Oj, Romek. Ja na wsi mieszkam. A już w innym temacie Margot zwróciła mi uwagę, ze generalizuję. A chodzi o to, że obornik (gwoli ściusłości słoma i guano) użyźnia glebę, na której rosną potem kartofle, które szamamy potem z czerwoną kapustą i schaboszczakiem (przynajmniej na Śląsku, a Sosnowiec też tu u nas, to chyba wiesz, o czym gadam, reszta pewnie też.Lepszego obiadku nie ma [no, może jeśli zamienić ziemniaczki na kluseczki, ale to już kwestia gustu]). Trochę wiem, a ogrodnikiem mam nadzieję nie zostać. Nie dla mnie to robota. Wolę pisać albo przed kompem siedziec :)
 
 
Wiedźma 
Blade


Posty: 1375
Skąd: Z nowego wszechświata
Wysłany: 22 Października 2005, 19:22   

Romek P. napisał/a
Pako napisał/a
Na dowód, że czasem nie warto wszystkiego wiedzieć: ziemniaki rosną tylko przez to, że są w *beep*, za przeproszeniem. :P


Oj, Pako, ogrodnika z Ciebie nie będzie... :D


No pewnie, bo w ogrodzie powinno się nosić "ogrodniczki" :D Jeśli ktoś pamięta tę modę na "ogrodniczki"? :D
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Października 2005, 19:23   

Moja lepsza połowa nosi w tej chwili tylko ogrodniczki, bo w inne rzeczy już się nie mieści. :lol:
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 19:24   

Ty no, patrzcie. Ludzie się mną interesują jednak - w tym dwie kobiety - jestem w siódmym niebie chyba :P Pogadajcie teraz o sobie a nie o mojej skazie do białek i braku talentu ogrodniczego :)

Edit: To może pogadamy o lepszej połowie Logana, ona w ogrodniczkach gania. Do twarzy jej peniwe, co nie?
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 19:26   

Gratulacje, Loganie :D
Znaczy: Ciebie skaza białkowa nie dopadła :)
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22 Października 2005, 19:28   

Pako napisał/a
Oj, Romek. Ja na wsi mieszkam.


Ja też - ma coś ze 250 tysięcy luda :)

Pako napisał/a
A już w innym temacie Margot zwróciła mi uwagę, ze generalizuję. A chodzi o to, że obornik (gwoli ściusłości słoma i guano) użyźnia glebę, na której rosną potem kartofle,


No tak, ale to własnie generalizacja :P w innych miejscach uprawia się je "saute", głownie ze względu na brak owego guana - skądinąd trafiłeś z tym guanem w sedno, bo mam Amerykę Płd. na mysli :)

Pako napisał/a
które szamamy potem z czerwoną kapustą i schaboszczakiem (przynajmniej na Śląsku, a Sosnowiec też tu u nas, to chyba wiesz, o czym gadam, reszta pewnie też.Lepszego obiadku nie ma [no, może jeśli zamienić ziemniaczki na kluseczki, ale to już kwestia gustu]). Trochę wiem, a ogrodnikiem mam nadzieję nie zostać. Nie dla mnie to robota. Wolę pisać albo przed kompem siedziec :)


Obiadek, i owszem :) u mnie w Zagłębiu ongiś Czerwonym, a dziś hm, sam nie wiem jakim, tez się ten zestaw przyjął :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Wiedźma 
Blade


Posty: 1375
Skąd: Z nowego wszechświata
Wysłany: 22 Października 2005, 19:30   

Logan napisał/a
Moja lepsza połowa nosi w tej chwili tylko ogrodniczki, bo w inne rzeczy już się nie mieści. :lol:


Oj, to może będzie para prawdziwa i piękna? :)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 09:27   

A dzieci twoje, Logan, będą miały białka prawo- czy lewoskrętne, że się tak zapytam nieśmiało ;)

A Sosnowiec jak najbardziej na Śląsku leży.. zawsze przynajmniej mi się tak wydawało. A ja się głodny robię od samego czytania. A obiad dopiero za dwie godzinki...
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23 Października 2005, 09:39   

Pako napisał/a
A Sosnowiec jak najbardziej na Śląsku leży.. zawsze przynajmniej mi się tak wydawało.


