Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Ghost in the Shell na DVD w Polsce
Autor Wiadomość
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 9 Października 2005, 15:23   Ghost in the Shell na DVD w Polsce

Nie wiem, czy wiecie, ale na początku listopada zostanie wydany GitS na DVD. Płyta ma być dołączona do miesięcznika "Kino Domowe - Magazyn DVD" i ma kosztować 19.90 PLN.
Trochę szkoda, że nie wydadzą go normalnie, tylko dołączą do czasopisma, ale podobno ma być w pudełku, więc nie jest źle.
Ja już mam ten film na DVD (kupiłem w Japonii), więc nie kupię, ale myślę, że jak ktoś ma tylko kasetę albo DivXa, to jest świetna okazja, żeby się zaopatrzyć w to arcydzieło kina SF.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 9 Października 2005, 15:26   

A kedy ten magazyn ma wyjść? chyba sobie zakupię, choć wątpię abym namówił rodziców do obejrzenia...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 9 Października 2005, 15:29   

Magazyn wyjdzie w listopadzie, czyli jeszcze tylko (lub aż) miesiąc czekania.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 9 Października 2005, 20:04   

Trzeba odłożyć cash na kolejny niezbędny zakup. :)
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10 Października 2005, 12:13   Re: Ghost in the Shell na DVD w Polsce

Argael: (...) Ja już mam ten film na DVD (kupiłem w Japonii), więc nie kupię, (...)

Widzę, że każdy radzi sobie jak może. ;) Ja swój egzemplarz kupiłem w USA.
_________________
GAndrel
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 10 Października 2005, 12:46   

Teraz powinno pojawić się sporo filmów japońskich w taniej masówce DVD, ostatnio były już dwa Ringu, Ju-on, Battle Royal.
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10 Października 2005, 12:52   

Dokonujesz ekstrapolacji, czy wiesz o czymś o czym my jeszcze nie wiemy? ;)
_________________
GAndrel
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 10 Października 2005, 13:50   

Zauważam pewną prawidłowość:-)
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 10 Października 2005, 14:12   

Dwa razy nawet wydano "Dark water". Mnie to osobiście cieszy. Widziałem parę filmów sf japońskich i koreańskich i nazwałbym je interesującymi.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10 Października 2005, 19:17   

Ja bardzo lubię japońskie filmy SF. Podczas rocznego pobytu w Japonii trochę się ich naoglądałem. Najbardziej polecam "Moon Child" i wszystkie filmy Ryuhei'a Kitamury (np. "Aragami", "Sky High", najnowsza "Godzilla"). Niestety w Polsce nie można ich legalnie dostać. Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
ansos 
Gollum

Posty: 1
Wysłany: 16 Października 2005, 23:37   i jeszcze coś...

Argael napisał/a
Ja bardzo lubię japońskie filmy SF. Podczas rocznego pobytu w Japonii trochę się ich naoglądałem. Najbardziej polecam Moon Child i wszystkie filmy Ryuhei'a Kitamury (np. Aragami, Sky High, najnowsza Godzilla). Niestety w Polsce nie można ich legalnie dostać. Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni.


Dorzuciłbym jeszcze "Suicide Circle", wczoraj obejrzałem, polecem chociaż raczej widzom 18+. Ten film pokazuje jak bardzo - kulturowo - różnimy się od Japończyków...

Pozdrawiam
Ansos
 
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 30 Października 2005, 13:34   

Podobno ma sie ukazac 10 listopada, ja juz zacieram raczki.
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 30 Października 2005, 15:25   

Argael napisał/a
Najbardziej polecam Moon Child i wszystkie filmy Ryuhei'a Kitamury (np. Aragami, Sky High, najnowsza Godzilla).

Moon Child to chyba z piosenkarzami, prawda? Znaczy się Hyde tam chyba gra.
A Sky High, to na podstawie mangi o tym samym tytule autorstwa Tsutomu Takahashi?
I mam pytanie, czy wydali wreszcie film Alive na podstawie mangi Tsutomu Takahashi? Widziałam w MANGAzynie screeny, ale nie podali niczego dokładniejszego.

A GitSa obowiązkowo kupuję :D
Zapowiadało się tak fajnie, miał być GitS: Innocence w naszych kinach... no i oczywiscie nie było :? Trzeba sobie jakoś radzić.

ansos napisał/a
Dorzuciłbym jeszcze Suicide Circle, wczoraj obejrzałem, polecem chociaż raczej widzom 18+. Ten film pokazuje jak bardzo - kulturowo - różnimy się od Japończyków...

