Strona Główna

UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale, seriale...
Autor Wiadomość
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela

Wysłany: 2 Listopada 2018, 10:20   

Knightfall
Wyłączyłem po sześciu minutach.

Better call Saul
Obejrzałem dostępną całość. Fajne. BB to nie jest ale są pierwszoklaśne momenty.

nureczka 
Mama Pufcia

Wysłany: 2 Listopada 2018, 10:22   

Fidel-F2 napisał/a
Wyłączyłem po sześciu minutach.

Twardy jesteś. Ja wymiękłam po pięciu.

gorat 
Modegorator

Wysłany: 2 Listopada 2018, 13:32   

Przynajmniej próbowaliście - ja dostałem cynk "NIE DOTYKAĆ" i wcale nie zamierzam działać wbrew.
鼓動の秘密

U mnie działa.

Lowenna 
Klecha

Wysłany: 2 Listopada 2018, 19:56   

Dawno temu trafiłam przypadkiem i prawie cały odcinek wytrwałam :roll:

Edytka: A w tej chwili lecą Miodowe lata :fp:

gorat 
Modegorator

Wysłany: 2 Listopada 2018, 20:25   

Umartwiasz się?

Ja obecnie się zastanawiam, ile dam radę ciągnąć seriale DC... Legends i Supergirl mnie załamały już dawno temu, Arrow zaczyna parodiować siebie (powiedzmy, że wcześniej to były po prostu dołki), a Flash uruchomił sobie deus ex machina i na nim jedzie. A jest tyle lepszych rzeczy.
鼓動の秘密

U mnie działa.

Luc du Lac 
Nathan Never

Wysłany: 3 Listopada 2018, 02:41   

Knightfall obejrzałem jednym ćwierćokiem - jest słaby pod każdym względem.

konopia 
Marudny maruda marudzący

Wysłany: 3 Listopada 2018, 09:51   

Norsman, , niesamowite dialog :!: , akcent z którym mówią równie mocno mnie bawi jak akcja (w wersji ang.) oni musieli dużo przystanku alaska obejrzeć zanim zabrali się za pisanie tych objechanych dialogów :omg:
ocena 3/3

Nowa czarownica Sabrina (netflix) się ogląda, ale trochę zbyt wiejsko-przaśne potraktowanie czarnego pana, wiem drupa docelowa jest młoda ale trzeba było mniej odpustowo a bardziej na poważnie (mroczno) podejść do tematu złego anie tak lokalnie małomiasteczkowocz dużą doza jarmarczności, zabrakło powagi i rozmachu, szkoda , ze scenarzyści do mnie nie zadzwonili, raz dwa bym im to poprawił i wyrównał nieścisłości i potknięcia historii opowiadanej.
ocena 4/5

Daredevil 3,(netflix) świetne do oglądania w tle
ocena 3/5

Greys Anatomy dalej trzyma "swój" poziom, dobrze, że to krótki sezon i już się kończyć będzie, na plus aktorka, ona ma zmarszczki i zmęczoną twarz, widać uczulona na botoksy.
ocena 7/10

Walking dead tak, dalej oglądam :oops: , ten sezon lepszy od ostatniego, może w końcu .....(ten dobry bohater) zginie :evil: wszystko na to wskazuje :omg:
helikopter znów lata

Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela

Wysłany: 3 Listopada 2018, 13:27   

Norsmen przez chwilę mnie śmieszyło ale później znudziło, po kilku odcinkach. Nie ma we mnie żadnej chęci powrotu.

Goria 
Szninkiel

Wysłany: 4 Listopada 2018, 18:22   

konopia, Zaczęłam oglądać nowa Sabrinę i Czarny pan mi się skojarzył trochę z biesem z Twardowskiego. Sam nowy serial, w przeciwieństwie do oryginalnego - którego nie byłam w stanie oglądać, mnie bawi. Jak sobie człowiek pod to podłoży KRK to jest wyjątkowo zabawne :) . Do mnie przemawia ta przaśność otoczenia i podejścia do niektórych tematów - bo to takie lekko sparodiowane USA poza wielkim miastem.

A Norsmen super :) .

nureczka 
Mama Pufcia

Wysłany: 5 Listopada 2018, 08:44   

Sposób na morderstwo, sezon czwarty. Sezony 1-3 były miłym serialem z gatunku "obejrzę przy obiedzie". Kryminał, ale trochę inny. W sumie lubiłam, o czym świadczy fakt, że wzięłam się za oglądanie sezonu czwartego.
Niestety, twórców dopadło poczucie misji i nakręcili film o walce z nierównością rasową w USA. Czuję się oszukana, bo nie tego oczekiwałam. Nastawiałam się na kryminał z twistem, a dostałam kino zaangażowane.
Ponadto przesłanie "on co prawda zatłukł ofiarę na śmierć, ale to nie jego wina tylko systemu, który zafundował mu trudne dzieciństwo, a poza tym czarni są prześladowani" do mnie nie przemawia, a jedynie irytuje. Być może jestem bez serca.

Chal-Chenet 
cHAL 9000

Wysłany: 7 Listopada 2018, 18:28   

Ślepnąc od świateł
Świetnie zrealizowany, hipnotyzujący wizualnie i z dobrym udźwiękowieniem (!). Mamy tu też interesującą treść (książki nie czytałem, a serial porwał mnie od pierwszego odcinka) i bardzo dobre aktorstwo drugiego planu (Frycz!). Irytuje za to rola Nożyńskiego, u którego szwankuje zwłaszcza gra głosem - pewnych rzeczy się jednak nie przeskoczy - widać, że jest to amator. Podobnie rzecz się ma z Marzeną Pokrzywińską. Między jej postacią a głównym bohaterem nie ma krztyny chemii. Jednak patrząc na ten tytuł całościowo - jest naprawdę solidnie. Życzę sobie więcej takiego kina w Polsce.
8/10

http://zlapany.blogspot.com/

Odpowiedz do tematu