E, toż to Zagłębie jest :) nie, żebym z tego powodu cierpiał albo promieniał dumą, ale nie jest to Śląśk na pewno :) tyle że o rzut beretem - pogadaj z ludźmi, usłyszysz, jak to najbardziej znienawidzoną rasę, czyli ludzi z Zagłębia, czyniono np. dyrektorami kopalni w Chorzowie :) i odwrotnie, w Zagłębiu tacy "spadochroniarze" z Katowic mieli przerypane :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 09:55   

Nie będę się spierał - "Świętą wojnę" oglądałeś? Tam najbardziej znienawidzonym miastem głównego bohatera był Sosnowiec właśnie, czy mi się teraz myli?
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23 Października 2005, 10:04   

Pako napisał/a
Nie będę się spierał - Świętą wojnę oglądałeś? Tam najbardziej znienawidzonym miastem głównego bohatera był Sosnowiec właśnie, czy mi się teraz myli?


Nie pamiętam, żebym oglądał :) więc wiem, że nie wiem :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 10:13   

E, żałuj - taki fajny, śląski serial. Na ogólnokrajowej telewizji leciał. Fajny był. I to chyba o sosnowiec chodziło.
BTW, w sosnowcu to ja mógłbym studiować - filia polibudy z wydziałem informatyki (znaczy sie mechanika i robotyka wydział, chyba). Ale nie wyrobię z kasą na akademik. Szkoda. Poznałbym cię osobiście może ;)
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23 Października 2005, 10:21   

Pako napisał/a
E, żałuj - taki fajny, śląski serial. Na ogólnokrajowej telewizji leciał. Fajny był. I to chyba o sosnowiec chodziło.


A, to teraz kojarzę :) mogło chodzić o Sosnowiec, bo to jest faktyczny konflikt, który zaczął przygasać, odkąd nie ma spadochroniarzy z obu stron :)

Pako napisał/a
BTW, w sosnowcu to ja mógłbym studiować - filia polibudy z wydziałem informatyki (znaczy sie mechanika i robotyka wydział, chyba). Ale nie wyrobię z kasą na akademik. Szkoda. Poznałbym cię osobiście może ;)


Są konwenty :) są także spotkania czytelników/z czytelnikami, które NURS zorganizuje, jak pismo zacznie się sprzedawać w stutysięcznym nakładzie :P

A teraz idę oddać krew :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23 Października 2005, 10:22   

Pako napisał/a
E, żałuj - taki fajny, śląski serial. Na ogólnokrajowej telewizji leciał. Fajny był. I to chyba o sosnowiec chodziło.


A, to teraz kojarzę :) mogło chodzić o Sosnowiec, bo to jest faktyczny konflikt, który zaczął przygasać, odkąd nie ma spadochroniarzy z obu stron :)

Pako napisał/a
BTW, w sosnowcu to ja mógłbym studiować - filia polibudy z wydziałem informatyki (znaczy sie mechanika i robotyka wydział, chyba). Ale nie wyrobię z kasą na akademik. Szkoda. Poznałbym cię osobiście może ;)


Są konwenty :) są także spotkania czytelników/z czytelnikami, które NURS zorganizuje, jak pismo zacznie się sprzedawać w stutysięcznym nakładzie :P

A teraz idę oddać krew :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Października 2005, 10:34   

Pako napisał/a
A dzieci twoje, Logan, będą miały białka prawo- czy lewoskrętne, że się tak zapytam nieśmiało


