Strona Główna

Portal Latajaca-Holera.pl  UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Koty, psy i inni pierzasto-futrzaści ulubieńcy.
Autor Wiadomość
Martva 
Kylo Ren

Wysłany: 6 Grudnia 2017, 10:13   

Kruk Siwy, mnie o wiek chodzi. Z tym żuciem ludzi i nieogarnianiem pazurków to nie chodzi o to że robią to specjalnie, tylko mają jeszcze siano w łebku i dziąsła swędzą. Łotewer, w każdym razie odpada, powinny mieć koło roku minimum. I nie chcę rasowca, wystarczy mi dachowiec tylko żeby się kolor zgadzał, bo rodzicielce zależy, ja to bym przygarnęła wszystkie koty świata naraz.

Luc du Lac, bywam głąbem i nieogarem, ale jednak nie zawsze.
Są rude koty na zasadzie 'oddam ale wyłącznie do domu niewychodzącego z zabezpieczonym balkonem' tak jak to ogłoszenie od którego wszystko się zaczęło (pisałam, opiekunka jest nieugięta, a to byłby idealny dwupak, wszystkie pożądane cechy i nie musiałyby mieć kwarantanny tylko jedno dodatkowe badanie na jakiegoś pierwotniaka o którym do wczoraj nie wiedziałam że istnieje).
Są paromiesięczne rude kocięta.
Są rude koty odłowione ze śmietnika/ulicy, co nie wiadomo co w sobie mają więc analogiczna sytuacja, do tego nie wiadomo czy są zsocjalizowane.
Jest półroczny rudy kot, który nie umie korzystać z kuwety.

Moja znajoma która mi tego kota załatwiła, jest po farmacji, ma doktorat z czegoś biologicznego czego nawet nie rozumiem, pracowała w laboratorium z drobnoustrojami, ma wychuchanego psa i skłonność do dmuchania na zimne. Te jej znajome weterynarki są mocno skrupulatne i niejedno widziały. I bardzo nie chcą stworzyć potencjalnego zagrożenia dla mojej Mamy, która zasady bezpieczeństwa ma o wiele bardziej w nosie. Jak wezmę randomowego kota z ogłoszenia, to znajoma mi urwie głowę, a nawet jeśli nie, to nie będę mogła spać z nerwów czy naprawdę nic się nie stanie.

skarby
szorty

Kruk Siwy 
Wierny Legionista

Wysłany: 6 Grudnia 2017, 10:16   

Fidel-F2, owszem. Ale oczywiście w ograniczonym stopniu. "Zostaw" "Zejdź" "Zostań" itp. Nauczone są także - nie wchodzić na stół, widziałem ku swojemu zdumieniu.

Trzeba oczywiście tego wymagać, bo to zywe stworzenia a nie roboty. I będą testować co im jeszcze uchodzi a co nie.

Być może też był to koty a nawet KOTY wyjątkowe, ale z pewnością nie
Martva napisał/a
żują ludzi i

Edit. W tzw. między czasie Martva się wypowiedziała. Z dachowcem ze schroniska może być problem, w tym szczególnym przypadku. Oczywiście.
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi

Martva 
Kylo Ren

Wysłany: 6 Grudnia 2017, 10:22   

Widziałam kota z hodowli, który ostrzy sobie pazury o nogę właściciela. No ale to kwestia rozpuszczenia przez właścicieli, nie sądziłam że można dać sobie wleźć na głowę do tego stopnia.

skarby
szorty

Rafał 
.

Wysłany: 6 Grudnia 2017, 13:14   

Fidel-F2 napisał/a
Koty nauczone są komend?

Gdzie to było, gdzie to było... a, już mam:

Moje kociątko ma już 6 miesięcy i jakieś 4 kg z hakiem. Tresuję go na pogromcę psów, zobaczymy kiedy sobie z bernardynem sąsiadów poradzi :wink:

Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela

Wysłany: 6 Grudnia 2017, 13:52   

Ale zapomniałeś dodać, że dopiero wtedy jak ich się zbierze 60 tysięcy i stworzą strukturę ula/roju.
..

Rafał 
.

Wysłany: 6 Grudnia 2017, 14:41   

Fakt, póki co to swobodny elektron.

Odpowiedz do tematu