Strona Główna

UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale, seriale...
Autor Wiadomość
Silaqui 
Alien

Wysłany: 15 Maj 2018, 22:44   

Ostatni odcinek "Lucifera" za mną. Wincyj nie będzie, bo go anulowali. I w sumie dobrze, bo z odcinka na odcinek robiło się coraz bardziej durno.
Tylko, co ja teraz będę biedna oglądać w ramach fantastycznych głupotek? :(
Nowy sezon "Expanse" znudził dwoma pierwszymi odcinkami, po trzecim zapomniałam, że chce mi się oglądać, zobaczymy jak będzie dalej. JEdnak znajomość pierwszego tomu sprawiała, że oglądało się przyjemniej. Teraz niektóre decyzje bohaterów są mało... zrozumiałe. Dodatkowo, Errinwrighta bym z chęcią udusiła, Avasarala straciła nieco swojej magii gdy zobaczyłam jej pierwszy występ w Punisherze, Holden jest ciągle taką samą *beep* jak w książce i to się pewnie nie zmieni. Niby fajnie, że bohaterowie wywołują emocje, ale jakoś niekoniecznie o takie emocje mi chodziło.
Co jeszcze - po trzech odcinkach "Westworld" jestem raczej znudzona, na plus w sumie chyba jedynie muzyka, Dolores mnie wkuropatwia swoim przegiętym mesjanizmem i mam nadzieję, że to minie/że to tylko kolejna pętla. Zabawy w retrospekcje niby zawsze spoko, ale też jakoś bez emocji. Mam dwa miesiące darmowego HBO GO, to pewnie dooglądam do końca, może będzie lepiej, aczkolwiek zaliczałam się do tych, którzy pierwszym sezonem nie byli jakoś straszliwie zachwyceni.

Podsumowując - chyba nadszedł czas na sięgnięcie po starsze tytuły, bo nowe od jakiegoś czasu nie sprawiają mi frajdy nic a nic.

Goria 
Toy

Wysłany: 16 Maj 2018, 16:10   

Zaczęłam Happy, krwawe, obrzydliwe, ale i śmieszne. Zapowiada się całkiem całkiem.

gorat 
Modegorator

Wysłany: 16 Maj 2018, 20:01   

Obrzydliwe? A Ruda coś nie wspominała; miałem wręcz obraz, że to coś familijnego.
鼓動の秘密

U mnie działa.

jewgienij 
Admirał Zwiebellus

Wysłany: 18 Maj 2018, 15:42   

Silaqui napisał/a
Dolores mnie wkuropatwia swoim przegiętym mesjanizmem i mam nadzieję, że to minie/że to tylko kolejna pętla.

Nie minie.
Ona jest od pierwszego odcinka pierwszego sezonu kreowana na Dziewicę Orleańską. Przysnąłem w połowie trzeciego odcinka.

Silaqui 
Alien

Wysłany: 20 Maj 2018, 19:17   

jewgienij napisał/a
Silaqui napisał/a
Dolores mnie wkuropatwia swoim przegiętym mesjanizmem i mam nadzieję, że to minie/że to tylko kolejna pętla.

Nie minie.
Ona jest od pierwszego odcinka pierwszego sezonu kreowana na Dziewicę Orleańską. Przysnąłem w połowie trzeciego odcinka.

:cry: Smutność wielka...

[quote="gorat"]Obrzydliwe? A Ruda coś nie wspominała; miałem wręcz obraz, że to coś familijnego.
Pisałam, że brutalne, absurdalne i pełne niepoprawnego poczucia humoru. Nie wspominałam o obrzydliwości, bo mnie ciężko obrzydzić ;)

W "Expanse" coś zaczyna się dziać, może jednak nie będzie tak źle.
Puściłam sobie też drugi sezon "Legionu", i borze szumiący, ależ to jest poryte. Poryte tak, że jadna scena jest u mnie na dyżurnej playliście na YT: https://www.youtube.com/watch?v=84ja5ehgpCA
(ostrzegam, może być nieco spoilerem dla tych, którzy nie zobaczyli całego pierwszego sezonu)
(ostrzegam nr2 - nie polecam zasypiać podczas oglądania -mi się zdarzyło w trakcie drugiego odcinka i miałam najbardziej poryte sny w tym roku :D )

gorat 
Modegorator

Wysłany: 20 Maj 2018, 19:22   

Opowiedz te sny ;)
鼓動の秘密

U mnie działa.

jewgienij 
Admirał Zwiebellus

Wysłany: Wczoraj 18:55   

I co jeszcze?

Silaqui 
Alien

Wysłany: Dzisiaj 0:46   

gorat napisał/a
Opowiedz te sny ;)
A takie tam pomieszanie jawy ze snem, kolesie z koszykami zamiast głowy, dziwne kolory, dziwni ludzie z przeszłości, których nawet na fb nie mam w znajomych i nie myslałam o nich od lat. Klasyczne wstawki z lataniem, przekraczaniem granic między rzeczywistościami, zaburzenia... rozmiarów(z olbrzyma do liliputa i odwrotnie), kosmici przemycający ludzi w bucie. Klasyka :D

Rzuciłam okiem na 11 i 12 odcinek iZombie, nadal jest durno. I chociaż niby próbują uderzać w poważniejsze tony, to robi sie z tego melodramat. A ja za melodramatami nie bardzo przepadam :D

Nie wiem dlaczego, ale byłam święcie przekonana, że zamknięcie Sense8 będzie jakoś na dniach, a tu chyba do sierpnia trzeba czekać :/

Odpowiedz do tematu