To które biega od 11 lat po świecie to nie wiem, nie badałem. :)
To które teraz w ogrodniczkach jest noszone... :mrgreen: Chyba mieszane. Normalne być nie może. Nie przy takim ojcu. :mrgreen:
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 10:41   

Qrde, ja jakiś zboczony jestem. Wszystkich widzę młodo :) Czytam, że ktoś będie miał dziecko, to od razu myślę - pierwsze. Tylko Margot (no offence) mi się tak nie spasowała, bo ona ze swoją progeniturą to na FFie ciągle wyskakiwała, że to już czyta itp, więc się przyzwyczaiłem.
Najbardziej to się przewiozłem na Romku P. Myślę, chłopak, dwdzieścia pięć lat góra. Patrzę na stronę Fabryki, a tam facet dorosły już, z trzema książkami na koncie...
Ale to jest fajne w tym forum - gadam do autora książek, jak do znajomego :D
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23 Października 2005, 10:51   

Pako napisał/a
Najbardziej to się przewiozłem na Romku P. Myślę, chłopak, dwdzieścia pięć lat góra. Patrzę na stronę Fabryki, a tam facet dorosły już, z trzema książkami na koncie...
Ale to jest fajne w tym forum - gadam do autora książek, jak do znajomego :D


Wolność, równość, braterstwo :) liczy się, co kto ma do powiedzenia i jaki jest :) mnie to przyciąga do łacza internetowego :)

A autor książek to taki sam człek jak inny :) ot, gdzie indziej wyznaje taki delikwent, że całkiem zgłupiał, bo nie wie, jak nazwać język, jakim gadają jego bohaterowie :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Października 2005, 10:52   

Pako napisał/a
Najbardziej to się przewiozłem na Romku P. Myślę, chłopak, dwdzieścia pięć lat góra.


ROFLMAO
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 11:08   

Logan - czytaj mój podpis :P
Tyle mam ci do powiedzenia, tak nie ładnie mnie wyśmiałeś. Teraz to się zastanawiam, czy się nie obrazić, jak na 9 letniego chłopca przystało. Już cię nie lubię :P ;)
Romek - zgadzam się w pełni. Liczy się to, co ktoś chce powiedzieć, a nie ile ma lat, jkiej jest płci (choć w kontekście tematu o białkach, możnaby się kółócić ;) ) itp. Wolność i równość! Peace, Love, Sex! (chyba przecholowałem ;) )
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Października 2005, 11:14   

Pako, to nie tak. Po prostu wyobraziłem sobie Romka w wieku 25 lat i nie wytrzymałem. :mrgreen: Dla mnie on zawsze wygląda na faceta po 50 i w dodatku naprawdę przypomina mi bohatera swojego debiutanckiego opowiadania. :mrgreen: Na dodatek odkąd pamiętam namawiam go na zmiane imidżu, a on nic. :lol:
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 11:20   

No faktycznie (bez obrazy Romek) ale wygląda z deczka na menela :) Bo bodajże o tym było pierwsze opowiadanie(Wiedźma gdzieś coś o tym pisała). Ciekawy image jak na autora powieści :) Ja bym go nie zmieniał, bo taki lepszy. I stare babcie będą miały swoją część, mówąc, ze fantasy to czyste zło. Muahahaha :twisted:

A z obrażaniem to był żart oczywiście - ale o tym chyba wiesz :)
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23 Października 2005, 11:25   

Logan napisał/a
Pako, to nie tak. Po prostu wyobraziłem sobie Romka w wieku 25 lat i nie wytrzymałem. :mrgreen: Dla mnie on zawsze wygląda na faceta po 50 i w dodatku naprawdę przypomina mi bohatera swojego debiutanckiego opowiadania. :mrgreen: Na dodatek odkąd pamiętam namawiam go na zmiane imidżu, a on nic. :lol:


Nawet ta szkoła policyjna Cię nie uratuje, Logan :) a mogło mieć dziecko ojca, ale nie: za długi miał język, a za mało komórek nerwowych :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group