A to nie było Suicide Club? Zaczyna się od sceny na stacji metra, uczniowe trzymają się za ręce i tak dalej...
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 31 Października 2005, 20:01   re: Nivak

W Moon Child główne role grają dwaj piosenkarze, Gackt i Hyde.
Sky High jest na podstawie mangi, o której pisałaś, ale ma zupełnie inny klimat. To thriller policyjny z elementami fantasy/horroru. Fanom mangi polecam raczej serial TV o tym samym tytule (niestety też nie do dostania poza Japonią).
Jeśli chodzi o Alive, to w Polsce go chyba nie wydali (mam nadzieję, że o to Ci chodziło, bo w Japonii wyszedł w 2000 roku).
Z tym Suicide Circle/Club to zależy od tłumaczenia. Jeden z tytułów jest amerykański, a drugi międzynarodowy (polecam stronę IMDb do sprawdzania takich rzeczy).
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 31 Października 2005, 20:25   

Wielkie dzięki za informacje i linka :)
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
giver 
Gollum

Posty: 24
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 9 Listopada 2005, 19:46   

He ,He dziś jest 9 , a ja cieszę się nim od wczoraj :)
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 9 Listopada 2005, 19:48   

Ja też wczoraj kupiłem i od razu obejrzałem. Świetny.
 
 
mayu 
Jaskier


Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: 9 Listopada 2005, 20:15   

wow. to ja zaraz jadę do inmedio, może jeszcze będzie :) przyznam sie bez bicia, mam pirata, ale jesli mogę to taki oryginał kupię z przyjemnością.

dla mnie ten film to jakiś znak czasu, nie tylko jesli chodzi o animację czy fabułę...

dzięki za info :)
no i czekam na Innocence...
 
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 9 Listopada 2005, 20:42   

ide w takim razie z samego rana do empiku, moze jeszcze bedzie. nie wiedzialem ze juz jest
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
mayu 
Jaskier


Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: 9 Listopada 2005, 20:44   

zawiedziony - cała masa innych filmow w "kinie domowym" ale TEGO jeszcze nie ma - tak przynajmniej twierdzi bardzo mila panna która tam sprzedaje. a byłby taki miły akcent na zakończenie wrednego dnia :(
 
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 9 Listopada 2005, 20:48   

Mam nadzieję, że Innocence też się u nas pojawi. Według mnie jest jeszcze lepszy od GitSa. Tylko żeby tłumaczenie było dobre, bo to trudny językowo film.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
mayu 
Jaskier


Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: 9 Listopada 2005, 20:55   

No to jak już sczerość to szczerość - Innocence widziałem do połowy, po japońsku. Ale tłumaczenie było fatalne i nie chciałem sobie odbierać przyjemności...
i w ten sposób czekam do dziś, a trochę już minęło :)
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Listopada 2005, 19:11   

Zanabyłem w kiosku u stóp Minas Nursus. Bardzo dobra jakość i można wybrać wersje japońską i angielską. Polecam.
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 11 Listopada 2005, 19:17   

Widziałem Innocence na jednym Nordconów, ale w jakiś późnych godzinach nocnych i nie dużo już pamiętam. Chętnie obejrzę ponownie.
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 11 Listopada 2005, 19:18   

Zakupione już wczoraj. Chyba w 10 kiosku koło którego przechodziłem. Mało tego dali, nie wszędzie jest.
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 11 Listopada 2005, 20:11   

Udalo mi sie wczoraj kupic w kiosku, empik mial jakies opoznienie w dostawie chyba. Bardzo ladne wydanie (pudeleczko, okladka zadrukowana z kazdej strony, 3 wersje dzwiekowe+DTS), czesto za 80 zlotych dostajemy mniej. Polecam
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
mayu 
Jaskier


Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: 11 Listopada 2005, 23:11   

Wciaz nie ma w moim inmedio, w empiku w galerii łódzkiej tez wczoraj jeszcze nie było :(
 
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 12 Listopada 2005, 09:58   

Poszukaj w kolporterach, ruchach i niezaleznych kioskach
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
mr.maras 
Frodo Baggins


Posty: 100
Skąd: inąd
Wysłany: 12 Listopada 2005, 10:25   

Ja po prostu zamówiłem w OceanDVD, szukałem, czekałem i nic. Pewnie trafiło tylko do większych miast i przypadkowo do kilku mniejszych. Świnoujście zazwyczaj dostaje wszystko (jest i Czas Fantastyki itp.) ale bywa, że gazetki kolorowe z filmami do wyboru zaiwraja tylko jeden (gorszy) film albo parasolkę zamiast dvd. Rzadko ale bywa. Prosiłem znajomy personel EMPIKu o odłożenie ale skoro nie mają do tej pory (a poszło 8 listopada) to pewnie już mieć nie będą.
_________________
Spalić po przeczytaniu.
 
 
Angelus 
Han Solo


Posty: 804
Skąd: z Germanii
Wysłany: 12 Listopada 2005, 23:22   

Właśnie dziś zakupiłam i obejrzałam sobie po raz kolejny. :D Rewelacja!I ta muzyka... :wink:
_________________
Nie wylewaj wacpan piwa.:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group