Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
moje śmietnisko
Autor Wiadomość
nimfa bagienna 
Beastmaster


Posty: 2196
Skąd: z bagna
Wysłany: 15 Marca 2013, 15:09   

Zdemaskowałaś mnie.
W rzeczywistości chciałam corpse przywalić, ale nie miałam tyle odwagi, by uczynić to wprost, więc owo przywalenie oblokłam w niby to gratulacje.
Ale to na nic. Nie udało mi się.
Odejdę pochlipując, przeżuwając gorycz porażki, ciągnąc za sobą misia za nogę.
;) :D :D :D ;)
_________________
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 15 Marca 2013, 15:27   

nimfa bagienna, widzisz ja nawet mogę pójść z Tobą, też mam jakieś misie w domu ;P: Nie chcęssię kłócić, nie podejrzewam nawet że byłaś złośliwa, i tak jak ty nie chciałaś nic zlego gratulujac na swój sposób tak i ja nie miałam na celu niszczyć motywacji do pracy. Być może ja sama stojąc obecnie przed dylamatem powrotu do pracy, którą mam, ale nie mam jak do niej wrócić ze względu na odlegosc, która do każdej dniowki dodaje 4 godziny, jestem zbytnio na pewne rzeczy przeczulona. Byćmmoże czeka mnie to samo co Corps, zaczynanie od zera, mimo ze mam 8 lat orki za sobą. Ja jakby co zawsze mogę dojeżdżać, przeprowadzić się lub spróbować reaktywować stary gabinet, klientówmi nie zabraknie, bo nadal dzwonią. Mam jakieś opcje. Naprawdę nie chciałbym jak nie uda mi się gdzieś bliżej, żeby to było przez innych postrzegane jako moj brak zaangażowania. Tyle osobistych wyznan na cudzym blogu, ale na stosowny temat.
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
nimfa bagienna 
Beastmaster


Posty: 2196
Skąd: z bagna
Wysłany: 15 Marca 2013, 15:28   

illianna napisał/a
Tyle osobistych wyznan na cudzym blogu, ale na stosowny temat.

Do tego służą blogi. :)
_________________
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 15 Marca 2013, 16:38   

Ho, ho, dziewczyny - wypłoszyłyście nawet fidela :D Ja już swoje powiedziałam, a dziś powiem tylko, że przez tak głęboki śnieg jak dziś to się jeszcze tej zimy nie przedzierałam i w weekend nie mam zamiaru wychodzić z domu w ogóle jeśli nie będzie to absolutnie konieczne.
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 15 Marca 2013, 17:09   

corpse bride, konieczne będzie, śniadanie pamietasz :-) , ma byc chyba odwilż od jutra.
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 15 Marca 2013, 18:06   

Odwilż od poniedziałku chyba. Ale od jutra ma nie padać, jeśli dobrze zrozumiałam prognozę w Trójce.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 15 Marca 2013, 18:06   

Jak wrzucił na fejsie baranek zacnego demota a propos zimy "ważne, że komary nie gryzą" :wink:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 15 Marca 2013, 18:30   

Martva, no faktycznie, ale moze choć słoneczko :D
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 15 Marca 2013, 18:37   

Pogodynka pokazuje sporo słoneczka, mam nadzieję że tym razem nie kłamie ;)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 15 Marca 2013, 19:03   

Od niedzieli odwilż. Na tvp2 widzialam szczegółową prognozę.
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 15 Marca 2013, 19:08   

Agi napisał/a
Od niedzieli odwilż.


Oby, bo ja już mam zdecydowanie dość.
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 15 Marca 2013, 19:37   

Hej, ja od listopada jestem gotowa na wiosnę. :evil:
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 15 Marca 2013, 21:32   

Ja widziałam demota z sarnami po szyję w śniegu, że wiosna idzie, bo sarny na łąkach. No, to jest apropos, bo w okolicy szpitala oprócz mnie w śniegu brodzą również sarny. Nawet dziś kolega jedną widział. Ja kiedyś, za to całe stado.
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
Kasiek 
Kogga


Posty: 5207
Skąd: Lublin
Wysłany: 19 Marca 2013, 17:15   

No gdzie ta odwilż? No gdzie?
Ja się zarzekałam, że od niedzieli przerzucam się na wiosenne obuwie, a tu mi w prognozie piszą, że w Lublinie w niedzielę -5 stopni...

Corpse
- ja się cieszę razem z Tobą :)
_________________
Biżu na facebooku
http://www.facebook.com/p...214431445246442
Blog http://pracowniaalainn.blogspot.com/
 
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 19 Marca 2013, 17:50   

Kasiek napisał/a
No gdzie ta odwilż? No gdzie?

No nie ma. :(
Właśnie odśnieżyłam 15 m podjazdu między garażem, a bramą i jeszcze czeka mnie drugie tyle między bramą a wyjazdem na ulicę. Przy tym obawiam się, że rano i tak będę miała kłopot z wyjechaniem do pracy, bo śnieg ciągle pada.
 
