Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzieci - wychowanie
Autor Wiadomość
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 08:00   

Dzisiaj, kuźwa, fejs mnie zawiadomił, że synek się zaręczył. Nie wiem co o tym myśleć, jak to ściema to zabiję (coś wisiało w powietrzu), a jak nie, to ożywię i zabiję jeszcze ze dwa razy :twisted:
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 08:15   

:shock: Co w tym złego?
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 09:03   

dobrze że masz fejsa
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 09:41   

gorat, no tak, najpierw znajomi bliżsi i dalsi, potem cały świat, a starzy dowiadują się na końcu, mimo, że gada się praktycznie co dwa-trzy dni. :twisted:
 
 
burk
[Usunięty]

Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 09:41   

Spox, nie rozumiesz dzisiejszej młodzieży. To oznacza że jest homoseksualistą wierzącym w siłę doktryny neoliberalizmu i chce się heitać by rodzina była spokojna, a ewentualne małżeństwo zawarte dla picu z żoną lesbijką miało w tym trudnym świecie większe szanse na przetrwanie.. Już ci lepiej? Ty, ty faszysto!!
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 09:43   

burk, spadywaj w otchłanie, a sio zarazo. Postarzałem się przez godzinę, do niedawna jeszcze łudziłem się, że dzisiejsza młodzież to w pewnym sensie i ja :wink:
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 10:21   

To mówisz, że na wiosnę zostaniesz dziadkiem? :bravo
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
burk
[Usunięty]

Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 10:39   

Spox dziadziunu... ale sam kupuj im mięso, albo przestrzeż synową że wachania hormonów mogą spowodować, w piątym czy szóstym tygodniu życia płodowego u późniejszego noworodka. Mięso jest niestety tuczone na sterydach. Nie wierzysz, to przeczytaj sobie "Płeć mózgu" sygnowane przez PWN. Kupuj u gospodarza czy co?!No sam już nie wiem, może karmij ją dżdżownicami. Ńie spinaj się dziadziuniu. Raz że to w twoim wieku jest niebezpieczne. To dwa. Może zaskodzić dziecku...
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 10:46   

burk, Twoje żarty są zupełnie nieśmieszne. Pohamuj się.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 10:49   

Rafał, kurcze, mój młody jest młodszy. Ale też ma fejsa. Już się boję.

Swoją drogą od początku roku szkolnego towarzystwo dostało skrzydeł. Młoda rozstała się ze szkołą muzyczną. Piękna ta muzyka, ale czasem trzeba umieć powiedzieć "dość". Teraz buja na zielonej szkole z nową klasą i spamuje mi sms-ami z uśmiechniętymi mordkami, na czele z ulubioną XD. Braciszek z kolei opuścił gimnazjum i wylądował w technikum. Czuję się, jakby mnie - i przede wszystkim jemu - ktoś zdjął z karku wielki i kostropaty kamień. Gimnazjum to był koszmar pod wszystkimi względami. Teraz nagle okazuje się, że wszystko ma sens, warto robić lekcje, warto wcześniej wyjść z domu, moduły techniczne są super, wreszcie to, co nas w życiu najbardziej interesuje, a klasa nareszcie przypomina ludzi, a nie stado tępych, złośliwych bydląt, i można dopytać, co było zadane. Serio! Nie wyśmieją, a odpowiedzą, i to w ciągu kilku minut. W gimbazie nie do pomyślenia.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 11:12   

Godzilla napisał/a
Nie wyśmieją, a odpowiedzą, i to w ciągu kilku minut. W gimbazie nie do pomyślenia.

Taka cudowna przemiana w ciągu wakacji? Przecież to te same dzieciaki, które jeszcze w czerwcu były gimbazą.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 11:15   

Tylko to jest zupełnie inna szkoła i zupełnie inna grupa ludzi. Pierwsza różnica jest taka, że do gimnazjum z rejonu przyjmowali wszystkich jak leci, a tu był dość wysoki próg punktowy. Druga, że w gimnazjum i tak musieli każdego paskudę przetrzymać do końca szkoły, a tu jest stopniowanie: nagana - pisemna nagana - nagana od dyrektorki - wyjazd ze szkoły.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 11:42   

Lowenna, et tu Brutu :shock: :lol:

