Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
ReBoot
Autor Wiadomość
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Kwietnia 2008, 18:51   

As, you wish...
Ja i tak wolę oryginał, chyba że z lektorem, ale mimo wszystko dzięki ;-) Fajnie że ktoś ciągle pamięta o tym serialu...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
13smok 
Gollum

Posty: 10
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 5 Kwietnia 2008, 18:58   

Nie ma za co, w sumie głosy w polskim dubbingu niektóre są bardzo kiepskie moim zdaniem. A i angielskie odcinki się przyjemnie ogląda ale nie wszystko się zawsze rozumie.

A taką kiedyś wiadomość na FilmWebie znalazłem:
Cytat
Powstanie trylogia ReBoot

Jeden z najwcześniejszych animowanych komputerowo seriali zatytułowany ReBoot zostanie przekształcony w trylogię pełnometrażowych filmów przez studio Rainmaker Animation.

Serial stworzony w 1994 roku doczekał się kilku sezonów, które zostały wyemitowane przez stacje ABC, YTV oraz Cartoon Network.

<Chodzi o to, żeby przywrócić markę do życia w nowoczesny sposób - tłumaczy odpowiedzialny za projekt Paul Gertz z Rainmaker Animation. W tym celu studio razem z Zeros 2 Heroes uruchomią stronę internetową, na której zostaną zamieszczone różne pomysły na fabułę projektu. Strona ta ruszy w dniu rozpoczęcia imprezy Comic-Con International w San Diego i będzie adresowana głównie do fanów komiksów poświęconych ReBoot.

Internauci będą mieli nie tylko możliwość wytypowania najlepszej ich zdaniem historii, ale także interaktywnego uczestniczenia w pracach rozwojowych projektu - będą mogli zgłaszać własne opinie, oceniać dotychczasowe, a także czatować z innymi uczestnikami zabawy. Powstały wspólnymi siłami komiks zostanie opublikowany jeszcze tego roku, przy równoczesnym rozpoczęciu prac nad filmami.

Chcemy porozumieć fanów z producentami… i pozwolić im zdecydować, co będzie kolejnym hitem - oświadcza Matt Toner z Zeros 2 Heroes. Jeśli chodzi o tego typu pełnometrażowe produkcje, to właśnie fani są w tej dziedzinie najlepszymi ekspertami - dodaje.


Podobno ma być w 2010.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Kwietnia 2008, 19:09   

13smok, huhu, nieźle! z pół roku temu odwiedziłem pewne forum czy raczej społeczność, najprawdopodobniej jedyną a na pewno najpoważniejszą, poświęconą ReBootowi - oczywiście organizowali petycje itp :mrgreen: ale wtedy sytuacja wydawałaby się być raczej kiepska...
Aha, wiesz że nie będzie już Megabajta...? tzn. nie będzie jego głosu.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
13smok 
Gollum

Posty: 10
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 5 Kwietnia 2008, 19:25   

Nie wiedziałem tego ale domyśliłem się dlaczego i sprawdziłem że nie żyje, a miał dobry głos pasujący bardzo, szkoda.
Choć wiadomość o tym że ma powstać kontynuacja jest dobra ale nie wiadomo co z tego wyjdzie jak inna firma zaczęła to robić.
Albo będzie lepiej albo gorzej.
W sumie jak dotrzymają terminu to jeszcze gdzieś 2-3 lata i sami się przekonamy.

A czy mógłbyś podać adres tej społeczności żebym mógł sobie tam zajrzeć?
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Kwietnia 2008, 19:34   

Nie pamiętam :mrgreen: soy, ale wyleciało mi z głowy... adres znalazłem na youtube - kiedyś były tam wszystkie odcinki... Jak znajdę to ci podam na pewno ;-)

PS, słyszałeś o komiksie i plakacie?
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
13smok 
Gollum

Posty: 10
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 5 Kwietnia 2008, 19:38   

W sumie nie słyszałem.
Bo raczej nie chodzi o ten komiks co ma powstać razem z filmem.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Kwietnia 2008, 19:42   

http://uts.cc.utexas.edu/~ifex534/main.html - to masz świetną stronę. Oprócz ciekawych linków jest też spis odniesień do filmów i rzeczywistości jakie się pojawiły w ReBoot ;-)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Kwietnia 2008, 19:43   

PS - mam! http://www.rbcorner.com/interact.html i klikasz na "forum" ;-)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
13smok 
Gollum

Posty: 10
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 5 Kwietnia 2008, 19:52   

A strona Julii pewnego czasu wiele razy na nią zaglądałem, była też inna strona na którą wchodziłem ale nie pamiętam adresu i na dodatek ostatnio była zamknięta.
A tej o komiksie nie widziałem.
 
 
13smok 
Gollum

Posty: 10
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 18 Października 2008, 18:04   

Co do powstania filmu kinowego to mają już podobno scenarzystę.

FilmWeb napisał/a
Jon Cooksey (Pełzaki, Po tamtej stronie) został wybrany na scenarzystę pierwszego filmu kinowego na podstawie serialu ReBoot. Będzie to pierwszy obraz w planowanej trylogii.
ReBoot to pierwszy serial animowany przy użyciu grafiki komputerowej. Widzowie oglądali przedziwny świat komputera i internetu widziany od środka. Główni bohaterowie Bob, Dot Matrix i Enzo ciągle musieli walczyć ze szwadronami wirusów i innych pułapek, od których aż roi się w wirtualnym świecie.
Producenci zapowiadają również powstanie komiksu osadzonego w świecie ReBoot, który powstanie przy pomocy fanów i specjalnych aplikacji internetowych.


Może przed ten czas ktoś u siebie na pólkach znalazł jakąś starą kasetę z odcinkami ReBoota?

Nadal prowadzimy akcje przypominania i rozprowadzania tego serialu choć są pewne trudności związane z brakami odcinków.
Teraz rozprowadzamy to przez emule, jak widzę sporo osób to ściąga więc może ktoś się wreszcie znajdzie z i przekaże brakujące fragmenty.

Linki do emule są tu: www.osiolek.com

To na razie i powodzenia
 
 
Hubert 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7089
Skąd: Dziki Wschód - Białystok
Wysłany: 18 Października 2008, 20:59   

O kurde, że też wcześniej nie zauważyłem tego tematu. Oczywiście, że oglądałem! Głowy nie dam, ale chyba od pierwszego do ostatniego odcinka. Miał swój klimat i ten wirtualny, zakręcony świat...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group