 
Kasiek 
Kogga


Posty: 5207
Skąd: Lublin
Wysłany: 19 Marca 2013, 17:55   

Nie baw się w Syzyfa, Agi :)
_________________
Biżu na facebooku
http://www.facebook.com/p...214431445246442
Blog http://pracowniaalainn.blogspot.com/
 
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 19 Marca 2013, 18:01   

Jak nie zrobię tego dziś, to jutro nie pojadę do pracy. Zastanawiam się, czy nie wystawić samochodu jak najbliżej ulicy, jego odśnieżenie zajmie na pewno mniej czasu niż odśnieżenie 30m podjazdu.
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 19 Marca 2013, 19:41   

u nas wczoraj padał śnieg taki, jaki powinien być według moich wyobrażeń w grudniu - takie kępki śnieżynek pokrywające wszystko w ekspresowym tempie. dziś niby topnieje, ale podobno ma jeszcze padać :(
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 19 Marca 2013, 20:16   

Odśnieżyłam resztę, ale śnieg niestety pada nadal.
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 24 Marca 2013, 17:15   

Kolejny tydzień minął, dalej, kurde, zimno. Wczoraj wybrałam się rano na zakupy na plac i do Aldiego (dostałam cynk, że mają nowy smak żelek deluxe). Kiedy otwierałam kotom balkon wyglądało, że jest słonecznie, śnieg się topi itd - oceniłam na oko na jakieś okolice zera stopni. Na zakupach było mi dziwnie rześko w policzki, a potem Puszek, który nie poszedł ze mną, bo jest chory powiedział mi, że odczuwalna temperatura była -12, ale mi nie chciał mówić wcześniej, żebym się nie zniechęciła. No ale zrobiłam zakupy na kilka dni.

Dziś wystawiłam na allegro pierdylion gier komputerowych (link w sprzedam, kupię, wymienię) w ramach cerowania domowego budżetu. Bo już nie bardzo mam pomysł, co jeszcze można sprzedać :D
I zrobiłam zdjęcie nowej bransoletki na uroczej modelce - ostatnio się trochę opuściłam w biżu, ale raz, że nie bardzo mam czas, dwa, że pudełko mam i tak pełne, a popyt mały. Trzy, że miałam zamówienie na głupią bransoletkę, musiałam kupić sznur kamieni do niej. Ze sznura można zrobić dwie takie bransoletki. Kosztował 26zł, a bransoletka miała kosztować 25zł. Więc zamroziłam trochę kasy. Ale okazało się, że raczej wtopiłam, nie zamroziłam, bo laska miała odebrać w ten weekend i jeszcze się nie odezwała :(
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Marca 2013, 22:41   

No, było zimno, o wpół do szóstej rano zmarzłem jak cholera. Nie przejmuj się, zaraz będzie plusowo.
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 24 Marca 2013, 22:46   

Kiedyś pewnie tak... Już nie pamiętam, jak to jest. Oglądałam dziś zdjęcia z lata, wyglądają trochę jak zrobione w dalekich krainach, w których nigdy nie byłam...

Zapraszam dziś na mojego bloga o życiu, jest o dniu kobiet w szpitalu psychiatrycznym i o wiośnie w ogrodzie. Na blogu o gotowaniu z kolei przepis na jedno z moich ulubionych ciast. Tak sobie dziś bloguję. Wypiłam dwie ciemne herbaty i mnie teraz teina rozpiera. Oprócz tego jeszcze trochę pouczyłam się, zrobiłam dwa prania i ciasto.
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Marca 2013, 22:48   

A gdzie masz tego bloga?
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 24 Marca 2013, 22:49   

W podpisie.
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Marca 2013, 22:49   

Wybacz niekumatość
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 24 Marca 2013, 22:50   

Spoko, też tak kogoś pytałam jakiś czas temu :D
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37525
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 24 Marca 2013, 22:51   

A wypijam ok 10 herbat dziennie, oczywiście to się waha, bywa mniej bywa więcej. Rodzina twierdzi, że pijam esensję.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 24 Marca 2013, 22:56   

Pijam wyłącznie herbaty. W ilości ogromnej (jeśli mam czas i okazję) lub w ilości śladowej (w pracy, jeśli mam mocno zakręcony dzień). Sypane, nie torebkowe. Z cytryną. I kompletnie na mnie mnie działają, piję ze względu na smak, jeśli wypiję coś innego, włącznie z czystą wodą, dalej czuję pragnienie.
Z tym zaraz plusowym, to podobno dopiero po poniedziałku wielkanocnym. Ale to ploty.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Marca 2013, 22:58   

Wow, no to teraz będę Cię podglądał
Świetny język, bystre uwagi. Sam miód.
Początkowo wszedłem na przepisy i mało co się nie zniechęciłem
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 25 Marca 2013, 00:20   

Czytałam o kofeinie, a to przecież niemal to samo, co teina, że jak ktoś się przyzwyczai, to żeby odczuć taki efekt jak nowicjusz musiałby wypić 30 czy 50 razy więcej. Ja jestem wyjątkowo wrażliwym nowicjuszem, bo ostatnio pijam więcej bezkofeinowych napojów: kawa zbożowa, ziółka różne (bo pobudzona jestem i tak), czasem tylko jedną herbatę rano na rozruch, więc żeby dostać palpitacji, drżenia rąk i ogólnej nerwów, a potem bezsenności do rana jak ja musiałbyś Fidelu pić herbatę wiadrami, tak z 50 szklanek, a może i ze 100 skoroś takim pijakiem :) Ihan oceniam na 30 ;)

Ostatnio u Uznańskich wypiłam colę (bo uwielbiam i stała przede mną). Wydawało mi się, że mogę, bo było dopiero ok. piętnastej. Potem nie spałam do trzeciej z hakiem, choć ostatnio nauczyłam się zasypiać wcześniej.

jewgienij - dzięki :oops: Zapraszam :)
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group