Strona Główna

UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale, seriale...
Autor Wiadomość
Lowenna 
Klecha

Wysłany: 8 Lipca 2018, 21:22   

Zbieram się od dawna by odświeżyć. To serial z mojego top 10

Goria 
New Avenger

Wysłany: 19 Lipca 2018, 10:35   

thinspoon napisał/a
Luke Cage. Drugi sezon jest jeszcze gorszy niż pierwszy. Naiwnie myślałem, że to nie będzie możliwe.

Kurczaki, podałam się w po kilku odcinkach pierwszego sezonu. Po tym co napisałeś, nawet nie będę robiła podejścia do 2.

Las - francuski serial - po trzech odcinkach i mam ochotę na więcej. Podoba mi się.

Melfka 
Langolier

Wysłany: 25 Lipca 2018, 00:16   

Goria napisał/a
thinspoon napisał/a
Luke Cage. Drugi sezon jest jeszcze gorszy niż pierwszy. Naiwnie myślałem, że to nie będzie możliwe.

Kurczaki, podałam się w po kilku odcinkach pierwszego sezonu. Po tym co napisałeś, nawet nie będę robiła podejścia do 2.

Podziwiam. Ja odpuściłam sobie po pierwszym odcinku. Ogólnie jakoś od większości Netflixowych seriali z MCU się odbijam.

Goria 
New Avenger

Wysłany: 25 Lipca 2018, 20:41   

Melfka, w sumie podobnie, poza pierwszymi epizodami Daredevil i Jessici Jones - bardzo lubię pierwszy sezon, ale w zawiesiłam się na drugim.

Francuski serial "The Mantis" po pierwszym odcinku ogromnie przypomina mi Hannibala. Przez pewne kalki człowiek po prostu wie, co będzie.

Dark Tourist - program o podróżach z dreszczykiem. Jest dość specyficzny, ale może dlatego mnie zainteresował? Po dwóch odcinkach i na pewno obejrzę przynajmniej kolejny.

dalambert 
Agent Chaosu

Wysłany: 25 Lipca 2018, 21:14   

produkują różne badziewie, a Grima zdusili w połowie wrrr

Chal-Chenet 
cHAL 9000

Wysłany: 11 Sierpnia 2018, 16:11   

Seria niefortunnych zdarzeń (Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events) - (Sezon 1) Bardzo dobre i zarazem angażujące rozrywkowe kino familijne. Pierwowzoru nie znam, ale po tym co tu dostałem, mam ochotę się z nim zapoznać. 8/10

The Walking Dead - Zaczynam nadrabiać. Pierwszy sezon bardzo dobry. Takie trochę socjologiczne podejście do apokalipsy zombie. Mnie się podoba, będę jechał dalej z tematem. 8/10

Orange Is the New Black - (Sezon 1) Nadrabiam kolejny tytuł z tych powszechnie uznawanych za bardzo dobre. I faktycznie jest solidnie. Komediowo-obyczajowe zacięcie pasuje tu jak ulał. 8/10

Peaky Blinders - Sezon 4 - Ufff. Serial powrócił na właściwe tory i znowu jest angażujący i emocjonujący. Brody dobry, ale momentami szarżuje, wciąż czarują Murphy i Hardy. 8/10

Ash kontra martwe zło (Ash vs. Evil Dead) - Trzeci sezon, po słabym początku, od połowy tylko zwyżkował. 8/10

Terror (The Terror) - Solidny, równy serial. I choć literacki pierwowzór jest dostrzegalnie lepszy, to ekranizacja także trzyma poziom. 8/10

Mr. Robot - Drugi sezon za mną. W mojej opinii jest równie dobry jak pierwszy, nie rozumiem narzekań. Ciekawie rozbudowuje świat przedstawiony i motywację bohaterów. 8/10

Z archiwum X (The X-Files) - Sezon 11. Poza słabym pierwszym odcinkiem każdy kolejny przynajmniej dobry. Dwa otarły się nawet o świetność. 8/10

Star Trek: Discovery - Ostatecznie skończyłem gdzieś koło 10-go odcinka. Nie chce mi się dalej. Ten serial to nic specjalnego, a żeby świadomie oglądać średniaki, szkoda mi czasu. 5/10

Krypton - Przemęczyłem dwa odcinki. Sztampa, schematy i dość drewniane aktorstwo. Nie zachęciło do dalszego oglądania, więc odpuszczam temat. 3/10

Twin Peaks - (Sezon 3) Minął rok, ja nie zamierzam do tego wracać, więc chyba można ocenić. Zatrzymałem się na ósmym odcinku i niestety jak dla mnie jest to nieoglądalny bełkot. 2/10

The End of the F***ing World - Na początku wydał mi się naciągany i pretensjonalny, ale na szczęście ostatecznie rozwinął się w ciekawym kierunku. 7/10

Westworld - Drugi sezon wyraźnie słabszy. Często miałem wrażenie, że forma przerasta treść, a całość jest sztuką dla sztuki. Jest dosyć dobrze, ale dostrzegalnie gorzej. 6/10

Legion - Tematyka superhero w zupełnie innym, jakże świeżym wydaniu. Czyste złoto i wyższy level rozrywki. 10/10

Gomorra - Sezon 1. Bardzo dobry tytuł pokazujący brzydkie oblicze mafii i odzierający ją z niezasłużonego romantyzmu. 8/10

The Expanse - Trzeci sezon potwierdza dużą klasę tego tytułu. To jedno z najlepszych sci-fi, jakie kiedykolwiek zaproponowała telewizja. Czwarta seria zapowiada się wybornie. 9/10

Narcos - Sezon drugi porównywalny jakościowo do pierwszego. Ja oglądałem go z podobnym zainteresowaniem. Bardzo dobry serial. 8/10

http://zlapany.blogspot.com/

Dunadan 
Abraham van Helsing

Wysłany: 13 Sierpnia 2018, 09:25   

Właśnie skończyłem drugi sezon Legion - wow... robi się ciekawie, bitwa Davida (jeszcze) z Faroukiem kapitalnie przedstawiona, i to bez niewiadomo jakich efektów. Rewelacja.

Luck yourself

Chal-Chenet 
cHAL 9000

Wysłany: Wczoraj 21:05   

The Handmaid's Tale (Opowieść Podręcznej) Sezon 2 - ta seria jest bardzo powolna, ale kto wie czy nie jeszcze mocniejsza, jeśli idzie o ładunek emocjonalny. Znakomity serial. Wciąż. I oby w trzecim sezonie to wrażenie się nie rozmyło. 9/10

http://zlapany.blogspot.com/

Odpowiedz do tematu