Teraz jest etap odkręcania, "bo to ona winna, po pijaku zabrała mi telefon i głupoty popisała", nic to, w czwartek odbieram z lotniska i osobiście nogi z *beep* powyrywam :wink: :lol:
 
 
mesiash 
Sedecimus


Posty: 1855
Skąd: Stolica
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 11:52   

Rafał, zamiast się cieszyć... Lepiej miej nadzieję że wesele będzie póki czujesz się młody :)
_________________
The difference between "space-based clean power station" and "unimaginably powerful orbiting death ray" is mostly semantics and hope. - ponoć Asimov
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 11:57   

;P: :omg:
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2016, 18:47   

Hmm. Rafał, ja się nie bardzo znam, ale wydawało mi się, że o rękę prosiło się rodziców dziewczyny, nie wiedziałam, że świat tak poszedł naprzód, że teraz nie poproszenie rodziców chłopaka to faux pas :mrgreen: .
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 14 Wrzeœśnia 2016, 08:24   

;P:
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 23 Wrzeœśnia 2016, 22:52   

Pijawka zaczyna łazić po całym mieszkaniu. Dzisiejsze fascynacje: tablice matematyczne z 1959 roku, ziemia z doniczki mężowskiej choinki, dziury w łazienkowych drzwiach, skrzynka orzechów włoskich :(
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Wrzeœśnia 2016, 10:35   

Przemeblować. Nic innego. Moja młodsza zaczęła chodzić (podpierając się wszystkiego, ale i tak skutecznie) mając niewiele ponad pół roku. Szuflady pozaklejaliśmy taśmą, daliśmy dostęp do ciuchów - im się nic nie stanie, jak dziecko je wysypie na środek.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 24 Wrzeœśnia 2016, 19:18   

Zrobić w części pokoju kojec. 2x1m, mniejszy, większy, jak pasuje. Na dół materac, na materac wysypać zabawki, wsadza się dzieciaka i włala :) Przynajmniej w moim przypadku było włala ;P:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2016, 10:02   

Do pewnych części domu po prostu było zagrodzone. Kuchnia itd, gdzie dziecko może sobie łatwiej zrobić krzywdę. Nie bawiliśmy się w instalowanie bramek, poprzestaliśmy na barykadzie z krzeseł.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2016, 14:58   

Lo, a tak w ogóle, to ta mężowska choinka jest świątecznie przystrojona? :)
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 25 Wrzeœśnia 2016, 22:07   

Na przemeblowanie za leniwa jezdem :wink: Poza tym trudno przemeblować regały na stałe przykręcone do ścian. Ten odsłonięty kawałek, do którego ma dostęp, zasłoniłam materacem. Kuchnię i pokój dzienny mamy otwarte. Po prostu piekę późnym wieczorem, gdy Pijawka już śpi.
Choinka ozdobiona jest JEDNĄ złotą bombką, farba zeszła już z 1/3, o średnicy około 2 cm. Bombka ewidentnie zaczepia wszystkie dzieci poniżej trzeciego roku życia.
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 26 Wrzeœśnia 2016, 13:38   

Jedna bombka, mówisz? Hmmm... Teraz już wszystko jasne :)
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 27 Wrzeœśnia 2016, 09:25   

Lowenna, mąka na górną półkę, a w razie potrzeby do chodzika i sznurem do kaloryfera :wink:
 
 
Beata 
Indiana Jones


Posty: 433
Skąd: deformacja IU
Wysłany: 27 Wrzeœśnia 2016, 20:10   

Prorok jakiś, czy cuś?? :shock:
Powiedziała ta, co młodszą siostrę przywiązywała do kaloryfera szalikiem. ;P:
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27 Wrzeœśnia 2016, 20:36   

Szalikiem. Humanitarnie.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 28 Wrzeœśnia 2016, 08:11   

Beata napisał/a
Prorok jakiś, czy cuś??
Praktyk ;P: :wink:
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 5 Listopada 2016, 18:22   

10 miesięcy, tydzień i 2 dni bez chorób, katarów, temperatur. W końcu kuzyny sprzedały Pijawce wirusa + panikujący ojciec + wczoraj wyszły dwa zęby + wyglądało, że dziś wyjdzie kolejny. Mam ochotę wyprowadzić się chociaż na jedną noc.
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37524
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 5 Listopada 2016, 20:35   

Ojciec nie panikujący a przezorny.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group